Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

А.Байтұрсынұлы атындағы қазақ тілі мен әдебиеті олимпиадасы

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Асылбек Айдана
    Ю. Гагарин атындағы орта мектеп
    Павлодар облысы
    Ақсу қаласы
  • 1
    24
    Жибек Жумаш
    №5 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    24
    Жиделі жалпы орта білім беретін мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    Дарынды балаларға арналған "Зерде" №9 мектебі
  • 1
    23
    №47 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 1
    23
    Кәрімбердиева Шапағат
    №111 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    23
    Бақытбек Фарида Мұханбетжанқызы
    К.Қаракөзов атындағы №235 ЖОББМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    23
    Шойбек Маржан
    №28 IT мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Төлеуғали Көркем
    Әл-Фараби атындағы №21 мамандандырылған гимназия
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Жанарбекова Динара
    Шығыс Қазақстан облысы
    Тарбағатай ауданы
  • 1
    23
    Амина Калмырзаева
    №15 ОМ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Жақан Мөлдір
    №59 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 1
    23
    Тунгатарова Жанеля Айболовна
    Абылай хан атындағы №4 ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    23
    Кабиева Назгуль
    Химия-биология бағытындағы НЗМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 1
    23
    Абулхайр Әсел Жолдасқызы
    М. Мәметова ат. №27 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Сарқыт Дина
    "№10 қазақ мектеп-гимназиясы" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз қаласы
  • 1
    23
    М.Горький атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    22
    Жиделі жалпы орта білім беретін мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    Дарынды балаларға арналған "Зерде" №9 мектебі
  • 2
    22
    Алибек Канижан
    Қырғауылды ауылының ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    22
    Блял Хадиша Нұрбекқызы
    №102 МГ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    22
    Қанағат Зухра
    28 орта мектеп
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 2
    22
    Құлтаев Бек
    №6 орта мектеп
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    22
    Әлия Нұржанова
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    22
    Шуренова Ақмерей Сарсенбайқызы
    №6 орта мектеп
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    22
    Шагибанова Айгерим Темурқызы
    Теректі аудандық линвистикалық гимназиясы
    Батыс Қазақстан облысы
    Теректі ауданы
  • 2
    22
    Ерғанатова Айгүл Жұмахметқызы
    "М.Мақатаев атындағы №47 ЖОМ"КММ
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 2
    22
    Болатова Дильназ Болатқызы
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    22
    Мадибекова Данеля
    Ә.Бөкейханов ат. №1 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Жаңбырбаева Шұғыла Жалғасбайқызы
    Атырау облысы
    Индер ауданы
  • 2
    22
    Касымова Балауса Сергазыновна
    Жалайыри ат. ОМГ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 2
    22
    Жанель Ильяс
    44 мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    22
    №142 ЖОМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 2
    22
    Жеңісқанова Сабина
    №2 Теректі ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Күршім ауданы
  • 2
    21
    Тазабаева Назерке
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Павлик Олжас Рахатұлы
    әл-Фараби ат. ҚазҰУ
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 2
    21
    Айдана Мақсұтқызы
    Жамбыл атындағы №120 ЖОББМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    21
    Тұрархан Аида
    №28 IT мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Даниярқызы Ақжан
    24 лицей
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    21
    Жұматаева Назерке Ғабитқызы
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 2
    21
    Садвакас Эльнура
    №36 ЖББОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    21
    Марал
    №49 орта мектеп
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 2
    21
    Багимшибаева Томирис
    №12 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    21
    Өтепбаева Нұрбақыт Дүйсенғалиқызы
    №60 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Ақынбек Дана
    1 Дарын мектеп- интернаты
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    21
    Әшірбай Жайна
    №1 «Дарын» мектеп-интернаты
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    21
    Қойшан Алмажан Асқарбекқызы
    Хлебодаровка ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Мартөк ауданы
  • 2
    21
    Тылгатбеков Мади
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    21
    Бектұрқызы Мерей
    Т.Қабылов атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    21
    Ағзам Ақгүлім
    №187 IT мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    21
    Мухтар Абылай
    №98 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    21
    Турсынова Камила
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Кадрақын Әсел Кадрақынқызы
    О.Жандосов атындағы ОМ (Есік)
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    21
    Асылжан Абенова
    №4 Қандыағаш ОМ
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 2
    21
    Анель Ниязбаева Медетовна
    "№ 44 орта мектеп " МКМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    21
    Кулышев Алмас
    №2 Қарғалы мамандырылған гимназиясы
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Айтаева София
    №2 Қарғалы мамандырылған гимназиясы
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Төретай Мариям
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    21
    Есимханова Гульназ
    №26 ЖОББМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    21
    Аружан Жарилкасинова
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    21
    Жолжан Нұртай Сартайұлы
    №2 Ембі ОМ
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 2
    21
    Төлеш Ұлжалғас
    Тынысбеков ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 2
    20
    Акжан Тойбаева
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    20
    Бақыт Перизат
    К.Жапсарбаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 2
    20
    Нұрдаулет Арайлым Нұрдаулетқызы
    №42 жалпы білім беретін орта мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    20
    Бақытбек Зарина
    №187 IT мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    20
    Скендір Ақжан Сәкенқызы
    № 24 Лицей
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    20
    Бейсембеков Ерасыл
    53 мектеп-гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Абай атындағы РММИ
    №6 Гимназия
    № 134 Гимназия
  • 2
    20
    Еспембет Қамарсұлу
    С.Сейфуллин атындағы №4 ІТ мектеп-лицейі
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    20
    Молдабаева Аружан
    Кенен Әзірбаев КМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    20
    Аташова Айгерім
    Шамалған станциясындағы Қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    20
    Даулетиярова Айсулу
    Алмалыбақ ауылындағы орта мектеп-гимназия МДШО
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    20
    Абдыкаримова Гүлнұр
    "№10 қазақ мектеп-гимназиясы" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз қаласы
  • 2
    20
    Мухаметкарим Үміт
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    20
    Айтқазиева Дана
    "№10 қазақ мектеп-гимназиясы" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз қаласы
  • 2
    20
    Ғаниқызы Таңшолпан
    28 орта мектеп
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 2
    20
    Сабина Сафар
    №7 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    20
    Мадалим Еркежан Макенқызы
    "Бөлек батыр атындағы орта мектеп" КММ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    20
    Жакиянова Аружан
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 2
    20
    Таймасханова Аружан
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    20
    Нуркайдаров Дарын
    №30 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 2
    20
    Сарсимбек Айгерім
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 2
    20
    Бабаева Камила
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    20
    Жанабаева Жансая
    №11 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Саудаш Әділет Асқарұлы
    "Бөлек батыр атындағы орта мектеп" КММ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    20
    Ержанұлы Батырхан
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    20
    Өзбек Сезім Тойбекқызы
    №33 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    20
    Ербол Диана
    әл-Фараби атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    20
    Амина Сериккалиева
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    20
    Болат Альбина
    М.Арын атындағы №24 ДБАМЛ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    Нұрбекқызы Диана
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 2
    20
    Артық Аружан
    1 Дарын мектеп- интернаты
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    20
    Мамирова Дина
    №1 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    19
    Сағынбай Қалдыгүл Алшынқызы
    Қарауылкелді ОМ
    Ақтөбе облысы
    Байғанин ауданы
  • 3
    19
    Амирова Ситора
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    19
    Қонысбек Алтынай Қонысбекқызы
    Т. Айтбаев ат. №132 ОМ
    Қызылорда облысы
    Сырдария ауданы
  • 3
    19
    Мукатаева Мерей
    №126 мамандандырылған лицей
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    19
    Бердалиев Рамазан Мақсатұлы
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    19
    Райымбердиева Аделя
    №1 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    19
    Қабдылбек Даяна Жанарбекқызы
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    19
    Қапалбай Амина
    М.Арын атындағы №24 ДБАМЛ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    19
    Марсжанова Рузана
    Садвақасов ат. ОМ
    Алматы облысы
    Ұйғыр ауданы
  • 3
    19
    Әсет Арина
    М.Арын атындағы №24 ДБАМЛ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    19
    Малтай Алтынай Мұратқызы
    К.Жапсарбаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 3
    19
    Исаева Айым Маратовна
    №31 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    19
    Замира Искакова
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    Nazarkul Aidana
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    19
    Орынбек Әдемі
    С. Серкебаев атындағы орта мектеп гимназиясы
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 3
    19
    №54 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 3
    19
    Серік Асем
    Қ. Күржіманұлы атындағы №8 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 3
    19
    Аутен Мухамед
    Қ.Әбдіғұлов атындағы 34 орта мектеп гимназиясы
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    19
    №13 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 3
    19
    Арайлым Мейрамбек
    Керімбай ат. №12 Қазақ МГ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Дайрабаева Айжан
    №74 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    19
    Аяулым Аманжол
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын Қарға
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    19
    Сағадиева Дамира Рүстемқызы
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 3
    19
    Мейранбек Дария
    №1 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    19
    Максутова Малика
    Жаңғызтөбе орта мектеп-балабақша кешені
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 3
    19
    Сағымбаева Айгерім
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    19
    Аяпбергенова Ақнұр
    №6 орта мектеп
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    19
    Жетен Біржан
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    19
    Н.Алдабергенова атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №42 ОМ
  • 3
    19
    Н.Алдабергенова атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №42 ОМ
  • 3
    18
    Сарсенбек Аделя Болатқызы
    "№ 44 орта мектеп " МКМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    18
    Усенова Айсулу Амангелдиқызы
    А.Байсалбаев ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    Анарбек Аружан
    №36 ЖББОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    18
    Әділбеков Рахат
    Ш.Абенов ат. ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 3
    18
    Айнұр Құбылтаева
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    18
    Умбетжан Шолпан
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын Қарға
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    Қалдыбек Қажығали
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Ұзақбаева Еркеназ Өмірсерікқызы
    №60 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Нұрадин Аяулым Бауыржанқызы
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    18
    Алтаева Гүлзат
    № 1 мамандандырылған үш тілде оқытатын мектеп-инте
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    18
    Санатова Жанель
    Жетіжал ОМ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 3
    18
    Куралова Эльдана
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    18
    Алтынай Даулетова
    №5 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    18
    Паней Сулушаш
    №2 ОМ
    Қостанай облысы
    Федоров ауданы
  • 3
    18
    Мұхтархан Жансая
    Жамбыл ат. Мамандандырылған мектеп-интернаты
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 3
    18
    Оразбай Аружан
    №28 мектеп-гимназия
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    18
    Нұрлан Ақнұр Нұрланқызы
    2 жылпы білім беретін мектеп
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 3
    18
    Киргизбаева Алина
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    18
    Қымбат Аманова
    Ш.Уәлиханов атындағы ОМ (Қайназар)
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    18
    Макулбаева Аруна
    Байтерек ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    18
    Қоңырбаева Нұршат
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    18
    Аружан Шарап
    А. Жексембеков атындағы қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    18
    Төкен Есенкелді
    №36 мектеп-лицей
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    18
    Баян
    М.Жұмабаев ат. №19 ОМГ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    18
    Ахметова Анель
    Қырғауылды ауылының ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    Әуелбекова Сания Русланқызы
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    18
    Рысбек Әсем Досанқызы
    Т. Токтаров ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    Мухтарова Аружан Мухтаровна
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    Асел Кабилова
    44 орта мектеп
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    18
    Қайыржан Перизат
    Мұқыр орта мектебі
    Атырау облысы
    Қызылқоға ауданы
  • 3
    18
    Серік Балнұр
    К.Жапсарбаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 3
    18
    Осипова Дарина
    №10 ОМ
    Қостанай облысы
    Қостанай қаласы
  • 3
    18
    Адина Кудайберген
    Керімбай ат. №12 Қазақ МГ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Шымырқұл Перизат
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    17
    Еслямбек Диляра
    "Бөлек батыр атындағы орта мектеп" КММ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    17
    Назира Бекдаулет
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    17
    Бақытжанқызы Алуа
    № 25 Қазақ қыздар мектебі
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    17
    Таджибай Алия
    №3 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    17
    Шопчекбаев Қайрат
    А. Байтұрсынов атындағы №50 мектеп-гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    17
    Жолтай Мөлдір Өмірқызы
    Қарағанды облысы
    Қарқаралы ауданы
  • 3
    17
    Абдрахманова Нурия
    Қостанай облысы
    Арқалық қаласы
  • 3
    17
    Кубашева Құралай
    Қ. Күржіманұлы атындағы №8 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 3
    17
    Алымов Исатай
    №4 Қандыағаш ОМ
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 3
    17
    Елжан Мусин
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    17
    Н.Алдабергенова атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №42 ОМ
  • 3
    17
    Мөлдір Амирханова
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    17
    Проценко Виктория
    Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің №9 &quot
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    17
    Елшан Аяулым
    №11 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Есенова Алтынай
    Облыстық есту және сөйлеу қабілеті бұзылған балала
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 3
    17
    Оразалиева Анар
    №15 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    17
    Мұханбетқали Арайлым Бердіғазықызы
    №6 орта мектеп
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    17
    Копишева Айгерим
    № 25 Қазақ қыздар мектебі
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    17
    Атамқұлов Тұрсынхан
    Керімбай ат. №12 Қазақ МГ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Мухамет Аружан Ержанқызы
    Масақ ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    17
    Қадырбек Алтынай Нұрқызы
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 3
    17
    Азизова Уммина
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын Қарға
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    17
    Айтқұлова Камила Қайратқызы
    Ы. Алтынсарин ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ырғыз ауданы
  • 3
    17
    Утемисова Жанерке
    Жамбыл атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы