Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Ағылшын тілі (5-11 сыныптар)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Стыкулова Даяна
    Ш. Айтматов атындағы №46 мектеп-лицей
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    25
    Мусин Токтар
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 1
    25
    Шаубек Наргиза
    № 69 жалпы білім беретін орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    24
    Жартай Аяжан
    Ақтоған шағын орталықты ОМ
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 1
    24
    Туралиева Ажар
    №19 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 1
    24
    Ирисдавлатов Нурсаид
    Жамбыл ат. №41 ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 1
    24
    Зарина Сахи
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    23
    Сымбат Артыкова
    Алмалинская жалпы негізгі мектебі
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақжайық ауданы
  • 1
    23
    Кишлярова Айсауле
    КММ №24 лицей
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    23
    Айдаралы Әбдінұр Қуатұлы
    Б. Бесбаев ат. Мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Малгаждар Дана
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    23
    Бикметова Карина
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 1
    23
    Түзелбек Самал
    № 69 жалпы білім беретін орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Альпенова Улжан
    Б.Қосынов ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Әбдірахым Ерсұлтан
    М. Мәметова атындағы №35 жалпы орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Керімбай Айдана
    Ш. Айтматов атындағы №46 мектеп-лицей
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Абдуллахан Фариза
    М.Қаратаев атындағы №51 ЖОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    23
    Құралова Айым
    50-Қазғарыш мектеп лицейі
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 1
    23
    Саматов Санжар
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    22
    Бейсенбай Шұғыла
    Ғани Мұратбаев атындағы орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 2
    22
    Ахмет Айбар
    Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    22
    Мейрам Мөлдір Шамғонқызы
    С.Шарипов атындағы мектеп-интернаты
    Атырау облысы
    Мақат ауданы
  • 2
    22
    Садыкова Айгерим Дауенбековна
    №70 мектеп лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    22
    Абеу Шұғыла
    "Көктұма қазақ орта мектебі МЖДШО" КММ
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 2
    22
    Аманкелді Айзере
    Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    22
    Сарсенбеков Арсен Мұратұлы
    №102 жалпы орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    21
    Жолтаева Айым
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 2
    21
    Абдыкадыр Жансая
    Қ. Қошмамбетов
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    21
    Азима Токенгазина
    №125 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 2
    21
    Амирова Аружан
    24 лицей
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    21
    Серикбай Асель
    Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    21
    Эргашваева Роза Эминжановна
    №92 жалпы орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    20
    Ерғазы Айдана Айтуғанқызы
    №47 жалпы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Майлина Майя
    Назарбаев Интеллектуалды Мектебі
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Петропавл қаласы
  • 2
    20
    Калиева Дамиля Алмасовна
    Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    20
    Смагулова Ақбота Маратқызы
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    20
    Қасымбаева Жанар
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    20
    Нурдаулет Амирбеков
    №39 Иван Панфилов атындағы мектеп гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Байжұман Аида
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 2
    20
    Бейсенбай Ақбота
    №9 ОМ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    Абирбек Гулжан
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 3
    19
    Ақниет Ғазизқызы
    Маңғыстау облысы
    Бейнеу ауданы
  • 3
    19
    Турарханова Асель
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    18
    Карпенко Руслана Владимировна
    Тараз сервис және технология колледжі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Ермекбаев Данияр
    №47 жалпы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Шарипбаева Ариана Рауановна
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    17
    Сәрсебек Жансезім
    Ақшабаева ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    17
    Қайсарбекова Гүлнұр Асанқызы
    Тараз сервис және технология колледжі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Даутбаев Данияр
    Дарынды балаларға арналған мектеп-лицей-интернат
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    17
    Didar Dillakhan
    24 лицей
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 3
    17
    Жолдыбаева Нұрбибі
    №1 мектеп - гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы