Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Ағылшын тілі (5-11 сыныптар)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Хасан Абзал Ардақұлы
    Шайқорық ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    24
    Аяжан Калишева
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Ғабит Мүсірепов ауданы
  • 1
    24
    Құрмамбаева Айгерім
    Ы. Алтынсарин ат. №159 Гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    24
    Хайрамова Мадина
    М.Хамраев атындағы №150 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    24
    Максутканова Сания
    Қойшыбек ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    23
    Машанло Нариман
    Сортөбе №48 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    23
    Морхат Артём
    №11 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Балташева Жанерке Думанқызы
    Лицей
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 1
    23
    Муканов Дидар
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 1
    23
    Зейнадоллиева Наргиза
    Бауыржан Момышұлы атындағы жоббм
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 1
    23
    Ксенбай Алмаз
    Михайлов ОМ
    Ақмола облысы
    Аршалы ауданы
  • 1
    23
    Тулегенова Айсана Айдосқызы
    Қ.Қамзин атындағы орта мектеп
    Павлодар облысы
    Ақсу қаласы
  • 1
    23
    Ансар Амангелдиевич Зейнулла
    Назарбаев Зияткерлік мектебі
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Есіл ауданы
  • 1
    23
    Момбек Қарақат
    №29 ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 1
    23
    № 167 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 2
    22
    Сисенбаева Көркем
    №69 ЖББОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Орлова Виктория
    Гродекова ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    22
    Елеубаева Асем
    Батыс Қазақстан облысы
    Сырым ауданы
  • 2
    22
    Жолдасқұл Жанбота
    Әлихан Бөкейханов атындағы орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    22
    Кулниязов Асадбек
    Ш.Рашидов ат. №64 ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 2
    22
    Сайдалиева Диляра Нұрланқызы
    ЖББ №77 мектеп-балабақша кешені
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    22
    Байтұрсын Аида Бақытжанқызы
    Жүсіпбек Аймауытов атындағы 64 мектеп гимназиясы
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    22
    Алибек Жаннүр
    М.Қаратаев атындағы №51 ЖОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    21
    Калымжанова Дарига Нурлановна
    №17 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 2
    21
    Қанат Төлегенов
    Алмалинская жалпы негізгі мектебі
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақжайық ауданы
  • 2
    21
    Ерасыл Нұридин
    №15 мектеп- гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    әл-Фараби ат. ҚазҰУ
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 2
    21
    Есенғалиева Аида
    №15 мектеп- гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Әбдісәбитқызы Ақжан
    №15 мектеп- гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Қаржау Балауса Бауыржанқызы
    Әлихан Бөкейханов атындағы орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    21
    Нағашыбек Ақбота
    268 мектеп -лицейі
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    21
    Абдиғаниева Инабат
    №279 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 2
    21
    Қазбек Ақмейір
    №11 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Ажар Андас
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Бегалы Бекнұр Мейржанұлы
    Б. Бесбаев ат. Мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Ансар Амангелдиевич Зейнулла
    Назарбаев Зияткерлік мектебі
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Есіл ауданы
  • 2
    21
    Зайцев Руслан
    Лобанов ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Айыртау ауданы
  • 2
    21
    Байжуманова Анель
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Нишонбаева Феруза Мирахматовна
    Ш.Рашидов ат. №64 ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 2
    20
    Уалиева Алуа
    №64 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    20
    Нургазы Алуа
    24 лицей
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    20
    Абдикадыр Асылзат
    130 мектеп
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    20
    Шаймухан Диляра Болатханқызы
    №28 IT мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    Қалдыбаева Дариға Акынбайқызы
    №102 жалпы орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    20
    Тілеубай Асет
    Айша Бибі ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    20
    Дүйсенқұл Айсана
    Айшабибі орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    20
    № 167 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 2
    20
    Муханова Дильназ
    №69 ЖББОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    20
    Прмахан Алуа
    №15 мектеп- гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Досымбек Мадина
    №29 ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    20
    Жолгараева Аружан Малікқызы
    Балалар мен жасөспірімдер орталығы
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    Ораз Айбибі
    С.К.Нұрмағамбетов атындағы №10 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Қызырхан Ділира
    174-школа гимназия
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 3
    19
    Молдабай Сымбат
    №67 негізгі орта мектеп
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    19
    Temirkhanova Aizhan
    Мұқағали Мақатаев атындағы №140 гимназия
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 3
    19
    Төлебай Бағдаулет
    C.Әбдіжаппаров атындағы жалпы орта мектеп-интернат
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 3
    19
    Ұланқызы Қаракөз
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 3
    19
    Кеңесжан Гауһар Еркебұланкызы
    Ө.Жаңабаев атындағы орта мектебі
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 3
    19
    Уатаева Жанель
    «№103 мектеп-лицейі»
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 3
    19
    Жолгараева Аружан Малікқызы
    Балалар мен жасөспірімдер орталығы
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    Байғабыл Нұрасхан Әлиханұлы
    :: "#2мектеп-гимназиясы"КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    19
    Нугман Адина
    174 мектеп -гимназия
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 3
    18
    Мамай Айшат
    Қ.Сұлтанбеков атындағы шағын орталықты орта мектеб
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 3
    18
    Тұрсынбай Шұғыла Бектасқызы
    №130 жалпы орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    18
    Жаңай Наргиза
    Батыс Қазақстан облысы
    Сырым ауданы
  • 3
    17
    Қуанышбек Ақнұр
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 3
    17
    Орынбасар Айкен
    Еркінқала орта мектебі
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    17
    Советова Диляра
    №17 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    17
    Базарханова Алина
    №33 мектеп-лицей
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    17
    Нураддинова Гулмира
    Ғ. Байтасов ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    17
    Айжарық Салтанат Темірханқызы
    Шаян көпсалалы лицей-жалпы орта мектебі
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 3
    17
    Хуат Акшолпан
    Р. Мәрсеков ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 3
    17
    Армилла Талгаткызы Бисимбаева
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы