Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Орыс тілі мен әдебиеті (мұғалімдер)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Жанарыс Нұрбек
    "Сәбинұр" бөбекжай бақшасы
    Қостанай облысы
    Алтынсарин ауданы
  • 1
    25
    Т.Жармағанбетов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №1 Мектеп-лицей
  • 1
    25
    Адахамова Нафиса Абдикаюмовна
    Далабазар ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 1
    25
    Алибаева Дина Сейтказиевна
    Ғ. Байтасов ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    25
    №29 ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №25 ОМ
  • 1
    24
    Шамалған ауылындағы ОММДШО КММ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 1
    24
    Байғанин ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №1 Мектеп-лицей
  • 1
    24
    Сулейменова Гулзия Базаралықызы
    С.Кәттебеков атындағы жалпы орта мектеп
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 1
    24
    Тельмурзаева Аида Салауатовна
    Ақай ауылы №99 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    24
    №18 МГ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №19 ОМ
  • 1
    24
    №178 Лицей
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 1
    24
    Бакенова Акмарал Жаксыбековна
    №176 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 1
    24
    №31 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №83 Мектеп-гимназия
  • 1
    24
    Джумагалиева Армида Сапаровна
    МКҚК "Балдырған" бөбекжайы
    Батыс Қазақстан облысы
    Теректі ауданы
  • 1
    24
    №59 Лицей
  • 1
    23
    Боранбаева Алия Кураковна
    М. Өтемісов атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    23
    Айтхожаева Аида Болатовна
    Ы. Алтынсарин атындағы №65 мектеп
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Тлеулиева Тойен Аманкосовна
    Дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интерна
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 1
    23
    Рзаева Асемкул
    Ж.Қыдыров ат. №54 ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    23
    Сарманова Сайран Ахметкалиевна
    Дарынды балаларға арналған БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ лицей-и
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 1
    23
    "Ұзын ата" ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
  • 1
    23
    Серікбаева Айдана Маратқызы
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    №278 ІТ-мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 1
    23
    Пиджим ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №45 ОМ
  • 1
    23
    Большина Куралай Ильясовна
    Ш.Уәлиханот ат. КУ жанындағы көпсалалы колледжі
    Ақмола облысы
    Көкшетау қаласы
  • 1
    23
    "№148 орта мектебі" КММ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 1
    23
    №40 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 1
    23
    Каракулова Динара
    53 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Замзамгуль Советовна Байгалиева
    №1 Теректі ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Күршім ауданы
  • 1
    23
    Тарас негізгі ОМ МД шағын орталығы
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №25 ОМ
  • 1
    23
    Ж.Ташенов ат. ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    Дарынды балаларға арналған "Зерде" №9 мектебі
  • 1
    23
    Бейсембетова Анаркуль Манаповна
    №48 жалпы білім беретін мектеп
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Нұрбергенова Альбина Серікқызы
    Тихонено ат. ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Шыңғырлау ауданы
  • 1
    23
    Төлеуова Ақерке Талғатқызы
    Ш. Уәлиханов ат. №26 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    23
    Уәлиханов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Қазақ-түрік лицейі
  • 1
    23
    Юлия Асхатовна Дегтярева
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Бекботаева Лаззат Анаркуловна
    №2 Өзбекәлі Жәнібеков атындағы мектеп-гимназия
    Түркістан облысы
    Келес ауданы
  • 1
    23
    Сраилова Кульмария Ниязалиевна
    «Нұрай» білім беру орталығы ЖШС
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Баталинск ОМ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
  • 1
    23
    Фариза Оңғарсынова атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 Орта мектеп
  • 1
    23
    "Ыбырай Алтынсарин атындағы ЖОББ мектебі"КММ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №169 мектеп - лицей
  • 1
    23
    Егисинова Гульназ
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    22
    6-Колледж МКҚК
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 2
    22
    Ү. Түктібаев ат. №24 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №81 Гимназия
  • 2
    22
    Максимова Фарида Тохтахуновна
    59 гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    22
    Қанатбекова Айнұр Әбілхайырқызы
    Жүзімдік жалпы орта мектебі
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 2
    22
    Смағұлов ат. №34 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    Ли Виолетта
    "Білім-Инновация" лицейі
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 2
    22
    №24 ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №35 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    Қақпатас №30 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    Ұлықбек атындағы жалпы орта мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №2 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    Зулхарова Инкар Габитовна
    №5 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    22
    Е. Кашағанов ат. №42 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    Курмангалиева Алма Болатбековна
    Алматы экономикалық колледжі
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    22
    №10 Мұқанов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    22
    М.Исламқұлов атындағы ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №65 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    №55 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 2
    22
    №1 АҚМГПК
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 2
    22
    Ш.Уәлиханов ат. №10 ОМГ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 2
    22
    Шинтасова Роза
    №1 Д. Қонаев атындағы МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    22
    Рыспаева Кульзакира Ауельбековна
    А.Әлімбетов атындағы жалпы орта мектебі
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 2
    22
    Хайримхан Гульбану
    №91 орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    22
    Севара Неъматжон-кизи Демеубаева
    "№ 6 ЖОББМ" КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    22
    Озерная ОМ
    №59 Лицей
  • 2
    22
    Алдабергенова Айжан Сабырқызы
    №178 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    22
    Шаханова Аселя Муратовна
    №24 ОМ
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 2
    22
    Наримбетова Алтынай
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Серикбаева Мадина Бекболатовна
    А. Асқаров атындағы №77 мектеп-лицей
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    22
    №9 ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №25 ОМ
  • 2
    22
    Аташева Айнур Сагинткановна
    Ы. Алтынсарин ат. №204 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    22
    Жуманова Сандугаш Кадырбековна
    Ақпан батыр атындағы №10 орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    22
    Ахмедова Забида Каримовна
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Касенова Куляим Кутукеевна
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Секенова Нәзік Даниярқызы
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Сагайбаева Назерке Бауыржанкызы
    Ы.Алтынсарин атындағы 159 гимназиясы
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    22
    Ержигитова А.К
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Серикова Айжан Сериковна
    №39 орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    22
    Сабу Карина
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    «Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп» КММ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    № 25 Гимназия
  • 2
    22
    Мырзахметова Мая Романовна
    №2 Өзбекәлі Жәнібеков атындағы мектеп-гимназия
    Түркістан облысы
    Келес ауданы
  • 2
    22
    Баймашева Мадина
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    М.Өтемісұлы ат. №52 ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №15 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    Нұрманбай Алтын Елубайқызы
    №1 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    22
    Алия Нурманкулова
    Б.Момышұлы ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Түлкібас ауданы
  • 2
    21
    Дүйсебаева Зухра Асылханқызы
    №251 М.Әуезов атындағы орта мектебі
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 2
    21
    Т. Рысқұлов ат. №48 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 2
    21
    Джамалова Акнур
    Ақтоғай ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    21
    Искакова Алия Алтаевна
    "Домалақ ене" атындағы ОМ
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 2
    21
    Аташева Гульназ Сагинткановна
    Ы. Алтынсарин ат. №204 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    21
    Сәрсенбек Несібелі Жанболатқызы
    Бауыржан Момышұлы атындағы №35 мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    21
    Шотаева Жамила Шотаевна
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Арьятов Кайрат Сабыргалиулы
    Ы.Алтынсарин ат. №159 гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    21
    О.Жәнібеков ат. №4 лицей-интернат
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №80 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    21
    №178 Мамандандырылған лицей
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 2
    21
    "А. Айтиев атындағы орта мектебі"
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Центральная" экономикалық мектебі
  • 2
    21
    Ваисова Айкан
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Садуова Зауреш Сапарбековна
    Сарыкемер МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    21
    Калмурзина Сария Гарифовна
    Ы.Алтынсарин ат. ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Тасқала ауданы
  • 2
    21
    Утеева Диларам Егенбердиевна
    №193 Байкенже ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    21
    Имахан Күлзира Шәріпханқызы
    М.Әуезов ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 2
    21
    Токтыбаева Жанат Маратовна
    №32 ЖББМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    21
    Ергеш Гулдана Арстамбековна
    №64 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    21
    Боранбаева Гульмира Тулкибаевна
    №24 Лингвистикалық мектеп-гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Сатбаева Махаббат Елубаевна
    Жамбыл ат. №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Орал гуманитарлық колледжі
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №59 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    Егембаева Марина Джапаровна
    Әуезов атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    21
    Мурадинова Алия Садибековна
    Шоқан Уәлиханов атындағы мектеп-гимназия
    Түркістан облысы
    Ордабасы ауданы
  • 2
    21
    34 Ш.Уәлиханов жом
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №15 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    21
    Ерденбекова Л.К.
    №15 мектеп- гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Қоянды ОМ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №74 Мектеп-гимназия
  • 2
    21
    Жиенбек Нұрболат Ерғалиұлы
    С.Сейфуллин ат. №12 ОМ
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 2
    21
    Козиева Салима Абдукаировна
    №1 мектеп - гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    21
    №55 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 2
    21
    Табылдиева Райхан Молдабековна
    №2 Өзбекәлі Жәнібеков атындағы мектеп-гимназия
    Түркістан облысы
    Келес ауданы
  • 2
    21
    Альчинбаева Гульнара Амангельдыевна
    Ғ.Мүсірепов атындағы №86 мектеп-гимназиясы
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 2
    21
    Усенбаева Ляззат Орынбасаровна
    ЖЖО бар Ш.Уәлиханов ат. №2 гимназия
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 2
    21
    Мажитова Дана Уалихановна
    И. Құтпанұлы ат. ОМ
    Ақмола облысы
    Аршалы ауданы
  • 2
    21
    Исманова Нурзипа Яхшиликовна
    №74 ОМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    21
    Абдиева Гульнара Атажановна
    №18 Жұмабек Еділбаев атындағы мектеп-гимназия
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 2
    21
    Елемесов Базарбай
    С.Шәкіров атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 2
    21
    Алдиярова Гулзада
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Төлегенова Жанара Дәулетбекқызы
    Төле би атындағы №8 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Хамиева Айжан Омирбаевна
    Құдайкөл ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 2
    21
    Мунайтбасов Ернар Орынбасарович
    66 ЖББ ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Сарыбаева Куралай Саятовна
    Төле би атындағы №8 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Нурманова Лаззат Джамбуловна
    №1мектеп - гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    Назгуль Молдаханова Маеевна
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 2
    20
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
  • 2
    20
    Кадырбаева Улбала Урынбасаровна
    Б.Момышұлы ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Түлкібас ауданы
  • 2
    20
    Сапарова Гаухар Куранбаевна
    Т.Рысқұлов атындағы мектеп-лицейі
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    20
    Жасарова Жаннур Нургазыевна
    Көкбай ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 2
    20
    Гульвира Молдахметова
    №2 ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 2
    20
    Дуйсенова Бану Темирбековна
    Отарбаев ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    20
    Айтакынова Гаухар Алдабергенқызы
    Д.Бабаев атындағы 115 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    20
    Спанкулова Фарида Бакытовна
    Б.Қосынов ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    20
    Садибекова Гулжайнар Маратовна
    №51 Мектеп-гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    20
    Житбисбаев Рустам Николаевич
    Канонер ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Бесқарағай ауданы
  • 2
    20
    Муханжанова Меруерт Каиыргельдиевна
    Г. Абдрахманов ат. Қийма ОМ
    Ақмола облысы
    Жақсы ауданы
  • 2
    20
    №3 жалпы орта білім беретін қазақ мектебі
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №70 Мектеп-лицей
  • 2
    20
    Шилибекова Гульзипа
    Тілеміс Батыр ат. №4 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    20
    Тансыкбаева Динара Амангелдиевна
    Александровка ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Шарбақты ауданы
  • 2
    20
    Кадирова Райхан Канатбековна
    Ы. Алтынсарин ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 2
    20
    Нургалиева Акмарал Сдыковна
    Қ.Сәтпаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    20
    Даниярова Гулсин Дуйсеновна
    М. Мәметова ат. №13 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    20
    Агакулова Карлыгаш Сайлаукуловна
    №48 жалпы білім беретін мектеп
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    20
    Исалдаева Гульзира
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    20
    Ұлықбек атындағы жалпы орта мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №2 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    20
    №9 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 2
    20
    Шакпакбаева Назигуль Жангалиевна
    77 мектеп -лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    20
    Курбенова Диляра Дуанакуловна
    Д.И.Менделеев атындағы №15 мектеп-лицей
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    20
    Эменкулова Наргиза
    А.Музрапов ат. №65 ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 2
    20
    Cапахова Сымбат
    Ақтоғай ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    20
    Мынжасарова Айжамал Кадыровна
    Абланов ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    Амирова Гозал Болатбашовна
    Ш.Уәлиханов атындағы мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    20
    Виктория
    С.Бердіқұлов атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    20
    Сарыбұлақ ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    20
    Алиева Вусала Ильгар кызы
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 2
    20
    Мурзабекова Айша Буркитбаевна
    Дарынды балаларға арналған "Дарын" облыстық мектеп
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 2
    20
    Музафарова Рузалия Масхудовна
    Абай атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Жаңатас қаласы
  • 2
    20
    Садыкова Сулу Бекташевна
    №22 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 2
    20
    Анара Азыкенова
    К.Э. Циолковский атындағы №84 орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    20
    Колесникова Виктория Викторовна
    №34 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Нургалиева Сабира Жумабаевна
    №25
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    Хисметова Клара Емиловна
    Аңқаты ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Теректі ауданы
  • 2
    20
    Утегенова Вазифа Базарбаевна
    Ю.Гагарин ат. №4 ОМ
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 2
    20
    Майлыкаранова Райхан Конырбаевна
    С. Сейфуллин атындағы ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 2
    20
    Макенова Гульжан
    Қазақ ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Шал ақын ауданы
  • 2
    20
    Жақайымова Гүлнұр Арманқызы
    Б. Абдыразақов ат. №88 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    20
    Төребай Гүлсезім Жанайдарқызы
    Үшқұдық мектеп-бақшасы
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 2
    20
    Жамалова Алтынай Әскербекқызы
    №33 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    20
    Курманалиева Камшат Кураловна
    Тастандиев ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    20
    Турымбетова Балжан Шарипбаевна
    «Аль Фараби атындағы мектебі» ЖШС
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    20
    Абдыкасимова Женис Дильдабековна
    Ш. Смаханұлы ат. №44 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Жанабаева Алма
    Абай ат. №50 ОМ
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 2
    20
    Бердаленова Жанар Сагитовна
    №40 НОМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    20
    Бердибекова Алтынай Мамырхановна
    Л.Толстой атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    20
    Жедилканова Наргиз Нурлукановна
    №15 жалпы білім беретін мектеп
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 2
    20
    Умарова Бахтигул Утегеновна
    Л.Толстой ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    20
    Шагирова Гульдана Кашебдиновна
    Теміртау жоғары политехникалық колледжі
    Қарағанды облысы
    Теміртау
  • 2
    20
    Торгузова Индира Нагымановна
    Жамбыл ат. ДБаЖЖБОМГИ-интернат
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    20
    Бибігүл Қандарбекқызы Қандарбекова
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    20
    Шакеева Амангул Жалгасовна
    «№3 ЖОББМ» КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    20
    Мурзагулова Лаура Абдигаппаровна
    №58 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    20
    Байшуакова Майра Досалыевна
    Молда Мұса атындағы №5 жалпы орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    19
    Мамбетниязова Молдир Калабаевна
    Тұрар Рысқұлов ат. №20 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    19
    Зура Жоланова
    №221 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 3
    19
    Сапарова Гаухар Бағытқызы
    Опорный орта мектебі КММ
    Маңғыстау облысы
    Бейнеу ауданы
  • 3
    19
    Е. Кашағанов ат. №42 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 3
    19
    №61 Ғ.Мұратбаев атын.ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    № 34 Гимназия
  • 3
    19
    Зульфиева Гульжан Сейтхановна
    "Болашақ" МГ
    Түркістан облысы
    Қазығұрт ауданы
  • 3
    19
    Амангелді Алтынай Бақытқызы
    №8 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    19
    Сатыбалдиева Айнур Анарбековна
    №32 ЖББМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    19
    Сапаева Раушан Едигеевна
    Ж.Қаипов атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    19
    Хасенова Салтанат
    Алтынсарин ат. ОМ
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 3
    19
    Бекмуратова Айнур Бекмухановна
    Жамбыл ат. №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Мураталиева Жанар
    Жамбыл ат. №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Кожариянов Дидар Жексембиевич
    Құйған ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Тарбағатай ауданы
  • 3
    19
    Меруерт Тезекбаевна Калиева
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    Омашова Гульжан Кабжановна
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    19
    Абилова Меруерт Бектурсыновна
    Жамбыл атындагы орта мектеп МДШО
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    19
    Рахимжанова Б.Е.
    №17 ОМ
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 3
    19
    Эльмира Камшыбаева
    Ө. Жолдасбеков атындағы №50 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Исаева Шинар Куандыковна
    Ж.Қаипов атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    19
    Жаксыбаева Назгул Оралтаевна
    №42 орта мектеп
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    19
    Имангалиева Раушан Бияшевна
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 3
    19
    Отарбаева Динара Бекешевна
    Еңбекші ОМ
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 3
    19
    Құлбекова Күмісай
    Бауыржан Момышұлы атындағы №43 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    19
    Шералиева Роза Абдашимовна
    Аблайхан ат. №28 ОМ
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 3
    19
    Мухамбеткалиева Лейла Сисенгалиевнага
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    19
    Жаманкулова Лилия Жалгасовна
    №73 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    19
    Омиров Талгат Кудышович
    "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы орта мектебі"
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 3
    19
    Искакова Жулдыз Ануарбековна
    С.Бердіқұлов атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    19
    Ералина Сауле Нургалиевна
    Лекер ЖНББМ
    Павлодар облысы
    Баянауыл ауданы
  • 3
    19
    Бадраева Гулназ Жанабековна
    №71 мектеп
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 3
    19
    Тулемисова Карлыгаш Тлектесовна
    Үшарал қаласы №1 ОМ КММ
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 3
    19
    Есентаева Атира Бейсебайкызы
    Ұрбұлақ жалпы орта мектебі
    Түркістан облысы
    Түлкібас ауданы
  • 3
    19
    Рустемова А А
    №57 жалпы орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    19
    Жеңіс Нұрайым
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 3
    19
    Ашакова Салтанат Ахметовна
    "Ұзын ата" ОМ
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 3
    19
    Казиева Гульмира Куралбаевна
    Горький ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 3
    19
    Кенебаева Айжан Есболатовна
    Жамбыл ат. №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Кулмаханбетова Жанар Жомартовна
    Т. Рысқұлов ат. №48 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Жапарова Жанар Рахымбековна
    №51 Қазақ ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Манахова Фарида Канагатовна
    Оразбаев ат. №19 ОМ
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 3
    19
    Алпысбаева Жамиля Базарбаевна
    №136 мектеп
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    19
    №55 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 3
    19
    Турлыбекова Рахима Сабировна
    А. Асқаров атындағы №77 мектеп-лицей
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    19
    Шанатова Разия Абисовна
    Тасөткел ОМ
    Ақмола облысы
    Жарқайың ауданы
  • 3
    19
    Пшембаева Раушан Жумажановна
    №38 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 3
    19
    Султанбекова Наргиза Пернебековна
    Елшібек батыр ат. №22 ОМ
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 3
    18
    Рая Жолдыбаевна Сарсенбаева
    Кеңес №6 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    18
    Жижанова Гаухар Абусеитовна
    №33 Қазақ орта жалпы білім беру мектебі"
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Мамбетбаева Айгуль Абдымаликовна
    Д.Қонаев атындағы №19 мектеп-гимназия
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 3
    18
    Попенко Наталья Петровна
    "Изобильный ауылының ЖОББМ" КММ
    Ақмола облысы
    Степногорск қаласы
  • 3
    18
    Мурат Берказович Макурсанов
    №32 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    18
    Калыбаева Жанат Омиржановна
    №11 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    18
    Байжумаева Гаухар Меделхановна
    №4 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 3
    18
    Жумагулова Айман Канатаевна
    К.Қошмамбетов ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    Амирбаева Айжан Окилбаевна
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Ашикбаева Салтанат
    Еңбекшіқазақ ауылы
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 3
    18
    Бекмуратова Айман Бекмухановна
    Гоголь ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    Орынбасарова Забира Асановна
    №166 Екпінді ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 3
    18
    Молда Мұса атындағы жалпы орта мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №2 Мектеп-гимназиясы
  • 3
    18
    Клышбаева Нургуль Халеловна
    А.Байсалбаев ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    №55 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 3
    18
    Джапарова Балнур Бакытбековна
    Ғ. Мұратбаев ат. №17 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Айдаркулова Джамиля Кадировна
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    Шамшидинова Мейрам Мұратбекқызы
    1 мектеп гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    №55 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 3
    18
    Кадримбетова Гулимжан Ордалиевна
    №47 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    №141 ЖББМ
    №6 Гимназия
    №46 Классикалық өнер гимназиясы
  • 3
    18
    Кошкарбаева Кунсулу
    83 мектеп гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 3
    18
    Халикова Гульмира Викторовна
    Аққайың ауылы ЖББМ
    Павлодар облысы
    Железі ауданы
  • 3
    18
    Кожахметова Алмаш Уразбаевна
    Сарыкемер МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    Кожахметова Жанар Саматовна
    №25
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    18
    Ахметова Аманкуль
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    Топетова Гаухар Аттаевна
    Қ. Қошмамбетов
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    Абжаппарова Фарида Ташкенбаевна
    А. Асқаров атындағы №77 мектеп-лицей
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    18
    Каусова Нурия Кубашовна
    № 38 мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Алматы ауданы
  • 3
    18
    Жарбулова Шынар Амангельдиевна
    Ұ.Құлымбетов ат.№64 ЖББОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Байгунова Гулбахрам Ауелбековна
    Б. Нұрлыбеков атындағы ЖОМ
    Түркістан облысы
    Ордабасы ауданы
  • 3
    18
    Әбдірақым Арайлым Серікбайқызы
    Аль-Фараби
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    18
    Бисенова Динара Торегаликызы
    Үшқұдық мектеп-бақшасы
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 3
    18
    Жамбаева Гулназ Жанболатқызы
    №172 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    18
    Наргиза Караманова
    "Болашақ" МГ
    Түркістан облысы
    Қазығұрт ауданы
  • 3
    18
    Тнимова Риза Алихановна
    Ы. Алтынсарин ат. №204 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    18
    Киарыстанова Айжан
    С. Сейфуллин атындағы ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 3
    18
    Мамаева Айнагуль Аманбековна
    №27 М.Мәметова ат.
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 3
    18
    Кожагулова Назгуль Жанбыршевна
    Арықты ОМ
    Ақмола облысы
    Қорғалжын ауданы
  • 3
    18
    Толеуова Жанерке Елжасқызы
    Ы. Алтынсарин ат. №159 Гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    18
    Омирова Райгуль Кудышовна
    "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы орта мектебі"
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 3
    18
    Искакова Жулдызай Казтаевна
    К.Нұрбаев атындағы Ақсуат ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Тарбағатай ауданы
  • 3
    17
    Хамитжан Күмісай
    Қуағаш ОМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Шыңғырлау ауданы
  • 3
    17
    Галымжан Данияр Галымжанулы
    Сақтапберген Әлжіков атындағы №144 мектеп
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    17
    Аманбаева Гульзира Жаксылыковна
    А. Байтұрсынов атындағы №50 мектеп-гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    17
    Убайдуллаева Замира Нагиевна
    Шамалған ст, қазақ ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Колесникова Виктория Викторовна
    №34 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Миерманова Гульзада Каршыгаевна
    "Атығай жалпы орта білім беретін мектеп" КММ
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    17
    Горбакова Татьяна Александровна
    Шойындыкөл НМ
    Ақмола облысы
    Жарқайың ауданы
  • 3
    17
    Қайсарбек Гүлзат Қайсарбекқызы
    Родина жалпы орта мектебі
    Қостанай облысы
    Арқалық қаласы
  • 3
    17
    Әбдісамет Алма Нұржанқызы
    №1 «Дарын» мектеп-интернаты
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    17
    Сакимова Махаббат Омуртаевна
    №74 ОМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 3
    17
    Отарбаева Амина Аскаровна
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    17
    Жапаркулова Нуризат Темиркуловна
    №2 Приозерск қ. ОМ
    Қарағанды облысы
    Приозерск
  • 3
    17
    Насипова Динара Нурлановна
    "Т.Жароков атындағы ЖББОМ"
    Батыс Қазақстан облысы
    Жәнібек ауданы
  • 3
    17
    Аман Айдана
    Мұқыр орта мектебі
    Атырау облысы
    Қызылқоға ауданы
  • 3
    17
    Ашимбекова Сауле Кулалыевна
    Қабылбек Сарымолдаев атындағы #12ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    17
    Ажиханова Тынымгул Бекеновна
    С.Сейфуллин ат. №12 ОМ
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 3
    17
    Садуакасова Балжан
    №141 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    17
    Шоманова Зияда Асетовна
    №163 Жаңақорған ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 3
    17
    Туктибаева Мира
    Ы. Алтынсарин ат. №204 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    17
    Батчаева Светлана Алиевна
    Кенесары хан атындағы ЖОМ
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 3
    17
    Руфина Сапаровна Шайхатова
    Еңбек орта мектебі-бақшасы
    Ақмола облысы
    Ақкөл ауданы
  • 3
    17
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №32 Мектеп-гимназия
  • 3
    17
    Қ.Үкібаев атындағы №37 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 3
    17
    Ахметова Гулжанар Тасбулатовна
    №32 орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    17
    Баймурзина Эльмира Абдилманатовна
    Көкбай ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 3
    17
    Клышбаева Нургуль Халеловна
    А.Байсалбаев ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Кульсариева Айгуль Асетовна
    Д.А. Қонаев атындағы №1 ӨЖ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    17
    Баисова Жанат Калеловна
    5 орта мектеп КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз қаласы
  • 3
    17
    Егисинова Гульназ
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    17
    НЫСАНБАЕВА ГУЛЬМИРА АНЕТБАЕВНА
    №16 бастауыш мектебі
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 3
    17
    Алим Фариза Алимовна
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    17
    Ақжолова Ақжонас Қажығалиқызы
    №28 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 3
    17
    Апсеметова Раушан Туретаевна
    Жамбыл атындағы № 26 мектеп-гимназиясы
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы