Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Информатика (2021-2022 оқу жылы)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Усенбаев Куаныш Бирликович
    №1 ОМ
    Қостанай облысы
    Арқалық қаласы
  • 1
    24
    Расулов Бауыржан Ануарбекович
    Сарыарқалық ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 1
    24
    Уристемова Айгерим
    Абай ат. МГ
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 1
    24
    Ибрагимова Мереке
    М.Әбенова ат. ЖОМ
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 1
    24
    Сунақбаева Қарлықаш Жәнібекқызы
    №149 Ә.Монтаев атындағы орта мектеп
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 1
    24
    Ибадулла Жасулан Багдатович
    №22 ОМ
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 1
    24
    Ералиева Гулжайна Буркталиевна
    С. Нұрниязұлы ат. мектеп-интернаты
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 1
    24
    Нуритдин Камалбеков
    Ұлықбек атындағы жалпы орта мектебі
    Түркістан облысы
    Кентау қаласы
  • 1
    24
    Байдуллаева Ботакоз Утагановна
    Б.Нурлыбеков ат. НОМ
    Түркістан облысы
    Ордабасы ауданы
  • 1
    24
    Кырданова Меруерт Жамбыловна
    Сарыкемер МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    24
    Ягшыбаева Светлана Сабытовна
    №11 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 1
    24
    Курмангалиева Алма Болатбековна
    Алматы экономикалық колледжі
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    24
    «Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп» КММ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    № 25 Гимназия
  • 1
    24
    Бекбулатов Ербол Кенжебаевич
    Мемлекеттік тілде оқытатын Заречная ОМ
    Қостанай облысы
    Қостанай ауданы
  • 1
    24
    Карапова Әдемі
    Т.Аманов ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Бородулиха ауданы
  • 1
    24
    Олжакеш Мади Казбекулы
    КММ Бестөбе кенті 1 орта мектебі
    Ақмола облысы
    Степногорск қаласы
  • 1
    24
    Жұмабай Гүлзат Жұмабайқызы
    №143 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    24
    Бейсенбаева Алмагуль Толеутаевна
    Т. Рысқұлов ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 1
    23
    Мадетхан Лаззат
    Қобда гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Қобда ауданы
  • 1
    23
    Танатарова Асель Спартаковна
    Б. Момышұлы ат. №43 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    23
    Мәншүк Алпамысқызы
    Алтынсарин атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 1
    23
    Иманпеисова Асем Жолдыбаевна
    Розыбакиев ат. ОМ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 1
    23
    Рахимбердина Айгуль Аскаровна
    №7 ЖББОМЛ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    Сеитқожа Гүлсезім Бейбітшілікқызы
    "Игілік ОМ" КММ
    Ақмола облысы
    Зеренді ауданы
  • 1
    23
    Сарсенбаева Жулдыз Нуржауовна
    КММ Бестөбе кенті 1 орта мектебі
    Ақмола облысы
    Степногорск қаласы
  • 1
    23
    Абсадыкова Кумыскуль
    Шайқорық ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Букаева Арнайым Темирбековна
    Жоғары қазақ гуманитарлық-техникалық колледжі
    Ақмола облысы
    Көкшетау қаласы
  • 1
    23
    Мукатова Акбота Кайратовна
    №59 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Курбанова Диёра Рахматуллаевна
    М.Қашғари ат. ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Кентау қаласы
  • 1
    23
    Дамбулова Гүлжаз Ерболатқызы
    М.Дауленов атындағы мектеп- интернаты
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    23
    Өтешова Нұршат Ғарифоллақызы
    Х.Санбаев атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Мақат ауданы
  • 1
    23
    Жанабилова Асем Жулдызбековна
    Асёка education қосымша білім беру дамыту орталығы
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    23
    Толбасиева Эльмира Шаймырзаевна
    131 ЖОББМ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Абдихожаева Майраш Аманбековна
    Ақыртөбе" ОМ
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 1
    23
    Сеитхан Жазира
    М.Әуезов ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Отырар ауданы
  • 1
    23
    Нарманова Альмира Серикбаевна
    М.Горький атындағы №16 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    23
    Боранбай Айдана Ерболқызы
    "Жібек жолы" мектеп-лицейі
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 1
    23
    Момбиева Улжалгас
    №90 ДБАМ мектеп-гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Кенжегалиева Гулдария Мирасовна
    №47 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 1
    23
    Мухтарова Гүлназ Бахтыгерейқызы
    №47ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 1
    23
    Серікбай Жанара Азаматқызы
    №14 ОМ
    Қарағанды облысы
    Қарқаралы ауданы
  • 1
    23
    Кожанова Гулнур Канатовна
    Ақтөбе құрылыс -монтаж колледжі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Божанова Гаухар Жакыпбековна
    Д.Нұрпейісова атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 1
    23
    Бердалиева Айгүл
    Төрткүл НОМ
    Түркістан облысы
    Ордабасы ауданы
  • 2
    22
    Жұмахан Гүлғайша
    Қаратал ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 2
    22
    Алайдарова Нургуль Абдуманафовна
    №131 ЖОББМ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    22
    Ляззат Жаңабай
    Шамалған станциясындағы ҚОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    22
    «Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп» КММ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    № 25 Гимназия
  • 2
    22
    «Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп» КММ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    № 25 Гимназия
  • 2
    22
    Асанбаева Маржан Капасовна
    №12 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    22
    Сәбиқан Меруерт Мұратқызы
    Некрасовка ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 2
    22
    Самат Өмірзақов
    №165 С.Сейфуллин атындағы орта мектеп
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    22
    Дуйсекова Зәбира
    А.Байтұрсынұлы атындағы гимназия
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 2
    22
    Курмангельдиева Райхан Батырбековна
    №149
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    22
    Ерғалиева Ақбота Жомартқызы
    №201 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Жалағаш ауданы
  • 2
    22
    Сатекова Гульшат Нургалиевна
    №54 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Есболай Гүлназ Іздібайқызы
    №23 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 2
    22
    Сайлаубекқызы Ақмоншақ
    ШҚ гуманитарлық колледжі
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    22
    Бахторазова Жазира Бекболатқызы
    Жалаулы орта мектебі
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 2
    22
    Карашинов Каскырбай Серикбаевич
    №1 ОМ
    Қостанай облысы
    Арқалық қаласы
  • 2
    22
    Абдикулова Шуақ
    №30 мектеп- гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Жунусов Тлеген
    Бостандық ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Казталов ауданы
  • 2
    22
    Айтжанова Назира Жолдыбаевна
    А.Байтұрсынұлы атындағы гимназия
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 2
    22
    Альменова Рауза Сағымбекқызы
    №1 жалпы орта білім беретін мектеп-гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    22
    Айтбаева Сания Жамаловна
    М.Әуезов атындығы №33 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Айтуганова Эльмира
    С. Торайғыров атындағы №22 мектеп-гимназиясы
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 2
    22
    Жубатханова Акзира Жубатхановна
    №85 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 2
    22
    Фариза Жарылкапбергеновна
    №266 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    22
    Қайыпберген Айткүл
    С.Сейфуллин атындағы №4 ІТ мектеп-лицейі
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    22
    Аиткенова Айгерим Кенесхановна
    №49 орта мектеп
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 2
    22
    Өмірзақ Нұржан
    С.Сейфуллин атындағы №4 ІТ мектеп-лицейі
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    22
    Мырзакулова Гульбайра Абуталипқызы
    Шағын орталығы бар №5 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    22
    Мақсұтова Айша Маратқызы
    М. Жұмабаев ат. №21 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Бисенгалиева Тогжан Жексенбаевна
    Қандыағаш қаласы №5 ЖББОМ
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 2
    22
    Қанатова Бибінұр Ізбасарқызы
    №4 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    22
    Ергалиева Айжан Бекжанкызы
    КМҚК "Геологиялық барлау колледжі"
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    22
    Уатханулы Кайролла
    Аграрлық-индустриялық колледжі
    Ақмола облысы
    Атбасар ауданы
  • 2
    22
    Мынжасаров Сундет
    №49 Қоңыртөбе
    Түркістан облысы
    Келес ауданы
  • 2
    22
    Масалимова Назым Ерланбековна
    М. Дәуленов ат. МИ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 2
    22
    Калиев Кайсар
    Ү. Түктібаев ат. №24 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    22
    Калкеева Балжан Ермухамбетовна
    Екіаша орта мектебі
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 2
    22
    Бисенғали Бекұзақ Жексенбайұлы
    №4 Алға орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 2
    22
    Абикеева Таншолпан
    Мемлекеттік тілде оқытатын Заречная ОМ
    Қостанай облысы
    Қостанай ауданы
  • 2
    22
    Жаналык
    «Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп» КММ
    Маңғыстау облысы
    Бейнеу ауданы
  • 2
    22
    Имангалиева Гульназ Койшыгалиевна
    С.Мұқашев атындағы №16 орта мектебі
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 2
    22
    Есбергенова Жібек Жауынбайқызы
    №6 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 2
    22
    Сұлтанбек Айгүл Турысбайқызы
    Плодовоягодная №44 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Хазгалиева Камиля Камилевна
    №34 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Бегалиев Досжан Ибадиллаевич
    Al-farabi academiyalyk mektebi
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    21
    Құлымжан Гүлжанат Жеңісқызы
    Т.Жалғасбайұлы атындағы Шайыр ОМ
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 2
    21
    Байтілеуова Самал Әлайдарқызы
    Қырғауылды ауылының қазақ ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    21
    Оспанов Әбдірасул
    М.Әуезов ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Отырар ауданы
  • 2
    21
    Төлепов Ернұр Ерланұлы
    Талғат Бигелдинов атындағы ЖББОМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Бәйтерек ауданы
  • 2
    21
    Мырзахметова Назерке Нұрланқызы
    О.Бөкей ат. №44 лицей
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    21
    Базаргалиева Айнагуль Болаткалиевна
    А.Тайманов атындағы 34 мектеп-гимназия
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    21
    Ерназар Ақнұр Болатқызы
    №54 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Нүсіпжан Құндыз
    №49 орта мектеп
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 2
    21
    Кузембаева Бахыт Ниязбековна
    Қ.Аухадиев атындағы орта мектебі
    Шығыс Қазақстан облысы
    Көкпекті ауданы
  • 2
    21
    Кайсанова Жанар Ерболатовна
    Ақмол а.№5 ОМ
    Ақмола облысы
    Целиноград ауданы
  • 2
    21
    Ертышпаев Ерлан Торгаевич
    Мемлекеттік тілде оқытатын Заречная ОМ
    Қостанай облысы
    Қостанай ауданы
  • 2
    21
    Байдөшева Данагүл Ержанқызы
    “№46 орта мекетебі” КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    21
    Кикбаев Алтынбек Камаламович
    Ж. Әбдірашев атындағы № 62 мектеп-лицейі
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 2
    21
    Джалгасбаева Айнагуль
    Б. Момышұлы ат. №43 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    21
    Байғабылова Меруерт Жетібайқызы
    №131 ЖОББМ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    21
    Ескайырова Марал Сейткановна
    "Н.Наушабаев атындағы Тобыл мектеп-гимназиясы" ММ
    Қостанай облысы
    Қостанай ауданы
  • 2
    21
    Курмангалиева Алма Болатбековна
    Алматы экономикалық колледжі
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    21
    Арайлым Токмаганбет Утегеновна
    Кызылорда педагогикалык жогары колледж
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    21
    Құрық орта мектеп гимназиясы
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №41 ОМ
  • 2
    21
    Айбекова Жазира Укибаевна
    №1 жалпы орта білім беретін мектеп-гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Қоңырбаева Гүлфайрус Тойбазарқызы
    №4 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    21
    «Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп» КММ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    № 25 Гимназия
  • 2
    21
    Ақбілек Асқарқызы
    Кешкі (ауысымдық) ЖББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Қамидоллиева Сандуғаш Асқарқызы
    №47ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    21
    Зейнеғабыл Ақмарал Мартбекқызы
    "Бүркітті ауылының 20 ЖББ мектебі" КММ
    Қарағанды облысы
    Қарқаралы ауданы
  • 2
    21
    Утеуова Миргуль Тагибергеновна
    Қожасай негізгі орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 2
    21
    Омарбаева Айзада Талантовна
    А.Молдабеков атындағы №6 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    21
    Зайнагиева Жадыра Тулемисовна
    №170 Жаңақазалы ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    21
    Едигенова Гулнур Бестибаевна
    Қаспан ОМ
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 2
    21
    Естай Арнұр Естайқызы
    "Кәсіптік-техникалық колледж"
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    21
    Изтлеуова Гульжанат Каримбаевна
    Ақтөбе гуманитарлық колледжі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Саяхат Бахытгул
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    21
    Куришбаева Балжан Егенбердиевна
    №172 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    21
    Уткелбаева Эльвира Советовна
    Ж.Махамбетов атындағы №43 орта мектеп
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    21
    Айтқазы Кәмшат Қайратқызы
    Б.Құндақбаева ат. №1 ОМ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 2
    21
    Хаятова Умида
    А.П. Чехов атындағы №21 жалпы орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    21
    Бабырбаева Альфира Асқарқызы
    №46 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    21
    Курмангалиева Рая Жаугашаровна
    №69 ЖББОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Қаман Кулмараш
    Ү. Түктібаев ат. №24 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    21
    Абдуллаев Батырхан
    №213 Нұртаза ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    21
    Шегиров Сабит
    Ақтоғай ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    21
    Ыбырай Алтынсарин атындағы ЖББМ КММ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    № 25 Гимназия
  • 2
    21
    Махамбетова Алтынгул Аскербаевна
    №1 Алға мектеп-бақшасы
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 2
    21
    Cәдібеков Қуан Сапибекұлы
    №180 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    21
    Муханбетжанова Мадина Сапаргалиевна
    №3 ОМ
    Қостанай облысы
    Арқалық қаласы
  • 2
    21
    Джангабулова Гулжахан Тастанбековна
    № 1 Ұлытау ЖОББМ
    Қарағанды облысы
    Ұлытау ауданы
  • 2
    21
    Куламбаева Набира Турманова
    Жезді ОМ-интернаты (аралас)
    Қарағанды облысы
    Ұлытау ауданы
  • 2
    21
    Балмагамбетов Саламат Сахиевич
    Құмжарған ЖББМ
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 2
    21
    Макулбекова Тамара
    167 орта мектеп
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    21
    Жиенбаева Меруерт
    167 орта мектеп
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    21
    Абаева Айгуль Турлыхановна
    Қаратал ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 2
    21
    Венера Ордина Кулаевна
    №8 ЖОББМ КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    21
    Камалов Хаитбай
    Ұлықбек атындағы жалпы орта мектеп
    Түркістан облысы
    Сауран ауданы
  • 2
    21
    Ералиева Диана Мамадиярқызы
    "Жалын" жалпы білім беру мектебі
    Шымкент қаласы
    Еңбекші ауданы
  • 2
    21
    Сармулдиева Бибинур Аманжоловна
    М. Маметова а.№26 ОМ
    Ақмола облысы
    Целиноград ауданы
  • 2
    20
    Сатқанова Орынгүл Қанатқызы
    Мерекенская ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Тасқала ауданы
  • 2
    20
    Баянсулу Дуюсенгалиева
    Макаров жалпы орта білім беретін мектебі
    Батыс Қазақстан облысы
    Бәйтерек ауданы
  • 2
    20
    Аманова Кундызай Джумагуловна
    №48 жалпы білім беретін мектеп
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    20
    Аккалиева Жазира
    "Боранқұл орта мектебі "КММ
    Маңғыстау облысы
    Бейнеу ауданы
  • 2
    20
    Амангалиева Гулжазира Тилегеновна
    №30 Хиуаз Доспанова ат.
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    20
    Ниеткалиева Aксамал Суингалиевна
    №26 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    20
    Ирсимбетова Айнұр Пулатбекқызы
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    20
    Миралиева Жаудир
    Терешкова атындағы №31 орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    20
    Абдрахманова Айсулу
    №61 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    20
    Елеуова Айгерим
    №278 ІТ-мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    20
    Толендиева Аида Бакытовна
    А. Тұрғымбаев ат. №7 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    20
    Бакбергенов Шерзат Бакбергенович
    №55 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Кулдрахманова Гульмира Машрыковна
    №167 Жанарық ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    20
    Абдразахова Қаракөз
    №44 ОМ
    Қызылорда облысы
    Сырдария ауданы
  • 2
    20
    Баделхан Жанар
    №36 мектеп-лицей
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 2
    20
    Омартаева Айжан
    №4 облыстық дарынды балаларға арналған мектеп-инте
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    20
    Кабдулова Дарига Ахметовна
    №47ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    20
    Рахманбергенова Умт Жарасхановна
    М.Горький атындағы №16 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    20
    Тулкибаева Светлана Толенгазиевна
    Бурыл ауылы №6 ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    Кикбаев Алтынбек Камаламович
    Ж. Әбдірашев атындағы № 62 мектеп-лицейі
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 2
    20
    Кикбаев Алтынбек Камаламович
    Ж. Әбдірашев атындағы № 62 мектеп-лицейі
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 2
    20
    Омаров Умид
    М.Қашғари ат. ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Кентау қаласы
  • 2
    20
    Торебекова Айгерим Сарсембаевна
    Караөткел а.№6 ОМ
    Ақмола облысы
    Целиноград ауданы
  • 2
    20
    Уржигитова Айгерим
    №167 Жанарық ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    20
    Кошакаева Гульнара Куанышевна
    "Әлімхан Ермеков атындағы мектеп — лицей" КММ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    20
    Султанбекова Жаксыкул Оспановна
    Ақалтын ЖОМ
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 2
    20
    Файзуллаева Нұргүл Елубайқызы
    №11 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    20
    Елена Вящева
    Жамбыл ат. №26 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    20
    Асель Джумагазиева
    Ж.Досмухамедов ат. жоғары педагогикалық колледжі
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    20
    Капанова Гүлайым Мырзақызы
    №54 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Шукирбаева Талшын
    Б. Тоқтықожаұлы ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 2
    20
    Карибаева Айжан Ергалиевна
    Ш.Абенов ат. ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 2
    20
    Қасиетова Айгерім
    Жоғары инженерлік технологиялық колледжі
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    20
    Нұралы Айнұр
    Ы.Алтынсарин ат. №30 ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 2
    20
    Исатай Құралай Омарқызы
    IT мектеп-лицей
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 2
    20
    Солтанғазынова Шынар Серікқанқызы
    «Б. Сахариев атындағы Бақты ОМ-бақша» КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 2
    20
    Абилкаиырова Галия Мырзасайымқызы
    «Б. Сахариев атындағы Бақты ОМ-бақша» КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 2
    20
    1Ыбырай Алтынсарин атындағы орта мектебі" КММ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    № 25 Гимназия
  • 2
    20
    Шеримбетова Майрамкул
    59 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Сугурова Эльмира Алхайдаровна
    Берікқара ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    Сейділда Назерке Құдиярқызы
    №54 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Оразалина Бақыт Кәменқызы
    №42 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    20
    Сериккызы Аида
    №54 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Абуова Махаббат Аманжоловна
    Кәсіптік оқудағы көпсалалы колледжі
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    20
    Ханова Камала Алиевна
    Ұлықбек ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 2
    20
    Конарбаева Фарида Керимбековна
    Ш. Смаханұлы ат. №44 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Қондыбаева Салтанат Альменқызы
    Мәметова ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 2
    20
    Оспанова Асель Жолболдина
    Берліқожанов ат. №11 ОМ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    Смақанова Алтынай Алтынбекқызы
    №12 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    20
    Балжан Белгібай
    Б. Тоқтықожаұлы ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 2
    20
    Турсымбаева Куралай
    Б. Тоқтықожаұлы ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 3
    19
    Жұмағазы Салтанат Тұрсынқызы
    Берліқожанов ат. №11 ОМ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    19
    Мұхатай Нұршат Әділханқызы
    Жолдасбеков ат. №50 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Букенова Ляйля Адилбековна
    «Жамбыл атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағы
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    19
    Кожан Данияр Маликулы
    №103 Мектеп - гимназия
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 3
    19
    Садвакасова Жанар Дуйсенгалиевна
    №46 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    19
    Әсіпбай Назым Асанғалиқызы
    172 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    19
    Канапиянова Асемгуль Жумагазовна
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    19
    Нурмухан Гулмарал Сайлаубекқызы
    188 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 3
    19
    Парманкулова Майра Бауыржановна
    №131 ЖОББМ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    19
    Әбуша Ақмарал Алдабайқызы
    №54 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Жолсеитова Арайлым Галымбековна
    Қазақстанның зияткерлік “Бәйтерек” мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    19
    Сексенбаева Айгуль Атагаликызы
    Алтынсарин ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    Көшербаева Нәбира Тұрғанбайқызы
    Жыланды мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 3
    19
    Кемелова Айгуль
    №1ЖББМГ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    19
    Абаева Гулнур Кыдыралиевна
    Ш.Құдайбердіұлы атындағы 66 ЖББОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    19
    Асылбекова Ардақ Ақылбекқызы
    Үшарал ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 3
    19
    Абдыгалимоа Арайлым Серикказыевна
    №4 Серебрянск қазақ ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Алтай ауданы
  • 3
    19
    Сейтханова Аяулым Муратовна
    "Қалалық қазақ мектеп-лицейі" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 3
    19
    Әлкенова Мөлдір Сайлаубекқызы
    №46 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    19
    Есимов Азамат Оразалиевич
    Ақмол а.№5 ОМ
    Ақмола облысы
    Целиноград ауданы
  • 3
    19
    Кикбаев Алтынбек Камаламович
    Ж. Әбдірашев атындағы № 62 мектеп-лицейі
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 3
    19
    Абильдаева Айжан Абубакировна
    №54 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Жалиева Нургуль Ангисиновна
    №249 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    19
    Дабысова Айнагүл
    Е. Айшуақұлы ат. ОМ
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 3
    19
    Оразгалиева Арай Дюсенбековна
    Мектепке дейінгі шағын орталығы бар №21 ОМ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    19
    Толқын Мирболатқызы Жақсыкелдина
    № 7 Хромтау мектеп гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 3
    19
    Ақбергенова Айсана
    Ү. Түктібаев ат. №24 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    19
    Шаймаш Азамат Айдарұлы
    Жамбыл атындағы гимназия
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 3
    19
    Айжан Асқарқызы
    "№ 48 мектеп-қосымша білім беру орталығы&quot
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    19
    Бакитова Индира Ерниязовна
    Ғ.Қараш атындағы МГ
    Батыс Қазақстан облысы
    Казталов ауданы
  • 3
    19
    Еркімбаева Айгерім Берікқызы
    Tamos education
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 3
    19
    Каирбекова Марфугаш
    Екіаша ОМ
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 3
    19
    Бухарбаева Кундызай Телагисовна
    М.Горький атындағы №16 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    19
    Асқарова Гүлфайруз Асқарқызы
    Сарысай негізгі орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    19
    Жақсыбекова Нурзия Таңатарқызы
    №149 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    19
    Мұратова Арайлым
    Барқытбел ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 3
    19
    Алтынбек Арайлым Нұрланқызы
    №131 ЖОББМ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    19
    Русланова Айжан Русланқызы
    №12 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    19
    Нұрлыбек Нұртайұлы
    Жанғалы мектеп-гимназиясы
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 3
    19
    Куанышбекова Гулжахан Махулбековна
    Ө. Жолдасбеков атындағы №50 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Каленова Меруерт Шарафадинқызы
    Ж.Қизатов атындағы №23 мектеп- лицейі
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    19
    Муздыбаев Мақсат Мухидинович
    Еңбек №22 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    19
    Алқадыр Мәди Тұрсынжанұлы
    Т. Рысқұлов ат. Мектеп-лицей
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 3
    18
    Жанайбек Нурбубі Сақанқызы
    Қорғас ОМ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 3
    18
    Тлеубаева Сауле Болатхановна
    №38 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    18
    Мадиев Жандыр Шаймерденович
    №35 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    18
    Кикбаев Алтынбек Камаламович
    Ж. Әбдірашев атындағы № 62 мектеп-лицейі
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 3
    18
    Миндалиев Нурсултан Абдоллаевич
    №47ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 3
    18
    Кабекенова Гулжайнар Утелгеновна
    №50 мектеп
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 3
    18
    Акназарова Гульнар Узакбаевна
    С.Сейфуллин атындағы №4 ІТ мектеп-лицейі
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    18
    Кудабаева Эльмира Бактияровна
    Ж.Аймауытов атындағы №64 мектеп-гимназия
    Шымкент қаласы
    Аль-Фараби ауданы
  • 3
    18
    Кобебаева Амангаиша Ергазыкызы
    № 124 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 3
    18
    Арынова Багила Жексенбаевна
    Ш. Смаханұлы ат. №44 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Жандосов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №80 Мектеп-гимназия
  • 3
    18
    Жирентаева Асел Орынбасаровна
    №44 жалпы білім беретін мектебі
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    18
    Молдажанова Гүлсанат Бақтыбекқызы
    А.Молдабеков атындағы №6 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    18
    Карлыгаш Бердикулова
    А.Байтұрсынов ат. №64 ОМ
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 3
    18
    Тәбәрак Өкила
    Жыланды мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 3
    18
    Джангабулова Ханзада Тастанбековна
    Ұлықбек ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 3
    18
    Жолдасова Жақсыгүл Азимовна
    Қыналы НОББМ
    Ақтөбе облысы
    Әйтеке би ауданы
  • 3
    18
    Мырзабекова Алия Бахытқызы
    Береке орта мектебі КММ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    Муканалиева Нурлай Алибековна
    Ә.Молдағұлова атындағы №38 мектеп- лицей
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 3
    18
    Рашид Әбдіхамит
    282 мектеп- лицейі
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    18
    Макулбекова Айкерим Арысбековна
    Б. Момышұлы ат. №43 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    18
    Кульжанова Салтанат Сейтхановна
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 3
    18
    Талғатов Дархан Талғатұлы
    "Т.Жароков атындағы ЖББОМ"
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 3
    18
    Шолпан
    Сарқамыс орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    17
    Мәтенова Жансұлу Жиенбайқызы
    №4 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    17
    Толғанай Байтанова Зұлқарнайқызы
    Қайнар ОМ
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 3
    17
    Кибекова Молдир
    №76 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    17
    Умирбаева Асемгуль
    Медеу ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 3
    17
    Иманбердиева Лаззат
    Керімбай ат. №12 Қазақ МГ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Парманқұлова Айнұр Сейтқасымқызы
    Ө. Жолдасбеков атындағы №50 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Нәбиева Әсел Әкімбекқызы
    Ж.Жабаев ат. №6 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    17
    Молдабай Назерке
    Керімбай ат. №12 Қазақ МГ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Құлтанбаева Мира Демеуқызы
    №4 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    17
    Джумагалиева Асылзада
    С.Керімбеков ат. ЖЖО ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Жаирбаева Әсем Қанатқызы
    №34 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 3
    17
    Ахмаджанов Достонбек
    "Далабазар"атындағы жалпы орта мектеб
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 3
    17
    Тұрғанбай Құралай Егінбайқызы
    Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 3
    17
    Жагыпарова Динара Серикболкызы
    Болғанбайұлы ат НМ
    Қарағанды облысы
    Ақтоғай ауданы
  • 3
    17
    Кикбаев Алтынбек Камаламович
    Ж. Әбдірашев атындағы № 62 мектеп-лицейі
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 3
    17
    Худушева Аян Абдулгазизовна
    АҚШИ ЖАЛПЫ БІЛІМ БЕРЕТІН ОРТА МЕКТЕП"КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 3
    17
    Журынова Перизат Темирхановна
    Күреңбел бастауыш мектебі
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 3
    17
    Қусайын Бағлан Ермекқызы
    М.Горький атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    17
    Айжарықова Фаризат Бисембайқызы
    Қалалық лицей
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    17
    Жанар
    Х.Санбаев атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Мақат ауданы
  • 3
    17
    Аманшиева Ляйла
    Абдолов атындағы НОМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақжайық ауданы
  • 3
    17
    Сапахова Нагима Бейсеновна
    185 жалпы білім беретін мектеп
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    17
    Сергеева Жанна
    Дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интерна
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 3
    17
    Омаров Батыр Оразкенұлы
    №172 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    17
    Нұғыбаева Меруерт Дүйсенбекқызы
    "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы N47 ЖОББМ"
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы