Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Ағылшын тілі (оқушылар - 2021)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Несіпқазы Мадина Елмұратқызы
    Кішішыған ОМ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 1
    25
    Алмахамбет Ақнұр
    №184 негізгі орта мектебі
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    25
    Елеукеева Айару
    Сейфуллин ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    25
    Меңдіғали Назым
    Жарық мектеп-балабақшасы КММ
    Ақтөбе облысы
    Қобда ауданы
  • 1
    25
    Ш. Смаханұлы ат. №44 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 1
    25
    Әділқызы Айдина
    Жауғаш батыр ат. №15 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    25
    Қолдас Айжан
    №71 ЖОМ КММ
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 1
    25
    Ирисдавлатов Нурсаид
    №41 Жамбыл атындағы жалпы орта мектеп
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 1
    25
    Садманова Наргиза
    Хиуаз Доспанова атындағы №30 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 1
    25
    Сарсенбек Сабина
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    25
    Юлдашов Асаф Фуркатович
    №23 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    25
    Липа Варвара
    Cтепное ЖББМ
    Қостанай облысы
    Қарасу ауданы
  • 1
    25
    Асембек Назым
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    25
    Аблаким Айша
    №125 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 1
    25
    Мамырайым Жанайым Алматқызы
    Екіаша орта мектебі
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 1
    25
    Жұмали Бағлан
    Бурыл ауылы №6 ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    25
    Ерлан Алижан
    №15 мектеп- гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    25
    Совхозбек Думан
    Бурыл ауылы №6 ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    25
    Әшірбек Әлжан Қайсарұлы
    Махатма Ганди ат. №92 мамандандырылған мектеп-лице
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 1
    25
    Рахимбаева Аружан
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    25
    Жылқыбай Адина
    15 мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Сарыарқа ауданы
  • 1
    24
    Гожамбердиева Гульнизар
    ҮЛКЕН НАРЫН ОРТА МЕКТЕБІ КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 1
    24
    Сетер Бердыбай
    С.Шәкіров атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 1
    24
    Абдуллаев Бекзот
    №18 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Кайрат Халид Дулатұлы
    №4 Қандыағаш ОМ
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 1
    24
    Алдашева Асем Бериккызы
    Ж.Қизатов атындағы №23 мектеп- лицейі
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    24
    Рахымберді Олжас
    Бейсенбек Тайшапұлы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    24
    Хамидуллина Лилия
    Ы.Алтынсарин ат. ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Тасқала ауданы
  • 1
    24
    Саматова Альмира Мавлютхановна
    Ж.Қизатов атындағы №23 мектеп- лицейі
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    24
    Запиева Розалия
    №18 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Сейдомарова Жанель Нурлановна
    Жамбыл ат. №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Пернебек Аделя
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Жанабеков Арман
    №19 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    24
    Шыңғалиұлы Ақәділ
    Бурыл ауылы №6 ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    24
    Тельманов Арнур
    Тамды ОМ
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 1
    24
    Асылхан Ілияс
    М. Әуезов ат. №20 ЖОББМ
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 1
    24
    Агадилов Алдияр
    Жамбыл ат. №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Жақсылық Ілияс
    Н. Бекежанов ат. №156 ОМ
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 1
    24
    Нұрмухамбет Ернур Серікболұлы
    Екіаша орта мектебі
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 1
    24
    Әділхан Інжу
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Галымжанов Нұрхат
    Ақкөл жалпы орта мектебі
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 1
    24
    Бекқали Гүлназ
    М. Әуезов ат. №20 ЖОББМ
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 1
    24
    Газизова Инжу
    Ақкөл жалпы орта мектебі
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 1
    24
    Тилеули Анара
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    24
    Қанатбек Актөре
    Балтабай ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    24
    Грушко Виолетта
    №18 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    № 167 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 1
    24
    Мейрхан Дархан
    Ш. Смаханұлы ат. №44 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Сулейменов Иманали Мавлеткалиевич
    Екіаша орта мектебі
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 1
    24
    Абенова Мереке Эльдарқызы
    №125 ЖББОМ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    24
    Фазлиев Ислам
    Гоголь ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    24
    Қосай Ерназар
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Бауыржанқызы Саялы
    Ақкөл жалпы орта мектебі
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 1
    24
    Әбен Милана
    №201 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    24
    Кабилова Сабина Каримовна
    №23 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Махан Кәусар
    №184 негізгі орта мектебі
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    24
    Абдуллаева Дилнора
    М.Қашғари ат. ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Кентау қаласы
  • 1
    24
    Құрманбай Дамир
    15 мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Сарыарқа ауданы
  • 1
    24
    Ермек Айзере Ғабитқызы
    "Отырар" ОМ
    Түркістан облысы
    Отырар ауданы
  • 1
    24
    Сахтапберген Досжан
    Ақкөл жалпы орта мектебі
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 1
    24
    Габит Алмаз
    №2 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Ақсу қаласы
  • 1
    24
    Нұрланқызы Әйгерім
    Үшқоңыр орта мектеп -гимназиясы
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Сарсенбай Улжан
    Ә.Бөкейханов ат. №1 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Есен Айша
    №15 мектеп- гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Салық Әзірет
    №3 жалпы орта білім беретін қазақ мектебі
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 1
    24
    Қаржаубай Береке
    Үшқоңыр орта мектеп -гимназиясы
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Ыдырыс Алина Ағыбайқызы
    Екіаша орта мектебі
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 1
    24
    Мырзахмет Бауыржан
    №15 мектеп- гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Қонысбаева Нұрайым Нұрболқызы
    #60 жалпы білім беретін орта мектеп
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    24
    Марат Жанерке
    Ақын Сара ат. ОМ
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 1
    24
    Шахафиддин Мәди Нұрлыбекұлы
    Белинский ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Мұфтах Айдана
    М.Жүнісов мектебі
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 1
    23
    Есен Жанерке Дарханбекқызы
    №125 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 1
    23
    Мұхаммедия Саяжан
    Т. Рысқұлов ат. №48 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Абдрахманов Алишер
    №19 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Мүсілім Бақдәулет
    №43 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Халсаттар Бейбарыс
    №57 "Сарыарқа" ЖОМ КММ
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 1
    23
    Рамазан
    №130 жалпы орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Хайп Айнара
    Т. Рысқұлов ат. №48 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Маратова Әйгерім Нурдавлетқызы
    №125 ЖББОМ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Кеңесбек Абылайхан
    Ә.Бөкейханов ат. №1 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Базарбай Аяла Ерікқызы
    ЖШС "Аль-Фараби атындағы мектеп"
    Шымкент қаласы
    Абай ауданы
  • 1
    23
    Б. Мергенбаев атындағы №226 гимназия
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №81 Гимназия
  • 1
    23
    Маношкин Виталий
    №46 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Сүлей Әли Саматұлы
    Жамбыл ат. №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Меирбек Айғаным
    И. В. Панфилов ат. №39 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Мухаметжанов Бектур Нуржанович
    Қ.Шүлембаев атындағы ОМ
    Павлодар облысы
    Ақсу қаласы
  • 1
    23
    Совхозбек Әлинұр
    Бурыл ауылы №6 ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    Тоқтарбаева Айзере
    №45 бейімделген орта мектеп
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 1
    23
    Науатбек Ақбота
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Канафина Зере
    №18 ЖББМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 1
    23
    Нурханова Алина
    Ү. Түктібаев ат. №24 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    23
    Нарбай Бақытжан
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Ш. Смаханұлы ат. №44 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 1
    23
    Мақсатқызы Арайлым
    №49 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 1
    23
    Стукалова Майя Олеговна
    №125 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 1
    23
    Бауыржанқызы Ақерке
    36 мектеп-гимназия
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    23
    Тілепалды Кәусар
    Ә.Бөкейханов ат. №1 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Гейдаров Руслан
    Гоголь ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    Асқар Қарақат
    №59 мектеп-гимназиясы
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 1
    23
    Бисембек Нұрасыл
    №38 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 1
    23
    Нағымет Дильназ
    №263 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 1
    23
    Бахтияр Айым
    №31 орта мектеп
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Пучахов Асадали
    Ә.Бөкейханов ат. №1 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Махамбет Асылзада
    Ә.Молдағұлова атындағы №38 мектеп- лицей
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    22
    Аршынұлы Арын
    Абай ат. №1 ОМГ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    22
    №1мектеп - гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    22
    №1мектеп - гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    22
    Кажмурат Алуа
    Қалқаман орта мектебі
    Павлодар облысы
    Ақсу қаласы
  • 2
    22
    Қантөре Інжу
    Т. Рысқұлов ат. №222 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    22
    Нурсеитова Нұрбақыт Нурсеитқызы
    Жансүгіров университеті
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    22
    Мурат Нурали
    №64 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    22
    Ермек Даяна
    №18 ЖББМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    22
    Абисейіт Әбілмансұр
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Қадырбай Әсел
    М.Жүнісов мектебі
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 2
    22
    Айдосқызы Асылай
    Абай ат ОМ
    Қарағанды облысы
    Ақтоғай ауданы
  • 2
    22
    Фархатқызы Айнара
    №46 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    22
    Бекежан Мирас
    "Бурыл" ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    22
    Тілекқабылов Абдyллмухаммед
    №7 мектеп-лицейі
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 2
    22
    Мұрат Айшабибі
    36 мектеп-гимназия
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    22
    Толыбек Жанерке
    №170 орта мектебi КММ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    22
    Амангельдиева Айару
    Хиуаз Доспанова атындағы №30 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    22
    Сапаргалиева Гульнар Жаркыновна
    Белағаш ОМ
    Ақмола облысы
    Жақсы ауданы
  • 2
    22
    Айбекқызы Айжулдыз
    №19 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Маманов Мирас
    Көктал ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    22
    Қабыл Еңлік Бақытжанқызы
    Т.Аманов ат. №16 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    22
    Әбдіқани Ақзер
    Ү. Түктібаев ат. №24 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    22
    Яхия Аруна
    №31 орта мектеп
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    22
    Нурлыханов Ерасыл
    Алтыншоқы ОМ-бақшасы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 2
    22
    Чикаева Кира Филипповна
    №125 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 2
    22
    Дүйсенбек Дильназ Матайбекқызы
    Екіаша орта мектебі
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 2
    22
    Абдықалықова Балайым
    Жамбыл ат. №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Айдарова Аделя
    №9 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    22
    Жетпісбай Елдар
    №46 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Бауыржан Тлеуберді Марланұлы
    Екіаша орта мектебі
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 2
    22
    Сәметұлы Елібай
    С.Шәкіров атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 2
    21
    Ибрайм Адия
    М.Жүнісов мектебі
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 2
    21
    Руслан Аруна
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Ибрайханова Нұрдана
    №59 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    21
    Жақсылық Малика
    23 жалпы білім беретін мектеп КММ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 2
    21
    Сәкен Нұржол
    №18 ЖББМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    21
    Ганиев Нурдаулет Русланович
    Ы:Алтынсарина ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    21
    Амангелді Нұрай
    Айша Бибі ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Жасболат Рахман
    Жамбыл ат. №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Заутбек Самина Асаналиқызы
    №277 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 2
    21
    Құлтас Мұхаммеджан Досымжанұлы
    Т. Рысқұлов ат. №48 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Тулеген Мирас
    №48 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Берлібек Нұрайым Бауыржанқызы
    Екіаша орта мектебі
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 2
    21
    Сериккызы Наргиза
    №18 ЖББМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    21
    Ақылбекұлы Бейбарыс
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    21
    Тілеужан Жанерке
    Қосақ негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    21
    Қалыбай Ермат Сәбитұлы
    Бектаев ат. НОМ
    Түркістан облысы
    Ордабасы ауданы
  • 2
    21
    Айдарқызы Гүлім
    Б.Қосынов ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    21
    Қуаныш Айса Айсұлтанұлы
    Қ.Жұбанов атындағы АӨУ Жоғары Колледжі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Дайрабай Дильназ
    23 жалпы білім беретін мектеп КММ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 2
    21
    Иманберді Ералы
    А. Тұрғымбаев ат. №7 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Габдрахимов Равиль
    Өркен мектеп-бөбекжай-балабақша кешені
    Батыс Қазақстан облысы
    Бәйтерек ауданы
  • 2
    21
    Өмірбек Нұржамал
    А. Тұрғымбаев ат. №7 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    ..
    №38 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    21
    №1 мектеп - гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    21
    Нышанәлі Ерасыл
    Жабаев ат. №11 ОМ
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 2
    21
    Сәкенқызы Айару
    Ү. Түктібаев ат. №24 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    20
    Шәріп Дамир
    №13 ОМ
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    20
    Бағланбек Кәусар Алмазбекқызы
    Суханбаев ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    Исмаил Айдана
    Б.Қосынов ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    20
    Азиззула Аружан
    №220 ОМ
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 2
    20
    Мұхатай Алира
    Т. Рысқұлов ат. №48 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Тұрсынбай Дина Қаиыргелдіқызы
    Екіаша орта мектебі
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 2
    20
    Нағымбаева Жайнасын
    №21 жалпы білім беретін мектеп
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 2
    20
    Ерсултанулы Жансерік
    23 жалпы білім беретін мектеп КММ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 2
    20
    Урман Әсем
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын Қарға
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    20
    Кеңшілік Мерей
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Айтқазин Ален
    Ақжол РА жекеменшік мектебі
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Есіл ауданы
  • 2
    20
    Abduali Alina
    №180 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    20
    Архабаева Айым Дарханқызы
    #49 негізгі мектеп
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    20
    Жамалбек Алтынай
    Б. Момышұлы ат. №43 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    20
    Айтбек Асия
    Т. Рысқұлов ат. №48 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Руслан Айзере
    Т. Рысқұлов ат. №48 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Бөрібай Абзал Арманұлы
    19 Қ.Сатпаев атындағы гимназия мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    Лазарева Виктория
    Краснофлот НМ
    Ақмола облысы
    Біржан Сал ауданы
  • 2
    20
    Холодов Станислав
    №106 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    20
    Төлегенов Алихан
    №46 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    20
    Болат Дінмұхаммед
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Мазур Вероника
    Т.Рысқұлов атындағы №24 ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    20
    Дженишбекова Айолум
    Т. Рысқұлов ат. №48 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Ерланқызы Ұлжан
    №55 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Аманқос Айару
    «Т.Есетов атындағы №264 мектеп-лицейі»
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    20
    Қордабай Диана
    №18 ЖББМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    20
    Рахымжан Қайдар
    "Өркен жалпы орта білім бретін мектеп-балабақша ке
    Батыс Қазақстан облысы
    Бәйтерек ауданы
  • 2
    20
    Амантай Әлішер
    Абай ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    Сапарғали Әзиза
    №18 ЖББМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    20
    Сағатайқызы Аяжан
    Өркен мектеп-бөбекжай-балабақша кешені
    Батыс Қазақстан облысы
    Бәйтерек ауданы
  • 3
    19
    Асқар Али
    №201 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    19
    Патрина Виктория Юрьевна
    Белағаш ОМ
    Ақмола облысы
    Жақсы ауданы
  • 3
    19
    Арыстанбекова Айсезім Шалхарқызы
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    Базархан Алина
    Қосақ негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    Оралбай Ақназар
    ЖББ №32 мектеп
    Қарағанды облысы
    Қарқаралы ауданы
  • 3
    19
    Сатылған Кәусар
    Ә.Бөкейханов ат. №1 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Былташ Ұлбибі
    Ш. Смаханұлы ат. №44 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Зорбек Тогжан
    Б.Қосынов ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    19
    Тәңірберді Хансұлтан
    Абай атындағы мектеп
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 3
    19
    Амангелдиева Гауhар
    23 жалпы білім беретін мектеп КММ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 3
    19
    Болат Айша
    23 жалпы білім беретін мектеп КММ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 3
    19
    Кенжебекова Гулвира Қуандыққызы
    №23 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 3
    19
    Ахметов Ерқанат
    №17 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    19
    Комекова Каусар
    23 жалпы білім беретін мектеп КММ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 3
    19
    Панова Сабина
    №43 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Шанжарова Айгерім
    Айша Бибі ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    Тағамбай Еламан Турсынбай ұлы
    №5 М.Ломоносов атындағы ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 3
    18
    Камиева Дарья
    Ломоносов атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    18
    Айбекұлы Жансерік
    Қалқаман орта мектебі
    Павлодар облысы
    Ақсу қаласы
  • 3
    18
    Жеңісбекұлы Алтынбек
    Ш. Смаханұлы ат. №44 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Айдархан Диляра
    №18 ЖББМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 3
    18
    Шәді Мейіржан
    №38 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Бекет Мейірлан Рауанұлы
    201 Мектеп--гимназия
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    18
    Өмір Інжу-маржан
    201 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    17
    Мадина Хаким
    С.Шәкіров атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 3
    17
    Кеңесбек Абылайхан
    Ә.Бөкейханов ат. №1 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Мұрат Көбейхан
    А. Тұрғымбаев ат. №7 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    17
    Жаксылыкова Медина
    №18 ЖББМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 3
    17
    Мавит Арай
    «Ақсу кентінің №1 орта мектебі» ММ
    Ақмола облысы
    Степногорск қаласы
  • 3
    17
    Садыкова Саида Саяновна
    Чернорецк номер1 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар ауданы
  • 3
    17
    Чигринова Дарья
    И.П. Шухов атындағы Преснов ЖОБММГ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    17
    Сейткалиева Акмарал Руслановна
    № 64 мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Алматы ауданы