Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Математика (2-4 класс)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Антон Макаренко ат. ЖББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Центральная" экономикалық мектебі
  • 1
    25
    Құдайберген Дінмұхаммед
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    25
    Сағи Абдурохим Абзалұлы
    №8 орта мектеп
    Атырау облысы
    Жылыой ауданы
  • 1
    25
    Салауат Еркебұлан
    Үшқоңыр ОМГ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    25
    Алмасбекұлы Арнұр
    №26 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    25
    Қаратал ОМ
    Халықаралық мектеп
    №196 ЖББМ
  • 1
    25
    Уданов Аскар Алмазович
    Үшқоңыр ОМГ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    25
    Муратқызы Әмина
    №133 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    25
    Сағыныш Далабай
    О.Шоңаев атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Махамбет ауданы
  • 1
    25
    Айтжанова Қаламқас
    №25 Қожабақы ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    25
    Жүсіп Інжу Таңатқызы
    Нәзір Төреқұлов атындағы IT мектеп-лицей
    Түркістан облысы
    Созақ ауданы
  • 1
    25
    Мадияр Болат
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    25
    Рахметжанова Айзере Даниярқызы
    Рахат орта мектебі кмм
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    25
    Мәжит Жасмин
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    25
    Зарипбаева Айару
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    25
    сыдық шұғыла
    №121 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    25
    Бираш Баян
    Ұзынағаш ауылының ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    25
    Албан Асан Барманбекұлы атындағы ОМГ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №53 ОМ
  • 1
    25
    Сәрсенбай Гүлім
    №30 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    25
    Д.Бабатайұлы ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    25
    Солтангазина Сағыныш Қайратқызы
    М.Әуезов атындағы орта мектеп
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    25
    Болатова Данель Дамирқызы
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 1
    25
    Айдар Шұғыла
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 1
    25
    Ерланұлы Елжан
    Шәкәрім ат. үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    25
    Шыңғысбек Әділет Айдосұлы
    Шәкәрім ат. үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    25
    Иса Аяна
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    25
    Сахиева Гүлсезім Саламатқызы
    Құмжарған ЖББОМ
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 1
    25
    Рамаддин Салтанат
    №22 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    25
    Қабылғазы Кəусəр
    №7 С.Сейфуллин атындағы МГ
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 1
    25
    Сағатбек Сымбат
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    25
    Аманғазынова Гүлназым Айдынқызы
    С.Биқадамов ат. шағын жинақталған бастауыш мектебі
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    25
    Еркін Ислам Медетұлы
    №15 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    25
    Аманқұл Томирис Мұхамедәліқызы
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    25
    Ермұханбет Райымбек
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    25
    Тұрсын Әмина
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    25
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    25
    Жайлаубаева Диана Мәжитқызы
    №220 ОМ
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 1
    25
    Сәбит Аиша Талғатқызы
    №30 қазақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    25
    Ибраева Гульзат Рамазановна
    Қалалық көпсалалы қазақ мектеп-гимназиясы КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз қаласы
  • 1
    25
    ДБАГ АЛЬ-ФАРАБИ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 1
    25
    Жұлдызқызы Дана
    Алматы облысы
    Балқаш ауданы
  • 1
    25
    Мұхан Зере Бекзатқызы
    №11 ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    25
    Кумблатова Мариям Азаматқызы
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    25
    №10 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 1
    25
    Әбдірахман Ақбаян
    №11 ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    25
    №169 мектеп - лицей
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 1
    25
    Төлеген Айзада
    М.Жұмабаев ат. №19 ОМГ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    25
    Серік Інжу
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    25
    Бақытжан Нұрхан Мирасұлы
    Калинов ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Ғабит Мүсірепов ауданы
  • 1
    25
    Амангелді Нұрмұхаммед Алмазұлы
    Қарағанды облысы
    Жезқазған
  • 1
    25
    Кәрібай Назерке
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    25
    Dosaman Azamat
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытаты Әл Фар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    25
    №11 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 1
    25
    Маулетова Айша Медетқызы
    Шәкәрім ат. үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    25
    Салик Заңғар Даниярұлы
    Кеңқияқ ОМ
    Ақтөбе облысы
    Темір ауданы
  • 1
    25
    Жуматова Айзере Саматқызы
    Қолдасбеков ат. ОМ
    Қостанай облысы
    Амангелді ауданы
  • 1
    25
    Ясынқызы Балжан
    Наурызбай батыр Құтпанбетулы атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    25
    Батырханова Аягүл
    39-гимназия
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    25
    Қайырберген Таңатар
    №26 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 1
    25
    Сагадат Асыл
    "Қаныш Сатпаев атындағы орта мектеп"КММ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    25
    №36 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 1
    25
    Зере Сайдалы
    163 мектеп-лицей
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    25
    Сатыбалды Жансая
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 1
    25
    Қарабасова Айкөркем Артурқызы
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    25
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    25
    №36 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 1
    25
    Әшрепов Аңсар
    "Ю.Гагарин атындағы ЖББОМ" КММ
    Қарағанды облысы
    Бұқар жырау ауданы
  • 1
    25
    Қабылбек Алихан
    24 лицей
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    25
    Жеңіс Аружан
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    25
    Айдынкызы Еркеназ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    25
    Ержан Аружан
    Жамал Ермегияев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 1
    25
    Матакова Жанет
    ОМГ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    25
    Жандарбеков ат. ООМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    Ғали Орманов ат. №7 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    25
    Аяла Қадылханқызы
    "Абай ауылындағы №2 орта мектебі" КММ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    25
    Нурымбет Жания Нуркенкызы
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    25
    Калык Ділдә
    Р. Мәрсеков ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 1
    25
    Сагатова Зере Сержановна
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    25
    Мінажат Санжар Санатұлы
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 1
    25
    Қажымтаева Ақбота
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 1
    25
    Алихан Джаппарбеков
    МЖДШО бар №17 мектебі МКМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    25
    Үбайтжан Айару Алтайқызы
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    25
    Адилхан Акерке
    М. Ломоносов атындағы №5 орта мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    25
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 1
    25
    Мухаш Мәдина Ерланқызы
    Шамалған ауылындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    25
    Жаппарбек Дінмұхаммед Бақытұлы
    Сұраншы батыр №97 ОМ
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 1
    25
    Майтөбе орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №50 Мектеп-лицей
  • 1
    25
    Жумагазиев Илияс
    Күреңбел қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 1
    25
    Ерсінқызы Жамал
    Ш.Абенов ат. ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 1
    25
    Маратов Айдын Берікұлы
    Фариза Оңғарсынова атындағы 41 гимназия мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    25
    Сержанұлы Ералтай
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    25
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    25
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    25
    Матай Перизат Сериккызы
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытаты Әл Фар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    25
    Әуесхан Нұрай Асылханқызы
    М.Әуезов ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Отырар ауданы
  • 1
    25
    Нұрахмет Нұрай Серікқызы
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытаты Әл Фар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    25
    Асылхан Диас
    №267 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    25
    Қайратқызы Ақкенже
    ДБАГ АЛЬ-ФАРАБИ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    25
    Бауржанқызы Інжу
    №2 ОМ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    25
    Исентай Арман
    №267 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    25
    Дүйсенбай Рауан Жамбылұлы
    Атырау облысы
    Жылыой ауданы
  • 1
    25
    Абай атындағы 4 мектеп-лицейі
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №185 ЖББМ
  • 1
    25
    Рауан Ізбасар Дарханұлы
    24 лицей
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    25
    Күнболатқызы Дина
    Сарыжаз ОМ
    Алматы облысы
    Райымбек ауданы
  • 1
    25
    Серік Асылмұрат Серікұлы
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 1
    25
    Өмірбек Дильназ
    Қ. Күлетов ат. №92 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    25
    Қанатқызы Еркемай
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    25
    Тахир Арман Әділханұлы
    "Ұлағат" ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Ордабасы ауданы
  • 1
    25
    Набат Саяна Дәуірқызы
    41 мектеп-гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    25
    Еркін Оңғар
    Құдыс Әбсәметов атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    25
    Байтылеу Аружан
    Қонаев ат. №1 Қазақ ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    25
    Куттыбаева Батима Даулетбаевна
    Шамалған бекетіндегі жаңа қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    25
    Еркін Арман Нурланұлы
    №14 орта мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    25
    Қаратал ОМ
    Халықаралық мектеп
    №196 ЖББМ
  • 1
    25
    Қажымұхамет Айханым
    Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    25
    Советжан Айару
    Тоқатаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    25
    Ескермес Абзал Ермекұлы
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    25
    №2 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 1
    25
    Куаныш Азамат Болатұлы
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    25
    "Майлы Орманов атындағы орта мектеп МДШО&quot
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Б. Атыханұлы ат. №36 Гимназия
  • 1
    25
    Искакова Саяна Дәуірқызы
    Фариза Оңғарсынова атындағы 41 гимназия мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    25
    Закирова Сарвиноз Данияровна
    №20 ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 1
    25
    Қоблан Әмір
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    25
    Антон Макаренко ат. ЖББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Центральная" экономикалық мектебі
  • 1
    25
    Ергалиева Aяулым
    №26 ЖОББМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    25
    МАХШАТ ЕРКЕЖАН
    "Ə.Жангелдин атындағы ЖОББМ"КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    25
    Ғалым Ернар
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    25
    Мечеев Али
    Опорный орта мектебі КММ
    Маңғыстау облысы
    Бейнеу ауданы
  • 1
    25
    Антон Макаренко ат. ЖББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Центральная" экономикалық мектебі
  • 1
    25
    Маратжан Аиша
    "Қаныш Сатпаев атындағы орта мектеп"КММ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    25
    Абильханова Аделя Габитовна
    Наурызбай батыр Құтпанбетулы атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    25
    Тлеукен Айым Оралқызы
    №7 С.Сейфуллин атындағы МГ
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 1
    25
    К. Әзербаев ат. ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 1
    25
    Жеңіс Бейбарыс Әлімжанұлы
    ДБАГ Аль-Фараби
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    25
    Нагим Дильназ Нұржанқызы
    №13 Байбосынова атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    25
    Жұмабай Асылхан Ерланұлы
    МЖДШО №33 жалпы білім беретін орта мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    25
    Хамза ат. №2 ЖББОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №35 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    25
    Исахан Нұрлыхан Ержанұлы
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    25
    ОМГ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №21 ОМ
  • 1
    24
    Кесикбай Балжан
    Қ. Әбдіғұлов атындағы 34орта мектеп гимназиясы
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    24
    Төленді Арайлым
    Ұ.Бағаев атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 1
    24
    Сабит Айханым Ақанқызы
    №112 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 1
    24
    Дөненбай Шұғыла Мақсатқызы
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    24
    Айзере Тұрсағұлова
    №48 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    24
    Нұрсат №130 жалпы орта білім беретін мектеп
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    24
    Анель Мужубаева
    №59 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 1
    24
    Мұханбет Сезім Серікқызы
    Жабаев ат. №75 ОМ
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 1
    24
    Ералы Сұлтанмахмұт Нұрболатұлы
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 1
    24
    Наурызғали Айғаным Нұртасқызы
    Шетпе гимназиясы
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 1
    24
    Мейрамғали Айзере Бекзатқызы
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    24
    Бекқожина Шұғыла Ақанқызы
    Шетпе гимназиясы
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 1
    24
    Асан Мирас
    24 лицей
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    24
    Нүсіпжан Еркежан
    М. Ломоносов атындағы №5 орта мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    Зия Тоғжан Ержанқызы
    Сейітқасым Әшіров атындағы жом
    Түркістан облысы
    Отырар ауданы
  • 1
    24
    Әсел Тұрсынбек
    "Алмалы" ОМ
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 1
    24
    Эркинов Имран Зарватович
    24 орта мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    24
    Жиенғали Мариям
    №168 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    24
    Ақәділ Ерлан
    Қостанай облысы
    Амангелді ауданы
  • 1
    24
    Умирзак Інжу Сапарқызы
    №7 Тұран мектеп - гимназия
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 1
    24
    С.Бердіқұлов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    24
    С.Бердіқұлов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    24
    С.Бердіқұлов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    24
    С.Бердіқұлов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    24
    С.Бердіқұлов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    24
    С.Бердіқұлов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    24
    Савет Алихан Асанұлы
    Сарысай ОМ
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 1
    24
    Аманұлы Қыдырәлі
    Шамалған ауылындағы ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    С.Мұқанов ат. ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №80 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    24
    Бекзатқызы Жанерке
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    24
    Наурызхан Шакен
    Қонаев ат. №1 Қазақ ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    24
    Өзібек Ернұр
    Победа №21 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    24
    Ербол Алуа
    Победа №21 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    24
    Тілес Мансұр Мұхтарұлы
    №12 ЖОББМ
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 1
    24
    Нұрсейітұлы Жансейіт
    №4 Қарғалы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    24
    Маратбек Еркежан
    188 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 1
    24
    Рахымбек Аяулым
    №157 ОМ
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 1
    24
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    24
    Бауржанқызы Іңкәр
    №2 ОМ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    Сабитов Нурсултан
    В.И.Пацаев атындағы №2 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 1
    24
    Жарқынбек Аяла Әбілсейітқызы
    Жамбыл ат. ООМ
    Түркістан облысы
    Түлкібас ауданы
  • 1
    24
    Сабитова Жаннур Ильясовна
    Ж.Сыдыкова атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Ақсу ауданы
  • 1
    24
    Қайрат Амина Русланқызы
    №15 ОМ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    Меңдіғали Назым Максимқызы
    Жарық мектеп-балабақшасы
    Ақтөбе облысы
    Қобда ауданы
  • 1
    24
    Каусар Омар
    Р. Мырзашев ат. №76 НОМ КММ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    24
    Темір Айкөркем Азаматқызы
    Мұхит ат ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Қаратөбе ауданы
  • 1
    24
    Серікқажы Әмір
    39 гимназия
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    24
    Табылды Аңсар Айтжанұлы
    "Өркен жалпы орта білім бретін мектеп-балабақша ке
    Батыс Қазақстан облысы
    Бәйтерек ауданы
  • 1
    24
    Сарсенбай Амина
    №1 Т.Әлиев атындағы ОМ КММ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 1
    24
    Талғат Жансая
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Cембаев Әбілмансұр Аблайұлы
    №40 мектеп
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    24
    Смағұл Ибраһим
    №55 орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    24
    Сарсембаев Мирас
    ОМГ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    24
    Қыдырхан Айқын
    М.Жұмабаев ат. №19 ОМГ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    Айкен Айдана Мадиярқызы
    М.Жұмабаев ат. №19 ОМГ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    Әкім Диляра Бекзатқызы
    Б.Римова ат. ЖЖО ОМ
    Алматы облысы
    Қаратал ауданы
  • 1
    24
    Марат Дамира
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    Серікқызы Саяжан
    Шәкәрім ат. үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    24
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    24
    Қаратал ОМ
    Халықаралық мектеп
    №196 ЖББМ
  • 1
    24
    Рамиз Сержанов
    Р. Мәрсеков ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 1
    24
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 1
    24
    Жасқайрат Мөлдір
    №21 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 1
    24
    Танцарова Талшын Бейбиткызы
    Шəкəрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимн
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    24
    КЕНЖЕБЕК АДЕЛЯ
    Шәкәрім ат. үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    24
    Аманбаева Інжу Мирұланқызы
    Қарақұдық ОМ
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 1
    24
    Алибеков Нурасыл
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    Айдарбек Таңсұлу
    Нәзір Төреқұлов атындағы IT мектеп-лицей
    Түркістан облысы
    Созақ ауданы
  • 1
    24
    Бейсембай Алихан Дауренұлы
    Шәкәрім ат. үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    24
    Елтай Асылым Әшімханқызы
    Б.Косынов
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Алихан Аружан Арманқызы
    №137 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 1
    24
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 1
    24
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 1
    24
    Айсұлтан Нұржанұлы
    Қожанов ат. №55 ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    24
    Ондасын Айғаным
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 1
    24
    Ризан Алинур Нуржанулы
    Шәкәрім ат. үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    24
    Иват Ерасыл Досқалиұлы
    Ғани Мұратбаев орта мектебі
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    24
    Бауыржанұлы Оспан
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 1
    24
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 1
    24
    Сейдулла Гүзалнур
    Күреңбел қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 1
    24
    Азаматқызы Еркежан
    Шәкәрім атындағы ҮТО көпбейінді гимназия
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    24
    Ахат Каусар
    Б.Қосынов ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 1
    24
    Ержан Інжу
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    Тұрсынбекқызы Аяулым
    Ы.Алтынсарин атындағы ОМ (Шелек)
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    24
    Шоменулы Мансур
    Т.Г. Шевченко ат. №13 ОМ
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 1
    24
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 1
    24
    Қыдырханов Мирас Мұханбетович
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 1
    24
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 1
    24
    Жасағанбергенова Дария Зейнуллақызы
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    24
    Тайтөбе а.ОМ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №74 Мектеп-гимназия
  • 1
    24
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 1
    24
    Қадыржанов ат. Қызылқия ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    Баспакова Айару Ериновна
    М.Жұмабаев ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Әйтеке би ауданы
  • 1
    24
    Ундербаев Досхан
    №132 ЖОББМ КММ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    24
    Рахымбек Нурбек Жанатулы
    №3 ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    24
    Бақытбеков Бекарыс Ырысұлы
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    Куатбек Кайсар Талгатулы
    №3 ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    24
    Имангабасов Алижан
    М.Жұмабаев ат. №19 ОМГ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    Мухан Алихан
    Б.Момышұлы атындағы №35 мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    24
    Жетписбаев Арыстан Айдарович
    №66 ЖОББМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 1
    24
    Біләл Кәусар Ержанқызы
    Т.Ибрагимов атындағы ЖОМ
    Түркістан облысы
    Отырар ауданы
  • 1
    24
    Шуиншибаев Мансур Нурланулы
    Алға мектеп-гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 1
    24
    Ералы Абылай Медетұлы
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    24
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 1
    24
    Бейсетан Әнель
    №122 ЖББМ КММ
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    24
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 1
    24
    Омар Айсұлу
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    24
    №36 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 1
    24
    Темірхан Едіге Дәуірханұлы
    24 лицей
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    24
    Нұрланқызы Асылай
    М. Дәуленов ат. МИ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    24
    №36 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 1
    24
    Болатбек Айсултан Маратулы
    №133 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    24
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    24
    Төлеген Асылжан Ержанұлы
    Амангелди ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    24
    Серік Али
    №4 ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    24
    Серикова Нурай
    Б.Қолдасбаев атындағы ЖББОМ
    Қостанай облысы
    Амангелді ауданы
  • 1
    24
    Жаксыберді Сая
    163 мектеп-лицей
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    24
    Мақсұт Аделя
    № 179 жалпы білім беретін мектеп
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    24
    Улукбанова Айару Ерболқызы
    3 Алға қазақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 1
    24
    Иманбек Айша Бақытқызы
    №20 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    24
    Қалибек Әлихан
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    24
    №169 мектеп - лицей
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 1
    24
    Қайрат Аяулым Асхатқызы
    №200 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 1
    24
    Ғабит Мейірім
    №11 орта мектеп МКМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    24
    Әбілдаұлы Нұрдаулет
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    24
    Айдосұлы Әміре
    №4 ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    24
    Тынышбай Інжу
    Алматы облысы
    Балқаш ауданы
  • 1
    24
    Аманбай Ислам
    №37 Шұбар а. НМ
    Ақмола облысы
    Целиноград ауданы
  • 1
    24
    Аманғали Арайлым
    № 179 жалпы білім беретін мектеп
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    24
    Қаржаубай Береке
    Үшқоңыр ОМГ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Махат Томирис
    №133 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    24
    Байменова Ботакөз
    Сарысай ОМ
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 1
    24
    Атимов Маргулан Канатович
    №74 ОМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 1
    24
    №36 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 1
    24
    Рахат Дамир Даулетұлы
    №1 Рахат ауыл округінің ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    24
    А:Барманбекұлы ат. ОМГ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №53 ОМ
  • 1
    24
    Жәлел Інжу Нұржанқызы
    №77 Мектеп-гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 1
    24
    Кенбай Азиз Сақтағанұлы
    №2 ЖОББМ
    Қарағанды облысы
    Жезқазған
  • 1
    24
    Қали Дархан
    Сағашилі ЖББО
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 1
    24
    Рахатқызы Жаннұр
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 1
    24
    Ерғали Әмір
    А.Байтұрсынов атындағы №5 ЖОМ
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 1
    24
    Алик Алиби
    Победа №21 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    24
    Сүндетқанова Сая Берікқанқызы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 1
    24
    Нұрислам Шунеев
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    24
    Нұрбосын Дәулет
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 1
    24
    Серғалиев Әкежан
    Қарауыл ЖББГ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 1
    24
    Маратұлы Оралхан
    Сағашилі орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 1
    24
    Еркінұлы Данил
    Мырзағалиева атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Исатай ауданы
  • 1
    24
    Тұрғали Алижан
    №21 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 1
    24
    Жалғас Абдулкəрім
    Сағашилі орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 1
    24
    Игилик Гулим
    "Р.Марсеков ат. ОМ" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 1
    24
    Балтақаева Анель
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 1
    24
    Байбосынова Қарақат
    М.Әуезов ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 1
    24
    Тухан Жанибек
    Ю. Гагарин ат. СГОД №8
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    24
    Медетұлы Али
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 1
    24
    Серікқызы Әмина
    "Қарақұм орта мектебі" КММ
    Маңғыстау облысы
    Бейнеу ауданы
  • 1
    24
    Мырзағалиева Гүлхан
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 1
    24
    Зайр Алтынай
    Жаңаөзен мектеп-гимназиясы
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 1
    24
    Серікбол Айханым
    Үшқоңыр орта мектеп -гимназиясы
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Аяулым Балиқызы
    "Қарақұм орта мектебі" КММ
    Маңғыстау облысы
    Бейнеу ауданы
  • 1
    24
    Нұрдана Бақтыбай
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 1
    24
    Ермекұлы Сұлтанбек
    Нәзір Төреқұлов атындағы IT мектеп-лицей
    Түркістан облысы
    Созақ ауданы
  • 1
    24
    Артық Іңкәр
    7 IT мектеп - лицей
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 1
    24
    Құрманғалиұлы Алихан
    Нәзір Төреқұлов атындағы IT мектеп-лицей
    Түркістан облысы
    Созақ ауданы
  • 1
    24
    №9 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 1
    24
    №9 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 1
    24
    №8 Төле би ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 1
    24
    Мағдатова Аяулым
    М.Горький ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қаратал ауданы
  • 1
    24
    Тоқан Бибарыс Бақытжанұлы
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    24
    Майтөбе орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №50 Мектеп-лицей
  • 1
    24
    Әмина Сапарқызы
    №30 қазақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    24
    Сарсенбин Алихан
    №51 мектеп-гимназия
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    24
    №2 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 1
    24
    Рысбай Нұрбақыт
    39-гимназия
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    24
    Жайлаубаева Еркемай
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    24
    Розбаева Дурдона Улугбековна
    №20 ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 1
    24
    Нурбаева Күнайым Нуржанқызы
    №51 мектеп-гимназия
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    24
    Галымов Мирас
    №62 Мектеп-гимназиясы
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Сарыарқа ауданы
  • 1
    24
    Қақарман Жансұлу Жасұланқызы
    Т. Жүргенов ат. №136 мектеп-лицейі
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    24
    Қойшыбай Іңкар
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    24
    Берикбай Амина
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    24
    Жаңаберген Нұрерке
    №109 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    24
    Қалмахан Медина Нұрланқызы
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    24
    Дархан Дүйсен
    "Қаныш Сатпаев атындағы орта мектеп"КММ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    24
    Ақшұқыр мектеп-лицейі
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №68 ОМ
  • 1
    24
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    24
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    24
    Тұрлан Абзал
    Опорный орта мектебі КММ
    Маңғыстау облысы
    Бейнеу ауданы
  • 1
    24
    Нұрланқызы Мадина
    "Қаныш Сатпаев атындағы орта мектеп"КММ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    24
    Ержанова Айару
    М.Әуезов атындағы орта мектеп
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    24
    Бағыдолла Айнар Зайноллақызы
    №2 Теректі ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Күршім ауданы
  • 1
    24
    Құдайберген Арайлым Саятханқызы
    "Қаныш Сатпаев атындағы орта мектеп"КММ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    24
    №10 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 1
    24
    №10 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 1
    24
    Куанжанова Сымбат Маратқызы
    Бауыржан Момышұлы атындағы №35 мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    24
    Берліқожанов ат. №11 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 1
    24
    Муратов Хасан
    №30 қазақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    24
    Берліқожанов ат. №11 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 1
    24
    Абибулла Ақжол Амангелдіұлы
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 1
    24
    Акуан Шахназ
    №30 қазақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    24
    Берікқызы Айсель
    Шестаков атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Ескелді ауданы
  • 1
    24
    Анеля Давлет
    Аблайхан ат. №93 ОМ
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 1
    24
    Қадай Нұрай Еркінқызы
    "Жаңғызтөбе орта мектеп-балабақша кешені&quot
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 1
    24
    Ерден Ханкелді
    №172 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    24
    Сұлтан Марғұлан
    24 лицей
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    24
    Жандарбеков ат. ООМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    Ғали Орманов ат. №7 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    24
    Қапар Іңкәр Даниярқызы
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Файзуллаева Мерей
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    24
    Болатбек Нұрасыл Гайдарұлы
    К.Азербаев ат. Мектеп
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Қалдыбай Медина
    №5 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    24
    №10 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 1
    24
    №10 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 1
    24
    122 Ақжар жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    24
    Жақыпқызы Жансая
    Қырғызсай ОМ
    Алматы облысы
    Ұйғыр ауданы
  • 1
    24
    №10 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 1
    24
    Жолдас Асия Оңғарбайқызы
    Рахат орта мектебі кмм
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    24
    Жакенов Нурбек Нуржанович
    К.Азербаев ат. Мектеп
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Рахметолла Сырым
    №30 қазақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    24
    Еңбек №22 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 1
    24
    Қуанышев Бекжан Ержанұлы
    №30 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    24
    Кульжимирова Малика
    №30 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    24
    Төлеген Ибраһим
    № 64 Ж.Аймауытов мектеп-гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    24
    Әлімхан Альбина Мақсатқызы
    Қ.Сәтбаев атындағы №10 мектеп гимназия интернаты
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 1
    24
    Асқар Балнұр Қуатқызы
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    24
    Аманкелді Арнұр
    84ЖББМЕКТЕП
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 1
    24
    Т.Рысқұлов ауылы №28 ЖОББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 1
    24
    Қайнар ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №53 ОМ
  • 1
    24
    Мұхамеджан Әділет
    №75 көпсалалы мектеп-гимназиясы
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    24
    Тілеубекұлы Ерасыл
    Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    24
    Дәрия Нұрсадық
    Ново-Иртыш ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Глубокое ауданы
  • 1
    24
    Муратбекова Алтынай
    Бикадамов
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    24
    Куанышбаев Ерсултан Ахметович
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Жұмажан Нұралишах
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 1
    24
    Серік Ажар
    82 "Дарын" мамандандырылған лицейі
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Есіл ауданы
  • 1
    24
    Қуатбай Нұрасыл Амангелдіұлы
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 1
    24
    Андасов Нурасыл Бакитжанович
    Пиджим ОМ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 1
    24
    Жұмабек Қаршыға Нұрболұлы
    №41 А.Байтұрсынұлы ат. мектеп-гимназия
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 1
    24
    Абдрашит Медина
    ДБАГ АЛЬ-ФАРАБИ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Бейсенбек Аружан
    МЖДШО бар №17 мектебі МКМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    24
    Юсупалиева Зебинисо
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 1
    24
    Пірлібай Нұртілеу Ғалымжанұлы
    №3 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Қарақия ауданы
  • 1
    24
    Нургазы Айша Алмаскызы
    Күреңбел қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 1
    24
    Байжанұлы Мирас
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    Әбдібай Еркеназ Бақытбекқызы
    25 орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Бақытжан Бекарыс
    Әсет Бейсеуов орта мектебі
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    24
    Дүйсен Әділет Махсетұлы
    Қ.Сәтбаев атындағы №10 мектеп гимназия интернаты
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 1
    24
    Қайрбекұлы Айбат
    24 орта мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    24
    Бесікбай Арсен Айдынұлы
    И. Трубицын атындағы №17 ЖББМГ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    24
    Қарқын Жансая
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    24
    Түгелбай Олжас Орынтайұлы
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    24
    Доган Кюбра
    176 мектеп-гимназиясы
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 1
    24
    Даутбек Ания Айдынқызы
    Шамалған ауылындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Жамбарбек Қайсар
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 1
    24
    Ануарбеков Арсен Асланұлы
    Қалалық көпсалалы қазақ мектеп-гимназиясы КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз қаласы
  • 1
    24
    Ертай Бөртай Айдарбекұлы
    КГУ "Начальная школа 2"
    Түркістан облысы
    Арыс ауданы
  • 1
    24
    Асылбек Аружан
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Кәусар
    Шамалған ауылындағы ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Еркін Амира
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    Матай Анель Серікқызы
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытаты Әл Фар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Мадениет Айым
    №7 Қ.Спатаев атындағы МЛ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    24
    Жұмабекқызы Жансая
    24 лицей
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    24
    Жандос ұлы Нұрбол
    Бауыржан Момышұлы атындағы №35 мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    24
    Құрал Нұржігіт Айымбекұлы
    24 лицей
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    24
    Мұратқызы Аяулым
    №172 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    24
    Әбдіжапар Айша Бақтиярқызы
    №14 орта мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    Нұрлан Ұлпан
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытаты Әл Фар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    С.Сауранбаева ат. ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №53 ОМ
  • 1
    24
    Бейбит Асия Ернатқызы
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    24
    Керімбай Алихан
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    24
    Нұрсұлтанова Айзере
    2-мектеп-гимназия
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    24
    Мұратбекқызы Айша
    Наурызбай батыр Құтпанбетулы атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    24
    Сатыбалды Жанарыс
    Атырау облысы
    Махамбет ауданы
  • 1
    24
    Әбілқайыр Кәусар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Даниял Ерасыл
    Үшарал қазақ гимназиясы
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 1
    24
    Апшерханұлы Ислам
    Наурызбай батыр Құтпанбетулы атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    24
    Оразбай Әділжан Қуанышұлы
    М.Түймебаев атындағы №43 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    24
    Нұрмұхамбет Салтанат
    №24 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    24
    188 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    И. В. Панфилов ат. Қазақ - Ресей мамандандырылған
  • 1
    24
    Көмекбай Дина Мұратқызы
    М.Түймебаев атындағы №43 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    24
    Сайлау Абдулазиз
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 1
    24
    Калин Ернұр
    "Сағашилі ЖББ орта мектебі" КММ
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 1
    24
    Амангелді Томирис
    Ақжар ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Май ауданы
  • 1
    24
    Нигметолда Амирхан
    №47 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 1
    24
    Есболат Аяулым Қасқырбайқызы
    №64 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 1
    24
    Сәрсенқызы Перизат
    Шетпе гимназиясы
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 1
    24
    Жафар Аяла Асқарқызы
    Төле би ат. №7 ОМ
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 1
    23
    Багдат Абдулғафур
    №122 ЖББМ КММ
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    23
    Төлеухан Жаннұр Талғатұлы
    3 орта мектеп
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    23
    Елубай Айнәзік
    №15 ОМ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Абдильманова Айман Жолтаевна
    Ғали Орманов ат. №7 Мектеп-гимназиясы
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Сарыарқа ауданы
  • 1
    23
    Марат Алина
    №2 "Мұрагер" ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    23
    Аякөз Базарбек
    Ғали Орманов атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Ақсу ауданы
  • 1
    23
    Мұратқызы Әмина
    Мектепке дейінгі шағын орталығы бар №21 ОМ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Еркежан Омарова
    М.Әуезов атындағы орта мектеп
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    23
    Мусағалиұлы Мухаммедали
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    23
    Қабыл Бауыржан Ғалымжанұлы
    Алғабас ОМ
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 1
    23
    Бимұрза Нұрислам
    №132 ЖОББМ КММ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Жеңісхан Дилназ Қанатқанқызы
    М.Әуезов ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 1
    23
    Халел Даяна
    "Үшқоңыр" орта мектеп*гимназия мектепке дейінгі ша
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Нұрбек Дана
    33 орта мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    23
    Антон Макаренко ат. ЖББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Центральная" экономикалық мектебі
  • 1
    23
    Аханбай Ауару
    №119 Мектеп-лицей
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    23
    Түгелбаева Уасиля Ерланқызы
    "№ 6 ЖОББМ" КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    23
    №9 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 1
    23
    №9 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 1
    23
    Кеңшілік Еркеназ Толағайқызы
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    23
    Шабарбек Еңлік Айдосқызы
    №39 гимназия
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Сегизбаев Дияр Ержанович
    №12 ЖОББМ
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 1
    23
    Момынов Олжас
    №30 қазақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Бакыт Дiнмухаммед
    3 орта мектеп
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    23
    Серік Зияда Мұхтарұлы
    №2 ЖОББМ
    Қарағанды облысы
    Жезқазған
  • 1
    23
    Инара Ермахамбет
    Потанин ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Аққулы ауданы
  • 1
    23
    Оңталапова Аяулым
    "І.Үргенішбаев атындағы ЖОББМ" КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    23
    Жалбас Саян Саятұлы
    Сарыжаз ОМ
    Алматы облысы
    Райымбек ауданы
  • 1
    23
    Анарқан Аружан
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Дарменов Жанаман
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 1
    23
    Әлібек Гауһар Азаматқызы
    Фариза Оңғарсынова атындағы 41 гимназия мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Қанатбек Ақниет Бекенқызы
    Б. Момышұлы орта мектебі
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    23
    Қалдыбатыр Аружан Бахтиярқызы
    М. Ломоносов атындағы №5 орта мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Нурасыл Шакизадаев
    Т. Жүргенов ат. №136 мектеп-лицейі
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    23
    Башенбаев Нурали
    Жаңа жұлдыз ауылы ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Железі ауданы
  • 1
    23
    Сарсенбай Перизат Саматқызы
    "Дарын" мамандандырылған №82 лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 1
    23
    Амантай Айхан Асқарұлы
    М.Әуезов ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 1
    23
    Қанымжан Ақжол Ержанұлы
    Ж.Сыдыкова атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Ақсу ауданы
  • 1
    23
    Сүлеймен Әбілмансұр Айдарұлы
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Мұратбек Ақниет
    Қойшыбай Төлеубеков ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 1
    23
    Сагингали Еламан Елдарулы
    №41 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    №121 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 1
    23
    Мухаш Мөлдір Муратқызы
    Шамалған ауылындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Оралбай Аяла Қуанқызы
    МЖДШО бар № 33 жалпы білім беретін орта мектебі
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    23
    Ермекбай Арнұр Шоханұлы
    Т. Жүргенов ат. №136 мектеп-лицейі
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    23
    Мұхитұлы Иса
    Есжан Берліқожаұлы 11 атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Бекетай Дилара
    39 гимназия
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Серикова Ару Куанышкызы
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 1
    23
    Бейсенбек Ақнұр Мұратбекқызы
    МЖДШО бар № 33 жалпы білім беретін орта мектебі
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    23
    Какимсеит Данияр
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    23
    Кайнулдақызы Айсұлу
    Қонаев ат. №1 Қазақ ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    23
    Асылбек Меруерт Жандаулеткызы
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Амангелді Алима
    Шамалған ауылындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Кемельбекова Айдана Ерланқызы
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытаты Әл Фар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Байғонды Ернар
    24 лицей
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 1
    23
    132 ЖОББМ
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    23
    Қанат Гүлім Нұржанқызы
    39-гимназия
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Данияр
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Балтабеков Бекнар
    Шамалған бекетіндегі жаңа қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Алдан Еркебұлан
    В.И.Пацаев атындағы №2 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 1
    23
    Тәңірберген Ернұр Олжасұлы
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    23
    Тәліпбек Назира
    "С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектеп"
    Түркістан облысы
    Отырар ауданы
  • 1
    23
    Серікұлы Айбек
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 1
    23
    Нығмет Рабия Бағдатқызы
    №19 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    23
    Ильханова Айгерим
    Әсет Бейсеуов орта мектебі
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Манарбек Бектемір Дамирұлы
    №5 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Трубицына ат. №17 ОМ-гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    Акбердиева Диана
    К.Сатпаев атындагы 10 мектеп интернат гимназиясы
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 1
    23
    Нұрболат Жансая
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    23
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    23
    Бауыржанұлы Алихан
    Смағұлов атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    23
    Ұланұлы Мансұр
    Берліқожанов ат. №11 ОМ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    "Қазақстан" жалпы орта мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
  • 1
    23
    Бақыт Қуаныш
    "№16 жалпы білім беретін мектебі" КММ
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 1
    23
    №10 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 1
    23
    Ақзабаева Айым Арыстанбек қызы
    №56 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Елубай Ақбота Дулатқызы
    №7 С.Сейфуллин атындағы МГ
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 1
    23
    Аманжол Султанмахмут
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 1
    23
    Қарақол ОМ-бақшасы
    Халықаралық мектеп
    №160 ЖББМ
  • 1
    23
    Мазманова Элиф
    "Алтын ауыл" мектеп
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Жікпел Елхан
    188 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 1
    23
    Диана Алимкан
    24 орта мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    23
    Бағдолла Сымбат Медетқызы
    Берліқожанов ат. №11 ОМ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Сакен Аян Маратұлы
    МЖДШО бар №17 мектебі МКМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    23
    Аманғали Ерасыл Заманбекұлы
    Д.Бабатайұлы ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 1
    23
    Берліқожанов ат. №11 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 1
    23
    №122 Ақжар ЖОББМ
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    23
    Берліқожанов ат. №11 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 1
    23
    Аймұхамбет Кәусар Баыржанқызы
    Д.Бабатайұлы ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 1
    23
    Берліқожанов ат. №11 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 1
    23
    Шынғалиева Наргиз Еркебұланқызы
    №30 қазақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Акылбеков Исламали Маликович
    49 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 1
    23
    Б.Қосынов ат. ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 1
    23
    Берліқожанов ат. №11 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 1
    23
    Нағашбек Бегайым
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    23
    Есенбек Айша Асхатқызы
    Еркінқала орта мектебі
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    23
    Рахметқанұлы Ерзат
    Ғали Орманов атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Ақсу ауданы
  • 1
    23
    Жапарбек Санжар
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытаты Әл Фар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Жұмақадырқызы Іңкәр
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    23
    №45 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 1
    23
    Бақытжан Мереке Бауыржанұлы
    Сарыжаз ОМ
    Алматы облысы
    Райымбек ауданы
  • 1
    23
    Азирханова Нұрайым
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытаты Әл Фар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    №45 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 1
    23
    Қойбағар Ханкерей Серікұлы
    Шетпе гимназиясы
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 1
    23
    Әлхар Мұратбекұлы
    Кенен Әзірбаев КМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Әділұлы Тайыр
    Ө.Жаңабаев атындағы орта мектебі
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 1
    23
    Адылхан Дарина Асхаткызы
    О.Жандосов атындағы ОМ (Есік)
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    23
    Баймолданов Бейбарыс Маратович
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    23
    Мейрамбек Шұғыла Ұланқызы
    М.В.Ломоносов атындағы ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    23
    Абдықадыр Сымбат
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 1
    23
    Дүйсенбек Әли Сәбитұлы
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    23
    Алихан Алмасбекұлы
    №2 ОМ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Талгат Азамат Айдарулы
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Асқар Айзере
    Б.Қосынов ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Турсынбек Нурсултан
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Маратова Айнара
    Құмжарған ЖББОМ
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 1
    23
    Жұбатқан Ақзиада Үрістемханқызы
    №250 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    23
    Еркебуланкызы Хадиша
    Молдағұлова ат. Мектеп
    Түркістан облысы
    Созақ ауданы
  • 1
    23
    Нурлан Ерасыл Нуржанулы
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Тайтөбе ОМ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №74 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    Ербол Мейрамбек
    Наурызбай батыр Құтпанбетулы атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Қаратал ОМ
    Халықаралық мектеп
    №196 ЖББМ
  • 1
    23
    Тайтөбе а.ОМ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №74 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    Тайтөбе а.ОМ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №74 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    Жандарбеков ат. ООМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    Ғали Орманов ат. №7 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    23
    Абубакиров Мухаммедали
    С.Торайғыров ат. №30 ОМ
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 1
    23
    Кеңес Іңкәр
    №157 ОМ
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 1
    23
    Дуйсебай Әділжан Айдарбекұлы
    5 мектеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Мырзахан Ерасыл Алтайұлы
    №133 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    23
    Басимов Әлинұр Дәуренұлы
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    23
    Рихсибоева Махларой Руслан қызы
    Мегаполис жекеменшік мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Елубай Жадыра Бахытжанқызы
    №12 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Дахан Арайлым Мұхтарқызы
    №41 М. Оразалиев ЖОМ
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 1
    23
    Қуандық Мейірман Айдарұлы
    №7 С.Сейфуллин атындағы МГ
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 1
    23
    Атиш Әлинұр
    №172 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    23
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 1
    23
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 1
    23
    №10 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 1
    23
    №10 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 1
    23
    Еркінбек Мансур Ерланұлы
    59 мектеп лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Есіл ауданы
  • 1
    23
    Сундетбай Алия
    39-гимназия
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Суюндиков Расул
    №25 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Серікжан Мөлдір Төлеужанқызы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 1
    23
    Мейіржан Бахтзайсанов
    М.В.Ломоносов атындағы ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    23
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 1
    23
    Жетпісбай Аяулым Жандарбекқызы
    №73 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Қаирбай Санжар Манарбекұлы
    №7 ОМ
    Ақмола облысы
    Атбасар ауданы
  • 1
    23
    Аяпбек Дамир Елдосұлы
    №3 ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    23
    Барсаева Еркежан
    №3 Алға орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 1
    23
    Бақытқызы Інжу
    Ұ.Бағаев атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 1
    23
    Ерікқызы Сәния
    №3 ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    23
    Ермағанбет Ердаулет
    №3 ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    23
    №10 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 1
    23
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 1
    23
    №10 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 1
    23
    Әбдәзім Жәңгір
    №59 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 1
    23
    Тәжітай Шұғыла Нұрғалиқызы
    М.Әуезов ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Отырар ауданы
  • 1
    23
    Абай Алиаскар Бакытжанулы
    М.Жұмабаев ат. №19 ОМГ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Баекова Аяулым Алпамыскызы
    №30 қазақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Әжібай Рамазан
    Атырау облысы
    Қызылқоға ауданы
  • 1
    23
    Құмарбек Арайлым Еркінқызы
    3 орта мектеп
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    23
    Зулпас Ерасыл
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    23
    Иемберген Ислам Ерланұлы
    Күреңбел қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 1
    23
    №45 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 1
    23
    Тасқынбек Жансая
    Васильковка ЖББМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 1
    23
    Шомахбай Бекарыс
    №7 С.Сейфуллин атындағы МГ
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 1
    23
    Наурзбаев Исмаил
    №50 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Барбол Елжан Алмазұлы
    "Бейімбет Майлин атындағы №7 МГ"КММ
    Қостанай облысы
    Рудный қаласы
  • 1
    23
    Сасан би ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №152 ЖББМ
  • 1
    23
    Жамалатдинова Арайлым
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Мухатай Ерназ Ерланұлы
    №7 С.Сейфуллин атындағы МГ
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 1
    23
    Ұзақ Сүлеймен Райымбекұлы
    Сағыз ОМ
    Ақтөбе облысы
    Байғанин ауданы
  • 1
    23
    Аманбек Дәулет
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    23
    Айсұлтан Адильханов
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Cәдуақас Ақнұр
    №179 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    23
    Аманбай Нұрғиса
    Әсет Бейсеуов орта мектебі
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    23
    Тулепова Аружан Ерболатовна
    41 мектеп-гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Қанибек Бибінұр Бақытбекқызы
    №11 ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    23
    Бекмұхан Назым Кайырбеккызы
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    23
    №6 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 1
    23
    Әбдімәлік Айша
    Молдағұлова ат. Мектеп
    Түркістан облысы
    Созақ ауданы
  • 1
    23
    Әлімберді Ерасыл
    104 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    23
    Нуркамал Сардар Манарғазыұлы
    №26 ЖОББМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    Жұмагелді Айару Ұланқызы
    №1 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Кыдырберген Нурхан
    Жаңаөзен мектеп-гимназиясы
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 1
    23
    Айтжанқызы Каусар
    Т. Рысқұлов ат. №16 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    23
    №36 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 1
    23
    Ақеділ Орманов
    Шәкәрім ат. үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    С.Мұқанов ат. ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №80 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    23
    Адилханова Дильназ Нұрмұхан қызы
    №19 жалпы білім беретін орта мектеп
    Атырау облысы
    Жылыой ауданы
  • 1
    23
    Сламжан Сәбира Бауржанқызы
    Ы Алтынсарин атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    23
    Турсынбек Ералы
    №14 орта мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Садыхан Нурислам
    163 мектеп-лицей
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    23
    Бухарбек Айлин
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    23
    Қаният Айбол Болатұлы
    Шəкəрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимн
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    Шәріпхан Мағжан Айдынұлы
    №20 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Жұмағали Наурыз Жасанұлы
    Маңғыстау облысы
    Қарақия ауданы
  • 1
    23
    Қуанышбек Даулет
    Сүйінбай атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Бірлікнұрқызы Жанерке
    Б.Момышұлы атындағы №35 мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    23
    Абдреим Куралай
    Рахат ауылдық округі №1 орта мектебі
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    23
    Шаймерден Рахима Сағадатқызы
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    23
    Сапарғали Алпамыс Қайреденұлы
    Ж. Ағаділов ат. ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Баянауыл ауданы
  • 1
    23
    Алдабек Аиғаным
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытаты Әл Фар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Төрегелді Іңкәр Әлібекқызы
    Түркістан облысы
    Отырар ауданы
  • 1
    23
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
  • 1
    23
    Султан Мерей Қайратұлы
    Трекин ЖБББҚМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Бәйтерек ауданы
  • 1
    23
    МАДИЯРҰЛЫ ДАНИЯР
    Жаркент ОМ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 1
    23
    Қайрат Даниал
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Бисерік Аңсар Қанатұлы
    М.Жұмабаев ат. №19 ОМГ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    С.Бердіқұлов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    23
    Оздоева Зарина Магомедовна
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 1
    23
    Асқар Хамажай
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Ғали Мансұр
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Тұрлыахметов Бекарыс
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    23
    Жайлаубай Жанайым Айдоскызы
    Рахат ауылдық округі №1 орта мектебі
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    23
    Абдуманап Әділжан Даулетұлы
    Жамбыл атындағы №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Тоқтамыс Жанерке
    Рахат ауылдық округі №1 орта мектебі
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    23
    Оразнай Айярум Ержанқызы
    Б.Қосынов ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    23
    Қажығұмар Бексұлтан
    №11 орта мектеп МКМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Насыр Қарақат Исембайқызы
    Рахат ауылдық округі №1 орта мектебі
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    23
    Әуезов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №80 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    Есболған Арайлым Нүрбек қызы
    Антон Макаренко ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Зәкір Зере Бегәділқызы
    Үшқоңыр орта мектеп -гимназиясы
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Маданиетов Тайыр Ерболұлы
    Р. Мәрсеков ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 1
    23
    Сұраубаева Ләйлә Алибиевна
    Т. Рысқұлов ат. №16 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    23
    Нуриддин Нурали
    №200 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 1
    23
    Т. Рысқұлов ат. №28 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    С.Бердіқұлов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    23
    №169 мектеп - лицей
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 1
    23
    Майкен Асылан Дулатұлы
    М.Әуезов атындағы орта мектеп
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    23
    Қашақбай Еркемарал Арманқызы
    №30 қазақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    №36 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 1
    23
    Ерланов Дастан Ерганатұлы
    № 179 жалпы білім беретін мектеп
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    23
    Атажанов Ахмет Махамбетұлы
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 1
    23
    Оразбек Мейіржан
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    23
    Курманбаева Аяна Ерболатовна
    №30 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    23
    Бек Муслим
    №80 мектеп-лицей
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Нұртайқызы Жібек
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    Kamilla
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    23
    Қалдыбай Азиз
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Сапаш Айару Нұржанқызы
    Алтынсарин ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    С.Сауранбаева ат. ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №53 ОМ
  • 1
    23
    Асылбек Нұрмұхамед
    "М.Бейсебаев атындағы орта мектеп мектепке де
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Бектурова Аиша
    М.Жұмабаев ат. №19 ОМГ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Абай Айкөркем Азаматқызы
    4 орта мектеп
    Алматы облысы
    Ұйғыр ауданы
  • 1
    23
    Бауыржанұлы Темірлан
    ҮШҚОҢЫР ОРТА-МЕКТЕП ГИМНАЗИЯСЫ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Нургали Султан
    М.Жұмабаев ат. №19 ОМГ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Көкенов ат. №160 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 1
    23
    Асауов Бекзат Болатович
    19 жалпы орта білім мектебі
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 1
    23
    Али Нұрсадыр
    №198ЖББМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 1
    23
    Алтынбекқызы Ақмарал
    А.Байтұрсынов атындағы №5 ЖОМ
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 1
    23
    Самет Еркежан
    Б.Римова ат. ЖЖО ОМ
    Алматы облысы
    Қаратал ауданы
  • 1
    23
    Сағынай Аяжан
    Күреңбел қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 1
    23
    Шаяхмет Айбек
    Алматы облысы
    Қаратал ауданы
  • 1
    23
    Балғабай Балнұр
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    23
    Кенжин Санжар Ерболұлы
    "Сағашилі ЖББ орта мектебі" КММ
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 1
    23
    Сүлеймен Іңкәр
    С.Сауранбаева ат. ОМ
    Алматы облысы
    Райымбек ауданы
  • 1
    23
    Айтмұқаш Нариман Алмасұлы
    Шәкәрім ат. үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    РИЗАБЕКҚЫЗЫ АРУЖАН
    М.В.Ломоносов атындағы ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    23
    Қали Меруерт Қайратқызы
    "Қаныш Сатпаев атындағы орта мектеп"КММ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    23
    Серіков Темірлан Асыланұлы
    М.В.Ломоносов атындағы ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    23
    Тастан Марлен Ғазизбекұлы
    Ә.Бектаев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп
    Түркістан облысы
    Қазығұрт ауданы
  • 1
    23
    Ауталып Мерей Ерканатқызы
    С. Серкебаев атындағы орта мектеп гимназиясы
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 1
    23
    Өмірзақ Арман Ерланұлы
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 1
    23
    Нұржан Батыр Мақсатұлы
    104 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    23
    Мырзакім Нұрбек
    С.Серкебаев атындағы орта мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 1
    23
    Фермебай Қасымхан Бекжанұлы
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Айтахын Азамат
    "Үшқоңыр" орта мектеп*гимназия мектепке дейінгі ша
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Мұңайтпас Эльдар
    Сағашилі орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 1
    23
    Калжан Сымбат Бағдатқызы
    Үшқоңыр ОМГ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Дулаткызы Жулдыз
    "Қаныш Сатпаев атындағы орта мектеп"КММ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    23
    ДБАГ Әл-Фараби
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 1
    23
    Дастан Искандаров
    "Қаныш Сатпаев атындағы орта мектеп"КММ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    23
    Өміртай Көзайым
    ОМГ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    23
    Асланбекова Нурая
    №30 қазақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Файзуллина Айару Руслан қызы
    Сарыжаз ОМ
    Алматы облысы
    Райымбек ауданы
  • 1
    23
    Алихан Ерболұлы Нұрбек
    №12 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Жалғасбаева Жасмин Қалабайқызы
    Хлебодаровка ОМ
    Ақтөбе облысы
    Мартөк ауданы
  • 1
    23
    Әлімжан Нұрислам
    №8 мектеп
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    23
    Мутали Сулейман Динмухамедулы
    №4 Қарғалы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Жақан Сымбат
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 1
    23
    Антон Макаренко ат. ЖББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Центральная" экономикалық мектебі
  • 1
    23
    Пердебек Ақниет
    П. Тәжібаева ОМ
    Түркістан облысы
    Қазығұрт ауданы
  • 1
    23
    Айша Кеңесова
    Ю.Гагарин атындағы ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    23
    Сапарәлі Марал
    №132 ЖОББМ КММ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Кадырбек Даниал
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Барақбаев Нұрдос Күнболатұлы
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    23
    Ғалымжан Арлан
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Досимхан Нұрай Асқарқызы
    А.Пушкин атындағы №3 ЖОМ
    Түркістан облысы
    Мақтаарал ауданы
  • 1
    23
    Садуақасов Мейіржан Серікұлы
    " Қалалық көпсалалы қазақ мектеп - гимназиясы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 1
    23
    Т. Алиев ат. ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №36 ОМ
  • 1
    23
    Базарбай Нурида
    Үшқоңыр қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Қанатбек Қайсар Жандосұлы
    №20 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Жақсыбек Елдарын Қанатұлы
    әл-Фараби ат. №14 ОМ
    Түркістан облысы
    Кентау қаласы
  • 1
    23
    Жаилған Каусар
    №24 орта мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    23
    Ахмет Гүлназ
    № 64 Ж.Аймауытов мектеп-гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Серік Жазира
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Нұрланұлы Абдулғани
    №2 Қосшы орта мектебі
    Ақмола облысы
    Целиноград ауданы
  • 1
    23
    Антон Макаренко ат. ЖББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Центральная" экономикалық мектебі
  • 1