Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

География (6-11 сыныптар)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Жігербек Жансая
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    25
    Сағат Ұлпан Асқарқызы
    Әли.Мүсілімов атындағы 101мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    25
    Дүйсек Әлия
    Абай атындағы ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    25
    Салтанат Зере
    "Абай ауылындағы №2 орта мектебі" КММ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    25
    Алиева Диана
    М.Маметова ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    25
    Жаңбыршиева Жанель
    Белинский ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    25
    Тілеуберді Балғын
    С.Керімбеков ат. ЖЖО ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    25
    Омархан Ғалым Нұркелдіұлы
    19 көпсалалы мектеп гимназия
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    25
    Жақып Аружан Маратқызы
    Қырғауылды ауылының қазақ ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    25
    Кошкарбаева Аружан
    Сақтапберген Әлжіков атындағы №144 мектеп
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    25
    Толыбай Амина
    №276 мектеп
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    25
    Салымбай Мадина
    №2 Аманқарағай орта мектебі
    Қостанай облысы
    Әулиекөл ауданы
  • 1
    25
    Тутадзе Эльмина
    М.Маметова ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Дәулет Амина
    М.Мыңбайұлы атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 1
    24
    Жаскайратова Амина
    Мектеп-лицей "Сәулет"
    Батыс Қазақстан облысы
    Тасқала ауданы
  • 1
    24
    Игіліков Дамир
    Қожа Ахмет Яссауи ат. №123 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    24
    Бади Шуақ
    АйСаф жеке қыздар мектебі
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Идириш Медет
    Қожа Ахмет Яссауи ат. №123 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    23
    Марат Мухаммед
    Екібастұз ОМПЛИ
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 1
    23
    Жасқайрат Айкөркем
    №41 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 1
    23
    Жансен Кереев атындағы ЖОББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 1
    23
    Бекболат Гүлнұр
    №12 жалпы орта мектебі
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 1
    23
    Жансен Кереев атындағы ЖОББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 1
    23
    Рысбекова Роза
    Шамалған ст, қазақ ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Абилхай Бейбіт Казбекұлы
    Шамалған ст, қазақ ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    22
    Сақтаған Алматбек
    №33 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    22
    Ахметова Асем Насыпқалиқызы
    Батыс Қазақстан облысы
    Тасқала ауданы
  • 2
    22
    Диас Исенов
    №8 ОМ
    Ақмола облысы
    Атбасар ауданы
  • 2
    22
    Тилеухан Ахкийк
    Атамекен а/ң ОМ
    Ақмола облысы
    Бурабай ауданы
  • 2
    22
    Құлбекова Айзада Жақсылыққызы
    №79 жалпы орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    22
    Баубек Назерке Даниярқызы
    П.Тәжібаева ат. №3 ОМ
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 2
    22
    Айдынқызы Айгерім
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 2
    22
    Төлеуов Темучжин
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 2
    21
    Бейбіт Аяжан
    КММ №24 лицей
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    21
    Али Жазель
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 2
    21
    Тукешева Камилла
    41 мектеп-лицей
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    21
    Айлана Жубанышкалиева
    Саулет мектеп лицей
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    20
    Жанатбекова Жаннұр
    Ш.Абенов ат. ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 2
    20
    Нұрмахан Мұхамедияр
    Ғ. Мұратбаев жом
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 2
    20
    Жанибекқызы Ляззат
    Жамбыл орта мектебі
    Павлодар облысы
    Ақсу қаласы
  • 2
    20
    Салқынбекова Айгерім
    №175 "Жаңа ғасыр" Гимназия
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 2
    20
    Құнасбай Альбина
    №12 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    20
    Омарова Жасмин Ахатовна
    Төле би ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 3
    19
    Маратова Асел Бахытовна
    Еңбекші ауылындағы ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    19
    Серикбаев Замир
    №35 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    19
    Ибрагимова Индира Адилхановна
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 3
    19
    Есенгелді Дильназ
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 3
    19
    Наурызғалиева Сымбат
    "Ə.Жангелдин атындағы ЖОББМ"КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    19
    Ақылжан Инаятулла Ғабитұлы
    №133 жалпы орта білім беретін мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    19
    Ерсұлтан Әбдібек
    С.Алиев ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Отырар ауданы
  • 3
    18
    Әпсейіт Пейіл
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    18
    Төкенов Айбар Айдарұлы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 3
    18
    Қамқабаев Марғұлан
    Жамбыл атындағы №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Баратбек Нұрзат
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    18
    Есимбекова Асем Манатовна
    Ақмола облысы
    Жақсы ауданы
  • 3
    18
    Сакенов Заңғар
    №102 МГ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 3
    18
    Сұлтанбейбарыс Маханбет
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    17
    Жүнісәлі Әдемі
    О.Ағыбайұлы атындағы ЖОМ
    Түркістан облысы
    Түлкібас ауданы
  • 3
    17
    Айшагуль Турганова
    А. Розыбакиева ат. №153 Мектеп
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    17
    Балтабай Альбина
    Ғ. Мұратбаев ат. №240 ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 3
    17
    Искакова Анель
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы