Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Орыс тілі

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Құрманбай Аяна
    "Бурыл" ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    24
    Сауранбекова Аружан
    23 Тұрар Рысқұлов
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    24
    Азамат Толғанай
    Ақ арал №5 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    24
    №274 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 1
    24
    Сайлыбай Дінмұхаммед
    К.Сатпаев №4
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 1
    24
    Джолдасбаева Анель
    Славное №25 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    24
    Қылшабаев Нұртілек
    ДБАГ АЛЬ-ФАРАБИ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    24
    Кеңесбай Іңкәр
    Еңбекшіқазақ ОМ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 1
    24
    №102 Бірлік ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №81 Гимназия
  • 1
    24
    №86 жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    24
    Курманжан Аяжан
    182
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    23
    Сейтжанов Бекназар
    Сүмбі ОМ
    Алматы облысы
    Ұйғыр ауданы
  • 1
    23
    Кенжалы Аружан
    Жамбыл ат. №26 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    23
    Қызырбек Жәнібек
    Қаратал ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    23
    №13 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 1
    23
    Болатбекқызы Айым
    Қаратал ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 1
    23
    Назымқызы Айзада
    Қарауыл ЖББГ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 1
    23
    Азатұлы Амирхан
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    Найзабек Аяжан
    Ш. Смаханұлы ат. №44 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Исаева Талшын
    129 Ә.Жәмішев атындағы мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Сырдария ауданы
  • 1
    23
    Серікқалиева Гүлзат Есетқызы
    №7 ЖББОМЛ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    Сембай Нурмухаммед
    К. Әзірбаев ат. №41 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    23
    Лесбек Альмира
    №1 мектеп-гимназия
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 1
    23
    Байбатыр Бақдәулет
    №1 мектеп-гимназия
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 1
    23
    Сабиров Жанибек Саинович
    Төлеген Тәжібаев атындағы #47 мектеп-гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Русланова Ділдә
    Көкбай ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 1
    23
    Мақсатұлы Мерей
    Көкбай ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 1
    23
    Абзелхан Сағи Ержанұлы
    И.Нүсіпбаев атындағы №4 мектеп-интернат
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    23
    Тлеугабылова Акмарал
    С. Торайғыров атындағы №22 мектеп-гимназиясы
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 1
    23
    Ахметжанова Адель
    С. Торайғыров атындағы №22 мектеп-гимназиясы
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 2
    22
    Бекарыс Салыбекулы
    №74 ОМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    22
    С.Бекбосынов ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    22
    Бейсенбек Аружан
    МЖДШО бар №17 мектебі МКМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    22
    Көлащы орта мектебі
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 2
    22
    Агибаева Амина
    С.Сейфуллин ат. №2 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    22
    Рахат Диясбек
    Жамбыл ат. №26 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    22
    Молдахан Асем
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Калелова Айым Ерболқызы
    Қ.Сәтпаев ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    22
    Айдар Жұбаныш
    А.Жексембеков мектебі
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    22
    №13 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 2
    22
    Тукенбаева Арайлым Ғабитқызы
    ДБАГ Аль-Фараби
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    22
    Тлеужанова Мадина Сырлыбайқызы
    "№ 6 ЖОББМ" КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    22
    Айтбек Султан
    М.Арын атындағы №24 ДБАМЛ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    22
    Бірлік НМ
    №59 Лицей
  • 2
    22
    Сағындық Әлия Нұрланқызы
    №66 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Дуйсебай Алина
    №16 ОМ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    22
    Бакытжан Санжар
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    22
    Ерболқызы Сымбат
    Көкбай ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 2
    22
    Сарсенғали Мереке Есетұлы
    Таңбалытас ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    22
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
  • 2
    22
    Кенжебек Тамирлан
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    22
    Максут Альбина
    Амангелді ОМ
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 2
    21
    Әбдіқани Толғанай
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    21
    Ізбасар Ерсұлтан
    №221 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    21
    №13 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 2
    21
    Сайынбай Дания
    №221 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    21
    Құрмантай Нұргүл
    №221 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    21
    Төлебай Арайлым
    Ы. Алтынсарин атындағы №65 мектеп
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    21
    Азаматқызы Аянат
    Бауыржан Момышұлы атындағы №35 мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    21
    Бейсенбек Дана
    Керімбай ат. №12 Қазақ МГ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Найманбаева Жансая Бугембаевна
    "Бейімбет Майлин атындағы №7 МГ"КММ
    Қостанай облысы
    Рудный қаласы
  • 2
    21
    ҚЫРАН МЫРЗАНҰЛЫ ЖҰМАҒҰЛ
    Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    21
    Нагиева Нұрайым Шынғысқызы
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    21
    Оразбекқызы Айару
    Ә. Жәмішев ат.№129 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Сырдария ауданы
  • 2
    21
    Серікұлы Талант
    Үшарал қазақ гимназиясы
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 2
    21
    Кухаева Карина
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 2
    21
    Жұмажан Жанерке
    С. Торайғыров атындағы №22 мектеп-гимназиясы
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 2
    21
    Альжанова Дильназ Болатовна
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 2
    21
    Назарбаева Арай
    Жаңатұрмыс №29 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    21
    Мейрбеккызы Айзере
    Мадени ЖОМ
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 2
    21
    А. Үкібаев ат. ОМ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №58 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    Кенжалы Аяжан
    Жамбыл ат. №26 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    20
    №67 Гимназия
    №5 Гимназия
    Лингвикалық колледж - лицей
  • 2
    20
    Ерболкызы Зарина
    Қарауыл ЖББГ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 2
    20
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
  • 2
    20
    Әмина Сағдатова Жәнібекқызы
    Қаратал ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 2
    20
    С.Сейфуллин ат. №2 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 2
    20
    Жамал Ермегияев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Б. Атыханұлы ат. №36 Гимназия
  • 2
    20
    Амангелді Аяулым Мұхтарқызы
    Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    20
    №13 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 2
    20
    Найманбаева Жансая Бугембаевна
    "Бейімбет Майлин атындағы №7 МГ"КММ
    Қостанай облысы
    Рудный қаласы
  • 2
    20
    Шәңгерей Ақерке
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    20
    Калыбаева Жанат Омиржановна
    №11 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 2
    20
    Ахмет Гулдана
    К.Сатпаев №4
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 2
    20
    Зайкенов Шыңғыс
    С. Торайғыров атындағы №22 мектеп-гимназиясы
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 2
    20
    Аятова Айганым
    К.Сатпаев №4
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 2
    20
    Каримова Адия
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    20
    №85 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 2
    20
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 2
    20
    Бүркіт Данагүл Нұржанқызы
    №1 орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    20
    Дуйсенбек Диана Маргуланкызы
    №74 ОМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    20
    Әділбек Ақбөпе Маратқызы
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    20
    Асылбек Айғаным
    К.Азербаев атындағы №15 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    19
    Досмамбет Даяна
    №3 мектеп-лицей
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Т. Рысқұлов ат. №23 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 3
    19
    №1 ЖББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Центральная" экономикалық мектебі
  • 3
    19
    Айғаным Әділқан
    №49 орта мектеп
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 3
    19
    Талдыбаев Айтөре Жетпісұлы
    №50 Мектеп-лицей
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 3
    19
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 3
    19
    Калипекова Ерке
    Б.Момышұлы атындағы №35 мектеп-гимназия
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    19
    Орынбек Нурсейт
    Т.Рысқұлов атындағы №24 ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 3
    19
    Болатов Ерназар
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    19
    Молдахметова Тоғжан
    Төлеген Тәжібаев атындағы #47 мектеп-гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    19
    Султанова Арай
    24 орта мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    19
    Шегебаева Айдана
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытаты Әл Фар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    19
    Скендір Елнұр
    ДБАГ АЛЬ-ФАРАБИ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    19
    Серікқалиева Ләззат Есетқызы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    19
    Қанатбек Нұрсезім Асхатқызы
    Б.Момышұлы атындағы №35 мектеп-гимназия
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    19
    Игілік Нариман Мұхитұлы
    "Үшқоңыр" орта мектеп*гимназия мектепке дейінгі ша
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    19
    Ғинеят Айгерім
    Мырзағалиева атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Исатай ауданы
  • 3
    19
    Инкар Асанова
    Ыбырай Алтынсарин
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Яхиярова Разиям Женисовна
    школа гимназия 19
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    19
    Қали Тамирис Талғатқызы
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 3
    19
    Maхсотова Мая
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Дастан Қайыржан
    Мырзағалиева атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Исатай ауданы
  • 3
    18
    Бақытқали Анель
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытаты Әл Фар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    Орынбек Асылай
    Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытаты Әл Фар
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    Данабек Ерсыл
    Шамалған ауылындағы орта мектеп мектепке дейігі ша
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    Адлет Ниязбеков
    МЖДШО бар №17 мектебі МКМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    18
    А. Хасенова ат. №11 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 3
    18
    Естемесова Айлин
    ДБАГ Әл-Фараби
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    Тұрсынхан Рамазан Бахтаханұлы
    №61 ОМ
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Сарыарқа ауданы
  • 3
    18
    Жумадиль Тимур
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    18
    Нурмавлетов Жуаныш
    26 жалпы білім беретін орта мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    18
    Даутова Диана
    Аққайың ауылы ЖББМ
    Павлодар облысы
    Железі ауданы
  • 3
    18
    Зинуллина Айдана
    Фариза Оңғарсынова атындағы 41 гимназия мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Аскер Азиза
    №42 жалпы білім беретін орта мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    18
    Умітбек Амина
    Алтын ауыл орта мектебі
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    №2 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 3
    18
    Мараткызы Аружан
    №29 ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 3
    17
    Айдар Нәби Айдарұлы
    №5 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    17
    Мурат Камила
    Әл-Фараби атындағы ДБАГ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Барибаев ат. ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №43 ОМ
  • 3
    17
    Мықтыбай Ержан
    А. Асқаров атындағы №77 мектеп-лицей
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    17
    Абиболла Жанайым
    А.Байтұрсынұлы атындағы гимназия
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 3
    17
    Адлет Ниязбеков Назарбекулы
    МЖДШО бар №17 мектебі МКМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    17
    Дүйсен Жансая
    "Шалқар" ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Әскербек Айана Айдарқызы
    №38 мектеп-гимназия
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    17
    Иманалиев Дәулет
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 3
    17
    Маяк Айғаным
    Әл-Фараби атындағы ДБАГ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Кеншлык Ерасыл Алибиулы
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    17
    Тоқтарбекова Елдана
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    17
    Майра Мәулітбек
    Қаратал ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 3
    17
    Кетен Султана
    №179 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    17
    Ерхан Нургалиев
    №1 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 3
    17
    Мұхамедрахимов Бауыржан
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    17
    Нуралбекова Перизат
    №10 ЖОББМ
    Маңғыстау облысы
    Мұнайлы ауданы
  • 3
    17
    Жұмабай Алма Нұрбұланқызы
    Алматы облысы
    Талғар ауданы