Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Орыс тілі (5-11 сыныптар)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Әлімхожа Дамир
    №1 Д. Қонаев атындағы МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    25
    №86 жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    25
    Қанатқали Аяулым
    №47 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 1
    25
    №86 жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    25
    №86 жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    25
    Дошақай Диляра
    Ғани Мұратбаев орта мектебі
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    25
    Рахмет Ердаулет
    Ғани Мұратбаев ат. гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    №86 жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    24
    №86 жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    24
    Темірбай Ербол
    Наурызбай батыр ат. ОМ
    Ақмола облысы
    Бурабай ауданы
  • 1
    24
    №86 жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    24
    №86 жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    24
    Сагындык Мерей
    Ғани Мұратбаев ат. гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Халық Ғалия
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    24
    Кочкумбаева Жулдыз
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    24
    №86 жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    24
    Сейдалина Мәдина
    №2 Өзбекәлі Жәнібеков атындағы мектеп-гимназия
    Түркістан облысы
    Келес ауданы
  • 1
    24
    Омирзакова Медина
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    23
    Қажыбек Аяулым
    Үшарал қазақ гимназиясы
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 1
    23
    №86 жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    23
    Тантакова Адель
    №3 Қарғалы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Қалыбекқызы Қаракөзайым
    №48 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 1
    23
    Казиев Расул
    №56 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Тұрсынбек Меруерт
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    Жумакерим Айзере
    №47 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Нагиева Нұрайым Шыңғысқызы
    Шамалған станциясындағы Қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    22
    Әлімбосын Әсемай Ержанқызы
    Т. Рысқұлов ат. Мектеп-лицей
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    22
    Естемесова Айлин
    ДБАГ Әл-Фараби
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    22
    Жексенбек Мөлдір
    А. Нүсіпбаев ат. №14 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    22
    Сейтбаева Камилла
    №59 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    22
    Серікқали Жанайым
    Талдыбұлақ ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Сырым ауданы
  • 2
    21
    Еркінбек Алихан
    №30 Мектеп-гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    21
    Тұрар Рысқұлов ат. №20 ЖББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 2
    21
    Әшімбай Махаббат
    Жамбыл ат. МГ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 2
    21
    Оралбаева Малика
    №83 Мектеп-гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    21
    Акылбек Улдана Абзалкызы
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    21
    Қуанышбек Аружан Жанатқызы
    №1мектеп - гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Сакенова Аяулым Сакеновна
    3 орта мектеп
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 2
    21
    Нұрбақыт Жетпіс
    №115 негізгі мектеп
    Қызылорда облысы
    Жалағаш ауданы
  • 2
    21
    Сапаров Мансур Талғатұлы
    Қарабұлақ ОМ
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 2
    21
    Нұратдин Нұрдина
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    21
    Недайева Рианна
    Жамбыл атындағы ом
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    21
    Шаймерден Назерке
    "Бурыл" ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    Усипбек Диана
    Ө. Жолдасбеков атындағы №50 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Жумагали Адеми
    "Бурыл" ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    Шахсирова Дилнура
    Айбек атындағы №14 жалпы орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    20
    Темирхан Айзат
    Шетпе гимназиясы
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 2
    20
    Дилдабай Диана
    59 школа-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    20
    Жортұл Ажар
    Үшарал қазақ гимназиясы
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 2
    20
    Т. Рысқұлов ат. №23 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    Өміртай Жанерке Сағындыққызы
    Тоқсансай ЖОМ
    Түркістан облысы
    Ордабасы ауданы
  • 2
    20
    Руслан Ермұхаммед
    Қошмамбетов ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 3
    19
    Иса Олжас
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    Ұзақбай Арайлым
    №144 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    19
    Абибулла Бегім
    №1мектеп - гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    Мурат Камила
    Әл-Фараби атындағы ДБАГ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    19
    Эргашваева Роза Эминжановна
    №92 жалпы орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    19
    Балхожаев Ақылбек
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Өтеуова Ақмаржан
    Аққұдық орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 3
    18
    Тәуірбай Айкерім
    Төле би атындағы №8 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Таджибай Динмухаммед
    С.Керімбеков ат. ЖЖО ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    Келдібай Дильназ
    Аққұдық орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 3
    18
    Жақсыбек Аңсар
    С.Қожанов ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Арыс ауданы
  • 3
    18
    Каримова Адия
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    17
    Амантай Аяжан
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    17
    Сабиржанова Нурия
    Аққұдық орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 3
    17
    Жампинова Жаннұр
    Аққұдық орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 3
    17
    Құрмамбаева Алуа
    Ы. Алтынсарин ат. №159 Гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы