Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Қазақ тілі (2-4 сыныптар, 2022 ж.)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Кенжеков Марлен
    № 5 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 1
    25
    Алдан Жәнібек Демеуұлы
    Жабаев ат. БМ
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 1
    25
    №14 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 1
    25
    Дарын Канат
    Күреңбел №10 ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 1
    25
    Қансейт Жанарыс Нурланұлы
    А. Жексембеков атындағы қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    25
    Нұрым ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №41 ОМ
  • 1
    25
    А:Барманбекұлы ат. ОМГ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №53 ОМ
  • 1
    25
    Дүйсенбек Ернұр Ғалымұлы
    №29 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    25
    Бактибек Раяна
    Рахат ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    25
    №97 Аранды ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №81 Гимназия
  • 1
    25
    Озыкен Жанерке
    "№1 Ақшәулі ЖББОМ"КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 1
    25
    №14 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 1
    25
    №16 Д.Жазықбаев атындағы жалпы білім беретін орта
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    "Дарын" мамандандырылған №82 лицей
  • 1
    25
    Көпбай Айзере Ернарқызы
    №17 Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 1
    25
    Арғынбай Аяла
    Ө. Жолдасбеков атындағы №50 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    25
    Ақылбек Айару
    І. Жансүгіров атындағы 30 ЖОМ
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 1
    25
    А:Барманбекұлы ат. ОМГ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №53 ОМ
  • 1
    25
    №131 Талғат Қозыбаев атындағы ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Қазақ-Түрік лицейі
  • 1
    25
    Джусупова Дария
    Саумалкөл қазақ ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Айыртау ауданы
  • 1
    25
    Момын Лаура Мұхтарбекқызы
    Шұбарсу ауылы Достық жалпы орта мектебі
    Түркістан облысы
    Ордабасы ауданы
  • 1
    25
    Бородецкий Роман
    Гурьянов бастауыш мектебі
    Қостанай облысы
    Қарабалық ауданы
  • 1
    25
    №131 Талғат Қозыбаев атындағы ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Қазақ-Түрік лицейі
  • 1
    25
    Темірлан Алинұр
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    25
    Ташигулов Надир Рустемович
    № 5 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 1
    25
    Райханова Сымбат Женисовна
    М. Мәметова ат. №27 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    25
    Есет Жанерке
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    25
    Асамұрат Ақмарал Дарханқызы
    №77 Мектеп-гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 1
    25
    Дүйсенбай Айханым Мұратбекқызы
    №194 Сунақата ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    25
    Атабекова Дилноза Хасанбаевна
    №77 мектеп-гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Есіл ауданы
  • 1
    24
    Турғуналы Сағадат
    Қосақ негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    24
    Асёка Education қосымша білім беру және дамыту орталығы
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 1
    24
    Жамбыл Алинур
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Бекжам Айзере
    №34 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Усембаев Шахкәрім Шаттық Дидарханұлы
    Ө. Жолдасбеков атындағы №50 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    №3 жалпы орта білім беретін қазақ мектебі
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №70 Мектеп-лицей
  • 1
    24
    Абай Дария
    № 48 мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Алматы ауданы
  • 1
    24
    Сафина Ясмина
    №29 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Қайса Мұхаммед
    Т. Рысқұлов ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Тарбағатай ауданы
  • 1
    24
    Оралбек Батыр
    59 метеп
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 1
    24
    Ізтілеу Амира
    №59 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 1
    24
    №131 Талғат Қозыбаев атындағы ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Қазақ-Түрік лицейі
  • 1
    24
    Маратқызы Сабина
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    24
    Ермухан Диана
    №40 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Кеңесбек Алдияр
    №40 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Береке орта мектебі КММ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 1
    24
    Альмаханов Расул
    №194 Сунақата ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    24
    Қарабұлақ ОМ
    Халықаралық мектеп
    №160 ЖББМ
  • 1
    24
    Бақытжан Шахнұр
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    24
    Бектұрсынұлы Шапағат
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    24
    ,
    Жамбыл ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Аққулы ауданы
  • 1
    24
    Мұрат Жаннұр
    Нұржау орта мектебі
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 1
    24
    Қаһарбек Жансерік
    С. Ерубаев атындағы ЖОМ
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 1
    24
    Сағынаева Аружан
    №263 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 1
    24
    Азамат Сембек
    №13 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    24
    М. Ғ. Құрманғалиева атындағы №32 МГ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №83 Мектеп-гимназия
  • 1
    24
    Орынбасар Айдын Дауренұлы
    53 мектеп-гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Рауанұлы Марғұлан
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Шахизада Раяна Шоханқызы
    №194 Сунақата ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    24
    Темірболат Іңкәр
    Саумалкөл қазақ ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Айыртау ауданы
  • 1
    24
    Сайлау Жұлдыз
    Саумалкөл қазақ ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Айыртау ауданы
  • 1
    24
    Мұхтар Алихан Қуанышұлы
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    24
    Кейкі батыр атындағы №4 ЖОББМ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №5 ОМ
  • 1
    24
    Нұрым ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №41 ОМ
  • 1
    24
    №16 Д.Жазықбаев атындағы жалпы білім беретін орта
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    "Дарын" мамандандырылған №82 лицей
  • 1
    24
    Ермек Айша
    Победа №21 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    24
    №97 Аранды ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №81 Гимназия
  • 1
    24
    Қызылүй орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 Орта мектеп
  • 1
    24
    Әбілсұлтан Ерахмет
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    24
    Аманжол Еркеназ Еркенқызы
    М. Мәметова ат. №27 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Серік Әлинұр Ринатұлы
    М. Мәметова ат. №27 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Сапар Ерсұлтан Мейржанұлы
    "М.Бейсебаев атындағы орта мектеп МДШО"
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Марсакова Виолетта
    Андреев ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Ғабит Мүсірепов ауданы
  • 1
    24
    Ринатова Айару
    Алғабас ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Күршім ауданы
  • 1
    24
    Тұрсан Айзере
    Жаңатұрмыс негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 1
    24
    Тынышбек Нұрасыл
    №34 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Асёка Education қосымша білім беру және дамыту орталығы
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 1
    24
    Төлеген Жансезім
    Жаңатұрмыс негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 1
    23
    Арыс Кәусәр
    №34 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Береке орта мектебі КММ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 1
    23
    Кішкене Манар
    Ж. Жабаев ат. №234 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    23
    "Т.Жароков атындағы ЖББОМ"
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №71 Мектеп-лицей
  • 1
    23
    №56 ЖОББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №83 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    Ғаниқызы Інжу
    №8 ЖОББМ
    Қарағанды облысы
    Теміртау
  • 1
    23
    Тұрсынқұл Кәусар Жанболатқызы
    " Н. Төреқұлов атындағы№13ЖОМ"КММ
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 1
    23
    Тимофеев Денис
    №28 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    Кеңшілік Мариям
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Дәуренбек Нұрхан
    №4 Абай ат. Мектеп-лицей
    Қарағанды облысы
    Сәтбаев қаласы
  • 1
    23
    Телибаева Сымбат
    №129 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 1
    23
    С.Ерубаев ат. ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    Дарынды балаларға арналған "Зерде" №9 мектебі
  • 1
    23
    Назарбай Орынкүл
    №2 Ж.Жабаев атындағы бастауыш мектебі
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 1
    23
    Такенұлы Анвар
    А.Байтұрсынұлы атындағы #48 мектеп лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 1
    23
    Мұса Нұрхан
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Кәдірбай Талшын
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Мұхитұлы Азамат
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Адамбекова Жумагул
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Ғалымджанов Дархан
    №47 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    Еркін Мадияр
    Нұржау орта мектебі
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 1
    23
    Уалихан Расулхан
    Кемертоған орта мектебі КММ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Оңдасын Альмира
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Серік Ердос Дарынұлы
    №13 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    23
    Русланқызы Жанель
    Рахат ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    23
    Жексен Жансая
    Алтынсарин атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 1
    23
    Сыдықәлі Кәусар Нұржауқызы
    №2 Ж.Жабаев атындағы бастауыш мектебі
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 1
    23
    Омирхан Балауса Айдосқызы
    Қ. Жандарбеков атындағы жалпы орта мектеп
    Түркістан облысы
    Түлкібас ауданы
  • 1
    23
    Қосмырзалы Айдана
    №263 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 1
    23
    Серік Рамина Фархатқызы
    Т. Рысқұлов ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Тарбағатай ауданы
  • 1
    23
    Ақылбек Айару
    І. Жансүгіров атындағы 30 ЖОМ
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 1
    23
    Көшкінбек Ерасыл
    Ө. Жолдасбеков атындағы №50 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Фахридинов Асадбек Фахридинович
    Ө. Жолдасбеков атындағы №50 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Жасұланұлы Жақсылық
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    23
    Мыңжасар Фатима Ғаниқызы
    М. Мәметова ат. №27 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Шұбарсу ауылы Достық жалпы орта мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    23
    Куксова Маргарита
    ШҚО ББ Өскемен қаласы бойынша ББ "№6 орта мектебі" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 1
    23
    Фатима Русланқызы
    І. Қабылов ат. №12 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    23
    Бейсенбай Гүлсезім Сансызбайқызы
    " Н. Төреқұлов атындағы№13ЖОМ"КММ
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 1
    23
    Жанарбекқызы Ақнұр
    Күреңбел №10 ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 1
    23
    Амирхан Медина
    Жаңатұрмыс негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 1
    23
    Болат Лекер Талғатұлы
    А. Жанпейісов ат. №105 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    23
    Амалбек Каусар
    Жаңатұрмыс негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 1
    23
    Бекежан Қалқаман Қайратұлы
    Шалқар бастауыш мектеп
    Батыс Қазақстан облысы
    Теректі ауданы
  • 2
    22
    Айсұлтан Айзере
    Б. Майлин ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    22
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    22
    Асқар Айшанұр Ермекқызы
    №81 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 2
    22
    Байарыстан Нұрсая Нұржанқызы
    Қойгелді атындағы орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 2
    22
    Жамбул Сания
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Қожахмет Әлижан
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    22
    М. Ғ. Құрманғалиева атындағы №32 МГ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №83 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    Маханбетов Мирас Дидарович
    №59 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    22
    Серік Алихан
    №116 ОМ
    Қызылорда облысы
    Жалағаш ауданы
  • 2
    22
    Токтасынов Мерей
    №59 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    22
    Сәрсенбай Іңкәр
    Ж.жабаев
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 2
    22
    Сұлтан Еркежан
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Тәжібек Айзере
    Жолдасбеков ат. №50 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Мергенбай Бейбарыс Қуатұлы
    №77 мектеп-гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Есіл ауданы
  • 2
    22
    Айтмағанбет Бейбарыс
    №39 Қызылөзек ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    22
    Әлжан Айару
    №76 жалпы білім беретін мектеп
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    22
    Тортаева Гульнара Саматқызы
    Чернышевский жалпы білім беретін мектебі
    Қостанай облысы
    Әулиекөл ауданы
  • 2
    22
    НУРУЛЛОХ АИША
    NGS : Жаңа Ұрпақ мектебі
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 2
    22
    Марат Қайсар Қанатұлы
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    22
    Курбанов Султан
    №34 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Шынжырхан Әдемі
    №3 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Қарақия ауданы
  • 2
    22
    Қуатбекұлы Азамат
    Жабаев ат. БМ
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 2
    22
    Әмірханқызы Айзере
    №29 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 2
    22
    №56 ЖОББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №83 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    Дүйсежан Адиля
    Жандарбеков ат. ООМ
    Түркістан облысы
    Түлкібас ауданы
  • 2
    22
    Амирхан Каусар
    Жаңатұрмыс негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 2
    22
    Мелдехан Нұрасыл
    "Темір" ОМ
    Түркістан облысы
    Отырар ауданы
  • 2
    22
    Нұрлан Алияр
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    22
    Нұрым Айбейне
    Нұржау орта мектебі
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 2
    22
    Ғабитұлы Әлинұр
    №116 Ақсу ОМ
    Қызылорда облысы
    Жалағаш ауданы
  • 2
    22
    Азаматқызы Асема
    Гагарин ат. №29 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Олжас Абайхан
    №59 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    22
    Мухамедияр Аяла
    Жаңатұрмыс негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 2
    21
    Масғұт Азалия Кенжеқызы
    Тайбай ОМ
    Ақмола облысы
    Ерейментау ауданы
  • 2
    21
    Нағашбай Мүслім
    №20Тұрар Рысқұлов атындағы ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Абпас Айғаным
    Тұздыбастау №13 мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    21
    Сапарбай Кәусар Бауыржанқызы
    «№55 Ферма-4 бастауыш білім беретін мектебі» КММ
    Түркістан облысы
    Келес ауданы
  • 2
    21
    Шұбарсу ауылы Достық жалпы орта мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    21
    Сагиева Айару
    №5 Хромтау мектеп-гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    21
    Жексенбай Амирхан Даниярулы
    №1 Лицей
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    21
    Әбдірахманов Ералы Ерсінұлы
    А. Жанпейісов ат. №105 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 2
    21
    Альдяр Асхат
    І. Жансүгіров атындағы 30 ЖОМ
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 2
    21
    Жолдыбай Балауса Калмуратқызы
    Жабаев ат. БМ
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 2
    21
    Төрехан Айзере
    Жабаев ат. БМ
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 2
    21
    Сауранбек Айтолқын Әділетқызы
    Қойгелді ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 2
    21
    Отыншиева Даяна
    N64 Ш. Рашидов атындағы ЖОМ
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 2
    21
    Балгабай Расул
    №4 Абай ат. Мектеп-лицей
    Қарағанды облысы
    Сәтбаев қаласы
  • 2
    21
    Әкімқұл Нұрдәулет
    Гагарин ат. №29 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Туғанбай Амира Алмасқызы
    № 62 Гимназия
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    21
    Серікбаев Нұрсерік Нартайұлы
    №5 Хромтау мектеп-гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    21
    Сержан Аксауле
    Ө. Жолдасбеков атындағы №50 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Бекзат Мейрамбекұлы
    Айнабұлақ ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 2
    21
    Еділбай Каусар Нұржігітқызы
    №4 Абай ат. Мектеп-лицей
    Қарағанды облысы
    Сәтбаев қаласы
  • 2
    21
    Юсуф Айзере
    №34 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Рысбек Мухаммад Солих
    №29 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    20
    Қартаңбай Мәншүк
    №2 Приозерск қ. ОМ
    Қарағанды облысы
    Приозерск
  • 2
    20
    Арынова
    А.Байтұрсынов атындағы №48 МЛ
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    20
    Даниярұлы Омар
    59 метеп
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    20
    Абдулаева Амира
    №34 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Диас Іздік
    Ү. Түктібаев ат. №24 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    20
    Алмас Аида Жасұланқызы
    №4 Абай ат. Мектеп-лицей
    Қарағанды облысы
    Сәтбаев қаласы
  • 2
    20
    Көпейхан Әлишер Серікұлы
    Беген ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Бесқарағай ауданы
  • 2
    20
    Марат Аяна Қайратқызы
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    20
    Шаяхмет Аяна
    Туздыбастау ауылы №13 Орта Мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    20
    Құмарбек Айгерім
    Кемертоған ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    20
    Сәлімхан Саят Қанатұлы
    А. Жанпейісов ат. №105 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 2
    20
    Дүйсенғазықызы Айзере
    №47 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    19
    Азаматұлы Равиль
    Нұржау орта мектебі
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 3
    19
    Русланова Асия
    № 5 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 3
    19
    №16 Д.Жазықбаев атындағы жалпы білім беретін орта
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    "Дарын" мамандандырылған №82 лицей
  • 3
    19
    Орынбасар Айзат
    №47 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Жеткеншекқызы Інжумаржан
    Нұржау жалпы орта мектебі
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    19
    Батог Дарья
    №26 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    19
    Ақылбай Оразахмет
    Жаңатұрмыс негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 3
    19
    Сәрсенбай Іңкәр
    Жабаев ат. БМ
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 3
    19
    Толыбек Айзере Кайсаркызы
    №5 Хромтау мектеп-гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 3
    18
    Курманова Томирис
    Тұздыбастау ауылы №13 ЖББОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    18
    Мустакимов Ерасыл
    Жаңатұрмыс негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 3
    18
    Әбілқасымова Айару Мырзабекқызы
    №5 Хромтау мектеп-гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 3
    18
    Ерболат Тілекқабыл Нұрболатұлы
    Нұржау орта мектебі
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 3
    18
    Абай Дінмухаммед Марат улы
    Нұржау орта мектебі
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 3
    18
    Аманкелдин Темирлан
    № 5 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 3
    17
    Заманбек Қызайым Айдынқызы
    Ж.Жабаев ат. №6 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    17
    Бахрамова Нигора
    ШҚО ББ Өскемен қаласы бойынша ББ "№6 орта мектебі" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    17
    Хасенгелди Санжар Еркинулы
    Абай ауылындагы КММ орта мектеби
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Тұяқбай Алтынбек Ержанұлы
    «№55 Ферма-4 бастауыш білім беретін мектебі» КММ
    Түркістан облысы
    Келес ауданы