Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Дүниетану (2-4 сыныптар, 2022 ж.)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Арифова Элис
    Владимира Савва ат. №9 ЖББМ-лицей
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    25
    "Алға" орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №23 ОМ
  • 1
    25
    "Алға" орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №23 ОМ
  • 1
    25
    Сарбасова Алуа
    №41 К.Әзірбаев атындағы орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    24
    Шайдылда Ален
    №34 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Шахизада Раяна Шоханқызы
    №194 Сунақата ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    24
    Қансейт Жанарыс Нурланұлы
    А. Жексембеков атындағы қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    24
    Амирхан Медина
    Жаңатұрмыс негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 1
    23
    Клюшниченко Давид
    №48 жалпы білім беретін мектеп
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Маханбетов Мирас Дидарович
    №59 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 1
    23
    Шаяхмет Аяна
    Туздыбастау ауылы №13 Орта Мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    23
    Сагиева Айару
    №5 Хромтау мектеп-гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 1
    23
    Аиша Серікқызы
    №54 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Сауранбек Айтолқын Әділетқызы
    Қойгелді ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 1
    23
    Абдилхамид Ерасыл
    №48 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Тутадзе Саит
    Владимира Савва ат. №9 ЖББМ-лицей
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Қожахмет Назерке
    Владимира Савва ат. №9 ЖББМ-лицей
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Қарабұлақ ОМ
    Халықаралық мектеп
    №160 ЖББМ
  • 1
    23
    Эльбрус Жемісхан Жандосұлы
    Абай ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    22
    Тоқтияр Нұрмұхамед Алмасұлы
    №13 Орта Мектеп. Тұздыбастау ауылы
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    22
    Сейдалы Алуа
    Қойгелді орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 2
    22
    Байарыстан Нұрсая Нұржанқызы
    Қойгелді атындағы орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 2
    22
    Мергенбай Бейбарыс Қуатұлы
    №77 мектеп-гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Есіл ауданы
  • 2
    22
    Егемберді Айерке
    №34 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Алимхан Алихан
    №59 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    22
    Ондыгажы Арайлым
    №76 жалпы білім беретін мектеп
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    22
    Нурланова Аяна
    Алтай қаласының №9 орта мектебі
    Шығыс Қазақстан облысы
    Алтай ауданы
  • 2
    22
    Ерғазықызы Айару
    N7 С. Ерубаев мектеп-интернат
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 2
    21
    Мешітбаев Ерасыл
    № 5 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    21
    Джамалов Асән
    Владимира Савва ат. №9 ЖББМ-лицей
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Криулина Руфина
    №48 жалпы білім беретін мектеп
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Мұқанбет Ернұр Ерланұлы
    Алтай қаласының №9 орта мектебі
    Шығыс Қазақстан облысы
    Алтай ауданы
  • 2
    21
    Сыдықәлі Кәусар Нұржауқызы
    №2 Ж.Жабаев атындағы бастауыш мектебі
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 2
    21
    Береке орта мектебі КММ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 2
    20
    Сезім
    Құспанкөл бастауыш мектебі
    Батыс Қазақстан облысы
    Сырым ауданы
  • 2
    20
    Қанатбек Айдана
    С. Мұқанов ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 2
    20
    Юсупова Рабия
    №16 жалпы білім беретін мектебі
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    20
    Олжас Абайхан
    №59 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    20
    Дүйсенбай Айханым Мұратбекқызы
    №194 Сунақата ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    20
    Раимбаева Ясмина
    №48 жалпы білім беретін мектеп
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    19
    Алтынғазин Ерғаната Фархатулы
    №9 орта мектебі
    Шығыс Қазақстан облысы
    Алтай ауданы
  • 3
    18
    Намет Інжу Сағитқызы
    М.Ғабдуллин ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Канелхан Сабыр Нұрланбекұлы
    №31 ЖББОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    17
    Толыбек Айзере Кайсаркызы
    №5 Хромтау мектеп-гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 3
    17
    Абай Дінмухаммед Марат улы
    Нұржау орта мектебі
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 3
    17
    Жомарт Жұлдыз
    Ақши ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Баянауыл ауданы