Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Қазақ тілі мен әдебиеті (5-11 сыныптар)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Утаргазина Алина
    №30 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    25
    Мақсат Асқат
    Балтабай ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    25
    Бейсенбай Нұрымжан Жұмасұлтанұлы
    Қостанай облысы
    Арқалық қаласы
  • 1
    25
    Сергалиева Алина
    №42 "Ақниет" гимназиясы
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 1
    25
    Лескалиев Арнат
    "Кеңтүбек жалпы білім беретін орта мектебі" КММ
    Батыс Қазақстан облысы
    Бөрлі ауданы
  • 1
    24
    Р.Асубаев атындағы ЖОББМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №169 мектеп - лицей
  • 1
    24
    Р.Асубаев атындағы ЖОББМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №169 мектеп - лицей
  • 1
    24
    Сраил Олжас
    №2 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 1
    24
    Ильиных Ангелина
    Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп КММ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Белинский ат. ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 1
    24
    Сағитбек Гүлсая Еркебұланқызы
    Ғ.Қайырбеков атындағы №9 ОМ
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 1
    24
    Махаббат Аяла
    "Балтабай орта мектебі-мектепке дейінгі шағын
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    24
    Сарсетаев Салим
    Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп КММ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Асқар Айдина
    Ә.Бөкейханов ат. №1 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Базарқызы Жібек
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    24
    Жанпейсов Куаныш
    С. Сейфуллин ат. №165 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    24
    Булат Милана
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 1
    24
    Ахметқалиева Аруна
    178 - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    24
    Маралбекұлы Тілекқабыл
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 1
    24
    Мырзабек Аяулым Ғалымжанқызы
    Жиделі жалпы орта білім беретін мектебі
    Түркістан облысы
    Арыс ауданы
  • 1
    24
    Нөкеш Әзиза
    Мирманов ат. НОМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 1
    23
    М. Байділдаев ат. №232 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №17 "Ертөстік" Балабақшасы
  • 1
    23
    Бектұрсын Аида
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 1
    23
    Үсіп Бақдаулет
    "Бурыл" ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    Жаңбырбай Дарын
    М.Жұмабаев ат. №19 ОМГ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Изимгалиева Амина
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 1
    23
    Петрова Полина
    Д. Қонаев атындағы №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    23
    Жұма Азиза
    К.Мырзалиев ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Сырым ауданы
  • 1
    23
    Ерболқызы Айым
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    23
    А. Хасенова ат. №11 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    Оңласын Абдуалим
    Д. Қонаев атындағы №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    23
    Қайратқызы Жанайым
    І.Жұмағұлов орта мектебі
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 1
    23
    Ә.Әйтиев атындағы орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Центральная" экономикалық мектебі
  • 1
    23
    Тәжі Амир
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    23
    Браславская Вероника
    Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп КММ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Назарова Раиса
    "І. Жансүгіров атындағы орта мектеп МДШО" КММ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    23
    Амирбек Мадияр
    №38 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 1
    23
    Нұрланұлы Досжан
    №2 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 1
    23
    Ташпулатов Давронхужа
    №187 ОМ
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 1
    23
    Ғайнолла Нұрсезім
    Мирманов ат. НОМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 1
    23
    Исаак Алина
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 1
    23
    Қалымбек Әлия
    Айыртау ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Айыртау ауданы
  • 1
    23
    Утепова Алуа Рахымжановна
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Байтерек ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    23
    Сағидолла Жақсылық
    Айыртау ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Айыртау ауданы
  • 1
    23
    Әуезов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №80 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    №1 ОМ базасындағы ТМ (РО) КММ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №91 ЖББМ
  • 1
    23
    А.С.Пушкин ат. №41 көппрофильді гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 1
    23
    Сейтхали Толғанай
    Айыртау ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Айыртау ауданы
  • 1
    23
    Абылғапар Нұрайым
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    23
    Меңдіғали Марал
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    23
    Көлащы орта мектебі
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 1
    23
    Калимканова Дильназ
    №17 ОМ
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 1
    23
    №1 мектеп-гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Білім" тіл центрі
  • 1
    23
    Жамбыл атындағы №39 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    23
    №1 мектеп-гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Білім" тіл центрі
  • 1
    23
    №1 мектеп-гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Білім" тіл центрі
  • 1
    23
    Крещенская ОМ
    №62 Лицей
    №70 Мектеп-лицей
  • 1
    23
    Сейтқан Аскар
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 1
    23
    Ердалы Жаннұра
    Б.Адамбаев атындағы тірек орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 1
    23
    Сәлік Альмира Мейрамбекқызы
    №2 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 1
    23
    Османжанова Дильнура Бахтияровна
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    23
    Еменова Еркеназ
    Башкуль ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Бесқарағай ауданы
  • 2
    22
    Болтай батыр ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    22
    Тузелова Айдана
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    22
    Ізтілеуова Назерке
    №42 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Байжұма Аружан
    Бөлексаз ОМ
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 2
    22
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 2
    22
    А.Молдабеков атындағы №6 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 2
    22
    Утегенова Несипкул Жаксымуратовна
    №1 мектеп-гимназия
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    22
    Талғатұлы Ержанат
    Талдыбұлақ ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    22
    №2 ОМ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    Ақан Құрманов ат. №17 мектеп-гимназия.
  • 2
    22
    №2 ОМ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    Ақан Құрманов ат. №17 мектеп-гимназия.
  • 2
    22
    Букатникова Анастасия
    №121 Құсмұрын ОМ
    Қостанай облысы
    Әулиекөл ауданы
  • 2
    22
    Жамбыл атындағы орта мектеп
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 2
    22
    Ақсай қаласының № 6 мектеп-лицейі
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №60 Мектеп-лицей
  • 2
    22
    Уали Жасұлан Қанатұлы
    Макаренко ат. ОМ
    Қостанай облысы
    Арқалық қаласы
  • 2
    22
    Озиева Эльмира
    №1 Д. Қонаев атындағы МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    22
    Щерба Малика
    Қарағанды облысы
    Шахтинск
  • 2
    22
    №1 мектеп-гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Білім" тіл центрі
  • 2
    22
    Б. Момышұлы ат. №43 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    К.Қаракөзов атындағы №235 орта мектебі
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    22
    Крещенская ОМ
    №62 Лицей
    №70 Мектеп-лицей
  • 2
    22
    Кеңес Дархан
    Еңбек №22 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    22
    Әбілхан Мерейлім
    №23 ОМ-лицей
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    К.Қаракөзов атындағы №235 орта мектебі
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    22
    Юсупов Богдан
    Д. Қонаев атындағы №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    22
    Әмзехан Дидар Бақытұлы
    Қойгелді ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 2
    22
    Ақжігітов Иса
    Ә. Молдағұлова атындағы шжном
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 2
    22
    Меңдіғали Еркеназ Асылбекқызы
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    22
    Строкова Анастасия
    Д. Қонаев атындағы №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    22
    Аман Фатима Серікжанқызы
    Қ.Рысқұлбеков атындағы орта мектебі КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Бесқарағай ауданы
  • 2
    22
    Көлащы орта мектебі
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 2
    22
    "№66 Мырзашөл жалпы орта мектебі" КММ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    № 34 Гимназия
  • 2
    22
    Айдос Алдияр
    "5 мектеп-лицей" КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    22
    Жүсіп Болатбек
    №24 ЖББМ
    Қарағанды облысы
    Жезқазған
  • 2
    22
    М. Байділдаев ат. №232 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №17 "Ертөстік" Балабақшасы
  • 2
    22
    Михейкина Афина Витальевна
    Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп КММ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    22
    Мамедова Ругия Бахтияровна
    Ахмет Байтұрсынов атындағы №13 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    22
    Дәулетжан Қажымұрат
    М.Ғабдуллин ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    22
    Турдыбай Ханшайым
    №5 мектеп-гимназиясы
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 2
    22
    Абдрасил Аяжан Қонайқызы
    С.Байғозиев ат.№70 ЖОМ
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 2
    22
    Наурызбай Ділназ
    Б.Жолбарысұлы атындағы ОМ МДШО
    Алматы облысы
    Ескелді ауданы
  • 2
    22
    Мадраимова Амира
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    22
    Ермаханбет Ұлдана
    Тілеміс Батыр ат. №4 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    22
    Сағыз ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №1 Мектеп-лицей
  • 2
    22
    Срапилова Шолпан
    №1 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 2
    22
    Ислам Жанарбек Мирбекұлы
    Ы.Алтынсарин атындағы №27 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    22
    Умирзакова Асылай Армановна
    Ш.Құдайбердіұлы атындағы 66 ЖББОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Турехан Қанағат Қайратұлы
    Абай ОМ
    Түркістан облысы
    Қазығұрт ауданы
  • 2
    22
    Аманжол Камила
    3 орта мектеп
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 2
    22
    №4 Хромтау орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №50 Мектеп-лицей
  • 2
    22
    Шаяхмет Азиз
    Ш. Смаханұлы ат. №44 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    №4 ОМ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №10 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    Айтмұқан Гүлжамал
    Ғ. Мустафин ат. №191 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 2
    22
    Заттыбек Гүлшара
    "Шұғыла" Ом
    Түркістан облысы
    Мақтаарал ауданы
  • 2
    22
    Советбекова Жансәуле
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 2
    22
    Женисова Дамеля
    №10 МГ
    Қарағанды облысы
    Абай ауданы
  • 2
    22
    Болтай батыр ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    22
    Беспай Әсел Әділетқызы
    Жамбыл -Инновациялық жоғарғы колледжі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Погудина Екатерина
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    22
    Балтабай ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    22
    Жексенғалиева Дана Ардаққызы
    #5 мектеп-лицей КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    21
    Aibat Temirbay
    Ақтөбе облысы
    Қобда ауданы
  • 2
    21
    Бейсенқұл Нұрбақыт
    Тілеміс Батыр ат. №4 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Жармұханбетова Диана
    №19 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Касымова Балауса Сергазыновна
    Жалайыри ат. ОМГ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 2
    21
    Сүйіндік Нұрқанат
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    21
    Жамбыл атындағы №39 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    21
    №1 мектеп-гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Білім" тіл центрі
  • 2
    21
    №275 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 2
    21
    Бейсен Жанерке Дүйсенқызы
    "Монтайтас" ЖББМ
    Түркістан облысы
    Арыс ауданы
  • 2
    21
    Сарсенбек Қазына Жұмабекқызы
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Айтқұл Шынасилов атындағы орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    21
    Қуатжан Ерсұлтан
    №59 ЖББОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Самойлова Мария
    Үшарал қаласы №1 ОМ КММ
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 2
    21
    Дина Абатова
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    21
    Джумакулова Аяулым
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 2
    21
    Уминская Ольга
    Қарағанды облысы
    Шахтинск
  • 2
    21
    №30 қазақ орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №83 Мектеп-гимназия
  • 2
    21
    Аяна Қайыпберген
    181 Жалпы билим беретин мектеп
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    21
    Жақсылық Еркебұлан Қуанышұлы
    "І.Үргенішбаев атындағы ЖОББМ"КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    21
    Бондарева Эвелина
    №28 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    21
    Өмірәлі Мирас
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    21
    Жанболатова Аянат Жанболатқызы
    "5 мектеп-лицей" КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    21
    Мақсатқызы Салтанат
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Кендаулетқызы Аяна
    М Әуезов ЖОМ
    Түркістан облысы
    Кентау қаласы
  • 2
    21
    Сейтжапар Саян
    Д. Қонаев атындағы №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    21
    "Жаңғызтөбе орта мектеп-балабақша кешені&quot
    Халықаралық мектеп
    №178 Лицей
  • 2
    21
    №8 Өтеген батыр атындағы ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 2
    21
    Юлдашев Султан
    №24 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Алексеева Дарья
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    21
    Малофеева Валерия Владимировна
    №2 Гимназия
    Қостанай облысы
    Рудный қаласы
  • 2
    21
    Айдархан Жанна
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Совет Самал Қалкеңқызы
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Қадырқұл Анел
    М. Жұмабаев ат. №21 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Альмира Мунатаева
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Кикимова Адемы Алибеккызы
    Шəкəрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимн
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    21
    Майкен Жансая
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 2
    21
    Биллер Герман
    Бережнов ат. Келлер ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Тайынша ауданы
  • 2
    21
    Сайлауқызы Айкүміс
    Ю. Гагарин атындағы орта мектеп
    Павлодар облысы
    Ақсу қаласы
  • 2
    21
    Ығыбаев Мейірбек
    Үстірт орта мектебі
    Маңғыстау облысы
    Бейнеу ауданы
  • 2
    21
    Нұрлан Тілек
    Бөлексаз ОМ
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 2
    21
    Мүсіретбек Алинұр
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    21
    Жұлшы Мейіржан
    Тастандиев ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    21
    Муздыбаева Жаным
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    21
    Ермаханбет Ұлдана
    Тілеміс Батыр ат. №4 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Олжаев Нұрбек
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    21
    Пернебай Мерей Уалиханқызы
    Т.Рысқұлов атындағы №25 мектеп-гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    21
    Кадырхан Максат
    Некрасов атындағы№9 мектеп-гимназия
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 2
    21
    Жақсылық Нұрбек
    №73 "Ақтас" жоббм
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    21
    Багдатова Наргиза Багдатовна
    Ғ.Мүсірепов атындағы №86 мектеп-гимназиясы
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 2
    21
    Белинский ат. ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 2
    21
    Браславская Вероника
    Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп КММ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    21
    Гербст София
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Тайынша ауданы
  • 2
    21
    Мамедхасанова Соня
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    21
    Славачевская Александра
    №14 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    21
    А. Хасенова ат. №11 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 2
    21
    Оңалбек Арман
    №47 жалпы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Бекзада Каусар
    Ш. Уәлиханов ат. №12 гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    21
    Серік Зарина
    Новосветлов ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Айыртау ауданы
  • 2
    20
    А. Хасенова ат. №11 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    Молдахметов Руслан
    №21 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 2
    20
    Жексенбек Альфия Газизқызы
    №1 мектеп - гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    Әсем Умиралиева
    45 жалпы орта мектеп
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 2
    20
    Аружан Дауленова
    №27 орта мектеп-лицейі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    20
    Ергали Гауhар
    №198 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    20
    Батырхан Аделя
    №13Д.Байбосынов атындағы ұлттық мектеп гимназия
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    Крещенская ОМ
    №62 Лицей
    №70 Мектеп-лицей
  • 2
    20
    Азат Мейіржан
    25 орта мектеп
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    20
    Жанназар Жұлдыз Сакенқызы
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 2
    20
    Рахимов Нияз
    Қорғалжын мектеп гимназиясы
    Ақмола облысы
    Қорғалжын ауданы
  • 2
    20
    Баратова Дилдора
    КГУ школа -гимназия №9 имен Некрасова
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 2
    20
    Свиридова Александра
    "Алтай қаласының №11 орта мектебі"КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Алтай ауданы
  • 2
    20
    Майкен Жансая
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 2
    20
    Бише Елтай
    Бейнеу лицейі
    Маңғыстау облысы
    Бейнеу ауданы
  • 2
    20
    Оралбек Мейіржан
    Ә. Молдағұлова атындағы шжном
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 2
    20
    Аманов Дамир Ерденұлы
    51-мектеп гимнаазиасы
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    20
    Қайнарқызы Ақнұр
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 2
    20
    Баяхметова Жулдуз
    Г. Қайырбеков ат. №9 ОМ
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 2
    20
    Ә.Хасенов атындағы 11 ЖББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    Гагарин ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №196 ЖББМ
  • 2
    20
    Музыкальная школа имени А.Жубанова
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 2
    20
    Тоқсан Амина
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    20
    Аманбай Жансая
    Шамалған ст, қазақ ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    20
    "Аққала" №27 ЖББОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №1 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    20
    Мұхаметәлі Жанерке
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    20
    Серікхан Балым Мәдиқызы
    №42 орта мектеп
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    20
    Серікқан Шаһарбану
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 2
    20
    Құрманғали Сабина Құрманғалиқызы
    А.Қоңқабаев ат. ОМ
    Қостанай облысы
    Жангелді ауданы
  • 2
    20
    Сағатбек Айтуған
    Панфилов ОМ
    Павлодар облысы
    Ертіс ауданы
  • 2
    20
    Жеткербай Жібек
    №4 Алға орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 2
    20
    Бақытбекқызы Ақбаян
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    20
    Киноятов Ислам
    Павлодар облысы
    Ертіс ауданы
  • 2
    20
    Шайкенова Аиша
    Луговое ОМ
    Павлодар облысы
    Ертіс ауданы
  • 2
    20
    Ерсеитов Дарын Айдынұлы
    №14 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Риддер қаласы
  • 2
    20
    Жолгазинов Нұрәлі Жарқынұлы
    Аршалы ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 2
    20
    Төлепбергенов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №80 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    Оразбек Ақниет Қайратқызы
    С.Байғозиев ат.№70 ЖОМ
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 2
    20
    Аманбай Айару Асланқызы
    Ғ. Мүсірепов атындағы жалпы орта мектебі
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    Калядинцева Светлана
    №7 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    20
    Джаншаев Нұрсұлтан
    №56 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    20
    Амангелді Ақбота
    № 15 Гимназия
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    20
    Әлиева Нұрдана
    №207 Жаңатұрмыс ОМ
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 2
    20
    Аманжол Аружан
    №1 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    20
    №1 мектеп - гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    20
    №17 ЖОББМ
    №59 Лицей
    Жамбыл Жабаев ат. №4 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    №17 ЖОББМ
    №59 Лицей
    Жамбыл Жабаев ат. №4 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    Ш. Уәлиханов атындағы N18 жалпы орта білім беретін
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 2
    20
    Б.Құндақбаева ат. №1 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №42 ОМ
  • 2
    20
    №5 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 2
    20
    Байболат Арайлым
    Макаренко ат. ОМ
    Қостанай облысы
    Арқалық қаласы
  • 2
    20
    Сұлтанбек Аружан Естөреқызы
    Макаренко ат. ОМ
    Қостанай облысы
    Арқалық қаласы
  • 2
    20
    Амангелдіұлы Дінмұхамед
    Азат ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    20
    Жолдасбай Фариза
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    20
    Гагарин ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №196 ЖББМ
  • 2
    20
    Мамедхасанова Соня
    Д. Қонаев атындағы №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    20
    Жесенбі Ертуған Абуұлы
    Кеңес №6 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    19
    Қали Меруерт Қайратқызы
    "Қаныш Сатпаев атындағы орта мектеп"КММ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    19
    Юбыр Ақнұр Сапарқызы
    Қызылсай №10 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    19
    Алмахамбет Балжан Асланқызы
    Қызылсай №10 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    19
    Есенжол Зумрат
    «Тобыл қаласының №1 орта мектебі» ММ
    Қостанай облысы
    Қостанай ауданы
  • 3
    19
    ЖАЛҒАСБАК АЙДАУЛЕТ
    Қалыбай ЖББМ
    Ақтөбе облысы
    Ырғыз ауданы
  • 3
    19
    Асқар Назерке Бахытқызы
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    19
    Серікбол Елдар
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    19
    Күмісай Жолдыбаева
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    19
    Жолдас Қасымжомарт
    1Ыбырай Алтынсарин атындағы орта мектебі" КММ
    Маңғыстау облысы
    Бейнеу ауданы
  • 3
    19
    Рисбоева Несібелі Талғатқызы
    54жалпы орта мектеп
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 3
    19
    Сакенова Улболсын Сериковна
    Бұлақты НОМ
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 3
    19
    Нышанбай Әсет Бейбітұлы
    Темірбек Қожакеев атындағы №39 ЖББМГ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    19
    Райкулова Бақыт
    7 IT мектеп - лицей
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 3
    19
    Есмагамбетов Хасанамир
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 3
    19
    Болатбекова Жанерке Алмазқызы
    №5
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 3
    19
    Рахимбаева Бибіхауа
    Үлкен-Бөкен ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Көкпекті ауданы
  • 3
    19
    Тұрсынбек Жәнібек Абайұлы
    М.Маметова ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    19
    Мусин Алихан
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    19
    Төлеубек Әділет Дарханұлы
    А.С.Пушкина ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    19
    Уахатов атындағы ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 3
    19
    Момышова Кенжегуль Сериковна
    №197 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    19
    Умирзах Нұрдана
    Победа №21 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    19
    Қызылжар Абай орта мектебі
    №62 Лицей
  • 3
    19
    Асан Ажар
    №54 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Мейірлан Тұрсынбай
    Р.Қошқарбаев атындағы №1 Қосшы орта мектебі
    Ақмола облысы
    Целиноград ауданы
  • 3
    19
    Таңлабек Балнұр
    Мұхтар Әуезов атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 3
    19
    Стариченко Мария
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 3
    19
    Білімбек Кәусар
    К. Билялов ат. мектеп-лицейі
    Шығыс Қазақстан облысы
    Тарбағатай ауданы
  • 3
    19
    №5 Гимназия
    №5 Гимназия
  • 3
    19
    Аманғали Айлин Ерболқызы
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    19
    Надырова Дария
    Д. Қонаев атындағы №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    19
    Гадирова Ксения
    Батыс Қазақстан облысы
    Бөрлі ауданы
  • 3
    19
    Айдынова Назым Бағланқызы
    №158 ОМ
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 3
    19
    Жиделі жалпы орта білім беретін мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    Дарынды балаларға арналған "Зерде" №9 мектебі
  • 3
    19
    Тұрсынбай Таңнұр
    Ж.Сыдыкова атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Ақсу ауданы
  • 3
    19
    № 144 Мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 3
    19
    Абсат Нұрдана
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Шорабай Абылай Айбекұлы
    Кенен Әзірбаев №15
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    18
    Серғазы Зере
    Әл-Фараби атындағы ДБАГ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    Гагарин ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №196 ЖББМ
  • 3
    18
    Танкимов Тимур Серикович
    23ОМЛ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    №176 Тасбөгет а. ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 3
    18
    Аманбаева Арайлым Отабековна
    №25 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    18
    Қазақстан ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    18
    Гаращенко Лада Владимировна
    №23 ОМ-лицей
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    №44 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 3
    18
    Малғаждар Әли Ералыұлы
    Нахимовский НМ
    Ақмола облысы
    Жарқайың ауданы
  • 3
    18
    №2 Ембі ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №28 Мектеп-лицей
  • 3
    18
    Нұрлан Амина
    Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    18
    №5 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 3
    18
    Танабаев Ерназар
    Ш. Уалиханов атындагы 12 гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    18
    Әлихан негізгі орта мектебі КММ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 3
    18
    Волкова Карина Игоревна
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    18
    Ақсай қаласының № 6 мектеп-лицейі
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №60 Мектеп-лицей
  • 3
    18
    Серікбай Сабина Асанқызы
    Оңғар орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 3
    18
    Махсотова Айша
    Кеңқияқ жалпы орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Темір ауданы
  • 3
    18
    Әсілхан Жұлдызай Ерболқызы
    "ZERE" мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    18
    Сағыныш Айша Кенжетайқызы
    Ш.Құдайбердіұлы атындағы 66 ЖББОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Жұмабай Арман Амангелдіұлы
    "5 мектеп-лицей" КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    18
    Nazarenko Eva
    Д. Қонаев атындағы №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    18
    Құттыбай Сайда Ердосқыз
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    18
    Дутбаев Нурсұлтан Қуанышұлы
    Қызылсай №10 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    18
    "№10 қазақ мектеп-гимназиясы" КММ
    Халықаралық мектеп
  • 3
    18
    №16 ОМ
    Халықаралық мектеп
    Физика-математика бағытындағы Назарбаев Интеллекту
  • 3
    18
    Назаренко Ева
    №1 Д. Қонаев атындағы МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    18
    №30 қазақ орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №83 Мектеп-гимназия
  • 3
    18
    Қонысбай Бақтияр
    Лобанов ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Айыртау ауданы
  • 3
    18
    Попков Кирилл
    №25 ОМ
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Сарыарқа ауданы
  • 3
    18
    Құттыбай Аружан
    Тілеміс Батыр ат. №4 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    17
    Наурызбай Ділназ
    Алматы облысы
    Ескелді ауданы
  • 3
    17
    №7 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 3
    17
    М.Айтхожин ат. №1 ОМ
    №62 Лицей
  • 3
    17
    Кенес Алишер
    Д. Қонаев атындағы №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    17
    Жумабек Аруна
    №5 М.Ломоносов атындағы ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 3
    17
    Хайролла Дария Жалғасқызы
    Сәкен Сейфуллин атындағы 80 мектеп-гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 3
    17
    Тастанбекова Назгуль Акановна
    №59 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 3
    17
    Батракова Алёна Владимировна
    Д. Қонаев атындағы №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    17
    Шамалған бекетіндегі Жаңа Қазақ Орта Мектебі КММ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 3
    17
    Тұрсынбай Саят
    181 Жалпы билим беретин мектеп
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    17
    Загретдинова Ақмерей
    Шалқар қаласы 5 мектеп - лицей
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    17
    Ізмұхан Дархан
    №23 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 3
    17
    Белинский ат. ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 3
    17
    Мұханбетжан Гаухар
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    17
    Дүйсен Еңлік Ерікқызы
    Номер 7 мектеп-лицей
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    17
    Қадыр Әйгерім
    ДБАГ-ӘЛ-ФАРАБИ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Базарбай Нұрлыбек
    Ы.Алтынсарин атындағы №27 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    17
    Жолдыгазы Бахтияр Асхатулы
    №47 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    17
    Исаева Бакнур
    Жолдасбеков ат. №50 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Жетпісов Ердаулет Ердос ұлы
    №47 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    17
    Сапанов Алинур
    №10 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    17
    Сағынбай Диана Амандыққызы
    Ы.Алтынсарин атындағы №27 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    17
    Назарова Эрика Евгеньевна
    №8 ОМ
    Павлодар облысы
    Ақсу қаласы
  • 3
    17
    Казыбекова Гульзат
    Крупский ат. №5 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    17
    Әсен Жандос
    33 мектеп-лицей
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    17
    Төлеубеков Дінмұхамед
    М.Әуезов атындағы орта мектеп КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Тарбағатай ауданы
  • 3
    17
    Сейтжапар Саян
    №1 Д. Қонаев атындағы МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    17
    Манат Ақбота Манатқызы
    Ш. Уәлиханов атындағы ОМ КММ
    Алматы облысы
    Ескелді ауданы
  • 3
    17
    Жанерке Мухамедкаримова
    №73 "Ақтас" жоббм
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы