Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Ағылшын тілі (5-11 сыныптар)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Сияз Али
    Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    25
    Каримова Нилюфар Шамильевна
    № 34 Гимназия
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    25
    Каримбаева Диана Абатбайқызы
    № 86 мектеп гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 1
    25
    Мухтарова Хилола
    Ш.Рашидов ат. №64 ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 1
    25
    Керейбаева Сымбат
    №17 орта мектеп
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    25
    Шариф Нурдаулет
    133ЖОББМ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    25
    Олжабай Аружан
    №42 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    24
    Тұрсынбекқызы Айбота
    №174 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 1
    24
    Ибрагим Аяулым
    «Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп» КММ
    Маңғыстау облысы
    Бейнеу ауданы
  • 1
    24
    Куспан Сулу Болаткызы
    Мерекенская ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Тасқала ауданы
  • 1
    24
    М. Әуезов ат. №20 ЖОББМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №25 ОМ
  • 1
    24
    Шесирова Альфия
    Сортөбе №48 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    24
    Галимгереева Мадина
    №50 жалпы орта білім беретін мектеп
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 1
    24
    Алибек Ертаргын Куанышулы
    №174 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 1
    24
    Сағатова Айнұр Ғабитқызы
    Шоқан Уәлиханов мектеп-гияназиясы
    Жамбыл облысы
    Жаңатас қаласы
  • 1
    24
    Темирхан Асель
    №44 жалпы білім беретін мектебі
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    24
    Абдиева Қамарай
    Балалар мен жасөспірімдер орталығы
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    24
    Демеу Амангелді
    №17 орта мектеп
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    24
    Амантай Асия Амантайқызы
    Ораз жандосов атындағы орта мектеп-интернат КММ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    24
    №1 мектеп гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 1
    24
    Ногай Асем
    №69 жалпы орта білім беретін мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    24
    Бекмырза Мерей Медетқызы
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    24
    Исатова Аружан
    Пеньков ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Қызылжар ауданы
  • 1
    23
    Қыйбек Анел
    Тасқарасу ОМ
    Алматы облысы
    Ұйғыр ауданы
  • 1
    23
    Молдаспаев Мансур
    О.Жандосов атындағы ОМ (Есік)
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    23
    Болат Қайша Русланқызы
    Қ.Смағұлов атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    23
    Жалғасбай Қарлығаш Муратқызы
    Шамалған станциясындағы Қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Мейірғалым Толқын
    №3 Шортанды ОМ
    Ақмола облысы
    Шортанды ауданы
  • 1
    23
    Надырқызы Сахиба
    Ш.Уәлиханов атындағы №2 жалпы орта мектебі
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 1
    23
    Алдажарова Бахыт Дюсембаевна
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    №1 мектеп гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 1
    23
    Айтуған Жансұлтан
    Ғ. Байтасов ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    Қалқабай Еркеназым
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Cүндет Қарақат
    А.Өтепбергенов атындағы орта мектеп
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 1
    23
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 1
    23
    Тұрлыбай Билал
    131 ЖОБбМ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Мохамедазим Амир
    133ЖОББМ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Досмамбетов Диас
    №67 негізгі орта мектеп
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Алпамысқызы Арайлым
    Қарағанды облысы
    Абай ауданы
  • 1
    23
    Мұхат Шыңғыс
    Абай атындағы мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Үсіп Нұрай
    №23 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Абсаттар Махмуд
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    22
    Васильев Никита
    №11 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Tемірбек Сұңғат
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Еділбай Гүлім
    Әлихан Бөкейханов атындағы орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    22
    Amangeldi Beksultan
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Алдажарова Бахыт Дюсембаевна
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    22
    Темірбек Алина
    №40 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    22
    Жамбыл атындағы #5 мектеп-гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 2
    22
    Орақбаева Диана Исатайқызы
    №12 ЖОМ
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 2
    22
    Эргашваева Роза Эминжановна
    №92 жалпы орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    22
    Салық Жайнагүл
    Ақтөбе облыстық физика-математикалық мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Бейсенгалиева Нуриля Мұратханқызы
    №2 орта мектеп
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 2
    21
    №1 мектеп - гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    21
    Абдижаппарова Айтолы
    Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    21
    №1 мектеп - гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    21
    №1 мектеп - гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    21
    Алдажарова Бахыт Дюсембаевна
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    21
    Ерсеркенова Аяжан
    Үшарал қаласы №1 ОМ КММ
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 2
    21
    Абибулла Жанерке
    әл-Фараби ат. №14 ОМ
    Түркістан облысы
    Кентау қаласы
  • 2
    21
    Ақжолтаева Данара Алтайқызы
    "Жанай орта мектеп-бақша" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 2
    21
    Идаятова Гүлім
    ЮА.Гагарин атындағы №1 Күршім орта мектебі
    Шығыс Қазақстан облысы
    Күршім ауданы
  • 2
    21
    Сейткерім Ерсайын
    Гродекова ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Нұрқыдыр Рамазан Нұрболатұлы
    25 орта мектеп
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    21
    Садырова Румина Дилшатовна
    Искендиров ат. ОМ
    Алматы облысы
    Ұйғыр ауданы
  • 2
    21
    Төлеш Бибігүл
    Ш.Уәлиханов атындағы №2 жалпы орта мектебі
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 2
    21
    Қабдыкадырова Инабат
    Көкбай атындағы орта мектеп
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 2
    21
    Маулейшарафуддин Рахымжан
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    21
    Салтанат Калиева
    №1 ОМ
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 2
    21
    Бахтияр Сезім
    Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Толегенова Алина
    Амангелді ОМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    20
    Ізбасар Тоғжан
    82 Кенесары Касымұлы
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    20
    Айдынқызы Айғаным
    Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    20
    Сұлтанбек Аян
    №268 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    20
    №1 мектеп гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    20
    №1 мектеп - гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    20
    №1 МГ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    20
    №1 мектеп гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 3
    19
    Әпселен Жания
    №1 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    19
    Алмазқызы Алтынай
    Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    19
    Talgatkyzy Adele
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    19
    Мақсат Зинет
    Мойылды негізгі жалпы білім беретін мектебі
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақжайық ауданы
  • 3
    19
    Амангелдина Ақтолқын
    №18
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    19
    Жасулан
    №38 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 3
    19
    Azhar Deldenkova
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    18
    Кұтынбетов Абзал
    №67 негізгі орта мектеп
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    18
    Сарсенбаева Жаннұр
    "Л.Н.Толстой атындағы орта мектебі" КММ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    Асылбекова Ақбота
    Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    18
    Ермекбай Аслан
    Ш. Смаханұлы ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 3
    17
    Абай Тоғжан
    Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    17
    Сұраншы Ұлжалғас
    №29 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 3
    17
    Танкубаева Абиба Оспановна
    Ш.Уәлиханов ат. №2 ОМ
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 3
    17
    Болатхан Томирис Бакенқызы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    17
    Нұрым Қуаныш Тимурұлы
    Абақанұлы атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Индер ауданы
  • 3
    17
    Дауежанова Меруерт
    №25 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы