Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Е. Бекмаханұлы атындағы Қазақстан тарихы олимпиадасы (5-11 сыныптар)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Бақтыбек Алуа
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 1
    24
    Тоқтасын Нұрхан Ержігітұлы
    М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек ОМ
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 1
    24
    Қуанышбек Диляра
    "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы орта мектеп"
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 1
    24
    Рахым Алия
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 1
    24
    №259 Шилі ЖББМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №81 Гимназия
  • 1
    24
    Қантай Айдос Айқынұлы
    Ж.Ақылбаев ат. мектеп-гимназиясы
    Қарағанды облысы
    Шет ауданы
  • 1
    24
    Құдайберген Бекзат Сержанқызы
    №32 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Дыбысов Мирас Асхатович
    ІТ мектеп-лицей
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    24
    Санжар Каримов
    №18 Жалпы орта білім беру мектебі
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 1
    24
    Зургумбаева Дина
    "Малоубинка орта мектеби" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Глубокое ауданы
  • 1
    23
    Рысқұлбек Еркежан Талғатқызы
    №22 жалпы білім беретін мектебі
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Бекмахан Жанель
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    23
    Өтеген Гүлзат Жансерікқызы
    "Алабас негізгі орта мектебі" КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    23
    Аманбек Абай Жомартұлы
    Ақшолақ орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    Тоқташев Нурасыл
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 1
    23
    Біржанқызы Мерейлім
    Би Боранбай атындағы орта мектебі
    Шығыс Қазақстан облысы
    Тарбағатай ауданы
  • 1
    23
    Қанат Абылай
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 1
    23
    Уалханов Тілек Серікқалиұлы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Тарбағатай ауданы
  • 1
    23
    Бекбосынова Айсұлу
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Пахридин Асад Мұратұлы
    Дарынды балаларға арналған "Білім-Инновация" мекте
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Кузембаев Нурым
    Новый орта мектеп-лицейі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Ертуған Толғанай Амантайқызы
    №3 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 1
    23
    І.Қабылов атындағы №12 ІТ мектеп-лицейі
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 1
    23
    Болатова Анара Нуржановна
    №30 Хиуаз Доспанова ат.
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 1
    23
    Ахатова Жания Алиевна
    №14 ОМ
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 1
    23
    Раджакызы Толғанай
    №29 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Дүйсеналы Асылбек
    Ю Гагарин мектеп лицейі
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Махмут Нұршат
    К.Қаракөзов атындағы №235 ЖОББМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    23
    Сұлтанбек Кәусар
    Байғанин ОМ
    Ақтөбе облысы
    Байғанин ауданы
  • 1
    23
    Рахат Ақниет
    Н. Әбдіров атындағы ЖББМ КММ
    Қарағанды облысы
    Ақтоғай ауданы
  • 1
    23
    Нағидолла Ақсезім
    М. Арын атындағы ҚҚОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Кудиярова Әнелі Әмірханқызы
    "Төрткүл"ЖОМ
    Түркістан облысы
    Ордабасы ауданы
  • 2
    22
    Карим Азат
    "Төрткүл"ЖОМ
    Түркістан облысы
    Ордабасы ауданы
  • 2
    22
    Сейсенова Анель
    №29 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Жанатова Жаннұр Сержанқызы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    22
    Қайдар Ерасыл Оразбекұлы
    Ы.Алтынсарин ат. Обаған ОМ
    Қостанай облысы
    Алтынсарин ауданы
  • 2
    22
    І.Қабылов атындағы №12 ІТ мектеп-лицейі
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    22
    Кульшарова Арина
    Ы.Алтынсарин атындағы №17 ЖОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    22
    Қуандық Нұрбақыт
    Ы.Алтынсарин атындағы №17 ЖОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    22
    Аманжол Ұлжан Дауренқызы
    Қ.Сәтбаев атындағы мектеп-балабақша кешені
    Павлодар облысы
    Баянауыл ауданы
  • 2
    22
    Тұрлан Айару Әсетқызы.
    С.Сейфуллин атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Индер ауданы
  • 2
    22
    Сейсенқанова Шырын
    "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы орта мектебі"
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 2
    22
    Наурызбай Гүлбану
    №5 М.Ломоносов атындағы ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    22
    Муратов Медет
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Сәтбекова Арайлым
    Ақтөбе облысы
    Әйтеке би ауданы
  • 2
    22
    Кеңесбай Бақдаулет Бағдатұлы
    Түркістан облысы
    Созақ ауданы
  • 2
    22
    Аширбеков Ержан
    "Төрткүл"ЖОМ
    Түркістан облысы
    Ордабасы ауданы
  • 2
    22
    Куржикаева Тоғжан
    "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы орта мектебі" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 2
    22
    Кәрібай Иманғали Нуржанұлы
    ОРОММИК
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    22
    Ганибай Анар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    22
    Манабаева Толғанай Асхатқызы
    №32 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Карипбай Аружан
    Б. Момышұлы ОМ
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 2
    22
    Серікбай Малика
    С.Шәкіров атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 2
    22
    Елубай Фариза Берікқызы
    Қарашатау ОМ
    Ақтөбе облысы
    Әйтеке би ауданы
  • 2
    22
    Жанқожа батыр атындағы №70 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №81 Гимназия
  • 2
    22
    Досанова Анель
    Рамадан негізгі мектебі
    Ақмола облысы
    Ақкөл ауданы
  • 2
    22
    №259 Шилі ЖББМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №81 Гимназия
  • 2
    22
    Тұрдақын Диана
    "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы орта мектебі" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 2
    22
    Әділбек Ерсұлтан
    К.Қаракөзов атындағы №235 ЖОББМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    22
    Жолшыбек Шырайлым Жалғасбекқызы
    Амангелді ОМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Бекмұханбет Қарақат Нұрлыбекқызы
    18ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Нұрай Ержанқызы
    Б. Адамбаев ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    21
    Тұрғанбек Досымжан
    №221 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    21
    Жазира Тұрсынова
    Н.С.Манаев атындағы жалпы орта мектебі
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 2
    21
    Болат Әділет Қанатұлы
    Ж..СӘРСЕНОВ атындағы ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Әйтеке би ауданы
  • 2
    21
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    21
    Сарыбұлақ №31 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 2
    21
    Сәрсенғалиев Мансур Қазбекұлы
    №18 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Кішішыған ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №45 ОМ
  • 2
    21
    Оралбай Гүлназ
    Ақжар ОМ
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 2
    21
    Манарбекова Әлия
    №26 ЖОББМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    21
    Cейдалы Назерке
    Қ.Шаңғытбаев атындағы ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Әйтеке би ауданы
  • 2
    21
    Махтабай Гүлсезім Ғазизқызы
    №22 жалпы білім беретін мектебі
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Айбеков Асхат
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 2
    21
    Мерқасова Ділназ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 2
    21
    Алихан Ералы
    Ақсу ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 2
    21
    Ақжан Маратқызы
    БАББ "Ақкөл орта мектебі МДШО" МКМ
    Алматы облысы
    Балқаш ауданы
  • 2
    21
    Тілеулес Мирас
    БАББ "Ақкөл орта мектебі МДШО" МКМ
    Алматы облысы
    Балқаш ауданы
  • 2
    21
    "Өркен жалпы орта білім бретін мектеп-балабақша ке
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №72 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    "Өркен жалпы орта білім бретін мектеп-балабақша ке
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №72 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    Аман Аянат Мураткызы
    Ы.Алтынсарин ат. Обаған ОМ
    Қостанай облысы
    Алтынсарин ауданы
  • 2
    21
    Айтхан Гүлім
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 2
    21
    Курмангалиева Жансая Маликовна
    Ы.Алтынсарин ат. Обаған ОМ
    Қостанай облысы
    Алтынсарин ауданы
  • 2
    21
    Батаа Бердігіл
    Ы.Алтынсарин ат. Обаған ОМ
    Қостанай облысы
    Алтынсарин ауданы
  • 2
    21
    Серік Назель Талғатқызы
    № 1 Ұлытау ЖОББМ
    Қарағанды облысы
    Ұлытау ауданы
  • 2
    21
    Құттықадамов Сейітқамза
    Ақсу ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 2
    21
    Даниярқызы Нұрай
    К.Қаракөзов атындағы №235 ЖОББМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    21
    Даукенов Данияр
    Ж..СӘРСЕНОВ атындағы ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Әйтеке би ауданы
  • 2
    21
    Халидолла Ислам Арманұлы
    ІТ мектеп-лицей
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    21
    Құттыгерей Абылайхан Айболатұлы
    ІТ мектеп-лицей
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    21
    Жабағиев Арыстан Асхатұлы
    Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 2
    21
    Сырғабаев Нұрқанат Русланұлы
    Төле би ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 2
    21
    Жолдыбай Асем
    "Алғабас-1"ШЖЖОМ
    Түркістан облысы
    Түлкібас ауданы
  • 2
    21
    Ізбай Нұрәділ Мирамбекұлы
    36 мектеп-гимназия
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    21
    Аманқос |Ақнұр
    №80 мектеп-гимназия
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 2
    21
    Дильназ Марипова
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 2
    21
    Кенжебай Ерасыл
    "Атамекен орта мектебі" КММ
    Маңғыстау облысы
    Бейнеу ауданы
  • 2
    21
    Жауғашты Назерке Ақсұлтанқызы
    Қаракемер мектеп-балабақшасы
    Ақтөбе облысы
    Ойыл ауданы
  • 2
    21
    Сейдірахым Ескендір
    С.Сейфуллин атындағы ЖОМ
    Түркістан облысы
    Созақ ауданы
  • 2
    21
    Түменбай Ерайдын
    БАББ "Ақкөл орта мектебі МДШО" МКМ
    Алматы облысы
    Балқаш ауданы
  • 2
    21
    Шайгуз Аяжан Нурболатқызы
    №3 мектеп-лицей
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Муджаев Нурсултан
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    Б.Қаратаева атыңдағы ЖОББМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №76 Мектеп-лицей
  • 2
    20
    №4 Оңтүстік қалашық ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    20
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    20
    Жүрсінбай Жібек
    Түркістан облысы
    Арыс ауданы
  • 2
    20
    Туленова Динара
    №10 Мұқанов атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    Маутхан Көркем Ерланқызы
    №3 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    20
    Асимбетова Гулназ Назыккызы
    Сарат орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Әйтеке би ауданы
  • 2
    20
    Сейітбек Аяжан
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 2
    20
    Зере Сайранбекқызы
    "Малоубинка орта мектеби" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Глубокое ауданы
  • 2
    20
    Ілияс Исатай Нұрланұлы
    №24 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    20
    Айтмухамед Нұржас Жасұланұлы
    Ы.Алтынсарин ат. Обаған ОМ
    Қостанай облысы
    Алтынсарин ауданы
  • 2
    20
    Сәкен Сымбат
    "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы орта мектеп"
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 2
    20
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    20
    Әбдібекқызы Әсел
    Ақтөбе облысы
    Әйтеке би ауданы
  • 2
    20
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    20
    №59 ЖОББМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №180 ЖББМ
  • 2
    20
    Бауыржанұлы Нұрсаят
    Ақтөбе облысы
    Ырғыз ауданы
  • 2
    20
    Маратова Алуа
    Береке орта мектебі КММ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    20
    Б. Абдыразақов ат. №88 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №81 Гимназия
  • 2
    20
    Айтолқын Шарибат
    Невский ОМ
    Ақмола облысы
    Біржан Сал ауданы
  • 2
    20
    Серік Айдана Бауыржанқызы
    "Жезкент кентінің мектеп-лицейі" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Бородулиха ауданы
  • 2
    20
    Медеубекұлы Фархат
    Н. Әбдіров атындағы ЖББМ КММ
    Қарағанды облысы
    Ақтоғай ауданы
  • 2
    20
    Амина Толтаева
    Казыбаев ат. ОМ
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 2
    20
    Мамбай Жанболат
    Ы.Алтынсарин ат. Обаған ОМ
    Қостанай облысы
    Алтынсарин ауданы
  • 2
    20
    Аканова Айкөркем Аканкызы
    С.Сейфуллин атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Индер ауданы
  • 2
    20
    Бауыржанова Зере
    Шығыс Қазақстан облысы
    Тарбағатай ауданы
  • 2
    20
    №25 Қожабақы ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №81 Гимназия
  • 2
    20
    Бидаулетов Тимур
    Ы.Алтынсарин ат. Обаған ОМ
    Қостанай облысы
    Алтынсарин ауданы
  • 2
    20
    Өкілбаев Мирас Ерікұлы
    Дарынды балаларға арналған "Білім-Инновация" мекте
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Мұханбетова Фариза
    Ж..СӘРСЕНОВ атындағы ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Әйтеке би ауданы
  • 2
    20
    Оразымбетова Айдана
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 2
    20
    №263 ЖББМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 2
    20
    Әскерова Нұрайым
    Маржанбұлақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 3
    19
    Миналғазы Мадина
    Шығыс Қазақстан облысы
    Глубокое ауданы
  • 3
    19
    Басқынбаев Нұрдәулет Абзалұлы
    Ә. Молдағұлова ат. №173 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    19
    Қоныс Нұртөре Аянұлы
    Ж. Сәдуақасов атындағы ЖББ мектебі
    Қарағанды облысы
    Жаңаарқа ауданы
  • 3
    19
    212Мектеп гимназия
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 3
    19
    Едіге Аммна
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    19
    Бекзат Тастанбаев
    Қ.Шаңғытбаев атындағы ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Әйтеке би ауданы
  • 3
    19
    Орынбек Нұрайым
    Т.Әлімқұлов атындағы №14 мектеп интернат-лицейі
    Түркістан облысы
    Созақ ауданы
  • 3
    19
    Нұрлан Жадыра
    "Малоубинка орта мектеби" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Глубокое ауданы
  • 3
    19
    Хамит Назым
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 3
    19
    Әбдібай Ділназ Нұрлыбекқызы
    Қайыңды орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 3
    19
    Қалманова Нұрлыанар
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    19
    Қасылхан Айерке
    М.В.Ломоносов атындағы ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 3
    19
    Кенжеділ Сара Әділханқызы
    №38 мектеп-гимназия
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    19
    №263 ЖББМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 3
    19
    Өтеген Дастан Тәңірбергенұлы
    Ақмола облысы
    Аршалы ауданы
  • 3
    19
    Ахтанов Тахауи Мустахимұлы
    Қарауылкелді ОМ
    Ақтөбе облысы
    Байғанин ауданы
  • 3
    19
    БАЙЫР АҚСАУЛЕ
    №42 "Ақниет" гимназиясы
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 3
    19
    Көкөзек ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №55 ОМ
  • 3
    19
    Абай атындағы №4 жом гимназиясы
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    № 34 Гимназия
  • 3
    19
    Абай атындағы №4 жом гимназиясы
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    № 34 Гимназия
  • 3
    19
    Нурсапа Медина
    Ы.Алтынсарин атындағы ОМ (Есік)
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    19
    Умирбек Жаннұр
    Ә.Бөкейханов ат. №1 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Шайқорық ЖББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
  • 3
    19
    Құдайберген Қарақат
    Ғани Мұратбаев
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Асимбетова Гулназ Назыккызы
    Сарат орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Әйтеке би ауданы
  • 3
    19
    Қалияс Әліби Қуанышұлы
    №3 мектеп-лицей
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Кәкімова Аружан Санатқызы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    19
    Абдильдинова Асель
    №3 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 3
    19
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 3
    19
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 3
    19
    Жанқожа батыр атындағы №70 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №81 Гимназия
  • 3
    19
    Мырзагелди Жарқынай Ынтымаковна
    А.Құнанбайұлы атындағы № 87 мектеп гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Байқоңыр ауданы
  • 3
    19
    Орманова Лаззат
    "Ə.Жангелдин атындағы ЖОББМ"КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    19
    Макенова Динара
    №80 мектеп-гимназия
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 3
    19
    Әскер Нұрай
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Абдимуталап Акберен
    №80 мектеп-гимназия
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 3
    19
    Сердалиева Гүлжанай Ертасқызы
    Қарашатау ОМ
    Ақтөбе облысы
    Әйтеке би ауданы
  • 3
    19
    Р.Қошқарбаев атындағы №1 Қосшы орта мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №74 Мектеп-гимназия
  • 3
    19
    Русланова Ділда Русланқызы
    Көкбай ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 3
    19
    Орынбасарова Акерке Қанатқызы
    Қарашатау ОМ
    Ақтөбе облысы
    Әйтеке би ауданы
  • 3
    19
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 3
    19
    Қасенов Дидар Эльдарұлы
    Ататүрік ат. №4 МЛ
    Түркістан облысы
    Кентау қаласы
  • 3
    19
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 3
    19
    Көкөзек ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №55 ОМ
  • 3
    19
    Нұржан Орымбет
    Әйтеке би ат. №266 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    19
    Адиль Толеубеков
    №38 ЖОББМЛ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    19
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 3
    18
    Ново-Тимофеев ОМ
    Халықаралық мектеп
    М. Хамраева ат. №150 ЖББМ
  • 3
    18
    Бақанас мектеп-интернаты
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №34 ОМ
  • 3
    18
    Ерғазы Балжан
    Шығыс Қазақстан облысы
    Глубокое ауданы
  • 3
    18
    Нұрали Ізетхан
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    Куракбаева Минура
    №18 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 3
    18
    Рахимова Аяна
    "П.Г.Карелин атындағы ОМ" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 3
    18
    Оспаналы Айдар
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    Сматылла Жанел Бақытжанқызы
    №32 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Асылбек Мөлдір
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    Садырбай Данагүл
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 3
    18
    Ізбасар Айғаным
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    Құдабаева Гүлнұр Нұрболқызы
    Қ.Шаңғытбаев атындағы ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Әйтеке би ауданы
  • 3
    18
    Сарқытбаева Тұмар
    №80 мектеп-гимназия
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 3
    18
    Рысбекова Маржан
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    Советов Мейірғали
    Қ.Шаңғытбаев атындағы ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Әйтеке би ауданы
  • 3
    18
    Береке орта мектебі КММ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 3
    18
    Файзуллина Дильбара
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Сапарбеков Куаныш Естаевич
    19
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 3
    18
    Уалихан Қарақат
    О.Тайманов атындағы жалпы орта мектеп
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 3
    18
    Әуезов ат. №1 ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
  • 3
    18
    Бисенбаева Шапағат
    К.Қаракөзов атындағы №235 ЖОББМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    18
    Сәрсенәлі Шұғыла
    Ақтөбе облысы
    Ырғыз ауданы
  • 3
    18
    Сатымбекова Айбарша Базарбековна
    №3 мектеп-лицей
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Аянқызы Томирис
    №3 мектеп-лицей
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Көкөзек ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №55 ОМ
  • 3
    17
    Ағзам Аяулым Ақылбекқызы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    17
    С.Бақбергенов атындағы ШЖЖОМ КММ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №60 Мектеп-гимназиясы
  • 3
    17
    Мұхаметәлі Мейірбек Ғалымжанұлы
    А:Барманбекұлы ат. ОМГ
    Алматы облысы
    Райымбек ауданы
  • 3
    17
    Ақайдар Аружан Ерланқызы
    69 Мақташы жом
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 3
    17
    Бисултан Алия
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 3
    17
    Нурдаулетов Ақылбек
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    17
    Серікқазива жансая
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 3
    17
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 3
    17
    Асланұлы Диас
    ЖББ №77 мектеп-балабақша кешені
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 3
    17
    Болатхан Дамир
    104 жалпы білім беретін мектеп
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    17
    Сұлтанбекқызы Гауһар
    Төле би атындағы №8 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Найзабек Нурханым
    Ы. Алтынсарин ат. №204 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    17
    Дильназ Жанарбекқызы
    Алматы облысы
    Балқаш ауданы
  • 3
    17
    Сапарғали Жібек
    14 орта мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    17
    Төлеген Әсем Айдосқызы
    №16 жалпы орта білім беретін мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    17
    Мұрат Сымбат
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    17
    Рахметов Жандос
    Мұқанов атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 3
    17
    Жеңіс Нұрдәулет
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 3
    17
    Батырхан Самғат Мақсатұлы
    Қырғауылды мектебі
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Мәріп Сабина
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 3
    17
    Сабиржанова Эльвира
    №35 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    17
    Суршаева Меруерт
    №24 Лингвистикалық мектеп-гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    17
    Искакова Сымбат Дулатқызы
    №2 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Курчатов қаласы
  • 3
    17
    Рахметова Алия
    Инталин ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Тереңкөл ауданы
  • 3
    17
    Ерланқызы Аружан
    С.Сейфуллин атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Индер ауданы
  • 3
    17
    Клышпеков Бауыржан
    ЖББМИ
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 3
    17
    Койшыгарина Айгерим
    Ы.Алтынсарин ат. Обаған ОМ
    Қостанай облысы
    Алтынсарин ауданы
  • 3
    17
    Едігеұлы Әділет
    Қ.Шаңғытбаев атындағы ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Әйтеке би ауданы
  • 3
    17
    Aiadil Autzhan
    №177 жалпы білім беретің мектеп
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 3
    17
    Мухамбет Еламан Балтабайұлы
    Р.Қошқарбаев атындағы №1 Қосшы орта мектебі
    Ақмола облысы
    Целиноград ауданы
  • 3
    17
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 3
    17
    Жұмаділ Ұлнәр
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Нагашбаев Бекнур
    №2 Бадамша ОМ
    Ақтөбе облысы
    Қарғалы ауданы
  • 3
    17
    Гагарин ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №179 ЖББМ