Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Математика (5-11 сыныптар, 2022 ж.)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    23
    Жашай Гаухар
    Әулиеағаш ОМ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 1
    23
    Молдатали Айару
    Әулиеағаш ОМ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 2
    22
    Даурова Мадина
    №13 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    22
    Көкен Аружан
    Әулиеағаш ОМ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 2
    22
    Асқарбек Ернұр
    Әулиеағаш ОМ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 2
    21
    Жоламанұлы Мейірлан
    №73 ОМ
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 2
    21
    Құлымжан Нұрсерік
    №18 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 2
    21
    Жамантаева Камила
    Ш. Уәлиханов ат. №26 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 2
    21
    Нұрбақыт Айсезім
    Әулиеағаш ОМ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 2
    21
    Саржан Аазамат
    Әулиеағаш ОМ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 2
    21
    Жұмағожақызы Кәусар
    Әулиеағаш ОМ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 2
    21
    Қалиев Ерназар
    №150 ОМ
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 2
    20
    №148 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 2
    20
    Анель Бахытқызы
    №7 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    20
    Бөлегенова Амина Шыңғысқызы
    №23 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    20
    Бейсекеева Мерей Серікқызы
    Жаңа Ғасыр 175 гимназия
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 2
    20
    Күмісбек Мейіржан
    №73 ОМ
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 2
    20
    Керім Самудин
    №21 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    19
    Жанаділлә Айбарша
    №150 ОМ
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 3
    19
    Жанасова Жанель
    Ю.Гагарин атындағы негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 3
    19
    Акиш Бекарыс
    №1 Қайназар ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    19
    Жатқанбай Іңкар
    Әулиеағаш ОМ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 3
    19
    Ділшат Дана
    №173 Мектеп-лицей
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    18
    Кеңшілік Мерей
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Талгат Азамат Айдарулы
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    18
    Ерганатова Лашын
    №7 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    18
    Тілекова Қаншайым
    №21 ОМ
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 3
    18
    Серік Айзере
    №19 ОМ
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 3
    18
    Айсулу
    №7 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    17
    Сакенов Нурдаулет
    №27 М.Мәметова ат.
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 3
    17
    Тыныштық Райана Мейрамқызы
    №150 ОМ
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 3
    17
    Әлімжанов Дінислам
    №73 ОМ
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 3
    17
    Жорабек Ғибрат
    Тұрар Рысқұлов атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы