Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Алаш мұрасы: тұлғалар қызметі мен тәуелсіздік мұраты

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Ерланқызы Жұлдызай
    №32 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    25
    Павлова Дарья
    №1 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 1
    25
    Қырғауылды ауылындағы қазақ орта мектебі МДШО КММ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 1
    25
    Қырғауылды ауылындағы қазақ орта мектебі МДШО КММ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 1
    25
    Қырғауылды ауылындағы қазақ орта мектебі МДШО КММ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 1
    24
    Шырынбек Рауан
    С.Ерубаев ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Арыс ауданы
  • 1
    24
    Тұрар Кәусар Жасұланқызы
    №44 жалпы білім беретін мектебі
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    24
    Қырғауылды ауылындағы қазақ орта мектебі МДШО КММ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 1
    24
    Жамбыл атындағы №39 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    24
    Шалхарбай Нұрайым Бердібекқызы
    «Аль Фараби атындағы мектебі» ЖШС
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Қырғауылды ауылындағы қазақ орта мектебі МДШО КММ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 1
    23
    Қырғауылды ауылындағы қазақ орта мектебі МДШО КММ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 1
    23
    Қырғауылды ауылындағы қазақ орта мектебі МДШО КММ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 1
    23
    Қырғауылды ауылындағы қазақ орта мектебі МДШО КММ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 1
    23
    Аружан Болатбекова
    Гуманитарный колледж
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 1
    23
    Қызыл қыстақ №3 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    "С. Көбеев атындағы мектеп-балабақша кешені&q
    Халықаралық мектеп
    №152 ЖББМ
  • 1
    23
    Алимказы Мейірім Фархатқызы
    №44 жалпы білім беретін мектебі
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Жамбыл атындағы №39 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    23
    Әскербек Алина Ардаққызы
    №44 жалпы білім беретін мектебі
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Қырғауылды ауылындағы қазақ орта мектебі МДШО КММ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 2
    22
    Қырғауылды ауылындағы қазақ орта мектебі МДШО КММ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 2
    22
    Қызыл қыстақ №3 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    АНТОН ЧЕХОВ
    Жанқожа батыр атындағы №70 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    22
    Қырғауылды ауылындағы қазақ орта мектебі МДШО КММ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 2
    22
    Бақберген Арсен Асхатұлы
    №44 жалпы білім беретін мектебі
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Қырғауылды ауылындағы қазақ орта мектебі МДШО КММ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 2
    21
    Бурхан Аруна Нурланқызы
    №44 жалпы білім беретін мектебі
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Сейсебай Жанна Ескендірқызы
    №44 жалпы білім беретін мектебі
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Шабден Алия Бағланқызы
    №44 жалпы білім беретін мектебі
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Аймурзинова Аяжан
    Ш.Уәлиханот ат. КУ жанындағы көпсалалы колледжі
    Ақмола облысы
    Көкшетау қаласы
  • 2
    21
    А. Хасенова ат. №11 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 2
    21
    Манат Қарақат Қайратқызы
    №51 Қазақ ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Игенбай Ханболат
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    21
    Байжанова Амалия
    Ә.Бөкейханов ат. №1 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    №1 мектеп-гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Білім" тіл центрі
  • 2
    21
    Хамдулла Сымбат Ерболқызы
    Славное №25 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    21
    Қырғауылды ауылындағы қазақ орта мектебі МДШО КММ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 2
    21
    Сұлтан Толқын Сакенқызы
    №44 жалпы білім беретін мектебі
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Икласбаев Даурен Абильмажинович
    9 Орта мектеп
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    Құрбанбай Мұхамед
    Славное №25 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    20
    Калиновка ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №22 Мектеп-лицей
  • 2
    20
    Рахманқұл Едіге Ұланұлы
    №57 ОМ
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    20
    Бахыт Дархан
    №7 Тұран мектеп - гимназия
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 2
    20
    Камалов Туркманали
    Айни ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Мақтаарал ауданы
  • 2
    20
    Қырғауылды ауылындағы қазақ орта мектебі МДШО КММ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 2
    20
    Муртазоглы Мустафа
    Гродекова ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    19
    Тілекқызы Мөлдір
    '' Переваловка орта мектебі'' КГУ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    17
    Ибраева Дильназ
    4 ОМ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы