Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Биология (оқушылар - 2021)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Қарабұлақ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    Дарынды балаларға арналған №2 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    Максим Каусар Жанарбек қызы
    Абай ат. НМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 2
    22
    Темірбай Ербол
    Наурызбай батыр ат. ОМ
    Ақмола облысы
    Бурабай ауданы
  • 2
    21
    Ахметова Мерей
    А.Шерімқұлов ат. НОМ
    Түркістан облысы
    Ордабасы ауданы
  • 2
    21
    М.Төлебаев ат. ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №55 ОМ
  • 2
    21
    №256 Аққорған ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 2
    20
    Амантай Дана
    №102 жалпы орта білім беретін мектеп КМ
    Шымкент қаласы
    Қаратау ауданы
  • 2
    20
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 2
    20
    Отыншиева Даяна
    N64 Ш. Рашидов атындағы ЖОМ
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 2
    20
    Мыңбас Ақсауле
    Қойгелді орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 2
    20
    Үсібәлі Ерсұлтан
    Жамбыл ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Уәлиханов ауданы
  • 2
    20
    Калдыбай Б
    Қарабұлақ ОМ
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 2
    20
    Қарабұлақ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    Дарынды балаларға арналған №2 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    Тоқтаубай Нұрсерік Аманелдіұлы
    №47 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Әнуарбеков Темірлан Еркінұлы
    Жаңаауыл НМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Күршім ауданы
  • 3
    19
    Амангелди Гүлфариза
    А.Шерімқұлов ат. НОМ
    Түркістан облысы
    Ордабасы ауданы
  • 3
    18
    Қарабұлақ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    Дарынды балаларға арналған №2 Мектеп-гимназия
  • 3
    18
    №34 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 3
    18
    Мұстапа Әли
    Үшқұдық мектеп-бақшасы
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 3
    18
    Сағынбек Айшам
    Ш. Смаханұлы ат. №44 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Болат Гүлден
    №34 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Бекмуратова Аксана Манибековна
    “Хиуаз Доспанова атындағы №14 орта мектеп”
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Мұратқызы Аружан
    Ғ. Мұаратбаев атындағы орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 3
    17
    Тагибергенова Айнагул
    Ахмет Байтұрсынұлы атындағы орта мектебі
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Надекс ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №45 ОМ
  • 3
    17
    Күмісбек Ажар
    Ш. Смаханұлы ат. №44 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    №256 Аққорған ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 3
    17
    №256 Аққорған ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі