Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Орыс тілі (5-11 сыныптар)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Кабулова Айганым Кабуловна
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    24
    Амангелді Әсем Ержанқызы
    Болтай батыр ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 1
    23
    Туякбеков Алдияр
    "Білім-Инновация" лицейі
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    23
    Түйтебай Аңсаған Алданышқызы
    М. Жұмабаев атындағы ЖОББ қазақ мектебі
    Қарағанды облысы
    Нұра ауданы
  • 1
    23
    Бескемпір Нұрдаулет Жаныбекұлы
    А. Тілеубердин атындағы ЖОББМ
    Түркістан облысы
    Арыс ауданы
  • 1
    23
    №86 жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    23
    №86 жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    23
    №86 жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    23
    Егізбай Гүлназ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Асанбаева Анель
    № 62 Гимназия
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    23
    Узенбай Арайлым
    С.Сейфуллин ат. №12 ОМ
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 2
    22
    Құрмамбаева Айгерім
    Ы. Алтынсарин ат. №159 Гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    22
    Аубакирова Қарақат
    Т. Рысқұлов атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    22
    Мақсат Бексұлтан Мақсатұлы
    №4 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    22
    Абдрахман Дінислам
    Ю Гагарин мектеп лицейі
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Сатыбай Құмар
    Келлер ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Тайынша ауданы
  • 2
    21
    Искаков Нурсултан
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    20
    Ансар Амангелдиевич Зейнулла
    Назарбаев Зияткерлік мектебі
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Есіл ауданы
  • 2
    20
    Нурымбетова Арайлым
    Ж. Жабаев ат. №234 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    20
    Валентин Айдана
    №1 Д. Қонаев атындағы МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    20
    Рахманбергенова Айсезім Нұрболсынқызы
    Абай ат. №90 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    20
    Сегізбай Сабина
    №11 Т. Тастандиев атындағы ОМ КММ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    20
    Шаймухан Диляра Болатханқызы
    №28 IT мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    Мадениятова Еркежан
    Шығыс Қазақстан облысы
    Курчатов қаласы
  • 3
    19
    Бейсенбай Арнат
    Т. Рысқұлов атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    19
    Қайратұлы Дархан
    Алматы облысы
    Ескелді ауданы
  • 3
    19
    Молдашбек Нурай
    Ж. Жабаев ат. №234 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    19
    Калдарбекова Аяна
    №39 гимназия
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    19
    Құрбаналиұлы Жалғас
    Н.Д. Оңдасынов атындағы №38 мектеп-гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    19
    Ансар Амангелдиевич Зейнулла
    Назарбаев Зияткерлік мектебі
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Есіл ауданы
  • 3
    18
    Байжуманова Анель
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    18
    Жумагали Адеми
    "Бурыл" ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    Жолдасбек Ақжарқын
    Абай атындағы орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    Абдуали Аружан Рахатқызы
    Қабылбек Сарымолдаев атындағы #12ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    17
    Камунова Гульназ
    №22 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 3
    17
    Жамбыл атындағы мектеп гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №80 Мектеп-гимназия
  • 3
    17
    Асхатқызы Айбану
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 3
    17
    Алматаева Аружан
    №2 ОМ
    Ақмола облысы
    Көкшетау қаласы