Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

География (6-11 сыныптар)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Утемуратова Назам Клышбаевна
    № 37 жалпы орта мектеп
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Алматы ауданы
  • 1
    25
    "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы орта мектеп"
    Халықаралық мектеп
    №160 ЖББМ
  • 1
    25
    Д.И. Менделеев атындағы №15 мектеп-лицей
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    24
    Дәулет Амина
    М.Мыңбайұлы атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 1
    24
    Коелова Гулмерей
    Ы. Алтынсарин ат. №49 Мектеп-гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Рысбай Дастан
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Тұрсынбекқызы Жанерке
    №83 Мектеп-гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 1
    24
    Мырзабек Жанель
    №201 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    24
    Баймаханбет Нұрай
    Амангелді атындағы орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    24
    Азаматқызы Балауса
    Рахат орта мектебі
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    24
    Орынбасар Кәпила Русланқызы
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақжайық ауданы
  • 1
    24
    Сейпилова Балжан
    №4 ОМ
    Қостанай облысы
    Арқалық қаласы
  • 1
    24
    Ерден Аягөз
    Қарауылкелді орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Байғанин ауданы
  • 1
    24
    Ришатова Нұршат
    С.Мұқашев атындағы №16 орта мектебі
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 1
    23
    Әнуарбек Әсем
    Ы.Алтынсарин атындағы ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    Шаян ОМ-лицейі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №14 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    23
    Т. Жүргенов атындағы ЖББОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №56 Мектеп-лицей
  • 1
    23
    Шаян ОМ-лицейі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №14 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    23
    Жамбыл атындағы №39 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    23
    Бекболат Нұрдаулет Серікұлы
    Ы. Алтынсарин ат. №49 Мектеп-гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Бисен Рахман Боқанұлы
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Дәуіт Жаннат
    Жезді ОМ-интернаты (аралас)
    Қарағанды облысы
    Ұлытау ауданы
  • 2
    22
    Ғалымжанқызы Айшат
    Бөгетсай мектеп-гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    22
    Азизбек Ерасыл Дулатұлы
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    22
    Оңалбай Нұрдана
    Ы. Алтынсарин ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Түлкібас ауданы
  • 2
    22
    Ғани Әсем
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    22
    Мауленқызы Жанерке
    №4 ЖББМ
    Қарағанды облысы
    Саран
  • 2
    22
    Абитаев Арнат
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Жамбыл атындағы №39 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    Қалқабекқызы Фатима
    №110 Мектеп - гимназия
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 2
    22
    Мырзахан Олжас
    Есжан Берліқожаұлы 11 атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    22
    Жамбыл атындағы №39 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    Шахман Рухия
    Гродекова ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    22
    Сакенова Аяулым Сакеновна
    3 орта мектеп
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 2
    21
    АЙДОСҰЛЫ ОЛЖАС
    19 жалпы орта білім мектебі
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 2
    21
    Асқар Ақбота Ерланқызы
    Мемлекеттік тілде оқытатын Заречная ОМ
    Қостанай облысы
    Қостанай ауданы
  • 2
    21
    Қанатқызы Айкүнім
    "Темір" ОМ
    Түркістан облысы
    Отырар ауданы
  • 2
    21
    Злиха Манарбек
    Донской ОМ
    Ақмола облысы
    Біржан Сал ауданы
  • 2
    21
    Ниетбай Мадина
    С.Керімбеков ат. ЖЖО ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    21
    Серікқалиева Айгерім Жанболатқызы
    №37 гимназия
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    21
    Жанабек Нұрдаулет
    Ақтоғай ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    21
    Гильманов Темирлан Маликович
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақжайық ауданы
  • 2
    21
    Төлеугазы Сымбат
    Үмбетәлі Кәрібаев атындағы жалпы білім беретін ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Мәкен Шұғыла
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 2
    20
    Асқарұлы Арслан
    Назарбаев интеллектуалды мектебі ФМБ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    20
    Ахтанов Тахауи Мустахимұлы
    Қарауылкелді ОМ
    Ақтөбе облысы
    Байғанин ауданы
  • 2
    20
    Марбекова Аида
    83 мектеп гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    20
    Толбай Нұрқұйса
    23 Тұрар Рысқұлов
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    20
    Масатбек Аруна
    П.Тәжібаева ат. №3 ОМ
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 3
    19
    Емре Қаратамир
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    19
    Маратова Динара Жандосовна
    Еңбекші ауылындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    19
    Махай Көркем Мұсақызы
    №9 Абай атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 3
    19
    Қанатқызы Мерей
    Алғабас ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Күршім ауданы
  • 3
    19
    Даулетов Мирас
    Майтөбе орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 3
    19
    Бүркітбай Розалина Бақытқызы
    Болтай батыр ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 3
    18
    Қопа ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 3
    18
    Ташет Нұрай
    Ақмола облысы
    Жақсы ауданы
  • 3
    17
    Сәбит Аянат Нұрланқызы
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 3
    17
    Жұмабай Ақжол
    ЖОББМ №11
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    17
    Муханбеткалиева Акбота
    Жезді ОМ-интернаты (аралас)
    Қарағанды облысы
    Ұлытау ауданы
  • 3
    17
    Жомартов Алдияр
    ДБАГ-ӘЛ-ФАРАБИ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Ербол Амир Айдарұлы
    Қанай ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 3
    17
    Орынхан Даулет
    Б.Тұрсынов ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 3
    17
    Есенжолов Нұрхан
    В.И.Пацаев атындағы №2 Алға орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы