Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Математика (5-11 сыныптар)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    24
    Ардақ Айқын
    Ақтоғай ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 1
    23
    Алиқызы Аяжан
    №74 Мектеп-гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 1
    23
    Тасқынбай Камалия Даниярқызы
    КГУ школа -гимназия №9 имен Некрасова
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 2
    22
    Кайыпов Мустафа Абаевич
    Қ. Бекхожин ат. №12 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 2
    22
    Балым Қалымбет
    Ақтоғай ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    22
    Самалбек Аружан Бақбергенқызы
    №4 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    22
    Өзбек Әйгерім
    Ақтоғай ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    22
    Савранкулов Элнур
    Т.Рустемов ат. №12 МГ
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 2
    22
    Исмаилов Аслан
    Шойындыкөл НМ
    Ақмола облысы
    Жарқайың ауданы
  • 2
    22
    Мұхтар Сауран Оларұлі
    Ә. Бөкейханов атындағы №2 орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    21
    Бакирова Руфина Абдумахмутовна
    №34 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Өмірзақов Нұрсұлтан
    №70 ЖББОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Серикова Медина
    №69 Мектеп-гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    21
    Мансурова Аружан
    24 лицей
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Дәулет Бұралқиев
    Ақтоғай ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    21
    Елшібай Ернар
    Ақтоғай ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    21
    Азиз Асылбек
    Н.Тілендиев атындағы облыстық мектеп-интернаты
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Сая Исмағұл
    №3 жалпы орта білім беретін қазақ мектебі
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 2
    21
    Асқар Сымбат
    Тайманов атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    21
    Яхаева Мархабо
    Шаш-төбе ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Кентау қаласы
  • 2
    21
    Сланбек Сағыныш Ермекқызы
    Ақбақай ОМ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 2
    20
    Жумабекова Ұлбике Абиласанқызы
    "М.Горький атындағы №1 мектеп-гимназия"
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 2
    20
    Туребек Аяжан
    Т.Айбергенов ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Байғанин ауданы
  • 2
    20
    Асан Айдана
    Ғани Мұратбаев атындағы орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 2
    20
    Қуанышбек Ақниет
    А. Байтұрсынов атындағы №1 мектеп-лицейі" КММ
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 2
    20
    Болатова Ақгүл
    Екпетал ОМ-балабақшасы
    Ақтөбе облысы
    Ойыл ауданы
  • 2
    20
    Балнұр Сібірбек
    Ақтоғай ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 3
    19
    Рахыметолла Наз
    BiNOM school - Ұлы дала
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 3
    19
    Женис Кожахмет
    №4 Қарғалы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    19
    Тлесов Алмат
    №60 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    19
    Садыков Мадияр
    №60 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    19
    Әлімжан Даяна
    Нұрғиса Тілендиев ат. им мектеп -интернат
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Абибуллаев Асылжан
    А. Байтұрсынов атындағы №1 мектеп-лицейі" КММ
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 3
    18
    Шералиева Феруза
    №47 жалпы орта мектеп
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 3
    18
    Мейірбек Айбибі
    №51 жалпы орта мектеп
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    18
    Абитов Алмаз
    №60 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Қыпшақ Ақбала
    Ақтоғай ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 3
    18
    Саулебеков Адильбек
    Т.Аманов ат. №16 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    18
    Бекбосын Жанель Сатжанқызы
    Жаңатұрмыс орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    Берікболқызы Ерке
    №60 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 3
    18
    Абдирашитова Дилроба
    №26 М.Қашқари атындағы ЖОМ
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 3
    17
    Қанатбаев Нүрсәт
    М. Төлегенов қазақ ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ырғыз ауданы
  • 3
    17
    Мерғазы Кәусар
    №39 Қараөзек а. ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    17
    Мурат Алибек
    №64 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 3
    17
    Қазытай Диас Серікұлы
    Екіаша орта мектебі
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 3
    17
    Әсенғазы Іңкәр Құсайынқызы
    Екіаша орта мектебі
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 3
    17
    Шакирова Муслима
    Түркістан қалалық кешкі мектеп
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 3
    17
    Есболқызы Жанерке
    №180 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    17
    Ерланова Алина
    №2 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 3
    17
    Нұрхат Жакен
    Ақтоғай ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 3
    17
    Сәрсенбай Иманғали
    Қоянды ОМ
    Ақмола облысы
    Целиноград ауданы
  • 3
    17
    Аскар Байжан Тайжанұлы
    "№3 Денисов орта мектебі" КММ
    Қостанай облысы
    Денисов ауданы
  • 3
    17
    Тажиханова Севинч
    Ұлықбек ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 3
    17
    Бақыт Арнұр
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы