Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Физика (мұғалімдер)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Наушабеков Жомарт Абаевич
    Назарбаев зияткерлік мектебі
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 1
    24
    №42 ЖББМ КММ
    №6 Гимназия
    №46 Классикалық өнер гимназиясы
  • 2
    22
    Сатылганова Эльмира Сабыркуловна
    Д. Қонаев атындағы №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    22
    Акбаева Раушан Мурзавалиевна
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    22
    Нүсіпәлиева Меруерт Айдосқызы
    Абай атындағы РММИ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    22
    Бекзат Әбдіқадыр
    Физика - математика бағытында Назарбаев Зияткерлік
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    21
    Суртаева Алмагул Даулетбаевна
    Абылай хан ат. ОМ-бақшасы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 2
    21
    Абзелова Гулжазира
    Ш. Смаханұлы ат. №44 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Маликова Арнагуль Мусразовна
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 2
    21
    Кызайбек Еңлік Маукешқызы
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    20
    Суртаева Алмагул Даулетбаевна
    Абылай хан ат. ОМ-бақшасы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 2
    20
    Усенова Набат Сейдуллаевна
    ЖШС Есенов колледжі
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 2
    20
    Акбаева Раушан Мурзалиевна
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    20
    Тулеушова Асель Бакытжановна
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    20
    Шарипова Гулзарям Абдуллаевна
    №5 Шоңжы ОМ
    Алматы облысы
    Ұйғыр ауданы
  • 2
    20
    Гульмира Ергалиева Темирешевна
    №26 мектеп-гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    20
    Мырзәлі Мұрат Асланұлы
    172 мектеп гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    20
    Аталыкова Гульнара Дуйсебаевна
    2 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 2
    20
    Лаззат Биекеновна Достлеуова
    Опорный орта мектебі КММ
    Маңғыстау облысы
    Бейнеу ауданы
  • 3
    19
    Толумханов Аслан
    Д.Бабаев атындағы 115 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    19
    Нуртазина Галия Умирзаковна
    А.Байжанов ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    19
    Абзелова Гулжазира
    Ш. Смаханұлы ат. №44 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Тулешкалиева Мария
    Мирманов ат. НОМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 3
    19
    Кымбатов Нурман Султанович
    Молдабаев ат. ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Арыс ауданы
  • 3
    19
    ДОСТОНБЕК УЛУГБЕКОВИЧ ИЗЗАТУЛЛАЕВ
    Низамхан Сулайманов атындағы орта мектебі ЖШС
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 3
    19
    Долинин Геннадий
    Шойындыкөл НМ
    Ақмола облысы
    Жарқайың ауданы
  • 3
    19
    Асема Рсалиева
    Махатма Ганди ат. №92 мамандандырылған мектеп-лице
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 3
    18
    Хабибуллина Асима Сериковна
    Тайпақ мектеп-гимназиясы
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақжайық ауданы
  • 3
    18
    Удербаев Қайыржан Жұмабайұлы
    "№270 Ғ. Мұхамеджанов атындағы орта мектеп" КММ
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 3
    18
    Ажизова Зоя Абдижапбаровна
    №29 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    18
    Торғай Ермұрат
    №33 мектеп-лицей
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    18
    Жуманбаева Мадина Максутовна
    Қарауыл ЖББГ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 3
    18
    Қуандық Сымбат Мұратқызы
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    Мейірхан Бақытгүл
    Ш.Смаханұлы атындағы №44 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Тасқын Тамала
    Х.Мустафин ат. МЛ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 3
    18
    Ахметова Айтолкин Наятуллакизи
    № 1 мамандандырылған үш тілде оқытатын мектеп-инте
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    18
    Каламбай Назерке Лепескызы
    №276 мектеп
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    18
    Мұратбеков Бекжан Мұратбекұлы
    Химия-биология бағытындағы НИМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    18
    Тоқтарбек Сандуғаш Есілбекқызы
    Үшарал қазақ гимназиясы
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 3
    18
    Оспанкулова Гульнара Рустембековна
    Төле би ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    Оразбаев Ержан Кәрімжанұлы
    №42 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    18
    Билалова Индира Сламхановна
    Х.Мустафин ат. МЛ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 3
    18
    Молдабекова Гульстан Карловна
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 3
    18
    Аубакирова Динара Жумабековна
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    18
    №25 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 3
    17
    Кыстаубаева Айымгуль Жетписбаевна
    Ә.Молдағұлова ат. Облыстық мамандандырған дарынды
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 3
    17
    №25 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 3
    17
    Гулнар
    №71 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    17
    Дюсеханова Сая Есетбековна
    Н. Островский атындағы мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Сарқан ауданы
  • 3
    17
    Жарманова Акгуль Ескергеновна
    Ы. Алтынсарин ат. №204 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    17
    Жусипханов Акжол Еламанович
    Жетісай ауданының мамандандырылған Дарын мектеп-ин
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 3
    17
    Әлеи Есхат
    Жамбыл атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    17
    Тлепбаева Молдир Маратовна
    №51 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    17
    Татибеков Нурман Андабекович
    Төле би атындағы №8 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Шалабай Асия
    №1 Лицей
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 3
    17
    Айтан Тәжіхан
    Амангелді ОМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    17
    Әділ Әйнел
    Ы.Алтынсарин атындағы №49 мектеп-гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Бейсембаева Маншук Данешовна
    №26 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    17
    Сман Мадина Бахытжанқызы
    №22 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    17
    Жамашева Эльмира Шутбаевна
    №1 мектеп-гимназия
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы