Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

А.Байтұрсынұлы атындағы қазақ тілі мен әдебиеті олимпиадасы

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Утешов Берік
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    25
    Төлахмет Аймара
    №26 ЖОББМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    24
    Шолтаева Алина
    Приреченская ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    24
    Досбол Азат
    Қарауыл ЖББГ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 1
    24
    Былташ Ұлбибі
    Ш. Смаханұлы ат. №44 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Уразбаева Алуа
    28 IT мекткбі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    Жуманбекова Аружан Дауренқызы
    Қойшыбек ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    24
    14орта мектеп - гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 1
    24
    Сайлаубеков Жандос
    №47 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    24
    Әлімхан Аружан
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 1
    24
    Мыңбаев Адилет
    №2 Қарғалы мамандырылған гимназиясы
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    24
    Садовая ОМ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
  • 1
    24
    Сакенова Дина
    №26 ЖОББМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    Cагиндикова Аружан
    №59 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 1
    23
    Серікова Әсел
    №6 ОМ
    Қарағанды облысы
    Қарқаралы ауданы
  • 1
    23
    Есембаева Альмира
    №33 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    23
    Тұрымтай Фатима
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    23
    Сламжан Рафхат
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 1
    23
    Сәбитұлы Сабырбек
    "Атығай жалпы орта білім беретін мектеп" КММ
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 1
    23
    Asel Sabitzhanova
    №2 Қарғалы мамандырылған гимназиясы
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Кельдибекова Салтанат
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Амантұрқызы Алтынай
    28 орта мектеп
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    23
    Талқанбай Аяулым
    Керімбай ат. №12 Қазақ МГ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Жумабек Еркеназ
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 1
    23
    Құрбаназар Аида
    Маңғыстау облысы
    Мұнайлы ауданы
  • 2
    22
    Әсем Баргош
    №26 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    22
    Əлпеш Ардаққызы
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    22
    Чеканова Маржан Чокановна
    Ы.Алтынсарин атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Балқаш ауданы
  • 2
    22
    Ару Мұхаметкерім
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    22
    Дастан Ақбота Арманқызы
    МЖДШО бар №23 ЖББОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    22
    Қуанышбай Айнеля
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    22
    Әбдіқұл Жеңіс
    М.Арын атындағы №24 ДБАМЛ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    22
    Томирис Берикбай
    Ш. Смаханұлы ат. №44 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Азамат Нұрай Ерланқызы
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    22
    Ибрагимова Ханифа
    №9 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Сержан Мөлдір Болатқызы
    Тұрар Рысқұлов ат. №20 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    22
    №1 Ақшаулы ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    22
    Мухтарова Айым
    №26 ЖОББМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    22
    Қадырбек Алтынай Нұрқызы
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 2
    22
    С.Сейфуллин атындағы №4 ІТ мектеп-лицейі
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    22
    С.Сейфуллин атындағы №4 ІТ мектеп-лицейі
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    22
    Нүсіпбай Ақерке Жайырбековна
    Рахат орта мектебі кмм
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    22
    14орта мектеп - гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 2
    22
    №14 орта мектеп-гимназиясы
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 2
    22
    Otkir Kopeshov
    №2 Қарғалы мамандырылған гимназиясы
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    22
    Абдукарим Нуризат
    "Абай ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    22
    Мұқан Ұлжан
    №6 Жезді ОМ
    Қарағанды облысы
    Ұлытау ауданы
  • 2
    22
    Мәуліт Саяжан Ернатқызы
    "М.О.Әуезов атындағы педагогикалық колледж&qu
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    22
    Қызайбек Аружан Досымбекқызы
    Қойшыбек ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    22
    Жамалдинова Гульфия Бахтияровна
    Т.Кенжебаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    22
    Бурахан Мөлдір Алимақынқызы
    Т.Кенжебаев атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    21
    Қуанышбек Ұлпан
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Иминова Тұрсынай
    Төле би атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    21
    Амантаева Зарина
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    21
    Сұлтан Аружан
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Қабылбек Айкерым
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Мейранбек Тоғжан
    №1 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Болатова Ділназ
    №41 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Серикгул Берик
    Владимир ОМ
    Қостанай облысы
    Б. Майлин ауданы
  • 2
    21
    Мырзабек Еркебұлан Қалдыбекұлы
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    21
    Әділет Айгерім
    № 62 Гимназия
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    21
    Ғұмарұлы Ілияс
    М. Дәуленов ат. МИ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 2
    21
    Садовая ОМ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
  • 2
    21
    Темербаев Владимир
    Есжан Берліқожаұлы 11 атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Тоқтасынова Шырайлым
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    21
    Кушаева Ақбота
    Маңғыстау облысы
    Мұнайлы ауданы
  • 2
    21
    Қайрылхан Айым
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Утепқалиева Амангүл
    Е.Ниетқалиев атындағы ЖББОМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Жәнібек ауданы
  • 2
    21
    Ерболат Дарина
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Нураханова Жібек
    Масақ ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    21
    Серік Ілияс
    №7 С.Сейфуллин атындағы МГ
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 2
    21
    Нұрболатова Жанель
    №141 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 2
    21
    Аметов Абылай
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Салибай Аружан
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    21
    Төлеген Аяжан
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 2
    21
    Серік Аяжан
    М.Арын атындағы №24 ДБАМЛ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Айзере Қабдымәжит
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    21
    С.Сейфуллин атындағы №4 ІТ мектеп-лицейі
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    21
    Тұрлығұл Жанерке
    Шайқорық ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Карабаева Аружан
    №28 IT мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Асан Назкерім Қайратқызы
    М.Арын атындағы №24 ДБАМЛ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Шермахан Аяулым
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    21
    Сабихан Жанар
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    21
    Қасымханова Гаухар
    №49 орта мектеп
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 2
    21
    Оразбек Әйгерім
    №10 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    21
    Арай Рай
    №1 ЖОББМ
    Қарағанды облысы
    Жезқазған
  • 2
    20
    Аббасова Назерке Бақбергенқызы
    №12 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    20
    Керімбай ат. №12 Қазақ МГ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 2
    20
    Жақсылықова Амина
    М.Арын атындағы №24 ДБАМЛ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    Мадина Зейрахын
    № 62 Гимназия
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    20
    Gulfairuz Zhylkaidarova
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    20
    Али Санжар
    №24 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    20
    Шевцова Ксения
    №6 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Жамбыл ат. ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №44 ОМ
  • 2
    20
    Рахметуллаев Сагидулла
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Жиделі жалпы орта білім беретін мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    Дарынды балаларға арналған "Зерде" №9 мектебі
  • 2
    20
    Болат Шұғыла
    №12 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    20
    Қарақат Айтақынова
    №26 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    20
    Турлыбекова Амина
    15ЖОББМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    20
    Шуршитбай Мөлдір
    І.Жансүгіров атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    20
    Дуйсенбек Жасмин Канатовна
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    Муратали Алина
    Б.Момышұлы атындағы №35 мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    20
    Бегманова Әсем Бақытжанқызы
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Қалдыбай Биболат
    Абай ауылындагы орта мектеп мектепке дейингы Шагин
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    20
    Жиемұрат Ақерке
    №12 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    20
    Үштерек ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 2
    20
    Нұрсадық Ақерке
    62 гимназия
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    20
    Жандарбек Алдияр Садуақасұлы
    Күреңбел №10 ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    20
    Aselya Kalbayeva
    №2 Қарғалы мамандырылған гимназиясы
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    20
    Оразғалиев Әділбек Полатұлы
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Муса Перизат
    Жамбыл атындағы №120 ЖОББМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    20
    Айзада Ашкейқызы
    Жетіжал ОМ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 2
    20
    Қызайбек Қайратжан
    Жетіжал ОМ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 2
    20
    Сафарова Сабина
    №74 ОМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    20
    Кеңес №6 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    С.Сейфуллин атындағы №4 ІТ мектеп-лицейі
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    20
    Ерғанатова Айгүл Жұмахметқызы
    "М.Мақатаев атындағы №47 ЖОМ"КММ
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 2
    20
    М. Ломоносов атындағы №5 орта мектеп-лицейі
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 2
    20
    Толеуова Аяулым Маратовна
    Жернов ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Бородулиха ауданы
  • 2
    20
    Aйткоджина Мадина Асхаткызы
    Абай атындағы мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    20
    Алиев Сулейман
    Жыланбұзған ЖОМ
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 2
    20
    Тұрмахан Нұрмұхаммет
    С.Адамбеков ат. ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Арыс ауданы
  • 2
    20
    Байболова Мадина Аймырзаевна
    Отарбаев ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 3
    19
    Ақмарал Бейсеева Әбдіқадырқызы
    М.Маметова ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    19
    Тұрсынәлі Жанар
    Ы.Алтынсарин атындағы ОМ (Шелек)
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    19
    Абайбекова Гаухар
    Байтерек ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    19
    Анен Айгерім Мерекқызы
    Ж.Қаипов атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    19
    Тауфи Айсері Даулетулы
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    19
    Келгенбай Жанерке
    Ш. Уәлиханов атындағы ОМ- МДШО КММ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    19
    Байтас Диас
    Новоишим қазақ ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Ғабит Мүсірепов ауданы
  • 3
    19
    Өмірқұл Іңкәр
    Алмалыбақ ауылындағы орта мектеп - гимназия
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    19
    Гарипулаев Адиль Мейрамович
    №81 ЖОББМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 3
    19
    Ғалымжан Мөлдір
    №218 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    19
    №54 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 3
    19
    Ералина Данагуль
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    19
    Жансая Нұрахметова
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    19
    Нұрмаханбет Ернұр
    А. Байтұрсынов атындағы №50 мектеп-гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    19
    Әбдіманап Рамазан
    №54 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №32 Мектеп-гимназия
  • 3
    19
    Масягина Юлия
    М. Маметова ат. №28 мектеп-лицей
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    19
    Аззамкулова Муниса Халматовна
    А.Навои ат. №13 ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 3
    19
    Талғат Таһмина Талғатқызы
    Исатай орта мектебі
    Атырау облысы
    Исатай ауданы
  • 3
    19
    Керімбай ат. №12 Қазақ МГ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Почемука" даму мектебі
  • 3
    19
    Хуандагақызы Аружан
    Жетіжал ОМ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 3
    19
    Жеңісұлы Нұрқұзар
    Ұзынағаш ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    19
    Чимбаева Маржан
    №10 ЖОББМ
    Маңғыстау облысы
    Мұнайлы ауданы
  • 3
    19
    Расул Жумаділ
    Жетіжал ОМ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 3
    19
    №7 ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №36 ОМ
  • 3
    19
    №7 ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №36 ОМ
  • 3
    19
    Жанель Кудайбергенова
    М.Жұмабаев ат. №19 ОМГ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    19
    Кеңес №6 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 3
    19
    Муслим Султан
    №49 орта мектеп
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 3
    19
    Айым Бақыткелдіқызы
    №10 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    19
    М. Ломоносов атындағы №5 орта мектеп-лицейі
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 3
    19
    Ақәділқызы Айымжан
    К.Сатпаев атындагы 10 мектеп интернат гимназиясы
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 3
    19
    Медербек Қуаныш Маратұлы
    №12 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    19
    Aбайхан Диас Мэлсұлы
    №58 жалпы орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    19
    Дулатқызы Шұғыла
    І.Жансүгіров ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Көкпекті ауданы
  • 3
    19
    Тұрсынбек Мерей
    Керімбай ат. №12 Қазақ МГ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Тұрсын Әйгерім
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    19
    Яқып Айқын Айдынұлы
    І.Есенберлин атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Қаратал ауданы
  • 3
    19
    Ерболқызы Ақбота
    М.Арын атындағы №24 ДБАМЛ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    19
    Байтурсын Дарига
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз қаласы
  • 3
    19
    Халидова Севиль
    №9 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    М.Маметова ат. ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 3
    18
    Айтбаева Камила
    №195 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    18
    Нусупжанова Сауле Айдаркановна
    ДБАГ Әл -Фараби
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    №7 ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №36 ОМ
  • 3
    18
    Нұрланұлы Мадиар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    Жеңісхан Ақжол
    Жетіжал ОМ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 3
    18
    Тұрбекова Әдемі
    3 школа гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 3
    18
    №14 орта мектеп-гимназиясы
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 3
    18
    Жапарова Жанэль
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    18
    №14 орта мектеп-гимназиясы
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 3
    18
    Нұртайұлы Еркебұлан
    41ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    18
    Шауеева Арманай Аскаровна
    әл-Фараби атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    18
    Aida Amangeldinova
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    18
    Каралиева Яна
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    С.Сейфуллин атындағы №4 ІТ мектеп-лицейі
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 3
    18
    Кожахметов Мадияр
    Қ. Сәтбаев атындағы орта мектебі
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    Қайратова Лунара
    О.Бөкей ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Глубокое ауданы
  • 3
    18
    Мадалиева Айша
    №9 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Мұратбекова Айым
    "№ 44 орта мектеп " МКМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    18
    Рамазан Әлішер Қорғанбекұлы
    Ақтөбе облыстық физика-математикалық мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Дина Тұрған
    С. Серкебаев атындағы орта мектеп гимназиясы
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 3
    18
    Жиделі жалпы орта білім беретін мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    Дарынды балаларға арналған "Зерде" №9 мектебі
  • 3
    18
    Делихасан - Оглы Султан
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    Тәңірберген Мерей Аманжолұлы
    №49 орта мектеп
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 3
    18
    Досымбаев Бақтияр Асанұлы
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Курмангазиева Шамшия
    Абылай хан атындағы №4 ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    18
    Дүзелбаев Ахмет
    М.Горький атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    18
    Оразғали Перизат
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    18
    Марат Алина Нурланқызы
    Ы.Алтынсарин ат. №159 гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    18
    Құрамысова Гүлназ
    №60 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Түгелбай Жадыра
    А.Бейсеуов атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    Алтай Айнұр
    Улан
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    Сақтаған Алматбек
    №33 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    18
    Төлеубай Ақнар
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 3
    18
    №7 ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №36 ОМ
  • 3
    18
    Шаймұранұлы Нұрсұлтан
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 3
    17
    Н.Алдабергенова атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №42 ОМ
  • 3
    17
    Аязбай Алмат
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    17
    Нұрғали Мадина Мырзагелдіқызы
    №133 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    17
    Болатбекова Назбибі Болатбекқызы
    №7 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    17
    М.Маметова ат. ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 3
    17
    Бекен Аяулым
    Ш.Уәлиханов атындағы ОМ (Ащысай)
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    17
    Серік Даниал Жанболатұлы
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    17
    Асқар Назира
    Талапты ОМ
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 3
    17
    Қазбек Әділхан
    №49 орта мектеп
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 3
    17
    Жанғазы Адина
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    17
    Арман Жілікбай
    Л.Толстой ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Үштерек ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 3
    17
    Матжан Арсен Қайнарұлы
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    17
    Гулиева Малика
    Масақ ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    17
    Кеңес Диас
    К.Сатпаев атындагы 10 мектеп интернат гимназиясы
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 3
    17
    Даулетхан Нурсултан
    Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар 36 мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    17
    Сайлаубаева Аделя Болатовна
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    17
    Исмаил Надийәм
    И.Саттаров атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    17
    №14 орта мектеп-гимназиясы
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 3
    17
    Жафар Ақнұр Асқарқызы
    Төле би ат. №7 ОМ
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 3
    17
    Мұрат Ақбота
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    17
    Арайлым Таникенова
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    17
    Оралхан Аружан
    Шамалған станциясындағы Қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Жумагулова Аяжан
    Менаяқұлы ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 3
    17
    Джуманазарова Сарвиноз Бахтиярқызы
    Қажымұқан ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Мақтаарал ауданы
  • 3
    17
    Томирис Алшынова
    №1 жеке лицей-интернат
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    17
    Данеля
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    17
    Канаткызы Зере
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы