Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Дүниетану (2-4 класс)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Ербол Алуа
    Победа №21 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    25
    Қаратал ОМ
    Халықаралық мектеп
    №196 ЖББМ
  • 1
    25
    Жумагазиев Илияс
    Күреңбел қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 1
    25
    Нуриддин Нурали
    №200 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 1
    25
    Қайрат Аяулым Асхатқызы
    №200 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 1
    25
    Анель Мужубаева
    №59 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 1
    25
    Қаратал ОМ
    Халықаралық мектеп
    №196 ЖББМ
  • 1
    24
    Қайырханов Нұрасыл
    "Ю.Гагарин атындағы ЖББОМ" КММ
    Қарағанды облысы
    Бұқар жырау ауданы
  • 1
    24
    Өзібек Ернұр
    Победа №21 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    24
    Махат Томирис
    №133 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    24
    Жәлел Інжу Нұржанқызы
    №77 Мектеп-гимназия
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 1
    24
    Балхибек Іңкәр
    №75 көпсалалы мектеп-гимназиясы
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    24
    Шоменулы Мансур
    Т.Г. Шевченко ат. №13 ОМ
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 1
    24
    Албеков Мирас Мұратбекұлы
    59 мектеп лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Есіл ауданы
  • 1
    24
    Мечеев Али
    Опорный орта мектебі КММ
    Маңғыстау облысы
    Бейнеу ауданы
  • 1
    24
    Жанғазы Адина
    Шәкәрім ат. үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    24
    Нағашбек Бегайым
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    24
    Айдосұлы Әміре
    №4 ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    24
    Курманбаева Аяна Ерболатовна
    №30 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    24
    Жалғас Абдулкəрім
    Сағашилі орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 1
    24
    Абай атындағы 4 мектеп-лицейі
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №185 ЖББМ
  • 1
    24
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    24
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    24
    Мұхамеджан Әділет
    №75 көпсалалы мектеп-гимназиясы
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    24
    Телеукан Амина Уланқызы
    №172 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    24
    Бақыт Қуаныш
    "№16 жалпы білім беретін мектебі" КММ
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 1
    24
    С.Сауранбаева ат. ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №53 ОМ
  • 1
    24
    Ануарбеков Арсен Асланұлы
    Қалалық көпсалалы қазақ мектеп-гимназиясы КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз қаласы
  • 1
    24
    Еркін Амира
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    Барсаева Еркежан
    №3 Алға орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 1
    24
    Есболат Аяулым Қасқырбайқызы
    №64 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 1
    24
    С.Мұқанов ат. ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №80 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    24
    Бек Муслим
    №80 мектеп-лицей
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    24
    Алмасбекова Каусар
    №90 жалпы орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Жақанова Айғаным Нұртөлеуқызы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    Кемельбекова Айдана Ерланқызы
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытаты Әл Фар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Султанмуратова Дилбирим
    И.Молутов ат. №3 ОМ
    Алматы облысы
    Ұйғыр ауданы
  • 1
    23
    Аяпова Айсулу
    №4 Қарғалы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Абат Айдос
    Әсет Бейсеуов орта мектебі
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Қабылғазы Кəусəр
    №7 С.Сейфуллин атындағы МГ
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 1
    23
    Рахымбек Нурбек Жанатулы
    №3 ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    23
    Түгелбаева Уасиля Ерланқызы
    "№ 6 ЖОББМ" КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    23
    Сәбит Жанерке
    №26 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 1
    23
    Жаксыберді Сая
    163 мектеп-лицей
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    23
    Баекова Аяулым Алпамыскызы
    №30 қазақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Шыңғысбек Әділет Айдосұлы
    Шәкәрім ат. үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    Рахметолла Сырым
    №30 қазақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Кульжимирова Малика
    №30 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Сатыбалды Жансая
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 1
    23
    Берік Жалғас
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Сәрсенбай Гүлім
    №30 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Матай Анель Серікқызы
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытаты Әл Фар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Сабит Айханым Ақанқызы
    №112 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 1
    23
    Кабимоллин Есбол
    Ж.Жабаев ат. ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 1
    23
    Тұрсынтаева Кәусар
    М.Әуезов ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 1
    23
    Мусина Айнур Асхатовна
    Х.Досмұхамедов атыңдағы Атырау мемлекеттік универс
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    23
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    23
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    23
    Бекарыс Шуғайып
    №48 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    Жасмин Шахмардан
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытаты Әл Фар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Мұратбек Ақниет
    Қойшыбай Төлеубеков ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 1
    23
    Талгат Азамат Айдарулы
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Сапар Ерсұлтан Мейржанұлы
    "М.Бейсебаев атындағы орта мектеп МДШО"
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    ДБАГ АЛЬ-ФАРАБИ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 1
    23
    Серікұлы Сержан
    №2 мектеп-гимназия
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    23
    Нұрсағат Бақдаулет
    №14 орта мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Муратбекова Інжу Адилбекқызы
    Ж. Бәрібаев атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Бесікбай Арсен Айдынұлы
    И. Трубицын атындағы №17 ЖББМГ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Рауан Ізбасар Дарханұлы
    24 лицей
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Куаныш Нурай
    Күреңбел қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 1
    23
    Мейрамғали Айзере Бекзатқызы
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Қанатқызы Еркемай
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    23
    Рафат Асия Жаудатқызы
    Ж.Жабаев ат. ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 1
    23
    Инара Ермахамбет
    Потанин ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Аққулы ауданы
  • 1
    23
    Күнболатқызы Дина
    Сарыжаз ОМ
    Алматы облысы
    Райымбек ауданы
  • 1
    23
    Қажымұхамет Айханым
    Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    23
    Болатбек Айсултан Маратулы
    №133 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    23
    Асанбек Ернұр
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    23
    Бекзада Нұрғиса
    Победа №21 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Еркін Ислам Медетұлы
    №15 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    23
    Джамалбек Адиля
    Победа №21 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    №2 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №21 ОМ
  • 2
    22
    Кенжин Санжар Ерболұлы
    "Сағашилі ЖББ орта мектебі" КММ
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 2
    22
    Еркінбек Мансур Ерланұлы
    59 мектеп лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Есіл ауданы
  • 2
    22
    Мұханбетқали Рамазан Мұхтарұлы
    Қ.Сәтбаев орта мектебі
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    22
    Талипбай Іңкәр
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 2
    22
    Конысбек Нурасыл
    C.Әбдіжаппаров атындағы жалпы орта мектеп-интернат
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 2
    22
    Турсынбек Ералы
    №14 орта мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    22
    Aлтай Малика
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    22
    Сейілханов Арын Серікұлы
    Ж.Жабаев ат. ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    22
    Қ.Сәтбаев атындағы №10 мектеп гимназия интернаты
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №15 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    Алмасбекұлы Арнұр
    №26 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    22
    Серікқан Нұрайым Амантайқызы
    Қонаев ат. №1 Қазақ ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 2
    22
    Қайрбекұлы Айбат
    24 орта мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    22
    Назым Қуанышқызы
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    22
    Бекнұр Бауржанұлы
    "Дарын" мамандандырылған №82 лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    22
    Қудайберді Нұрали
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 2
    22
    Сахиева Гүлсезім Саламатқызы
    Құмжарған ЖББОМ
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 2
    22
    Асхаткызы Асем
    №3 Алға орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 2
    22
    Серікбай Сұлтан Ринатұлы
    №15 ОМ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    22
    Набат Саяна Дәуірқызы
    41 мектеп-гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Елубай Ақбота Дулатқызы
    №7 С.Сейфуллин атындағы МГ
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 2
    22
    Ясынқызы Балжан
    Наурызбай батыр Құтпанбетулы атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    22
    №10 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 2
    22
    Сезім Жолдыбай
    Тұрар Рысқұлов ат. №20 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    22
    Тәшкебай Раян Кәкімқызы
    №198 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    22
    Есбол Ержан Ерланулы
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытаты Әл Фар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    22
    Орыншаихова Балжан Нұрланқызы
    Ж.Жабаев ат. ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    22
    Sagyndyk Almat
    Қ. Қошмамбетов
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    22
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 2
    22
    Оразамбекқызы Нарғыз
    Ж.Жабаев ат. ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    22
    Түктібай Алуа Андасқызы
    №122 Ақжар ЖОББМ
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    22
    Закиев Алижан Ернисұлы
    №23 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    22
    Қуанышев Бекжан Ержанұлы
    №30 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    М. Ауезов
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №80 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    Нұрдаулет Гафизов
    М.Әуезов ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 2
    22
    Мұратқызы Томирис
    №32 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    22
    С.Мұқанов ат. ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №80 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    Қаратал ОМ
    Халықаралық мектеп
    №196 ЖББМ
  • 2
    22
    Жамбыл атындағы №39 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    Адасбекулы Дамир
    Алматы облысы
    Райымбек ауданы
  • 2
    22
    Бейсенбек Аружан
    МЖДШО бар №17 мектебі МКМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    22
    Улукбанова Айару Ерболқызы
    3 Алға қазақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 2
    22
    Балтақаева Анель
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 2
    22
    Жалбас Саян Саятұлы
    Сарыжаз ОМ
    Алматы облысы
    Райымбек ауданы
  • 2
    22
    Боханова Шынар Әлібиқызы
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 2
    22
    Нұрланұлы Абдулғани
    №2 Қосшы орта мектебі
    Ақмола облысы
    Целиноград ауданы
  • 2
    22
    Тажмухан Айлин
    №121 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 2
    22
    Қасымханов Нұртас
    Ж.Жабаев ат. ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    22
    "Майлы Орманов атындағы орта мектеп МДШО&quot
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Б. Атыханұлы ат. №36 Гимназия
  • 2
    22
    Шомахбай Бекарыс
    №7 С.Сейфуллин атындағы МГ
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 2
    22
    Актаева Қарақат
    Ж.Жабаев ат. ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    21
    Уданов Аскар Алмазович
    Үшқоңыр ОМГ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    21
    Қаратал ОМ
    Халықаралық мектеп
    №196 ЖББМ
  • 2
    21
    №6 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 2
    21
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 2
    21
    Тлеуғазыев Мақсат
    №48 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    21
    Елеусіз Аяулым
    Ақмола облысы
    Ерейментау ауданы
  • 2
    21
    Елеусизов Алимжан Ануарович
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Ералы Абылай Медетұлы
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    21
    Байжарқан Іңкәр Серікқызы
    "Үшқоңыр" орта мектеп*гимназия мектепке дейінгі ша
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    21
    Сырман Еңілік
    №36 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Ержанулы Нурдаулет
    Рахат ауылдық округі №1 орта мектебі
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    21
    Айтмұқаш Нариман Алмасұлы
    Шәкәрім ат. үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    21
    Маратұлы Оралхан
    Сағашилі орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 2
    21
    Айдана Сталханова
    №14 орта мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Берсимбаева Жанель Азматовна
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытаты Әл Фар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    21
    Рысбай Нұрбақыт
    39-гимназия
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    21
    Балғабай Балнұр
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    21
    Байжанұлы Мирас
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Уали Айзери
    О.Жандосов атындағы орта мектеп-интернат КММ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    21
    Жуматова Айзере Саматқызы
    Қолдасбеков ат. ОМ
    Қостанай облысы
    Амангелді ауданы
  • 2
    21
    Қасымали Мерей Ринатоқызы
    №51 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    21
    Савет Алихан Асанұлы
    Сарысай ОМ
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    21
    Кереева Ардақ Бауыржанқызы
    Сарқамыс орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    21
    Сатыбалды Жанарыс
    Атырау облысы
    Махамбет ауданы
  • 2
    21
    Доган Кюбра
    176 мектеп-гимназиясы
    Алматы қаласы
    Наурызбай ауданы
  • 2
    21
    Әділұлы Тайыр
    Ө.Жаңабаев атындағы орта мектебі
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 2
    21
    Салик Заңғар Даниярұлы
    Кеңқияқ ОМ
    Ақтөбе облысы
    Темір ауданы
  • 2
    21
    Шынғалиева Наргиз Еркебұланқызы
    №30 қазақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Дүйсенбай Рауан Жамбылұлы
    Атырау облысы
    Жылыой ауданы
  • 2
    21
    Елемесова Жания
    39-гимназия
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    21
    Асланбекова Нурая
    №30 қазақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Алтынбеков Мирасбек
    №29 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Айынкір Таңнұр
    Шығыс Қазақстан облысы
    Алтай ауданы
  • 2
    21
    Хабибулла Атамұрат
    104 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 2
    21
    Құттыбай Ердаулет
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Толықбай Айзере Алтайқызы
    5 орта мектеп
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    20
    Амангелді Санжар
    Қ.Орымбетов
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    20
    Бауыржан Мансұр Саматұлы
    24 лицей
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    20
    Марат Мөлдір
    "Ю.Гагарин атындағы ЖББОМ" КММ
    Қарағанды облысы
    Бұқар жырау ауданы
  • 2
    20
    Мұратбекқызы Айша
    Наурызбай батыр Құтпанбетулы атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    20
    Бауыржанұлы Алихан
    Смағұлов атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    Асан Аяулым Дүйсенбекқызы
    №14 орта мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    Матай Перизат Сериккызы
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытаты Әл Фар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    20
    Дәрия Нұрсадық
    Ново-Иртыш ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Глубокое ауданы
  • 2
    20
    Каныш Асылхан
    №59 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    20
    Дүйсенәлі Іңкәр
    Жамбыл ат. №5 мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    №2 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 2
    20
    Мейірхан Айару
    Ж.Жабаев ат. ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    20
    Төлеубекова Аружан
    Ж.Жабаев ат. ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    20
    Байбосынова Қарақат
    М.Әуезов ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 2
    20
    Тұрғали Алижан
    №21 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    20
    Қашақбай Еркемарал Арманқызы
    №30 қазақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    20
    Жәрдемғали Азамат Рустам ұлы
    №30 қазақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    20
    Рахат Акерке
    МЖДШО бар №17 мектебі МКМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    20
    Сәбит Аиша Талғатқызы
    №30 қазақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    20
    Kosherbai Nurai
    С.Серкебаев атындағы орта мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 2
    20
    Солтангазина Сағыныш Қайратқызы
    М.Әуезов атындағы орта мектеп
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 2
    20
    Бақытжан Алмаз
    №62 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    20
    Қабдеш Сания
    №62 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    20
    А.Қарсақбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 2
    20
    Қалдыбатыр Аружан Бахтиярқызы
    М. Ломоносов атындағы №5 орта мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    Ауданбай Ақниет
    Бестамақ ОМ
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 2
    20
    Бақытбеков Бекарыс Ырысұлы
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    Тасқынбек Жансая
    Васильковка ЖББМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 2
    20
    Ыбраймжанова Гүлім
    № 167 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    20
    Қали Дархан
    Сағашилі ЖББО
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 2
    20
    Ақеділ Орманов
    Шәкәрім ат. үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    20
    Тулепова Ботагөз
    Фариза Оңғарсынова атындағы 41 гимназия мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    20
    Маулетова Айша Медетқызы
    Шәкәрім ат. үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    20
    Кадрбекова Еркеназ Ринатовна
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    20
    Ғали Мансұр
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    Мадияр Болат
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    №6 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 2
    20
    Бейсетан Әнель
    №122 ЖББМ КММ
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 2
    20
    Қошбанов Әбдiрахман Сабитұлы
    №29 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    20
    Мұңайтпас Эльдар
    Сағашилі орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 2
    20
    Жұмажан Ұлағат
    №4 М.Әуезов атындағы жалпы білім беретін мектеп
    Атырау облысы
    Жылыой ауданы
  • 2
    20
    Асқар Балнұр
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    20
    Уакас Бағжан Дауренұлы
    Ж.Жабаев ат. ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 3
    19
    Оралбек Бота
    39-гимназия
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    19
    Камильджанова Камила
    Алматы облысы
    Ұйғыр ауданы
  • 3
    19
    Махан Кәуәр
    Қырғауылды ауылындағы қазақ орта мектебі МДШО КММ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    19
    Кожабергенова Гулжан Расулжанкызы
    №4 Ембі ОМ
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 3
    19
    Бауржанова Аяулым Думанқызы
    11 орта мектеп МКМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    19
    Өмірбай Айқын
    Жамбыл ат. №26 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    19
    Асан Ералы
    Қостөбе бастауыш мектебі
    Алматы облысы
    Райымбек ауданы
  • 3
    19
    Темірболат Инсар
    №3 Баянауыл ауд. З. Ақышев атындағы ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Баянауыл ауданы
  • 3
    19
    Кайнулдақызы Айсұлу
    Қонаев ат. №1 Қазақ ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 3
    19
    Амантай Ғазиза Азамат қызы
    №30 қазақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    19
    Галымов Мирас
    №62 Мектеп-гимназиясы
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Сарыарқа ауданы
  • 3
    19
    Әбдінасыров Нұрәділ
    С.Серкебаев атындағы орта мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 3
    19
    Aбдигаппаров Асет Аянович
    Әсет Бейсеуов орта мектебі
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    19
    Жұмасейт Даяна Дауренқызы
    №26 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    19
    "Майлы Орманов атындағы орта мектеп МДШО&quot
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Б. Атыханұлы ат. №36 Гимназия
  • 3
    19
    Айкен Айдана Мадиярқызы
    М.Жұмабаев ат. №19 ОМГ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    19
    Бейсеева Жанар
    №5 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    19
    Байгутова Айлина
    №14 орта мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    19
    Нурлан Ерсайын Елдосулы
    №29 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    19
    Еркінбек Өркен
    Дінмұхамед Ахметұлы Қонаев атындағы орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 3
    19
    Баратжанұлы Мейірлан
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    19
    Айтжанова Қаламқас
    №25 Қожабақы ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    19
    Амантай Айхан Асқарұлы
    М.Әуезов ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 3
    19
    Ерден Ханкелді
    №172 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    19
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 3
    19
    Оралбеков Ерназ
    №26 ЖОББМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    19
    Ахмет Еламан Бауыржанұлы
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 3
    19
    Сапаш Айару Нұржанқызы
    Алтынсарин ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    Майкен Асылан Дулатұлы
    М.Әуезов атындағы орта мектеп
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 3
    19
    Қали Меруерт Қайратқызы
    "Қаныш Сатпаев атындағы орта мектеп"КММ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    19
    М.Дулатов атындағы №136 мектеп - гимназиясы
    №6 Гимназия
    № 62 Гимназия
  • 3
    18
    Самат Диас
    №4 М.Әуезов атындағы жалпы білім беретін мектеп
    Атырау облысы
    Жылыой ауданы
  • 3
    18
    Кабеф Ерасыл
    19 жалпы орта білім мектебі
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 3
    18
    Амантаева Жасмин
    №95 мектеп-гимназия
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 3
    18
    Айару Карина
    №59 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 3
    18
    №6 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 3
    18
    Нургазы Айша Алмаскызы
    Күреңбел қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 3
    18
    Тәңірберген Ернұр Олжасұлы
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    18
    Есенқұл Алимжан
    №172 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    18
    Асен Дамир
    Н. Байділдаев ат. №11 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    18
    Серік Асылмұрат
    №59 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 3
    18
    Серикова Ару Куанышкызы
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    18
    Ахмет Мейрамбек
    №4 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    18
    Темірғали Иманғали Ержанұлы
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    Айғалиқызы Кәусар
    Тұйық Орта мектебі
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 3
    18
    Давлетбаев Мухит Мухтар улы
    Шамалған бекеті қазақ ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    Пернебек Нұрила Нүркенқызы
    Байтұрсынов ат. №83 ОМ
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 3
    18
    Равшанбек Арна
    Байтұрсынов ат. №83 ОМ
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 3
    18
    Бөрібек Ғаламат
    "Сырдарья" шағын жинақты негізгі орта мектебі
    Түркістан облысы
    Отырар ауданы
  • 3
    18
    Айтбек Жанат Мейрбекқызы
    №12 ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 3
    17
    Қуандық Айшолпан
    26 жалпы білім беретін орта мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    17
    Мақсұтұлы Әділ
    ДБАГ Аль-Фараби
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Алдабек Аиғаным
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытаты Әл Фар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Боранбай Ахмад Мұратұлы
    24 лицей
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    17
    Жакыпжан Жанибек Ерболулы
    №26 жалпы білім беретін орта мектебі
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    17
    Қайназар Аружан
    №15 Алматы облыстық мектеп-интернаты
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    17
    Куралбай Дінмухаммед Мухтарұлы
    "М.Бейсебаев атындағы орта мектеп мектепке де
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Елшібай Дидар
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 3
    17
    Қайнар ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №53 ОМ
  • 3
    17
    Манзурхан Ерқанат Шынболатұлы
    Ахмет Байтурсынулы атындағы № 7 мектеп-лицей
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    17
    Багдат Абдулғафур
    №122 ЖББМ КММ
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    17
    С.Бердіқұлов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 3
    17
    Нұрлан Балнұр Қайратқызы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    17
    Оралбекова Еркеназ
    №26 ЖОББМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    17
    Әлібек Гауһар Азаматқызы
    Фариза Оңғарсынова атындағы 41 гимназия мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы