Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Орыс әдебиеті (2021-2022 оқу жылы)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Сраилова Кульмария Ниязалиевна
    «Нұрай» білім беру орталығы ЖШС
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    25
    Есенаманова Шуга Мубараковна
    Гродекова ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    25
    Егизбаева Айгуль Токтасыновна
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын Қарға
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    25
    Кошкарбаева Лилия Маратовна
    Жамбыл ат. №26 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    25
    Тезекпаева Гульжанат Муратовна
    Абай атындағы көпсалалы мектеп гимназиясы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 1
    25
    Джаксыбаева Майра
    Ы. Алтынсарин ат. №49 Мектеп-гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    25
    Матанат Махмудова
    Жамбыл ат. №26 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    25
    Джайлаубаева Жаннета
    Жамбыл ат. №26 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    25
    Тынышбай Айгүл Аманқосқызы
    Абай ат. №90 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    25
    Сарсекулова Айгуль
    Мақсұт Жылысбаев ат. №14 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    25
    Вержбицкая Елена Александровна
    М. Әуезов ат. №33 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Исмаилова Жылдыз
    Мақсұт Жылысбаев ат. №14 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    24
    Козиева Салима Абдукаировна
    №1 мектеп - гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    24
    Жақанова Нұрбану Әбдуәли қызы
    №40 ЖББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    24
    Махатова Мадина Санезбаевна
    Хмельницк ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Шарбақты ауданы
  • 1
    24
    Садуова Зауреш Сапарбековна
    Сарыкемер МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    24
    Толеубекова Асем
    №25 ЖОББМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 1
    24
    Омирова Райгуль Кудышовна
    "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы орта мектебі"
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 1
    24
    Касенова Аягойз Дюйсенова
    Мемлекеттік тілде оқытатын Заречная ОМ
    Қостанай облысы
    Қостанай ауданы
  • 1
    24
    Власенко Ольга Федоровна
    Мақсұт Жылысбаев ат. №14 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    24
    Валентина Сидорина
    Жамбыл ат. №26 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    24
    Айнур Конурбаева
    №13 ЖОББМ
    Қарағанды облысы
    Жезқазған
  • 1
    24
    Жамбыл атындағы №39 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    24
    Бекниязова Ақмарал
    М. Әуезов ат. №20 ЖОББМ
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 1
    24
    Гульнар Жанатовна Атиева
    Қалалық көпсалалы қазақ мектеп-гимназиясы КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз қаласы
  • 1
    24
    Айтхожаева Аида Болатовна
    Ы. Алтынсарин атындағы №65 мектеп
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    24
    Бакирова Бахыт Сабитовна
    Б. Момышұлы атындағы №44 орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    24
    Темиргалиева Гулим
    "Еңбекші орта мектебі" КММ
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 1
    24
    Анарбаева Халида Уткировна
    Е.Иззатуллаев ат. ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 1
    24
    Бектурганова Меруерт Бериковна
    Сарыкемер МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    ОМАРОВА ШАРИПА ЖОЛДЫБАЕВНА
    Ы.Алтынсарин атындағы №49 мектеп-гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Габитова Венера Султанбековна
    Есту және көру қабілетінде бұзылыстары бар мектеп
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Дунгенова Мадина Маратқызы
    №4 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Сабытова Салтанат Бисеғалиқызы
    №4 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Қарақия ауданы
  • 1
    23
    НУРАКОВА ГУЛНАРА САТЫБАЛДИНОВНА
    «№17 жалпы білім беретін мектебі»
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 1
    23
    Жаксыбаева Назгул Оралтаевна
    №42 орта мектеп
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Мухметова Роза Абсаметовна
    Трубицына ат. №17 ОМ-гимназия
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Байтасова Диана Битимбаевна
    Жаңажол орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 1
    23
    Нурахова Зауре Куанышбаевна
    №1 мектеп гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Аруенова Лайла
    №3 ЖББМ
    Маңғыстау облысы
    Мұнайлы ауданы
  • 1
    23
    Тургынбай Гулшат
    Төлепбергенов ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 1
    23
    Аркабаева Рыскуль Тураровна
    №46 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Жұбанова Алтынай
    Сарыкемер МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    Альмеизова Газиза Елубаевна
    Қызыл қыстақ №3 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Кристина Алексеевна Маслова
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    Мауленова Салтанат
    Мақсұт Жылысбаев ат. №14 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Әсімқұл Ханзира
    Мақсұт Жылысбаев ат. №14 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    22
    Кулжабаева Меруерт Жаксыбаевна
    №7 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    22
    Жанна Даулбаевна Наурызбаева
    №144 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    22
    Калибекова Раушан
    "Бурыл" ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    22
    Загрекова Лариса Николаевна
    Әуезов ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 2
    22
    Қ.Үкібаев атындағы №37 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    Керимкулова Жанар
    Ы.Алтынсарин атындағы №49 мектеп-гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Есалина Анар Конысовна
    №64 ЖББОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Рыспаева Бахыткуль Керимбековна
    Ы. Алтынсарин ат. №49 Мектеп-гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Серикова Гульнара Маратовна
    №3 жалпы орта білім беретін мектеп-кешені
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    22
    Нугаева Аманбиби Майлановна
    №7 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 2
    22
    Кушваева Гульфия Ивановна
    Казталов мектеп-лицейі
    Батыс Қазақстан облысы
    Казталов ауданы
  • 2
    22
    Ташанова Айнур
    №5 Хромтау мектеп-гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    22
    Серикбаева Анар Муратбековна
    Ы. Алтынсарин ат. №49 Мектеп-гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Сесксенбаева Женискул Умиртаевна
    Мемлекеттік тілде оқытатын Заречная ОМ
    Қостанай облысы
    Қостанай ауданы
  • 2
    22
    Бөлен Жанар Мұраталқызы
    Мемлекеттік тілде оқытатын Заречная ОМ
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 2
    22
    Бугетбаева Джамиля Жетыбаевна
    Жамбыл ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    21
    Назибекова Нуржамал
    №166 Екпінді ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    21
    Калбаева Дарига Курганбайкызы
    Т.Рысқұлов атындағы мектеп-лицейі
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    21
    №42 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 2
    21
    Бурсалова Эльнара Саруаровна
    Қосақ негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Куттыгалиева Гулшат Махсутовна
    №3 жалпы орта білім беретін қазақ мектебі
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 2
    21
    Жулдыбаева Айгерым Нурболатовна
    №2 мектеп-гимназия
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Исабекова Сабира Айтжановна
    Ы. Алтынсарин ат. №49 Мектеп-гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Алибаева Тамара Васильевна
    Елтінді батыр ат. ОМ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 2
    21
    Абешова Сымбат Джаксыбергеновна
    Мұхтар Әуезов атындағы мектеп-гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Жаңатас қаласы
  • 2
    21
    Куандыкова Нургуль
    М. Әуезов ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    21
    Нурманова Лаззат Джамбуловна
    №1мектеп - гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    21
    Беркумбаева Гульмира Ашербековна
    «Бестөбе кентінің №2 орта мектебі» ММ
    Ақмола облысы
    Степногорск қаласы
  • 2
    21
    Сергазинова Асия Викторовна
    Мұса Шожанов атындағы #2 орта мектеп КММ
    Қостанай облысы
    Жітіқара қаласы
  • 2
    21
    Мырзаш Альбина Амандыковна
    Ақай орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 2
    21
    Туганбаева Жибек Лебаевна
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    20
    Тоқмырзаева Айгүл Талғатқызы
    Әуезов ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 2
    20
    Cугурбекова Алия Аскаровна
    Ы. Алтынсарин ат. №49 Мектеп-гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Бримова Улдай Узакбаевна
    №3 Хромтау орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    20
    Елшибаева Ляззат
    К.Аманжолов ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 2
    20
    Тұрысбек Гүлназ Ерланқызы
    №59 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    20
    №55 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 2
    20
    Койтанова Майра Аскаровна
    №51 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Кошекова Айнур Мусагалиевна
    Сарысай негізгі орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    20
    Маматова Жанар Дуйсенбековна
    №16 ОМ
    Қарағанды облысы
    Сәтбаев қаласы
  • 2
    20
    Смагулова Алмагуль Омрбековна
    Босаға ЖББМ
    Қарағанды облысы
    Шет ауданы
  • 2
    20
    Нугманова Марзия Куандыковна
    Мемлекеттік тілде оқытатын Заречная ОМ
    Қостанай облысы
    Қостанай ауданы
  • 3
    19
    Едилова Зауре Алибековна
    №10 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 3
    19
    Достаева Ляйля Жақсыбекқызы
    Ы. Алтынсарин ат. №49 Мектеп-гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Жаксылыкова Сандугаш Советбековна
    Екіаша орта мектебі
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 3
    19
    Оспанова Гаухар Оразбаевна
    №7 Төлеби атындағы жалпы орта мектебі
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 3
    19
    Жақсыбаева Ақмарал Еркінқызы
    №11 Тасбөгет а. ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    18
    Өскенова Замира Өсербайқызы
    Комаров ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Мақтаарал ауданы
  • 3
    18
    Жунусова Лаура Толеусабыровна
    Шілікті ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 3
    17
    Узденбаева Раушан Пернебаевна
    Ү. Түктібаев ат. №24 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы