Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Дүниетану (2-4 сыныптар)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Қасымбай Медина
    Шамалған бекетіндегі жаңа қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    25
    Дина Құрманғазықызы
    Абай орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    25
    Макушева Айша
    №34 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    25
    Зейтін Дәуіржан Калдыбекұлы
    Айнабек Нысанов атындағы негізгі орта мектеп
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 1
    25
    №47 жалпы орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 1
    25
    Еділ Бейбарыс Жайықұлы
    Ақтөбе облысы
    Темір ауданы
  • 1
    25
    Нұрланұлы Алдияр
    Е. Айшуақұлы ат. ОМ
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 1
    25
    №5 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    Талғатұлы Би Мади
    №2 ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    24
    Мұхатқызы Қарақат
    Әлиұлы ат. ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Созақ ауданы
  • 1
    24
    Қыдырәлі Нығмет
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    24
    №1 мектеп-гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Білім" тіл центрі
  • 1
    24
    Қыздар гимназиясы
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    24
    Халмухамедов Фархат Анварбекуглы
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    24
    №47 жалпы орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 1
    24
    Мирсултанова Тахмина
    Наметов ат. №82 ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 1
    24
    Маратқызы Аягөз
    №142 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 1
    23
    Тұрлан Нұрлы Жанқабылқызы
    36 мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    23
    Жаңақала ЖОББМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №70 Мектеп-лицей
  • 1
    23
    Серік Əмина Ерланқызы
    13 жалпы Орта мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    23
    Жарылқасын Іңкəр
    Тұздыбастау №13 мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    23
    №1 Қарғалы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    23
    Еңбекші шағын жинақты бастауыш мектеп
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    Дарынды балаларға арналған "Зерде" №9 мектебі
  • 1
    23
    Жасталап Фараби Еркебұланұлы
    Аққыстау орта мектебі
    Атырау облысы
    Исатай ауданы
  • 1
    23
    Оспаналы Алинур
    Абай орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    Толенбай Айзат
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақжайық ауданы
  • 1
    23
    Ерасыл Мұстафин
    Абай орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    Сейтжан Қуаныш
    Абай орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    Солтан Айару
    №11 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 1
    23
    Мақсат Жансел
    Мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шарала
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Әмірәлі асылзат
    О.Турманжанов ат. НОМ
    Түркістан облысы
    Ордабасы ауданы
  • 2
    22
    Кенжеғара Айнель Жұмабекқызы
    №4 шағын орталықты орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    22
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    22
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    22
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    22
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    22
    Абылай Акбота
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Данибек Райана
    Ж.Бектұров атындағы №3 Ақкөл орта мектебі
    Ақмола облысы
    Ақкөл ауданы
  • 2
    22
    Шарапатдинова Нурайым Бауатдиновна
    №23 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 2
    22
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
  • 2
    22
    Алпысбай Кәусар
    "Алтын арық" БМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Молдабек Елжас
    Абай атындағы орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    21
    Әнуарбек Асылайым
    № 78 ЖОББ мектеп - гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Әлімжанұлы Әділжан
    С.Әбдіжаппаров атындағы мектеп-интернат
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 2
    21
    Кенжебекұлы Али
    №35 Х.Ерғалиев атындағы МГ
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    21
    Нұрайым Ғабидулла
    51-мектеп гимнаазиасы
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    21
    Серік Айсұлтан Ерланұлы
    І.Жансүгіров атындағы орта мектебі КММ
    Алматы облысы
    Ақсу ауданы
  • 2
    21
    Темирбаев Даниял
    №44 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    21
    Төлепбергенов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №80 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    20
    Төлепбергенов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №80 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    Смайл Айназ
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақжайық ауданы
  • 2
    20
    Әсетқызы Ақерке
    №13 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    20
    Далабай Саяди Әбдісаматұлы
    Әлиұлы ат. ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Созақ ауданы
  • 3
    19
    Азаматқызы Айгерім
    №2 ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 3
    19
    Ким Алина
    Көлащы орта мектебі
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    №53 ЖОББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №83 Мектеп-гимназия