Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Қазақ тілі (мұғалімдер, 2022 ж.)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Омарова Токжан Муханбеткалиевна
    Половников жалпы білім беретін мектебі
    Қостанай облысы
    Қостанай ауданы
  • 1
    25
    Дуйсембаева Гулнар Темировна
    № 16 жалпы білім беретін мектебі
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 1
    25
    Байжуминова Сауле Ануарбековна
    Үлкен Нарын ауылдық лицейі
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 1
    25
    Шахаманова Кулбала
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    25
    Раймбекова Ақшолпан
    "Б.Қашқынбаев атындағы N142 орта мектебі" КММ
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 1
    25
    Саурбаева Карлыгаш Амангельдыевна
    О.Жандосов атындағы №30 ЖОББМ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    25
    Ауданова Жадыра Туленбайкызы
    «№18 ЖББМ» КММ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 1
    25
    Базаркулова Гулшат Есенбековна
    «Низамхан» орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    25
    Нурдаулетова Дина Бисенгалиевна
    Ы.Алтынсарин атындағы №27 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    25
    Нургалиева Сауле Бауржановна
    № 16 жалпы білім беретін мектебі
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 1
    24
    Майтанова Алтынкайша Кауаскановна
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    24
    Жанат Почтаева
    №2 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    24
    Султанбекова Лаззат
    №2 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    24
    Калтаева Жибек Аидаровна
    А.Назарбеков атындағы №87 ЖОБМ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    24
    Хаджимуратова Әйгерим Әбдіғаниқызы
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    24
    № 16 жалпы білім беретін мектебі
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №19 ОМ
  • 1
    24
    Молдабекова Гулзат Талгатовна
    А.Назарбеков атындағы №87 ЖОБМ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    24
    Тузелбаева Роза
    Шағалалы негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 1
    24
    №44 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    А.Әлімбетов атындағы жалпы орта мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
  • 1
    24
    №23 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 1
    24
    Махимова Майра Дюсембаевна
    №29 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    24
    Сарсенбай Балерке Айдосқызы
    №60 Мектеп - гимназия
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 1
    24
    Байтленова Акмарал
    Чкалова ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    24
    Бесинбаева Амангул Темирбаевна
    "Кешкі (ауысымды) мектеп" КММ
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 1
    24
    Чалгымбаева Марфуға Фазыловна
    С.Сейфуллин атындағы орта мектебі
    Шығыс Қазақстан облысы
    Тарбағатай ауданы
  • 1
    24
    Сүйінбай ат. №143 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 147 Гимназия
  • 1
    24
    № 179 жалпы білім беретін мектеп
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 1
    24
    Мадиева Женискуль Мухаметкалиевна
    Б.Момышұлы атындағы №35 мектеп-гимназия
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    24
    Роза Сейдалиева Акыпбековна
    Комаров ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Мақтаарал ауданы
  • 1
    24
    Мусабекова Алтынай Дильдахановна
    А.Назарбеков атындағы №87 ЖОБМ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    24
    Полатова Айнур Муслимбековна
    М.Шаханов ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Арыс ауданы
  • 1
    24
    Бекбосынова Лайла Мутановна
    Қ. Сыпатаев атындағы №7 мектеп-лицей
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    24
    Ғани Аяжан Дулатқызы
    Үш тілде оқытатын дарынды балаларга арналган№30 МГ
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    24
    Райымханова Гүлбақыт Рахымбекқызы
    М. Дәуленов ат. МИ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    24
    Айсауле Кенжебаева
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    23
    Еркинбекова Меруерт Айдыновна
    №44 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    Исмаилова Жадыра Орынбековна
    Қазыбек би №36 орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Бердісүгірова Ләззат Өтжанқызы
    "Ақтау" ЖББМ
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 1
    23
    Сабыр Санжар Өзбекұлы
    Бостандық ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Мамлют ауданы
  • 1
    23
    Тилеулиева Гулнур Бакытовна
    №35 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Шажалилова Гулкарам Хамракуловна
    Низамхан Сулайманов атындағы орта мектебі ЖШС
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 1
    23
    Сейткасымова Гулнар Сейдуалиевна
    Мұхамеджан Сералин атындағы орта мектеп
    Қостанай облысы
    Қарабалық ауданы
  • 1
    23
    Баймағанбетова Алтынай
    №73 ОМ
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 1
    23
    Ойтаева Гулшат Карсакбаевна
    №38 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Кобеев Олжас Искендерович
    Т. Рысқұлов ат. №23 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    23
    Бустекбаева Арайлым Куандыковна
    №3 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Алымкулова Айнур Алдабергеновна
    А. Хасенова ат. №11 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Кеңесжанова Жанар Орынбайқызы
    №1 Қосшы а. ОМ
    Ақмола облысы
    Целиноград ауданы
  • 1
    23
    Алтаева Канат Адаскановна
    М.Шаханов ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Арыс ауданы
  • 1
    23
    Кельдибаева Айгул Рымбаевна
    №1 ОМ
    Қарағанды облысы
    Осакаров ауданы
  • 1
    23
    Кызыр Жанар
    №1 ОМ
    Қарағанды облысы
    Осакаров ауданы
  • 1
    23
    Жамашев Нурлан Байтанович
    Тараз қаласы кешкі орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Маженова Лаззат Тулендиновна
    №9 ОМ
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 1
    23
    Ахметова Улбала
    №10 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    23
    Қуанышбек Гулфайруз Мақұлбекқызы
    Күреңбел №10 ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 1
    23
    Жарманаева А. С.
    Дамитов ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 1
    23
    Умергожина Динара Жапаркановна
    №29 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 1
    23
    Смаилова Елназ Ернуровна
    "Р.Қошқарбай ат. №1 Қосшы ЖОББМ" КММ
    Ақмола облысы
    Целиноград ауданы
  • 1
    23
    Мажитаева Айгуль Сырлыбаевна
    Қарабұлақ ОМ
    Алматы облысы
    Ескелді ауданы
  • 1
    23
    Шатемірқызы Ақмарал
    №173 Мектеп-лицей
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    23
    Байганс Артисхан
    Успеновка ОМ
    Қостанай облысы
    Федоров ауданы
  • 1
    23
    Султанбекова Индира Тлеухановна
    №180 ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    23
    Тортай Үмітжан Бектурқызы
    Специализированная школа - гимназия 199
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 1
    23
    Мухаева Динара Тарасовна
    №124 Жалпы білім беретін мектеп
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    23
    Асқар Гүлнұр
    №1 Қайназар ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Балгобаева Роза Сементаевна
    №10 ОМ
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 1
    23
    Абдулханова Есенкуль Анетбековна
    ТӨЛЕ БИ АТЫНДАҒЫ №19 ЖАЛПЫ ОРТА МЕКТЕП
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 1
    23
    Нурсейтова Маржан
    "Тобыл орта мектебі"КММ
    Қостанай облысы
    Б. Майлин ауданы
  • 1
    23
    Сенадилова Жулдыз Рыскелдиновна
    №40 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Тобаева Назерке Сериковна
    №14 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Темиргаликызы Асем
    "Экономикалық лицей" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    Амирбаева Жазира Азимбаевна
    Сарысу ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 1
    23
    Баймишева Кундыз Бимаганбетовна
    №46 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Сатбаева Амина Сакеновна
    № 62 Гимназия
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    23
    Султанмуратова Раушан
    №136 жалпы орта білім беретін мектеп
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Сансызбаева Меруерт Бейсембеккызы
    Д.Бабатайұлы ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 1
    23
    Кундыбаева Эльмира Аширбаевна
    Валерий Чкалов атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Ерғалиева Аида Өткелбайқызы
    И.Әбдiкәрiмов атындағы ҚАТжК
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    22
    Бегалина Райхан Токсанбаева
    "Қызылсая ОМ" КММ
    Ақмола облысы
    Зеренді ауданы
  • 2
    22
    Мадина Кобландина
    №40 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Басан Аружан
    Ә.Бөкейханов ат. №1 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Мая Курмашова
    Бауыржан Момышұлы ат. №22 ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    22
    Бикбауова Бакытгул
    №16 Д.Жазықбаев атындағы жалпы білім беретін орта
    Атырау облысы
    Жылыой ауданы
  • 2
    22
    Жаркинбекова Сагдат Серикбаевна
    Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжі
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Алматы ауданы
  • 2
    22
    Қапасова Гульжан Қамбарқызы
    Д.Қонаев ат. №3 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Риддер қаласы
  • 2
    22
    Нарбекова Айнур Мырзахметовна
    №35 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Ахметжанова Мейрамгул Тулегеновна
    №21 Жамбыл атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    22
    Назарымбетова Майра Сагымбаевна
    М. Әуезов ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    22
    Сүйінбай ат. №143 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 147 Гимназия
  • 2
    22
    Амангелдиева Диана Еркінқызы
    №2 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Кембілбекова Гулзина Оңғарбекқызы
    Қожанов ат. №55 ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    22
    Мейіркамал Алуа Мейіркамалқызы
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    22
    Рустембекова Гулбарахан Ыбыраевна
    Күреңбел №10 ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    22
    Ашенова Айнур Джамановна
    "Бурыл" ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    22
    Сыдыкова Бакыт Казбековна
    №35 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    22
    Рашиева Назымгуль Зинатулловна
    Өскемен қаласы химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    22
    Урпекова Сауле Садыковна
    Валерий Чкалов атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    22
    Есекеева Мадина
    Ә.Молдағұлова атындағы №173 орта мектеп
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    22
    Маханова Жанат Сатановна
    А. Байтұрсынов атындағы №50 мектеп-гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    22
    Муратова Айгерим Бегалиевна
    Сақтапберген Әлжіков атындағы №144 мектеп
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    22
    Тажибаева Айнур Мынбайкызы
    №35 мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Мендешова Макпал Саматовна
    №27 М.Мәметова ат.
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    22
    Жагпарова Зура Хайруллина
    Ақкөл жалпы орта мектебі
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 2
    22
    Балкембай Сағынтай
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    22
    Еркебалаева Кырмызы Сатыбалдыевна
    М.Горький атындағы №16 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    22
    Помашева Бибигуль Ерболовна
    Көктөбе ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    22
    Дайырова Динара Болатбекқызы
    Чернышеский ат. №1 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    22
    Куламанова Салтанат Майрамгалиевна
    №35 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Орынбаева Акмеруерт Сабырхановна
    Глухов ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Бесқарағай ауданы
  • 2
    22
    Малдыбекова Гулбакыт Мухаметкалиевна
    Қ. Әбдіғұлов атындағы 34орта мектеп гимназиясы
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    22
    Байбагисова Лаура
    Байқадам ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    22
    Тұрғынбек Лаура Рашидқызы
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    22
    Тусупбекова Жанар Куанышевна
    №1 ОМ
    Қарағанды облысы
    Осакаров ауданы
  • 2
    22
    Помашева Бибигуль Ерболовна
    Көктөбе ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    22
    Нарымбетова Гульжамал Сабыраевна
    Жамбыл ат. №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Ерғалиева Данагүл Талапқызы
    Жаңақала мектеп-гимназиясы
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    22
    72 жалпы орта мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №15 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    Төлемісова Ботагөз Серікбайқызы
    "№ 6 ЖОББМ" КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    22
    Ахметова Гульзина Кабдырахмановна
    Алтынсарин ат. Гимназия-интернат
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 2
    22
    Назымгүл Жұмағалиева Жұмағалиқызы
    Глуховская средняя школа
    Шығыс Қазақстан облысы
    Бесқарағай ауданы
  • 2
    22
    Байсакалова Алма Жумабаевна
    №2 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    22
    Жандарбекова Улбике
    Техникалық лицей
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    22
    Кужабаева Айгерім Александрқызы
    №1 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Байжуманова Акгул Советовна
    №4 Абай ат. Мектеп-лицей
    Қарағанды облысы
    Сәтбаев қаласы
  • 2
    22
    Балгабаева Атлас Нурмухаммедовна
    №29 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 2
    22
    Джуманова Иракуль Сабитовна
    Күреңбел №10 ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    22
    Курманова Эльмира Сериковна
    Сарыбұлақ ОМ
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 2
    22
    Данкенова Айгуль Хамзатовна
    №17 ОМ
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 2
    22
    Ботагоз Амангельдиновна Сыздыкова
    11 мектеп - лицейі
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Сарыарқа ауданы
  • 2
    22
    Рашатхан Айнагүл
    №3 Шортанды ОМ
    Ақмола облысы
    Шортанды ауданы
  • 2
    22
    Есмуханбетова Лаура
    «A-Status» балабақша, мектеп-гимназия кешені
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Мукушова Бактылы Кимановна
    №39 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 2
    21
    Абдуллина Нуршат Кылышбековна
    ГКС-12 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    21
    Омарханова Жулдыз
    Миролюбов ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Көкпекті ауданы
  • 2
    21
    Әмірханов Ерасыл Ерболұлы
    Алғабас ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Күршім ауданы
  • 2
    21
    Айгуль Сарсенбаевна Аманиязова
    Абай ат. №3 ЖББОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    21
    Садакбаева Назым Байтасовна
    М. Ломоносов атындағы №5 орта мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Муратова Маржан Сайлаубаевна
    №4 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    21
    Аметова Гүлнар
    Ғ. Мұратбаев ат. №17 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    21
    Амиркулова Гульмира Рамазановна
    №4 орта мектеп
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 2
    21
    Мухамеджанова Айжан Бадылхановна
    №21 балабақшасы
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 2
    21
    Саинова Татьяна Викторовна
    Ново-Хайрузовка ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 2
    21
    Жақсылықов Қанат Әбішбайұлы
    №2 ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 2
    21
    Жұмаберген Саяжан Серікболқызы
    №48 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Байназарова Мейрамкул сагындыковна
    Гродекова ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Смагзамова Гулбану
    №3 Макинск ОМ
    Ақмола облысы
    Бұланды ауданы
  • 2
    21
    Жансұлтан Қырмызы
    №249 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    21
    Куатова Арайлым Оралкановна
    №15 Қазақ мектеп-гимназиясы
    Қарағанды облысы
    Теміртау
  • 2
    21
    Ақтұйғын Сапарбекқызы
    Ахмет байтұрсынов атындағы 48 мектеп лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    21
    Джумашева Гайша Мутиевна
    Бағыты эстетикалық гимназия
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    21
    Құрманбаев Елеу Жарылқасынұлы
    Көктөбе ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    21
    Асатуллаева Бакытгуль
    Аудандық кешкі ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 2
    21
    Абдукаримова Гулбарам Толегеновна
    №184 негізгі орта мектебі
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    21
    Назира Джолшыбекова
    №2 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    21
    Жаксыбаева Айзада Санатовна
    №29 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    21
    Уалиева Жансая
    №2 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Рыскалиева К.Р.
    Шаған ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Теректі ауданы
  • 2
    21
    Ескермесова Перизат Мухамедияровна
    Сағадат Нұрмағамбетов ат. жалпы орта мектеп КММ
    Түркістан облысы
    Ордабасы ауданы
  • 2
    21
    Байділдаева Сымбат Болатқызы
    Гагарин ат. №29 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Аманжол Әсет Бахытұлы
    №1 Жақсы ОМ
    Ақмола облысы
    Жақсы ауданы
  • 2
    21
    Сатылган Абзал Талғатұлы
    Мәметова ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 2
    21
    Имангалиева Фариза Бақбергенқызы
    Абай ат. №3 ЖББОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    21
    Республикалық жоғары медициналық колледжі
    №6 Гимназия
    № 134 Гимназия
  • 2
    21
    А.Әлімбетов атындағы жалпы орта мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
  • 2
    21
    Республикалық жоғары медициналық колледжі
    №6 Гимназия
    № 134 Гимназия
  • 2
    21
    Джамалбекова Салтанат
    №1 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Изтулина Еркегуль Ермагамбетовна
    Мирненск ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Майлыбай Қанапия Егізбайқызы
    Мәметова ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 2
    21
    Уразова Акжаркын
    №34 И.Тайманов атындағы мектеп-гимназия
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    21
    Габдуалиева Жанна Болатовна
    №1 ОМ
    Қарағанды облысы
    Осакаров ауданы
  • 2
    21
    Оралбаева Улбике Еркинбаевна
    М.Шаханов ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Арыс ауданы
  • 2
    21
    Пернебаева Айгерим Муктаровна
    М.Әуезов атындағы жалпы орта мектеп
    Түркістан облысы
    Сауран ауданы
  • 2
    21
    Закрепить Агыбаева
    Жамбыл ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қаратал ауданы
  • 2
    21
    Бименова Айман Сарабекқызы
    Жамбыл политехникалық жоғары колледжі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Калкабаева Арайлым
    Плодовоягодная №44 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    20
    Таласпаева Асылай
    №12 Ф.Е.Досымова атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    Кошерова Нуртолкин Айтказиевна
    №1 ЖОББМ
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 2
    20
    Алиева Айсұлу Дуйсенбаевна
    ""Жас Ұлан" оқушылар үйі
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    20
    Абулсинова Гульжан Шалабаевна
    №35 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Хамитова Фатима Хасановна
    №13 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Жуманазарова Перизат
    М.Горький атындағы №16 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    20
    Исмамбетова Ләззат Мараловна
    №40 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Сыдық Шолпан Серікқызы
    М. Әуезов ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    20
    Мырзабекова Гульмира Рысхановна
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    Айжан Абадилова
    Шәкәрім ат. үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    20
    Орынбаева Айзада Ақболатқызы
    № 78 ЖОББ мектеп - гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    20
    Дуйсенбаева Айнур Миргалиевна
    Қаратай Тұрысов атындағы №53 мектеп-гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Мұсабекова Мадина Даниярбекқызы
    Ә.Бөкейханов ат. №1 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Мадибекова Кулаш
    Байқадам ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    20
    Толепбаева Кымбат
    С. Сейфуллин ат. ОМ-бақшасы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 2
    20
    Мукашева Асем Есимжановна
    М.Ғабдуллин ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    20
    Бекмухан Дәреже Базарғалиқызы
    "Ақбөбек" жеке мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    20
    Адилова Салтанат Жумабековна
    №35 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Слямова Гульнара Даулетбековна
    №30 ЖББМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    20
    Иксанова Алия Еркайратовна
    №30 ЖББМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    20
    Ещанова Алма Саленовна
    Веселокут бастауыш мектебі
    Қостанай облысы
    Қарабалық ауданы
  • 2
    20
    Рахметова Фериза Жаксылыковна
    № 5 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    20
    Шутаева Лезет Орынтаевна
    №79 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    20
    Касенова Сауле Чекеновна
    №132 Гимназия
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 2
    20
    Қарашолақова Айгерім Ержанқызы
    №35 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Каримова Алмагүл Хайруллаевна
    ""Арман" оқыту- тәрбиелеу кешені
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    20
    №3 ОМ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №51 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    Манав Алмагуль
    Ақжарқын орта мектебі
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Ақжар ауданы
  • 2
    20
    Амирбекова Айгуль Алымовна
    №10 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Мендибаева Лаззат
    №275 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 2
    20
    Адильханова Ляззат Оксикбаевна
    №2 МЛ
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 2
    20
    Жиенбекова Асем Жолдасовна
    Гагарин ат. №29 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Жанабаева Салтанат Агабаевна
    Жаңаталап ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    20
    Кулсейтова Алия Куликбаевна
    Халипов атындағы №1 Орта Мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    20
    Абылгазина Асел
    №40 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    20
    Рахымжанұлы Қуаныш
    №255 негізгі орта мектебі
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    20
    Джумаханова Жулдыз Кайроллаевна
    №46 ЖОББМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    20
    Өскенбаева Гулжан
    КГУ школа -гимназия №9 имен Некрасова
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 2
    20
    Нұртайқызы Меруерт
    №38 ЖББОМЛ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    19
    Бегалинова Алия Ергалиевна
    "М.Әуезов атындағы ЖОББМ" ММ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 3
    19
    Ахметжанова Айсулу Максутовна
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 3
    19
    Болатбек Динара Болатбекқызы
    Абай ат. №3 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    19
    Сүйінбай ат. №143 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 147 Гимназия
  • 3
    19
    Амандықова Ботакөз Оқубекқызы
    №14 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 3
    19
    ЕСБУСИНОВА ГҮЛМИРА БӨКЕНБАЙҚЫЗЫ
    №26 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    19
    Полатова Айнур Муслимбековна
    М.Шаханов ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Арыс ауданы
  • 3
    19
    Сарбалина Гульсим Мендихановна
    Өтемісов атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    19
    Майлыбаева Акмарал Аязбаевна
    Ақкөл ОМ
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 3
    19
    Жетпісова Күлән Ғалымқызы
    М.Әуезов ат. №5 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    19
    Баримбекова Айнагул Нурсултановна
    Назарбаев интеллектуалды мектебі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    19
    Даулетова Г.Е.
    Мәшһүр Жүсіп атындағы 57 орта мектеп
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 3
    19
    Заманбекова Салтанат Амантайқызы
    №24 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    19
    Тілеубеқызы Әсемгүл
    №17 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Риддер қаласы
  • 3
    19
    Медиева Перизат
    №57 С.Саттаров ат. Мектеп-лицей
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 3
    19
    Еркінбек Дулат
    59
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Маманова Мәдина Жақыпбарқызы
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    Абдуалиева Алуа Ауесбековна
    Әзімбек Жанкулиев ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    №27 НОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №180 ЖББМ
  • 3
    19
    Абраимова Балапан Беженевна
    "Аққайнар орта мектебі" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 3
    19
    Сапиева Гульмира
    Абай ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    19
    Енсегенова Акмарал Акмурзаевна
    №21 Жамбыл атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    19
    Жеткербаева Гуланда Орынбасаровна
    №31 Сарыбұлақ орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    19
    Сулейменова Айман Сейтжаппарқызы
    №17 Сұлтан-Рабат ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 3
    19
    Созакбаева Венера Куватжановна
    №6 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Мұнайлы ауданы
  • 3
    19
    Серік Ақниет Аманжолқызы
    Ақсай қаласының №7 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақсай қаласы
  • 3
    19
    Өмірбекова Арай Құмарбекқызы
    КГУ 44 лицей им Оралхан Бокей
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    19
    Бейсенбиева Ақнұр Шәкірқызы
    №180 ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 3
    19
    Бакиров Нуржигит Алдархожаұлы
    Прииртышск ОМ
    Павлодар облысы
    Железі ауданы
  • 3
    19
    Мыктыбекова Каршига Маметхановна
    М.Шоқай атындағы №26 орта мектеп
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 3
    19
    Усенкулова Айбиби Аманбаевна
    №18 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Саламат Зарина
    Прокофий Корниенко атындағы ҚББОМ
    Қарағанды облысы
    Абай ауданы
  • 3
    19
    Куатбек Кулнаш
    №34 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Курбанова Жанам Аблашимовна
    КГУ "Азатская неполная средняя школа"
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    19
    Ә.Хасенов атындағы 11 ЖББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 3
    19
    Бапанова Лязат Нурдавлетовна
    "Л.Н.Толстой атындағы орта мектебі" КММ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    19
    Кажимова Нурайна Шайзадиевна
    МКҚК Құрманғазы атындағы саз колледж
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 3
    19
    Амиргалиева Нургуль
    Найманбай атындағы ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 3
    19
    Стаева Маржан Маратовна
    Байқадам ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 3
    19
    Нурланова Назикул Ермековна
    А. Байтұрсынұлы атындағы ЖББМ
    Қарағанды облысы
    Бұқар жырау ауданы
  • 3
    19
    Бейсенова Майра Сармановна
    Байқадам ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 3
    18
    Саттаркулова Бибигул Турекуловна
    М.Шаханов ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Арыс ауданы
  • 3
    18
    Базарбайқызы Айгүл
    №1 ОМ
    Қарағанды облысы
    Осакаров ауданы
  • 3
    18
    Аруп Риханбуви
    М.Мақатаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    18
    Нұғыманова Жадыра
    Диқан тірек мектебі (ресурстық орталық)
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    Базенова Динара Мурзахановна
    Гагарин ат. №29 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Қурбанбекова Қуралай Пишенбайқызы
    №48 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    18
    Жайлаубаева Меруерт Тәттібекқызы
    Tamos education
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 3
    18
    Dinara
    "Ақбөбек" жеке мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Бектуралиева Жамила
    №35 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Айтуган Марал
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    18
    Базарбаева Мөлдір
    Жылыой дарынды балаларға арналған лицей-интернаты
    Атырау облысы
    Жылыой ауданы
  • 3
    18
    Бұтабаева Айым Мұратқызы
    Алтыншоқы ОМ-бақшасы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 3
    18
    Майкенова Айнагуль Марибековна
    Қазтұтынуодағы Қостанай жоғары колледжі
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 3
    18
    Мукангалиева Мария
    Атырау облысы
    Жылыой ауданы
  • 3
    18
    Болатбек Аяулым
    С.Бердіқұлов атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    Ажибаева Сауле Аманжоловна
    "Талапты орта мектебі"КММ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 3
    18
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 3
    18
    Манарбек Еркежан
    Сейфуллин атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Ескелді ауданы
  • 3
    18
    Аубакирова Ботагоз Акмагамбетовна
    Ғафу Қайырбеков атындағы №2 мектеп-гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Сарыарқа ауданы
  • 3
    18
    Кудекова Айгерим Калиахметовна
    Назарбаев зияткерлік мектебі
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 3
    17
    Баймаханова Ирина Байжигитовна
    Ж. Жабаев ат. №234 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    17
    Часакбай Алма Олжабаевна
    Абай ат. №3 ЖББОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    17
    Жанболатов Медет Аскарович
    Қараөзен мектеп-лицейі
    Батыс Қазақстан облысы
    Казталов ауданы
  • 3
    17
    Дюсекова Алия Есенгельдиновна
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 3
    17
    Дүйсенғали Жұлдыз
    Л.Шахатов атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Мақат ауданы
  • 3
    17
    Капенова Алия Нургаиповна
    Абай ат. №3 ЖББОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    17
    Нурмухамбетова Қаламқас Орынбаевна
    ҚМУ "Физика-математика лицейі"
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 3
    17
    Скиндирова Жанар Муратовна
    №14 орта мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    17
    Калкузова Кулзинат Ракымовна
    Илялетдинов ат. №169 ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 3
    17
    Егорова Эльмира Дюйсенбаевна
    Уәлиханов ОМ
    Павлодар облысы
    Железі ауданы
  • 3
    17
    Дандыбаева Алия
    Барлыбек Сырттанұлы атындағы №25 орта мектеп
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    17
    Анапиянова Майя Мукарамовна
    "Тереңкөл ауданының аграрлық-техникалық колледжі" КМҚК
    Павлодар облысы
    Тереңкөл ауданы
  • 3
    17
    Ермұхан Нұргүл Жанатқызы
    № 38 мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Алматы ауданы
  • 3
    17
    Кенжебулатова Замзагуль Габдушевна
    Полтав ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Мағжан Жұмабаев ауданы
  • 3
    17
    Султанбаева Гулнара
    А.Бөкейханов ат. №23 ОМ
    Түркістан облысы
    Кентау қаласы
  • 3
    17
    Нургул Ташембаева
    Байқадам ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 3
    17
    Итжанова Үміт Жақыпқызы
    "Аула клубы" КММ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 3
    17
    Муканова Динара Акбулатовна
    Вознесеновка ОМ
    Ақтөбе облысы
    Мартөк ауданы
  • 3
    17
    Мамыраймова Дина Нурсалимовна
    М. Әуезов ат. №33 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Сейткожина Саягуль Сериковна
    Шығанақ ОМ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 3
    17
    Хавалхан Харшыга
    "№9 мектеп -балабақша" кешені
    Қарағанды облысы
    Абай ауданы
  • 3
    17
    Смагулова Марзия Калабаевна
    Райымбек атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 3
    17
    Бердалиева Жанна Ермековна
    Каменская НОМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Бәйтерек ауданы
  • 3
    17
    Баймаганбетова Асель Алимхановна
    №13 ЖББМ
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы