Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Орыс тілі (оқушылар - 2021)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Асқарқызы Балнұр
    №54 ЖОББМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 1
    24
    Скойбеда Давид Ящаевич
    М. Әуезов ат. №33 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Кылышбаев Данабек
    Сарыкемер МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    Ералиев Сирожаддин
    Сарыкемер МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    22
    Оразалды Айсара
    №66 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    22
    Галимжанов Рамазан Дауренович
    Еңбекшіқазақ ОМ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 2
    22
    Аян Акжигит Аянович
    Сарыкөл ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Темір ауданы
  • 2
    22
    Зұлхан Нұрсая Ыбырахымқызы
    №255 негізгі орта мектебі
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    22
    Төлеген Ахмижан
    №18 ЖББМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    22
    Якупова Зиеда Шаукатовна
    М. Әуезов ат. №33 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Асхатқызы Сымбат Асхатқызы
    Қосақ негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Марат Адилет
    №66 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    21
    Ахметов Самир
    Чкалова ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Токкарина Камила
    Б. Момышұлы ат. №43 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    21
    Әбдікамал Рамазан Жанболатұлы
    №66 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    21
    Аяпберген Бексұлтан Қобланұлы
    №180 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    21
    Нұртілеу Мирас Мелісұлы
    Абай ат. МГ
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 2
    20
    Болат Айсара
    №180 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    20
    Рашид Ақниет
    №255 негізгі орта мектебі
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    20
    Талгат Инкар
    №66 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    20
    Нарматова Малика
    180 ЖББ Мектеп
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    20
    Кабен Наргиза
    №180 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    20
    Рымбек Жандос
    Татан ауылының ЖББ №23 мектебі
    Қарағанды облысы
    Қарқаралы ауданы
  • 2
    20
    Жолдыбай Диас
    Сарыкемер МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    Совет Аяжан
    Валерий Чкалов атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    19
    Қоңырбай Нұрхан Бахытжанұлы
    М. Әуезов ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 3
    19
    Медалбекова Аруназ
    №144 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    19
    Серікқызы Назерке
    Еңбекшіқазақ ауылы
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 3
    19
    Қ.Үкібаев атындағы №37 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 3
    18
    Дастан Сымбат
    Сарыкемер МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    Макшатова Динара
    Сарыкемер МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    Алмаханова Анель
    Сарыкемер МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    Пак Ярослав Андреевич
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    17
    Дүйсенбек Аяна
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Иманбекова Акерке
    №59 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    17
    Шынгыс Нурислам
    Сарыкемер МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы