Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Ағылшын тілі (оқушылар - 2021)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Бейімжан Нұрасыл
    С.Зиманов атындағы №37 орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    25
    №256 Аққорған ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 1
    25
    Ахметова Малика
    №18 Жалпы орта білім беру мектебі
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 1
    25
    Нұрлыбекқызы Айым
    Ә. Жәмішев ат.№129 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Сырдария ауданы
  • 1
    24
    Токтасинов Руслан
    №40 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 1
    24
    Тынышқұл Жанайым
    №30 мектеп- гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Асхатқызы Балжан
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Жақып Інжу
    Жамбыл ат. №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Мұхтар Назерке
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Құрақбай Аружан
    Ақтоғай ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 1
    23
    Бейбіт Наз
    Бостандық ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Казталов ауданы
  • 1
    23
    Муталхан Шаттық Талғатқызы
    №65 ЖОББМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 1
    23
    №256 Аққорған ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 1
    23
    Абдіқадыр Жания Бақытбекқызы
    А. Розыбакиев атындағы орта мектеп КММ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 1
    23
    Темірболат Бекзат
    Чапаев ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Теректі ауданы
  • 1
    23
    Даулеткерей Мерей
    №30 БМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Аянат Жаулыбай
    №30 мектеп- гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Рафхатов Саят Рафхатұлы
    «№49 жалпы білім беретін мектебі» КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 1
    23
    Акбопе Акжар
    №18 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 2
    22
    Әлібиева Әмира Азаматқызы
    №64 ЖББОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Ангашинова Динара Серполовна
    Ново-Хайрузовка ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 2
    22
    Сауат Аяна
    "Болашақ" негізгі орта мектебі
    Түркістан облысы
    Ордабасы ауданы
  • 2
    22
    Жұпар Меңдіғұл
    Бостандық ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Казталов ауданы
  • 2
    22
    Досмұрат Алтынай
    Жамбыл ат. №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Алимбаева Молдир
    Б. Момышұлы ат. Мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    22
    Айдынғали Нұрлыбек
    Бостандық ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Казталов ауданы
  • 2
    22
    Атабай Сандуғаш
    №57 "Сарыарқа" ЖОМ КММ
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 2
    22
    Ислам Сәнді
    Ы.Алтынсарин ат. ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Тасқала ауданы
  • 2
    22
    Иманғали Айгерім
    С.Толыбеков атындағы #3 IT мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    22
    Анвар Асылай Бақытжанқызы
    А. Розыбакиев атындағы орта мектеп КММ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 2
    22
    Серік Аяжан
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Ермек Мерей Бақытқызы
    ЖШС "Аль-Фараби атындағы мектеп"
    Шымкент қаласы
    Абай ауданы
  • 2
    22
    Алғазинова Қарақат Талғатқызы
    «№49 жалпы білім беретін мектебі» КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    22
    Арыстанбек Бек
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Әмірхан Айымжан
    №30 мектеп- гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Ахмедуллаева Дана
    «Т.Есетов атындағы №264 мектеп-лицейі»
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    21
    №1 мектеп - гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    21
    Ахмедуллаева Дана
    «Т.Есетов атындағы №264 мектеп-лицейі»
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    21
    Тілебек Ақниет
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Төлеуғалиева Гүлназым
    Бостандық ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Казталов ауданы
  • 2
    21
    Әбділда Қырмызы
    А. Розыбакиев атындағы орта мектеп КММ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 2
    21
    Турсынов Абай
    С.Керімбекова ат. ЖЖО ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    21
    Құдайберген Нұрәдіо
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    №1 мектеп - гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    21
    Миятбек Дарын
    М. Мақатаев ат. №14 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Пернебаева Аянат Асхатқызы
    ЖШС "Аль-Фараби атындағы мектеп"
    Шымкент қаласы
    Абай ауданы
  • 2
    21
    Ерболат Жанайым Бахтиярқызы
    Ғани Мұратбаев ат. гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Алибек Медет
    №264 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    21
    Утебай Инабат Орынбековна
    #60 жалпы білім беретін орта мектеп
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Бейсенбек Даурия Дидарбекқызы
    Т. Рысқұлов ат. №48 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Сағидулла Мерей
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Бекболат Айзада
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Шұға Гүлайым Мұратқызы
    Көктал ОМ
    Қарағанды облысы
    Жаңаарқа ауданы
  • 2
    20
    Абдулгани Ауез
    Аманжол Тұрғымбаев атындағы 7ЖОББМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    20
    serikalikhan
    №1 МГ
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 2
    20
    Сайлаубек Айжан
    Ә. Жәмішев ат.№129 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Сырдария ауданы
  • 2
    20
    Турланова Адема
    Гагарин ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 2
    20
    Абилхан Сәнді
    Ә.Бөкейханов ат. №1 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Серікқызы Айзере
    Жамбыл ат. №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Темирханова Жансая
    ЖШС "Аль-Фараби атындағы мектеп"
    Шымкент қаласы
    Абай ауданы
  • 2
    20
    Арыстанова Мадина
    Ж.Ташенов атындағы №68 ЖББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    20
    Абдразақ Әнел
    №46 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Әкімбек Әрсен Дарханұлы
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Мұхатай Асқар
    Жамбыл атындағы №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Перманов Мағжан
    "Еңбекші ауылындағы ОМ" КММ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    19
    Темірханов Олжас
    Краснофлот НМ
    Ақмола облысы
    Біржан Сал ауданы
  • 3
    19
    Садыр Нұрбибі
    Х.Нұрымғалиев атындағы ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 3
    19
    Оңғарбай Нұрдәулет Русланұлы
    Көктал ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    Ерболат Еділ
    №3 жалпы білім беретін мектеп
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 3
    19
    Садвақас Мирас Бауыржанұлы
    Екіаша орта мектебі
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 3
    19
    Тимур Әсем
    Жамбыл ат. №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Жорабек Акниет
    Ә.Бөкейханов ат. №1 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Қанат Елнар Берікұлы
    Екіаша орта мектебі
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 3
    19
    Болат Ақниет Дауренқызы
    Екіаша орта мектебі
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 3
    19
    Кенжебай Дильназ
    Ж.Ташенов атындағы №68 ЖББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    19
    Мукатай Айсулу
    А.Жұбанов ат. дарынды балаларға арналған РҚМММИ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 3
    19
    Елемес Абілмансұр
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Орынтай Ақерке
    №30 мектеп- гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    №1мектеп - гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 3
    18
    Мухаметжан Нұрдана Ертайқызы
    Екіаша орта мектебі
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 3
    18
    Серік Ағаділ
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    №1 мектеп - гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 3
    18
    Мухамбеталиқызы Жанель
    "№37 орта мектеп" КММ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Ысқақова Аида
    №18 ЖББМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 3
    18
    Хамза Гүлім
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Төлеу Ералы
    Мақсұт Жылысбаев ат. №14 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    18
    Амангелді Нұрай Ерболқызы
    ЖШС "Аль-Фараби атындағы мектеп"
    Шымкент қаласы
    Абай ауданы
  • 3
    18
    Нұржанқызы Динара
    Жамбыл ат. №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Ерболатова Аида Айдосовна
    №64 ЖББОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    17
    Козикеева Жансая
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    17
    Кенжеболат Аяулым Болатқызы
    Жамбыл ат. №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Бәкіржан Әмина
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Серік Аяулым
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Мадениет Досымжан
    №3 жалпы орта білім беретін қазақ мектебі
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 3
    17
    Махамбетжан Сұлужан Тасболатқызы
    Жамбыл ат. №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Нуратдин Жанерке
    №43 Б.Момышұлы атындағы орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    17
    Саламат Сабыр
    Керімбай ат. №12 Қазақ МГ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы