Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Биология (7-11 сыныптар)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    23
    Берік Батыр Фархатұлы
    Ю.Гагарин атындағы ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    23
    Ермекбай Мадияр Даниярұлы
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Ақхожа Маржан Бекмаханқызы
    №88 орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Жетпісбай Аман Төлегенұлы
    №157 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 2
    22
    Сейсенбай Аяжан
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    22
    Тұрар Рысқұлов ат. №20 ЖББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    Құрал Таңбике
    "Көктем" орта мектебі
    Атырау облысы
    Индер ауданы
  • 2
    22
    Жарылқасын Ұлмекен Мадімарқызы
    Жамбыл атындағы №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Балтабаева Анель
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    22
    Жорғатай Ақерке
    Б. Момышұлы атындағы №"131 мектеп-лицейі
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    21
    Айтжан Жансерік Жандосұлы
    Жамбыл атындағы №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Азизбек Нұрай Дулатқызы
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    21
    Жуматаев Умар
    №22 ЖББОМЛ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    21
    Байжуманова Анель
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Майко Әдемі Мұхтарқызы
    Жамбыл атындағы №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Жолдыбаева Айгерім
    Алтынды жалпы білім беретін орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 2
    20
    Байсаринова Акназия
    Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    20
    Уляж Арай
    Ю Гагарин мектеп лицейі
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    20
    №1 мектеп-гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 2
    20
    Дюсюков Саясат
    Қ. Мұңайтпасов атындағы ОРРММИК
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Сарыарқа ауданы
  • 2
    20
    Нүкешов Қайсар Серікұлы
    Ю.Гагарин атындағы ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 2
    20
    Оңғарбек Аяжан
    "Бурыл" ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    Қ.Үкібаев атындағы №37 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    20
    Таласова Айша Бауыржановна
    Абай атындағы РММИ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    20
    Шаймухан Диляра Болатханқызы
    №28 IT мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    №1 мектеп-гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 2
    20
    №1 мектеп-гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 2
    20
    Шаяхметова Аяжан
    Қаратерек жалпы орта білім беретін мектеп
    Павлодар облысы
    Май ауданы
  • 3
    19
    Қ.Үкібаев атындағы №37 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 3
    19
    №6 жалпы білім беретін мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 3
    19
    №1 мектеп-гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 3
    19
    Смоилова Дана Даулетқызы
    №88 орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    19
    Алибай Айдана
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    19
    Жұмамұрат Абай Нұрланбекұлы
    Таңбалытас ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    19
    Ибраева Аяна
    №92 гимназия
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 3
    19
    Қартбаева Меруерт Болатовна
    Қызылжар ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    19
    Қожакова Эльнура Эльдарқызы
    Ғабдуллин ОМ
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 3
    19
    Зейнел Мағжан Айбекұлы
    АХМЕТ БАЙТҰРСЫНОВ АТЫНДАҒЫ 139 МЕКТЕП -ГИМНАЗИЯСЫ
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    19
    Утегалиева Багила
    "№7 мектеп-лицейі "ММ
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 3
    19
    Аман Фатима Серікжанқызы
    Қ.Рысқұлбеков атындағы орта мектебі КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Бесқарағай ауданы
  • 3
    19
    Агимбаева Жазира
    №2 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 3
    19
    Келбет Айнабекова Талгаткызы
    Б. Момышұлы атындағы №131 мектеп-лицей
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    19
    Пернебекова Сымбат
    Ю Гагарин мектеп лицейі
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    19
    Райымкул Жаркынбек
    Қақпатас №30 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    19
    Рапілбек Абзал
    Бурыл ом
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Нұрлан Назым Нұрланқызы
    Үшарал қазақ гимназиясы
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 3
    19
    Саликов Абдуллаһ Амангелдіұлы
    Бестамақ ОМ
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 3
    19
    Акипова Камилла Русланқызы
    Жамбыл атындағы №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Сейдагалиева Алтынай Ерлибековна
    Нахимов негізгімектебі
    Ақмола облысы
    Жарқайың ауданы
  • 3
    19
    №1 мектеп-гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 3
    18
    Тұрысжанова Нурила
    Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    Жаңбырбай Айкын
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    18
    Әбілхан Аслан
    №46 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Өмірқұл Қарақат
    №46 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Жамиля Таубасар
    №40 мектеп-лицейі
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 3
    18
    Тұңғышбек Хиуаз
    Н.Гоголь атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    Жанаберген Ботакөз Жеңісқызы
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    18
    Айтбаева Ақерке
    Абай атындағы РММИ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    18
    Нуралы Даниал
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    18
    Болатханова Динара Ерболатқызы.
    №30 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    18
    Ансар Амангелдиевич Зейнулла
    Назарбаев Зияткерлік мектебі
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Есіл ауданы
  • 3
    18
    Токташ Ахмедали
    №30 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    18
    Мұханқызы Элиза
    Ж. Аймауытов атындағы №64 мектеп-гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    18
    Самек Таңбол
    №16ОМГ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    18
    №1 мектеп-гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 3
    17
    Тұңғышбек Хиуаз
    Н.Гоголь атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    17
    Құрмамбаева Айгерім
    Ы. Алтынсарин ат. №159 Гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    17
    ҚОЛҒАНАТ СЕРЖАН
    №37 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 3
    17
    Бердияр Шұғыла Ғаниқызы
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 3
    17
    Сламбек Сұлушаш
    №7 Сарысу ОМ
    Қарағанды облысы
    Ұлытау ауданы
  • 3
    17
    Сүлеймен Сандуғаш
    Ю. Гагарин атындағы орта мектеп
    Павлодар облысы
    Ақсу қаласы
  • 3
    17
    Абубакір Айшат Сейтжанқызы
    Шаян көпсалалы лицей-жалпы орта мектебі
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы