Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

А.Байтұрсынұлы атындағы қазақ тілі мен әдебиеті олимпиадасы (мұғалімдер)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    24
    43 Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 1
    24
    43 Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 1
    24
    Зикирина Дина Макановна
    Благовещенка жалпы орта білім беру мектебі
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    24
    Кыркымбаева Муслима Тынышбекқызы
    "Әлихан Бөкейхан атындағы 39 ЖОББМ" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    С.Ерубаев ат. ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    Дарынды балаларға арналған "Зерде" №9 мектебі
  • 1
    23
    Килбетова Ұлболсын
    №14 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 1
    23
    Ашубаева Рашида Байдаулеткызы
    №4 ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    23
    Нусипакынова Калия
    Б. Адамбаев ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 1
    23
    43 Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    Туребаева Гулмира Куспановна
    М. Дулатов ат. №63 жалпы білім беретін орта мектеп
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Маннанова Жанна Гадилбековна
    16 Ж.Қаражігітов атындағы мектеп-лицей
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    23
    Казанбаева Гульназия Шакмуратовна
    "№27ЖОББМ"КММ
    Қарағанды облысы
    Сәтбаев қаласы
  • 1
    23
    №7 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    № 144 Мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 2
    22
    Телбаева Гулбайра
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Аңсатова Роза Жапбасқызы
    №2 ОДМИ
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 2
    22
    №1 мектеп-гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Білім" тіл центрі
  • 2
    22
    Тлеукулова Айнур Миримхановна
    №170 Жаңақазалы ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    22
    Қалабаева Лаура
    М. Әбдіхалықов ат. ОМ-гимназиясы
    Маңғыстау облысы
    Түпқараған ауданы
  • 2
    22
    Аралтөбе орта мектебі МДШО
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №41 ОМ
  • 2
    22
    Тансулу Есназар
    №40 мектеп-лицейі
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 2
    22
    Абенова Айзат
    Жамбыл ат. №26 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    22
    Айжанат Бауыржанқызы Қадыралиева
    №3 жалпы орта білім беретін қазақ мектебі
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 2
    22
    Боранбаева Айнагүл
    Бесікті орта мектебі
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    22
    Айткужанова Рахима Сагитовна
    №2 Қосшы орта мектебі
    Ақмола облысы
    Целиноград ауданы
  • 2
    22
    Далбина Жанар Кайрбековна
    №47 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    22
    Мырзабекова Гулмира Рысхановна
    Н.Гоголь атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    22
    Жолдасова Айкенже Жалмағанбетқызы
    №6 орта мектеп
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    22
    Ертаева Камшат Пернебаевна
    №83 орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    22
    Жапимова Акбота Алимовна
    "№ жалпы орта білім беретін мектебі" КММ
    Ақмола облысы
    Жақсы ауданы
  • 2
    22
    Айжан Кенжехановна Абилгаламова
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 2
    22
    Тулемагамбетова Сайлаугул Сагимбаевна
    А.Өтепбергенов атындағы орта мектеп
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 2
    22
    Конкашева Асылай Багитжановна
    Әуезов атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Индер ауданы
  • 2
    22
    кадыралиева гулзира
    №11 Алтынсарин атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    21
    "Жиделі" ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    Дарынды балаларға арналған "Зерде" №9 мектебі
  • 2
    21
    ХажатАлма
    Новорыбинская средняя школа-сад
    Ақмола облысы
    Ақкөл ауданы
  • 2
    21
    Туракбаева Булбул Саркеновна
    Атырау аграрлы-техникалық колледжі
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    21
    Исабекова Жанар Оскенбаевна
    А. Байтұрсынов атындағы №50 мектеп-гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    21
    Кыдырова Багитгул Салимовна
    №19 Сәтпаев атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    21
    Кәрімова Индира Нұртайқызы
    №4 ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Петропавл қаласы
  • 2
    21
    Бердихожаева Меруерт Умирзаковна
    №221 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    21
    Кадырменова Айымгуль Сакеновна
    ОМГ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 2
    21
    Шапиева Меруерт Ибрашевна
    "№ жалпы орта білім беретін мектебі" КММ
    Ақмола облысы
    Жақсы ауданы
  • 2
    21
    Күлаш Шербатша
    Абай ат. №130 ОМ
    Қызылорда облысы
    Сырдария ауданы
  • 2
    21
    "Жиделі" ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    Дарынды балаларға арналған "Зерде" №9 мектебі
  • 2
    21
    Сатбаева Малика Искаковна
    Табантал орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    21
    Төлегенов Мақсат
    ФМБ НЗМ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    21
    Жетілгенова Айгүл Амандыққызы
    №249 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    21
    Биханова Кымбат
    "№27ЖОББМ"КММ
    Қарағанды облысы
    Сәтбаев қаласы
  • 2
    21
    Рамазанова Галия Зейнуллаевна
    №29 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 2
    21
    Муханова Карашаш Кобейсиновна
    №8 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Мұнайлы ауданы
  • 2
    21
    Аязбаева Ардак Базархановна
    №28 IT мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Сара Жүнісбек
    Молда Мұса атындағы №5 жалпы орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    21
    Улпан Тауекелова
    №93 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    21
    Е.С.Бозғұлов атындағы №249 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №81 Гимназия
  • 2
    21
    Алимбекова Толкынай Келдибековна
    Д.И.Менделеев атындағы №15 мектеп-лицей
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    21
    Сергалиева Дана Армановна
    №22 ЖББОМЛ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    21
    Кулпеисова Сабира Избасаровна
    №41 А.Байтұрсынұлы ат. мектеп-гимназия
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    21
    Байсалбаева Жанар Зайнолдақызы
    №27 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    21
    Жайымова Назымкүл Сағынайқызы
    №1 мектеп-гимназия
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    21
    Кудериева Бакыт
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    21
    Куанова Арманай
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    21
    Қуанышбекова Гүлнар Қасылқызы
    Абай атындағы №2 лицей
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 2
    21
    Манкишева Айымжан Мендыхановна
    К.Мендалиев ат. ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Казталов ауданы
  • 2
    21
    Сарсенбекова Тумар Райсовна
    Жамбыл атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Бакыткуль Есиркепова
    №276 мектеп
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    21
    Дуйсенова Гульчехра Икматиллакизи
    №25 "Ақтөбе тірек мектебі" (РО)
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    21
    Руханова Гульбану Қуанышбекқызы
    Оқу орталығы
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 2
    21
    Сейтжанова Толганай Газизовна
    №41 А.Байтұрсынұлы ат. мектеп-гимназия
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    21
    Алтын Зарлыкановна Ибраева
    «Тобыл қаласының №1 орта мектебі» ММ
    Қостанай облысы
    Қостанай ауданы
  • 2
    21
    Керимбекова Өркен Аскаровна
    Ш.Уәлиханов ат. №2 ОМ
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 2
    21
    Әбдеш Бағымкүл
    №98 орта мектеп
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    21
    Қалжан Әлия Әлжанқызы
    М.Горький атындағы №16 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    21
    Какимова Жибек Маратовна
    №31 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    20
    Хаметова Ақмарал Тоқтасынқызы
    №148 ОМ
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 2
    20
    43 Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    43 Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    Азирова Асыл Аманбаевна
    №4 мектеп-лицейі
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    Акимжанова Гульнар Байкаловна
    №47 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    20
    Гүлайым Бозғұланова
    №249 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    20
    Тасбулатова Айнагуль Толегеновна
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    20
    Дюсембекова Айман Карабаевна
    №1 Жақсы ОМ
    Ақмола облысы
    Жақсы ауданы
  • 2
    20
    Маханова Жанат Сатановна
    А. Байтұрсынов атындағы №50 мектеп-гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    20
    Жумагулова Гулжайнар
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    Гарифуллина Гүлсезім Дәукенқызы
    Махамбет атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Индер ауданы
  • 2
    20
    Омарова Айнур Жамалбековна
    Н. Киікбаев атындағы МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    №33 орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    20
    Досханова Мейрамкул
    Ш.Уалиханов атындағы ЖОМ
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 2
    20
    Амерханова Зухра Сериковна
    №9 гимназия
    Қарағанды облысы
    Осакаров ауданы
  • 2
    20
    Анар Арыстанбаева
    О. Әбілпаттаев ат. №210 ОМ
    Қызылорда облысы
    Сырдария ауданы
  • 2
    20
    Тусжанова Жанагул Нурмухановна
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    20
    Курсакбаева Адемы Бекеновна
    Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжі
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 2
    20
    Бостанова Назира Ленсовна
    Ш. Уәлиханов ат. №12 гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    20
    №33 орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    20
    №1 мектеп-гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Білім" тіл центрі
  • 2
    20
    Еркебалаева Кырмызы Сатыбалдыевна
    М.Горький атындағы №16 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    20
    Қаппасова Назгүл Талғатқызы
    Оқу-өндірістік комбинат
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    20
    Қарасаева Жаңыл Байрамқызы
    Әзімбек Жанкулиев ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    Жиенбаева Жаңалық Мұратқызы
    №2 ОДМИ
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 2
    20
    Куеубаева Саягуль Назарбековна
    Шығыс Қазақстан облысы
    Көкпекті ауданы
  • 2
    20
    Аскарбаева Толкын
    №102 МГ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    20
    Асанбаева Ақмарал
    №8 Төле би ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Тилеубаева Гульзина
    Темірбек Қожакеев атындағы №39 ЖББМГ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    20
    Садыкова Балнур
    Гродекова ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    20
    Баянбаев Бақытжан Бакытбекулы
    №2 ЖББМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    20
    Жанна Абишова
    Е.С.Бозғұлов атындағы №249 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    20
    Алибаева Салтанат Абдвалиевна
    Үмбетәлі Кәрібаев атындағы жалпы білім беретін ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    20
    Исина Алданыш Жолбарысбековна
    Ынтымақ ОМ
    Қарағанды облысы
    Жаңаарқа ауданы
  • 2
    20
    Молдабаева Сымбат Канатовна
    №31 ЖББОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    20
    Амантурлина Перизат Бисенбаевна
    "Сағыз"орта мектебі
    Атырау облысы
    Қызылқоға ауданы
  • 2
    20
    Капашева Айгул Молдагалиевна
    Х.Досмұхамедов атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Қызылқоға ауданы
  • 2
    20
    Досанова Гулзар Нурмуханбетовна
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    Андиржанова Мадина Жумабаевна
    АУезов ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Уәлиханов ауданы
  • 2
    20
    Сагындыкова Дамира Тлегеновна
    №67 Гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Сарыарқа ауданы
  • 2
    20
    Сатыбалдина Лаззат Сериковна
    №41 А.Байтұрсынұлы ат. мектеп-гимназия
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    20
    Ахметова Рыскуль Анваркановна
    Найманбай атындағы ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 2
    20
    Абытова Уркен
    №98 Майдакөл а. ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    20
    Уралбаева Алия Амангелдыевна
    Қазыбек-бек станциясының ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    20
    Сартаева Жанат Шырымбековна
    А. Байтұрсынов атындағы №50 мектеп-гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    20
    Күрлен Анар Дөңесбайқызы
    №170 Жаңақазалы ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    20
    Көккөз Күләш Мақсотқызы
    Әуезов атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Индер ауданы
  • 2
    20
    Баян Ибраева
    Тереңсай ОМ
    Ақтөбе облысы
    Әйтеке би ауданы
  • 2
    20
    Окметхан Харшыга
    Қараөзек ОМ
    Ақмола облысы
    Бұланды ауданы
  • 2
    20
    Сагидуллиева Гулвира Еркингалиевна
    Абай атындағы ЖОББМ-балабақша
    Батыс Қазақстан облысы
    Сырым ауданы
  • 2
    20
    Камшат Иргебаевна Башухина
    Киров ОМ
    Ақмола облысы
    Жақсы ауданы
  • 2
    20
    Ирубаева Анастасия Валерьевна
    Максимовка а.№9 ОМ
    Ақмола облысы
    Целиноград ауданы
  • 2
    20
    Габдулкаримова Гульнар Нурымовна
    Көктерек ЖОБББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Казталов ауданы
  • 3
    19
    Ахметова Гулдана Кадировна
    №44 ОМ
    Қарағанды облысы
    Қарқаралы ауданы
  • 3
    19
    Торебаева Айзада
    №40 мектеп-лицейі
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 3
    19
    Нұқсанқызы Үмітнұр
    Сәрсен Аманжолов атындағы орта мектебі
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    19
    Дүкенбаева Ақылай Ерғалиқызы
    №148 ОМ
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 3
    19
    Телеуова Каламкас Корабайкызы
    Ы. Алтынсарин ат. №204 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    19
    Казиева Салтанат Оржановна
    Еркинов атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Қызылқоға ауданы
  • 3
    19
    Мурзина Жаннат Табылдиевна
    Әуезов атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Индер ауданы
  • 3
    19
    Абибуллаева Злиха
    №44 ОМ
    Қызылорда облысы
    Сырдария ауданы
  • 3
    19
    Исмаилова Гульсара Жанатовна
    "Надеждин орта мектебі" ММ
    Қостанай облысы
    Қостанай ауданы
  • 3
    19
    Арысбаева Айгуль
    №44 ОМ
    Қызылорда облысы
    Сырдария ауданы
  • 3
    19
    Каржауова Махпал
    Новокаменка ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Қызылжар ауданы
  • 3
    19
    Мирова Гүлжанат Орынбасаровна
    Жансен Кереев атындағы ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Темір ауданы
  • 3
    19
    Анаргул Алпысбай
    Е.С.Бозғұлов атындағы №249 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    19
    Тлеубаева Гулнар Умирбаевна
    "№4 ЖОББМ" КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    19
    Сарсенбаева Жақсыбике Дуйсенгалиевна
    Ыбырай Алтынсарин ат. №27 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    19
    Сейтбекова Меруерт Исмайлқызы
    Қаратай Тұрысов атындағы №53 мектеп-гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Канатбаева Жанат
    Қ. Күлетов ат. №92 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    19
    Шәріпжанова Құралай Ерболқызы
    №32 ЖОББМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 3
    19
    Даирабаева Нургиза Абдрахмановна
    Сумин ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Алтай ауданы
  • 3
    19
    Оразбекқызы Гүлжанат
    "№7 мектеп-лицейі "ММ
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 3
    19
    Әбдікерім Дана Әлімбекқызы
    №148 Мектеп - гимназия
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 3
    19
    №1 мектеп-гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Білім" тіл центрі
  • 3
    19
    № 144 Мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 3
    19
    Мекебаева Фариза Алібекқызы
    №23 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    19
    Карбозова Лязат Сагындыковна
    Ш.Батталова атындағы ЖОББМ базасындағы ТМ (РО)
    Қарағанды облысы
    Шет ауданы
  • 3
    19
    Эльмира Ондасбековна Изтулина
    Чистополье ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Ғабит Мүсірепов ауданы
  • 3
    19
    Турекшова Айнур Максимовна
    Әуезов атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Индер ауданы
  • 3
    19
    Айтуған Марал
    Байет жалпы орта білім беретін мектебі
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    19
    Мусапирова Асемгуль Ережеповна
    "Асқар Игібаев атындағы орта мектеп" КММ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Есiл ауданы
  • 3
    19
    Адыханова Шынар Бакытовна
    Ақсуат ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Күршім ауданы
  • 3
    19
    Қазыдан Сымбат Жұмағазықызы
    №2 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Курчатов қаласы
  • 3
    19
    Ерназаров Нурлыбек Кошназарович
    Жамбыл ат. №26 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    19
    Жылбекқызы Ботагөз
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    19
    Жамангараева Гульсара Абубакировна
    Б.Момышұлы атындағы №62 ЖББОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    19
    Торпакова Динара Кенжебаевна
    КММ "АХМЕР ОРТА МЕКТЕБІ"
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    19
    Атагуллаева Салтанат Закарияевна
    Е.С.Бозғұлов атындағы №249 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    19
    Қараева Роза Мырзахметовна
    Абай ат. №130 ОМ
    Қызылорда облысы
    Сырдария ауданы
  • 3
    19
    Нурбаева Света
    №54 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Умбеталиева Салтанат Нұрланқызы
    Дарынды балаларға арналған Атырау ұлттық гимназияс
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    19
    Сапархан Эркегул
    №28 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    19
    Сундетбаева Оразгул
    №14 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 3
    19
    Баижигитова Мейрамкуль Мейрбековна
    Молда Мұса атындағы №5 жалпы орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    19
    Айсенова Еркеш Ахметжановна
    Новоселов ОМ
    Қостанай облысы
    Әулиекөл ауданы
  • 3
    19
    Жарылкапова Сания Арыстанбековна
    №170 Жаңақазалы ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    19
    Кодекова Рая
    Т. Рысқұлов ат. №48 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Токжан Косакбаева
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    Кулсейтова Алия Куликбаевна
    Халипов атындағы №1 Орта Мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    19
    Садыкова Г.М
    Новоселов ОМ
    Қостанай облысы
    Әулиекөл ауданы
  • 3
    19
    Габбасов Галымжан
    Көкқайнар ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    Дүйсебай Мадина Бағысбайқызы
    №79 жалпы орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    18
    Бейсебаева Карлыга Абдигалиевна
    "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы орта мектебі" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 3
    18
    №1 мектеп-гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Білім" тіл центрі
  • 3
    18
    Тайжанова Қарлығаш Байкеновна
    Әлихан Бөкейханов атындағы балқаш қаласының №15 ме
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 3
    18
    Кусаинова Жулдыз
    №1 Ерейментау ОМ
    Ақмола облысы
    Ерейментау ауданы
  • 3
    18
    Өмірзақ Эльвира Талғатқызы
    №276 мектеп
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    18
    Искожина Асия Акылжановна
    №4 ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Петропавл қаласы
  • 3
    18
    Жексенбина Динара Кадирбаевна
    Ақтоғай ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 3
    18
    Рахимова Меруерт Ибрагимовна
    Қараөзек ОМ
    Ақмола облысы
    Бұланды ауданы
  • 3
    18
    Кадирбергенова Гульара Бағашаровна
    №173 мектеп-лицей
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    18
    Сарсенова Алия Асылбековна
    Ш.Уәлиханот ат. КУ жанындағы көпсалалы колледжі
    Ақмола облысы
    Көкшетау қаласы
  • 3
    18
    Галия Айтжанова
    Тайманов атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    18
    Қабдылқарапова Назерке Серікханқызы
    Башкуль ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Бесқарағай ауданы
  • 3
    18
    Утегенова Салима Мухатовна
    А.Бейсеуов атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    Тулендиев Марат Жанатович
    Ш. Смаханұлы ат. №44 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Әскербек Құндыз Ырғызбекқызы
    Еңбекшіарал ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    Жарылкапова Марина Утебаевна
    №41 А.Байтұрсынұлы ат. мектеп-гимназия
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 3
    18
    Кауранбекова Жанна Шаймухановна
    Сейфуллин атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Ескелді ауданы
  • 3
    18
    Жанаева К.Ш
    Жамбыл ат. №26 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    18
    Даулеткелдинова Галия Аглановна
    Школа-Лицей #28 Им. М.Маметовой
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    18
    Килыбаева Майра Копеновна
    №11 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Кенжебаева Толганай Шерахметовна
    Д. Қонаев атындағы №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    18
    №33 орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 3
    18
    Ахметова Назигуль Сламбековна
    Қорам ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    18
    Айткужина Маншук Мендешовна
    Әуезов атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Индер ауданы
  • 3
    18
    Тоташева Асем Жаксылыковна
    Ақтан Төлеубаев атындағы орта мектеп
    Ақмола облысы
    Қорғалжын ауданы
  • 3
    18
    Карибекова Куралай Отыбаевна
    Б.Адамбаев атындағы тірек орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 3
    18
    Какимова Гульмира Тулегеновна
    Ф.Оңғарсынова атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    18
    Жұмағалиева Баршагүл Сәуірбайқызы
    А.Өтепбергенов атындағы орта мектеп
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 3
    18
    Ауесбекова Меруерт Орынбековна
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    Бекбергенова Лаура
    №66 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Амина
    №11 Достық ОМ
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 3
    18
    Гулжан Караманова
    №140 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    18
    Гареева Наиля Туктамышевна
    №2 ОМ
    Қостанай облысы
    Б. Майлин ауданы
  • 3
    18
    Ибрахметова Меруерт Ескермесовна
    Мектеп-лицей
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 3
    18
    Елтай Назгүл Сембайқызы
    "Aisaf-Almaty" ЖМ гемназиясы
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 3
    18
    Үшқоңыр ОМГ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 3
    18
    Арыкова Гулдана Есенжоловна
    "Еңбекші ауылындағы ОМ" КММ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    Бирликбаева Акбота Бекмухаметовна
    Маяковский ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 3
    18
    Касенова Венера Серикказиновна
    №57 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 3
    18
    Абугалиева Самал Қуанқызы
    №24 орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    18
    Жолкенова Гулзада
    Қарағанды "Bolashaq"жоғарғы колледжі
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 3
    18
    Абишева Аймгул
    Ғ. Мұратбаев ат. №17 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Баймухамбетова Гульнара Кажимановна
    Ю.Гагарин ат. №1 Күршім ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Күршім ауданы
  • 3
    18
    Худайбергенова Бағила
    №15 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 3
    18
    Т.Жургенов атындағы мектеп интернат колледж
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 3
    18
    Бакенова Светлана Шенгелбаевна
    №5 ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 3
    18
    Кушербаева Салтанат Аманбердиевна
    №39 Темірбек Қожакеев атындағы ЖОББМГ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    18
    Гүлзия Мырза
    Бұлдыртын ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Сырым ауданы
  • 3
    18
    Рапильбекова Гульшат Джумабаевна
    Ә.Бөкейханов ат. №1 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Усерова Раушан Жолдасовна
    Т.Бегманова атындағы №8 ОМ
    Түркістан облысы
    Келес ауданы
  • 3
    18
    Мадыбаева Акыл Отанбековна
    «К.Шакенов атындағы орта мектебі» КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 3
    18
    Мендикулова Салтанат
    №8 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Қарақия ауданы
  • 3
    18
    Райжанова Нургайша Темирбековна
    А. Байтұрсынов атындағы №50 мектеп-гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    18
    Байлиева Айнура Берекеевна
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    Акшабаева Баян Ималатдиновна
    Сарыбұлақ №31 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    18
    Мукашева Бакытгуль Адимбековна
    №3 ОМ
    Алматы облысы
    Текелі қаласы
  • 3
    18
    Кожебаева Гульназ Серикжановна
    "№ жалпы орта білім беретін мектебі" КММ
    Ақмола облысы
    Жақсы ауданы
  • 3
    18
    Алкеева Шолпан
    №40 мектеп-лицейі
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 3
    18
    Жубаева Гулзахира
    131 ЖОБбМ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    18
    Анар Рысқалиқызы
    16 Ж.Қаражігітов атындағы мектеп-лицей
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    18
    Ерназарова Гулжахан Мамытовна
    " Шамалған ауылындағы орта мектеп мектепке де
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    Жамбыл атындағы №39 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 3
    18
    Алипқызы Гүлдина
    №4 Гагарин атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    18
    Толеубекова Гульшат Советовна
    Кенен Әзірбаев №15
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    18
    Стамгазиева Актоты Умбетовна
    №16 Қаражігітов атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    18
    Сайлаухан Раушангүл
    Қоянды ОМ
    Ақмола облысы
    Целиноград ауданы
  • 3
    18
    Береке орта мектебі КММ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 3
    18
    Қабдрахманова Ғалия-Бану Едігеқызы
    №4 Гагарин атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    18
    Исмазова Гульнара Алимбековна
    Гродекова ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    Байжанова Айгуль Айтишовна
    16 Ж.Қаражігітов атындағы мектеп-лицей
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    18
    Тойбекова Раушан Болысбековна
    №179 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    18
    Бекбаева Гулсим
    №24 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Садвакасова Алмагуль Жубангалиевна
    "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы орта мектебі" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 3
    18
    И.Саттаров атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    18
    Д.И. Менделеев атындағы №15 мектеп-лицей
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 3
    17
    Тулеева Қаламқас
    Т. Рысқұлов ат. №23 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    17
    Амирханова Сара Бекетовна
    Енбекші орта мектебі
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 3
    17
    №2 Ембі ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №28 Мектеп-лицей
  • 3
    17
    Берлибекова Дидар Айтмолдина
    Сейфуллин атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Ескелді ауданы
  • 3
    17
    Кобеев Олжас Искендерович
    Т. Рысқұлов ат. №23 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    17
    Ш.Бектасов ат. №38 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 3
    17
    Дутбаева Жанар Галымжанқызы
    Төле би атындағы орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 3
    17
    Ляззат Мусабекова
    М. Горький ОМ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    17
    Өмірәлиева Ләззат Сүлейменқызы
    ""Жаңатұрмыс ауылындағы орта мектеп МДШО
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Оспанжанова Гульмира Мырзахметовна
    №17 ОМ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    17
    "Жиделі" ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    Дарынды балаларға арналған "Зерде" №9 мектебі
  • 3
    17
    "Жиделі" ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    Дарынды балаларға арналған "Зерде" №9 мектебі
  • 3
    17
    "Жиделі" ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    Дарынды балаларға арналған "Зерде" №9 мектебі
  • 3
    17
    "Жиделі" ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    Дарынды балаларға арналған "Зерде" №9 мектебі
  • 3
    17
    Нуржанова Галия Утемисовна
    №249 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    17
    жанар джадирова
    "27 орта мектеп гимназия"КММ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    17
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №32 Мектеп-гимназия
  • 3
    17
    Казимова Айгуль Максутовна
    Ы. Алтынсарин атындағы орта мектебі
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    17
    Ғалия Байырбекова
    №124 Жалпы білім беретін мектеп
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 3
    17
    Абдулдинова Аида Айдарханқызы
    "Маяковский атындағы орта мектебі "КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 3
    17
    Жантореева Жанат Сырлыбаевна
    Т. Рысқұлов ат. №48 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Курбантаева Алия Елемесовна
    Гродекова ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    17
    Андамасова Жайна Иргебаевна
    Төреқұлов ат. №8 ОМ
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 3
    17
    Жубангарина Гүлнұр Омарқызы
    №27 ОМЛ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    17
    Муканова Кымбат Серикказыевна
    №11 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    17
    Каирбекова ЛМ
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 3
    17
    Жуанышева Гүлмира
    №20Тұрар Рысқұлов атындағы ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    17
    Сагнадинова Жансая
    Ю.А. Гагарин ат. №8 ЖОББМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 3
    17
    Әділбаева Тұрдыгүл Әділбайқызы
    Ж..Мырзағалиев орта мектебі
    Атырау облысы
    Исатай ауданы
  • 3
    17
    Таукенова Құралай
    Т.Есімжанов ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 3
    17
    Сабаева Гульбаршын
    №26 жалпы білім беретін мектеп
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    17
    Буршакбаева Бану Сериккалиевна
    №117 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    17
    Д.И. Менделеев атындағы №15 мектеп-лицей
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 3
    17
    Адилбек Айгул
    №1 мектеп-гимназия
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    17
    Ешмаханова Құралай Сақтарқызы
    Ә. Жәмішев ат.№129 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Сырдария ауданы
  • 3
    17
    Хайруллина Касиет Мажитовна
    142 жалпы білім беретін мектеп
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    17
    Жакупова Айымгуль Ерболатовна
    №26 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    17
    Даданова Гульден Сакеновна
    Бастөбе сервистік-техникалық колледжі
    Алматы облысы
    Қаратал ауданы
  • 3
    17
    Турганова Айгул Капезовна
    "Сұраншы батыр ауылы ОМ МДШО" КММ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    17
    Бағытжанова Айжан Сандыбайқызы
    №11 Алтынсарин атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    17
    сайранбаева Оразкуль Жарасбековна
    Шыңқожа батыр ат. ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 3
    17
    Досымбетова Күлдархан
    "Ақбастау" ОМ
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 3
    17
    Сейдуллаева Назерке Маратқызы
    Ж. Әбдірашев атындағы № 62 мектеп-лицейі
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 3
    17
    Устимирова Асель Адилкановна
    Покровка ОМ
    Қостанай облысы
    Денисов ауданы
  • 3
    17
    Мырзагалиева Фарида Шамбыловна
    Жамбыл орта мектебі
    Қостанай облысы
    Қостанай ауданы
  • 3
    17
    Раманкулова Гульмира Курманалиевна
    А. Байтұрсынов атындағы №50 мектеп-гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    17
    Ибраймова Айгуль Кабышевна
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    17
    шорманова асем
    Көктөбе орта мектебі КММ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    17
    Сариева Алия
    Алтықарасу мектеп-балабақшасы
    Ақтөбе облысы
    Темір ауданы
  • 3
    17
    Мулдагалиева Сагадат
    Бесікті орта мектебі
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    17
    Темирова Салтанат Тынышбеккызы
    В. Терешкова ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 3
    17
    Маманова Мәдина Жақыпбарқызы
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    17
    43 Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 3
    17
    Каскаева Ляззат Байсеркеевна
    №1 Жақсы ОМ
    Ақмола облысы
    Жақсы ауданы
  • 3
    17
    №4 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 ОМ
  • 3
    17
    №4 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 ОМ
  • 3
    17
    Зоя Таментаева
    Әбіш Кекілбайұлы атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Индер ауданы
  • 3
    17
    Тойлыбай Фарида
    №28 ОМ
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    17
    АБДИКАРИМОВА АЙНУР УМИРБАЕВНА
    М. Жұмабаев атындағы №39 орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    17
    Шаршыбаева Сара Дуйсенбековна
    Т. Рысқұлов ат. №48 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Айгуль Толегенова
    №40 мектеп-лицей
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 3
    17
    Калменова Салтанат
    Б. Тоқтықожаұлы ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 3
    17
    Абитова Алия
    №40 мектеп-лицейі
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 3
    17
    Тілегенова Аңсаған Жамбылқызы
    276 орта мектеп
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    17
    Рысқұлбекова Жанар
    №40 мектеп-лицейі
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 3
    17
    Тілешова Светлана Ноғайбайқызы
    №1 мектеп-гимназия
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    17
    Рахымбай Айгерім Дауленқызы
    Н. Киікбаев атындағы МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    17
    Халелова Карлыгаш Пушкиновна
    Атырау аграрлы-техникалық колледжі
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    17
    Абдулдинова Айдана Мырзахановна
    «К.Шакенов атындағы орта мектебі» КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 3
    17
    Молдаханова Гаупар Сайдалиевна
    Б.Өтеп атындағы "Өнер" мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    17
    Ахметова Айсауле
    Ғ. Мұратбаев ат. №17 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Шинасилова Жанар
    №23 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    17
    Тажибаева Айнур Мынбайкызы
    №35 мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Кенжеханова Индира Абди -Ахметовна
    Саттар Ерубаев атындағы №24 мектеп-лицей
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы