Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Қазақ тілі мен әдебиеті (5-11 сыныптар)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 2
    22
    Миниус Дарига
    Бағыты эстетикалық гимназия
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    22
    Дана Дарибаева
    №11 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Қаржасова Ақерке
    Ә.Бөкейхан ат. Мектеп-лицейі
    Қарағанды облысы
    Шахтинск
  • 2
    22
    Калпакова Улжан
    № 17 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    22
    Нечунаева Виолетта
    Д. Қонаев атындағы №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    22
    Жақсынбет Айлин Нұрхатқызы
    Амангелді ОМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    И. Трубицын атындағы №17 ЖББМГ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 2
    21
    Колпаков Ермахан
    № 17 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    21
    Ертаева Анель
    Қорғалжын мектеп гимназиясы
    Ақмола облысы
    Қорғалжын ауданы
  • 2
    20
    Гранкина Яна
    Д. Қонаев атындағы №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    20
    Еркежан Каржасова
    №39 М.Жұмабаев ат. Мектеп-гимназия
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    20
    Иванов Владимир
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    20
    Өтешова Ақнұр Әмірханқызы
    Б.Сүлейменов атындағы ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    20
    Сапрыкина Виктория Сергеевна
    Д. Қонаев атындағы №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    20
    Бекишева Айзада
    Қарағанды "Bolashaq"жоғарғы колледжі
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    20
    Ақылбек Бекарыс
    Абай атындағы жалпы орта мектебі
    Түркістан облысы
    Кентау қаласы
  • 3
    19
    Марат Ақнұр
    №11 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Жақсыметова Аружан Талғатқызы
    Д. Қонаев атындағы №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    19
    Асылбек Айдана
    Ю. Гагарин атындағы орта мектеп
    Павлодар облысы
    Ақсу қаласы
  • 3
    19
    Роман
    Д. Қонаев атындағы №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    19
    Аринова Ақмарал Ардаққызы
    М. Жұмабаев атындағы ЖОББ қазақ мектебі
    Қарағанды облысы
    Нұра ауданы
  • 3
    19
    Өмірбеков Нұрсәт
    Физика - математика бағытында Назарбаев Зияткерлік
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 3
    19
    Мәуліт Ақерке
    Өкпеті ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Тарбағатай ауданы
  • 3
    18
    Сункаров Оркен Даулетович
    Г. Қайырбеков ат. №9 ОМ
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 3
    18
    Камилла Хишанло
    № 17 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    18
    Жанабаева Жансая
    №11 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Қожабергенова Ақниет
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 3
    18
    Поспелов Егор
    №5 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 3
    18
    Тұрсынбай Алмасбек
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    ЖУМАБАЙ АСЕМ
    №11 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Қалжан Аймұрат Мәлікұлы
    82 Дарын мамандандырылған лицейі
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 3
    17
    Шен Карина
    А.С.Пушкин ат. №41 көппрофильді гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Әсем Утемис
    К.Тленшин ат. №29 ОМ
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 3
    17
    Хиймамова Зурайда
    "Бетқайнар" №7 колледж
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    17
    Нұрғасым Бекарыс Ержанұлы
    №109 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 3
    17
    Толеген Айжан
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    17
    Альбина Бейсембаева
    Ғани Мұратбаев атындағы орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 3
    17
    Мухтархан Жолдыбек
    Ғ.Мүсірепов атындағы №86 мектеп-гимназиясы
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    17
    Саид Машанло
    Рахым Сәрсенбин атындағы №192 ЖББМ"КММ
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы