Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

«Қазақстан үміті» олимпиадасы (2-4 класс)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    24
    №2 орта жалпы білім беретін мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    "Дарын" мамандандырылған №82 лицей
  • 1
    24
    Сейсенбек Абдулла Орынбасарұлы
    Ә.Бөкейханов ат. №1 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 1
    23
    Айдархан Бижамал Айдосқызы
    Жайсан ОМ
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 1
    23
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 1
    23
    Тоғжан Нұрболатқызы
    36 мектеп-гимназия
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    23
    Жақcылықова Томирис
    Крупская ОМ
    Қостанай облысы
    Амангелді ауданы
  • 1
    23
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 1
    23
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 1
    23
    Керімбай Нұрғиса Дарханұлы
    М. Жұмабаев ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 2
    22
    Рахымбек Нурбек Жанатулы
    №3 ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 2
    22
    №2 орта жалпы білім беретін мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    "Дарын" мамандандырылған №82 лицей
  • 2
    22
    Бердібек Дария
    36 мектеп-гимназия
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    21
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    21
    Шакер Каусар Айдынқызы
    Күреңбел қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 2
    21
    Шабден Каусар
    Күреңбел қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 2
    21
    №2 орта жалпы білім беретін мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    "Дарын" мамандандырылған №82 лицей
  • 2
    21
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    21
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    21
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    21
    Абетаев Абдулхалим
    Қ.Сәтбаев атындағы №6 ЖОМ
    Түркістан облысы
    Мақтаарал ауданы
  • 2
    21
    Амангелді Сабина
    №36 орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    21
    Алтынбек Камилаханым
    Мектеп лицей
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 2
    21
    Кеңесбекова Жансая
    Т. Айтбаев ат. №132 ОМ
    Қызылорда облысы
    Сырдария ауданы
  • 2
    21
    Шляхов Арсений Дмитриевич
    №6 негізгі орта мектеп
    Атырау облысы
    Жылыой ауданы
  • 2
    21
    Хайрула Медина Серікқызы
    Ақшолақ орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    21
    Жабықбай Кәусар
    Мектеп-лицей
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 2
    21
    Жабықбай Кәусар
    Мектеп-лицей
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 2
    21
    Ыбрай Жансерік
    №35 Х.Ерғалиев атындағы МГ
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    21
    Сәрсенбай Ансар Жайдарұлы
    Т.Әшімбаев орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 2
    21
    Тасберік Жадыра
    "Қызылқұм" ОМ
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 2
    21
    Қуаныш Ұлан Жандосұлы
    Жайсан ОМ
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 2
    21
    Амангелді Қожахан Даниярұлы
    Жайсан ОМ
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 2
    20
    №2 орта жалпы білім беретін мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    "Дарын" мамандандырылған №82 лицей
  • 2
    20
    Исламгалиев Мұхамедияр
    Жвлпы білім беретін №40орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    Жаңбырбай Алихан Қуанышбекұлы
    Б. Момышұлы ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 2
    20
    Сериккалиева Нурайым Ерлановна
    Менаяқұлы ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    20
    №2 орта жалпы білім беретін мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    "Дарын" мамандандырылған №82 лицей
  • 2
    20
    №2 орта жалпы білім беретін мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    "Дарын" мамандандырылған №82 лицей
  • 2
    20
    Мустахим Омар
    № 35 мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    ЕРКИМБЕК АЙДАУЛЕТ
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    №2 орта жалпы білім беретін мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    "Дарын" мамандандырылған №82 лицей
  • 2
    20
    Бекарыс Шуғайып
    №48 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    20
    Сабиров Бекзат
    40 орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    Асхатова Кәусар Рауанқызы
    Сарыарқалық қазақ ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    20
    Қуанышбек Іңкәр
    №51 Қазақ ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Русланұлы Мақсат
    Алтынсарин атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 2
    20
    Нығмет Айару
    Менаяқұлы ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    20
    Алтынбек Камилаханым
    Мектеп лицей
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 2
    20
    №2 орта жалпы білім беретін мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    "Дарын" мамандандырылған №82 лицей
  • 3
    19
    Т. Айтбаев ат. №132 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Қазақ-Түрік лицейі
  • 3
    19
    №2 орта жалпы білім беретін мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    "Дарын" мамандандырылған №82 лицей
  • 3
    19
    №2 орта жалпы білім беретін мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    "Дарын" мамандандырылған №82 лицей
  • 3
    19
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 3
    19
    Еңбекші шағын жинақты бастауыш мектеп
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    Дарынды балаларға арналған "Зерде" №9 мектебі
  • 3
    19
    Құлан шағын орталықты мектеп-гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    19
    Құлан мектеп-гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    19
    Амандық ОМ
    №62 Лицей
  • 3
    19
    Меліс Айзере
    Менаяқұлы ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 3
    19
    Болатова Айару
    Терсақан НМ
    Ақмола облысы
    Жақсы ауданы
  • 3
    19
    Несіпхан Шахназар Нұрғалиұлы
    "Алтын арық" БМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    19
    Жолдас Заңғар Жансерікұлы
    40 орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    19
    Рахметолла Мариям
    № 35 мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    19
    Мүтиғолла Ансаған
    Амандосов атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    19
    Жангелді Адина
    №35 Х.Ерғалиев атындағы МГ
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    19
    Ораз Марғұлан
    Ақшолақ орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    Мұрат Самат
    Ақшолақ орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    Шеге Айнияз
    36 мектеп-гимназия
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    18
    Кайржанов Расул Ержанович
    № 35 мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    18
    Мауленқызы Аяна
    100 орта мектеп
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    18
    Оралбек Айзере
    Мектеп лицей
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 3
    18
    Нурым Акерке
    36 орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    18
    Саматұлы Саят
    Алтынсарин атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 3
    18
    Құлан шағын орталықты мектеп-гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    18
    Амангельді ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Білім" тіл центрі
  • 3
    18
    Амангельді ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Білім" тіл центрі
  • 3
    18
    Мурат Айшабибі
    36 мектеп-гимназия
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    18
    Серікқали Анита
    №34 лингвистикалық мектеп-гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    18
    Жолдас Ақерке
    №23 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Жанболат Айзада
    №36 орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    17
    Cадық Іңкәр
    Ө. Жолдасбеков атындағы №50 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Саматов Азамат Асхатович
    36 мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    17
    Аманғали Ерасыл Заманбекұлы
    Д.Бабатайұлы ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 3
    17
    №2 орта жалпы білім беретін мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    "Дарын" мамандандырылған №82 лицей
  • 3
    17
    Құлан шағын орталықты мектеп-гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    17
    Амангельді ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Білім" тіл центрі
  • 3
    17
    Жамантаев Алдияр
    Абай ат. МГ
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 3
    17
    Еркінбек Өркен
    Дінмұхамед Ахметұлы Қонаев атындағы орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы