Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Дүниежүзі тарихы (мұғалімдер)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Нұрыллаұлы Шыңғысхан
    Ы.Алтынсарин атындағы №159 гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    24
    Омарбеков Айхан
    №6 А.С.Макаренко атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    Азимбаева Динара Жанлысовна
    Байтұрсынов ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Созақ ауданы
  • 1
    24
    Сатов Ерғали Жанғалиұлы
    178 - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    24
    Ахметов Мухтар Саутпаевич
    Ақан-Барақ ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Шал ақын ауданы
  • 1
    24
    УМИРБЕКОВ КАСЫМБЕК ТУРСЫНОВИЧ
    "Б.Онтаев атындағы ЖОББМ"
    Түркістан облысы
    Арыс ауданы
  • 1
    24
    Зарлыкова Жумагуль Жакияновна
    Ақтаайлақ НМ
    Қарағанды облысы
    Жаңаарқа ауданы
  • 1
    24
    Оналбаева Айнур
    Тілеміс Батыр ат. №4 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    24
    Максотов Нурбек Максимович
    Бостандық ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Казталов ауданы
  • 1
    23
    Кенжебаева Гульнара
    Сасан би ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Тарбағатай ауданы
  • 1
    23
    Абдиганиев Баглан
    «Айке» ОМ
    Ақтөбе облысы
    Әйтеке би ауданы
  • 1
    23
    Елеусизова Гулжанат
    №36 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    Бейсенбаева Асель Кыстаубаевна
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    22
    Тулебергенов Серик Нуржаубаевич
    «№3 ЖОББМ» КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    22
    С.Мұқанов атындағы №40 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    Республикалық спорт колледжі
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 2
    22
    Шаметов Биғали
    Абай ат. МГ
    Қарағанды облысы
    Абай ауданы
  • 2
    22
    Нагиев Едіге Сағынтайұлы
    Алтынды жалпы білім беретін орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 2
    22
    Шайкиева Гульнара Елтаевна
    27 жалпы орта білім беретін мектеп
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    22
    Нурмагамбетова Анара Кулмухановна
    Тамды ОМ
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 2
    22
    Мейрбекова Ақмарал Паримбековна
    Мұхтар Әуезов атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    22
    Нажиметов Бауржан Жансултанович
    №9 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Байтокова Жанар Батихановна
    Д.Қонаев атындағы №19 мектеп-гимназия
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    22
    Жамбылбек Ержан Сатбергенұлы
    Тұрар Рысқұлов ат. №20 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    22
    Әділет Бағытбай
    Б.Косынов
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    22
    Маханбетов Жарас Мейрамбекович
    Шоқай Датқа ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    22
    Махашова Айшагуль Нурумовна
    Хиуаз Доспанова атындағы №30 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    22
    Тілек Мұхамедқанапия Ерденұлы
    Інжу балабақша-бастауыш мектеп - гимназия кешені
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Мұқан Айгерім
    Әділет колледжі
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 2
    22
    Ayat Tulegenova
    64 Ж. Аймауытов атындағы мектеп - гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    22
    Амзиев Канат
    Ш. Есенов ат. №153 ОМ
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 2
    22
    Гулбахрам Керешова Ғайнеденқызы
    Сүйіндік орта мектебі
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 2
    21
    Арғынбек Алтын
    Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжі
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    21
    Тажибаева Самал Жолдасовна
    ГКС-12 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    21
    Жампозова Динара Кабылгалиевна
    Керімбай ат. №12 Қазақ МГ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Табильденова Лейла Алюбиевна
    Шұбарағаш ОМ
    Ақмола облысы
    Бұланды ауданы
  • 2
    21
    «А.Косарев ат. №9 орта мектебі» ММ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №77 Мектеп-гимназия
  • 2
    21
    Елмуратова Улжан
    Ә.Бөкейхан ат. Мектеп-лицейі
    Қарағанды облысы
    Шахтинск
  • 2
    21
    Айдана Нұрниязова
    С.Шарипов атындағы мектеп-интернаты
    Атырау облысы
    Мақат ауданы
  • 2
    21
    Аманова Кырмызы Елеусиновна
    Көкбұлақ ОМ
    Ақтөбе облысы
    Байғанин ауданы
  • 2
    21
    Абдуллина Шара
    Жаңажол орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 2
    21
    Леонова Людмила Дмитриевна
    Тихонено ат. ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Шыңғырлау ауданы
  • 2
    21
    Серибаев Қуат Садығұлұлы
    Жамбыл ат. МГ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 2
    21
    Жарылгапова Асия
    №15 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 2
    21
    Ошакбаев Рауан
    Жамбыл атындағы №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Таскараева Газиза Усеровна
    №125 ЖББОМ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    21
    Гульжан Тулегенова
    №13 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Кенжебекова Назерке Сериковна
    қопа бекетіндегі негізгі орта мектеп
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Базарбай Гүлайым Нұрланқызы
    185 жалпы білім беретін мектеп
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    21
    Жандыллаев Олжас Акылбергенович
    Үшқұлын ЖНББМ
    Павлодар облысы
    Баянауыл ауданы
  • 2
    21
    Жамбыл атындағы №39 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    21
    Оспанова Меруерт Сериковна
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    20
    Ильчибаева Айгул Орумбассаровна
    №7 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    20
    Исаева Аида Шекерхановна
    Жамбыл атындағы мектеп гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 2
    20
    Кішішыған ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №45 ОМ
  • 2
    20
    Ахметова Құндыз
    Шобанақ жалпы орта мектеп КММ
    Түркістан облысы
    Кентау қаласы
  • 2
    20
    Жолдыбаева Ләззат
    Ж. Жабаев ат. №234 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    20
    Махметова Лейла Азатовна
    КГУ «Береговая общеобразовательная школа
    Қостанай облысы
    Б. Майлин ауданы
  • 2
    20
    Джумаева Сандугаш Маратовна
    Ә. Молдағұлова ат. ЖББМ
    Ақтөбе облысы
    Темір ауданы
  • 2
    20
    Жалгасбаев Айбек
    №59 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Илешова Дана Шораевна
    №13 орта мектеп КММ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Улмесекова Назым Даутбековна
    №23 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    20
    Умбетова Алтын Сергеевна
    Шұбарқұдық гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Темір ауданы
  • 2
    20
    Марзатаев Ерлан
    №34 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 2
    20
    Жақсылық Аслан Алпамысұлы
    Т.Рысқұлов атындағы тірек мектебі
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 2
    20
    Тлехметова Калия
    №26 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    20
    Спанқұл Асқар Бақтыбекұлы
    №40 мектеп-лицейі
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 2
    20
    Жаманбаева Айнаш Сайлаубаевна
    Ш.Уәлиханов атындағы ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    Данегулова Жанар Ермекбаевна
    М.Әуезов атындығы №33 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Райымханова Әсем Мұратбекқызы
    №46 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    20
    Нургалиева Калия Калиаскаровна
    Қ.Жалайыри ат. №6 ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 2
    20
    Орынтаева Айгул Жайгалиевна
    №66 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    20
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    20
    Кылышбаева Гульжан
    Алтынсарин ат. ОМ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 2
    20
    Жунусбеков Абубакир Арынбекович
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 3
    19
  • 3
    19
    Кусаинова Алмагуль
    Ә.Бөкейхан ат. Мектеп-лицейі
    Қарағанды облысы
    Шахтинск
  • 3
    19
    Бекбергенов Тимур Нургалиулы
    Ғ. Мұратбаев ат. №17 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Батчабекова
    №1 мектеп гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    Таукебаева Назым Бакытжановна
    Юрий Гагарин атындағы негізгі мектебі
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 3
    19
    Көккөзова Ақмарал Керейқызы
    "Темір" ОМ
    Түркістан облысы
    Отырар ауданы
  • 3
    19
    Жұмабек Нұрзат
    1 Шұбарқұдық мектеп-гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Темір ауданы
  • 3
    19
    Егембердиев Султан Сактаганович
    №13 орта мектеп КММ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Жақсылықова Айжан Нұрғарақызы
    А. Молдағұлова ат. №28 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Дюсембаев Куаныш Сыдыкович
    М.Мақатаев атындағы №13 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    19
    Әмірбек Санжар Мұратбекұлы
    №32 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Асқар Серік Ишанқұлұлы
    131 мектеп-лицей
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    19
    Аманжолов Мейрамбек
    №7 мектеп-лицейі
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 3
    19
    Жарсай ЖББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №22 Мектеп-лицей
  • 3
    19
    Садвакасова Шынар Буларовна
    №38 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    19
    Райымханова Әсем Мұратбекқызы
    №46 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    19
    Бекишева Гүлмарал Төрахметқызы
    Мектепке дейінгі шағын орталығы бар №21 ОМ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    19
    Махаш Гүлбарида Алданышқызы
    №45 Ақ-Орда мектеп-гимназиясы
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 3
    19
    Алишер Мусулманкулов
    №55 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Балтабаева Райхон Камилжановна
    Иқан жом
    Түркістан облысы
    Кентау қаласы
  • 3
    19
    Затыбекова Алтынай
    Гродекова ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    19
    Юсупджанов Талғат Юсупджанұлы
    ТОО "125-EDU" білім беру орталығы
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Калдыбекова Перизат Дуйсенбековна
    Антон Макаренко ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    Ажар Жумабаева
    Л.Клышев ат.ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Шыңғырлау ауданы
  • 3
    18
    Зухра Тасболатовна Карагойшина
    М.Жүнісов мектебі
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 3
    18
    Естаева Айман Асылбекқызы
    «AiSaf-Almaty гимназия» ЖМ
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 3
    18
    Изахунова Гульмира Хамидовна
    Қаспан ОМ
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 3
    18
    altunkul.baykubesova@mail.ru
    Қ. Сәтбаев атындағы орта мектебі
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    Оспанова Мария Абилхановна
    №74 Мектеп-гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 3
    18
    Серикбаева Нургуль Иманалиевна
    № 34 жалпы орта мектеп
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Байқоңыр ауданы
  • 3
    18
    Тоқтыбаева Ғалия
    А.Назарбеков атындағы №87 ЖОББМ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    18
    Ергешова Сауле Анарбековна
    №54 мектеп-лицейі
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 3
    18
    Әбсамат Мадина Мұсақызы
    Жамбыл атындағы мектеп гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 3
    18
    Тулеубаева Гульсезим Жолдыбаевна
    Б.Сүлейменов атындағы ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    18
    Фрунзекул Дамелі Темірғалиқызы
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    18
    Тойшыбеков Лескен Асхатұлы
    М. Мәметова ат. №27 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Найля Жеңісқызы
    №38 ЖОББМЛ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    18
    Аскер Нурбахыт
    №1 Ерейментау ОМ
    Ақмола облысы
    Ерейментау ауданы
  • 3
    18
    Саменова Назгул Кенесбековна
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    Молдабаева Надира
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    Бейбітова Сымбат Бейбітқызы
    №40 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    17
    Баймұханова Назгул
    К. Әзербаев ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Асан Ақмарал Қадырбайқызы
    Ыбырай Алтынсарин ат. №27 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    17
    Муканова Айнур Муканкыз
    "Сергиополь жалпы орта білім беретін мектебі" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 3
    17
    Весербаева Назым Бокенбаевна
    №14 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 3
    17
    Есенжолов Жарасхан Хаирденович
    "Өркен ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" КММ
    Ақмола облысы
    Зеренді ауданы
  • 3
    17
    Нышанов Алмас Бижанович
    Қ. Қошмамбетов
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Аханова Айтолкын Кенесовна
    26
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    17
    С. Рахымов атындығы №4 ЖОМ КММ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 3
    17
    Искаков Жанибек Алибекович
    Екібастұз ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    17
    Абдувайтова Айдана Канатовна
    181 Жалпы билим беретин мектеп
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    17
    Имашева Жанар Сталовна
    №34 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    17
    Жазира Жубаназарова Ауезхановна
    №4 мектеп-лицейі
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    17
    Жолдыбай Нұрлыгүл Ілиясқызы
    №5 М.Ломоносов атындағы ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 3
    17
    Мирова Гулназат
    Байғанин ОМ
    Ақтөбе облысы
    Байғанин ауданы
  • 3
    17
    Туганбаева Злиха Тенбаевна
    А.Байтұрсынұлы атындағы гимназия
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 3
    17
    Алқадыр Нұрзия
    Үшқоғыр Қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Қызыл қыстақ №3 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 3
    17
    Маханбетов Жарас Мейрамбекович
    Шоқай Датқа ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 3
    17
    Байдуалиева Айгерим Мырзагалиевна
    №32 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы