Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Қазақ тілі мен әдебиеті (5-11 сыныптар, 2022 ж.)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    24
    Қарақұм НОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    24
    Қарақұм НОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    24
    Қарақұм НОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    24
    Қарақұм НОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    24
    Нұрғали Саламат
    №73 ОМ
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 1
    24
    Үсен Анель
    Б.Момышұлы атындағы №35 мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    24
    Болатбек Дина Жомартқызы
    №8 Сүгірбай Байтіков атындағы орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 1
    23
    Базарбай Алламжар
    №23 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 1
    23
    Бағын Мәдина Бекболатқызы
    №53 ЖББОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Абиев Самир
    №7 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    23
    Абдурахман Айару
    ҚАЙНАЗАР №1 ОРТА МЕКТЕБІ БАСТАУЫШ МЕКТЕБІМЕН
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Сүйінбай ат. №143 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 147 Гимназия
  • 1
    23
    Қарақұм НОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    23
    Сүйінбай ат. №143 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 147 Гимназия
  • 1
    23
    Байгавыл Ислам
    Б.Момышұлы атындағы орта мектебі
    Павлодар облысы
    Ақсу қаласы
  • 1
    23
    Пахритдинова Роза Музаффаровна
    Ораз Жандосов атындағы №30 ЖОББМ
    Шымкент қаласы
    Еңбекші ауданы
  • 1
    23
    Меийрбекқызы Қасиет
    №180 ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    23
    Жаркова Дарья Геннадьевна
    №21 Жамбыл атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    23
    Бейбарыс Жеңіс
    Нұрғиса Тілендиев ат. им мектеп -интернат
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Оңталап Аружан
    М.Горький атындағы №16 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    23
    Сейтқожа Береке Серікқызы
    С. Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    22
    Қарақұм НОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    Қарақұм НОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    Қосжан Жансая Төребекқызы
    №180 ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    22
    Нұрмұханбетова Дильбара
    Б.Құндақбаева ат. №1 ОМ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 2
    22
    Филиппов Валерий
    №21 Жамбыл атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    22
    Приданова Елизавета Алексеевна
    №21 Жамбыл атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    22
    Мустапа Мариям
    №23 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 2
    22
    Тұрдалы Әдемі
    «A-Status» балабақша, мектеп-гимназия кешені
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Кеңес Рахым
    «A-Status» балабақша, мектеп-гимназия кешені
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Жанадилов Марсель
    «A-Status» балабақша, мектеп-гимназия кешені
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Болатов Аймурат Канатович
    №21 Жамбыл атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    22
    Бекежан Малика
    №21 Жамбыл атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    22
    Абиден Айерке
    №19 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    22
    Қарақат Аманжол Романқызы
    №14 облыстық мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    22
    Шаудирбай Аружан
    №23 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 2
    22
    Оразғалиев Мирас
    №23 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 2
    22
    Маймахан Сержан Оралұлы
    М. Мәметова ат. №27 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Күзенбай Назерке Нұрланқызы
    № 37 Ынтымақ негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    22
    Тұрғын Балауса Нүркенқызы
    № 37 Ынтымақ негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    22
    Тойлыбаев Ерасыл
    № 79 мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Есіл ауданы
  • 2
    22
    Керімбай Нұрай
    Көктөбе ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    22
    Көшекбай Еркетай Ерболатқызы
    №1 Жақсы ОМ
    Ақмола облысы
    Жақсы ауданы
  • 2
    22
    №9 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    Горобец Яна
    №2 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    22
    Қарақұм НОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    Қарақұм НОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    Қарақұм НОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    21
    Керім Самудин
    №21 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    21
    Омар Адина
    №7 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    21
    Тілеубекқызы Айша
    А.Селезнев атындағы Алматы хореографиялық училищесі
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    21
    Бекшпекова Ботагоз
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    21
    Қайназар Аружан
    №15 Алматы облыстық мектеп-интернаты
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Ербулат Айым
    №44 МГ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    21
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    21
    Назарханова Перийзат Руслановна
    №21 Жамбыл атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    21
    Жұмашбек Айткүл Кенжеәліқызы
    Сарысу ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    21
    Қарақұм НОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    21
    Қуаныш Каусар
    №7 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    21
    Цой Алана
    BiNOM school - Ұлы дала
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    21
    Талгат Азамат Айдарулы
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Камалов Муратбек Жалгасбайлы
    №21 Жамбыл атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    21
    Жубнабельев Альтаир
    Сағадат Нұрмағамбетов атындағы №4 ОМ КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    21
    Қарақұм НОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    21
    А. Хасенова ат. №11 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 2
    21
    Амангелді Қарақат
    Ақбақай ОМ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 2
    21
    Жармуханбет Томирис
    №7 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    21
    №9 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 2
    21
    Аскарбек Нурымхан
    №35 мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Сарыкемер мектеп-гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    21
    Тимофеев Денис
    №28 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    21
    Оразбай Аяулым
    №164 ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    21
    Қарақұм НОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    20
    Нурахметова Томирис
    №9 ОМ
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 2
    20
    Ә.Хасенов атындағы 11 ЖББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    №47 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 2
    20
    Айкен Айдана Мадиярқызы
    М.Жұмабаев ат. №19 ОМГ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    Қали Меруерт Қайратқызы
    "Қаныш Сатпаев атындағы орта мектеп"КММ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    20
    Сарыкемер мектеп-гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    20
    Сейткерим Алина
    №21 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    20
    Нұрболатқызы Аруна
    Б.Қашқынбаев атындағы ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    20
    Бекова Даяна
    №24 кешенді ЖББОМ, Шаған ауылы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    20
    Телибаева Сымбат
    №129 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 2
    20
    Сәрсенғалиева Амина
    №14 облыстық мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    Исмагулов Дастан Арманович
    №9 ОМГ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    20
    Қарақұм НОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    20
    Қарақұм НОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    20
    Керімқұл Айзере Асқарқызы
    Сарысу ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    20
    Абдрахманова Аида Арманқызы
    "№38 қазақ орта мектебі"КММ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    20
    Махматсалық Аяжан
    Б.Момышұлы атындағы №35 мектеп-гимназия
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    20
    Жақсыбек Іңкәр
    Ақбақай ОМ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 2
    20
    Жампоз Шапағат
    Ақбақай ОМ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 2
    20
    Балтабек Жанерке
    №9 ОМ
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 2
    20
    Әнуарбек Нұрасыл
    №255 негізгі орта мектебі
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    20
    М.Әуезов атындағы жалпы орта мектеп
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    әл-Фараби ат. ҚазҰУ - дың профильді мектебі
  • 2
    20
    Сүндет Іңкәр
    №23 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 2
    20
    Дәулет Жансая
    №18 ОМ
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    20
    Кубентай Сабина
    №21 Жамбыл атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    19
    Әсілбек Қадіржан
    Көктөбе ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 3
    19
    Ерганатова Лашын
    №7 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    19
    Әлібек Зейін
    Бурыл ауылы №6 ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    Абди Арай Нұржігітқызы
    Көктөбе ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 3
    19
    Серік Айару
    №7 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    19
    Үсен Аруна Сергазықызы
    № 37 Ынтымақ негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 3
    19
    Артемьева Валерия Анатольевна
    №21 Жамбыл атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    19
    Әнепия Адиля
    Әл-Фараби атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 3
    19
    Артыкова Яна
    №35 мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Бекетаев Амир
    №35 мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    №24 Гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 3
    19
    Бакыт Амир
    №35 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Садық Гүлнұр
    С.К.Нұрмағамбетов атындағы №10 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Исабек Кәусар
    М.Пошанов атындағы №21 ЖОМ
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 3
    19
    Қанатов Абылай Қайырбекұлы
    №21 Жамбыл атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    19
    Алпамыс Мереке
    М.Горький атындағы №16 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    19
    Тоқтар Нурислам
    №7 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    19
    Қарақұм НОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 3
    19
    Қарақұм НОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 3
    19
    Хуандых Жасмин
    Б. Момышұлы атындағы орта мектебі
    Павлодар облысы
    Ақсу қаласы
  • 3
    18
    Кoктенова Камилла Сафиевна
    №21 Жамбыл атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    18
    Меңлібай Иманғали
    № 37 Ынтымақ негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 3
    18
    Қуаныш Інжу
    № 37 Ынтымақ негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 3
    18
    Сайфуллина Айсәулем
    №2 Қосшы орта мектебі
    Ақмола облысы
    Целиноград ауданы
  • 3
    18
    Еркінбек Дулат
    59
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Болатова Мадира
    №44 МГ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 3
    18
    Нұрбеков Алинұр
    Мектеп жанындағы интернаты бар №6 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 3
    18
    Талғат Аида
    Төлепбергенов ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 3
    18
    Анель Бахытқызы
    №7 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    18
    Бақыт Ләйлә Равшанқызы
    Көктөбе ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 3
    18
    Өмірзақ Кәусар Боранбекқызы
    №24 орта мектебі
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 3
    18
    Мурзамаматова Жасмин
    №35 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Ғалым Інжу
    Ақбақай ОМ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 3
    18
    Көпбай Асылайым
    Ақбақай ОМ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 3
    18
    Орынбай Айханым Дәуіржанқызы
    Абай атындағы 4 мектеп-лицейі
    Қарағанды облысы
    Сәтбаев қаласы
  • 3
    18
    Қайратбек Іңкәр
    Ақбақай ОМ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 3
    18
    Тулеуова Сафият
    Школа-Гимназия и Колледж КАЗГЮУ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Дербісәлі Қайсар
    «A-Status» балабақша, мектеп-гимназия кешені
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Исмагамбетова Ақбота
    №9 ОМ
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 3
    18
    Қарақұм НОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 3
    17
    Кемелбек Камшат
    М. Әуезов ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    17
    Есентайев Сырберен
    №7 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    17
    Сарсенбай Асанали
    №7 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    17
    Зейнелғабиден Ерасыл
    "Қ. Алғамбаров атындағы ЖББНМ" КММ
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    17
    Ибрагимова Динара
    №21 Жамбыл атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    17
    Әли Жаннұр
    Ақбақай ОМ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 3
    17
    Құдайберген Адайхан
    Т. Рысқұлов ат. №222 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    17
    Сатбай Сабина
    І. Қабылов ат. №12 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    17
    Қанат Әмина
    №7 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    17
    Дюсенбаев Аманат
    №17 ОМ
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 3
    17
    Қабиден Дарина
    Бірсуат ОМ
    Ақмола облысы
    Біржан Сал ауданы
  • 3
    17
    Ерғали Дильяра
    №44 МГ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 3
    17
    Ержан Әйгерім
    Школа-Гимназия и Колледж КАЗГЮУ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    17
    №32 Мектеп-гимназия
    №5 Гимназия
    №5 Гимназия
  • 3
    17
    Нағашбек Бегайым
    №167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы