Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Е.Бекмаханов атындағы Қазақстан тарихы олимпиадасы (17.02.2019)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    №25 Қожабақы ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №81 Гимназия
  • 1
    25
    Сулейменова Мадина
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    25
    Мейраш Меруерт
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 1
    25
    №25 Қожабақы ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №81 Гимназия
  • 1
    25
    Жолдыбай Меруерт
    Жамбыл атындағы мектеп гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 1
    25
    Мұрат Али
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 1
    25
    Ермуратова Айдана Нурлановна
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 1
    25
    Хасенова Дильназ
    "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы орта мектеп"
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 1
    25
    Атимова Айдана Мейркуловна
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 1
    25
    Тайғара Гүлдана
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    25
    Едельбаева Риза
    Мұса Шожанов атындағы #2 орта мектеп КММ
    Қостанай облысы
    Жітіқара қаласы
  • 1
    25
    Куандикова Улжан Сермаханбетовна
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 1
    24
    Ислам Айгерім
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    24
    Орынхан Айғаным
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 1
    24
    ЕРКЕБАЛАЕВА АСЕМ БАКЫТЖАНҚЫЗЫ
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 1
    24
    Броева Ханум Рустамовна
    М.Әуезов атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 1
    24
    Ермек Амина
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    24
    Амирекул Сакен
    Жамбыл атындағы мектеп гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 1
    24
    Қуанышбаев Даулет Серикович
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 1
    24
    Жармағамбетова Амина Ерланқызы
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 1
    24
    Садыкова Ясмин Фархатовна
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 1
    24
    Тулегенкызы Алина
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 1
    24
    Балмағамбетов Исламбек Ақылбекұлы
    Ғ. Ақтаев ат. №6 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    24
    Жаным Серіккан
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    24
    Мухитқызы Айнара
    №108 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 1
    24
    Жүкен Гүлназ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Сақтағанов Нұрбол
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    23
    Бердіғали Арнұр
    Жеңіс негізгі орта мектебі
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 1
    23
    Леспаева Ақтолқын
    №19 ОМ
    Қарағанды облысы
    Сәтбаев қаласы
  • 1
    23
    Айым Зарыканова
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 1
    23
    №9 ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №156 ЖББМ
  • 1
    23
    салауат Нұрай
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 1
    23
    Өскенбай Әлмира
    Жамбыл атындағы мектеп гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 1
    23
    Кондрулина Ксения Александровна
    М.Әуезов атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 1
    23
    Аманшин Азамат Абылайұлы
    Ғ. Ақтаев ат. №6 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    № 264 мектеп-лицейі
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 1
    23
    Елеусызова Жұпар Ашымқызы
    Қарабұлақ ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 1
    23
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    23
    Турсымбекова Алтынай
    № 67 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    23
    Алиева Жазира
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 1
    23
    Hasenov Aldiar
    Мұса Шожанов атындағы #2 орта мектеп КММ
    Қостанай облысы
    Жітіқара қаласы
  • 1
    23
    Мәдина Сайлаубек
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 1
    23
    Оспанова Жұлдыз
    Карманов мектеп-бөбекжай-балабақша кешені
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 1
    23
    Есенхан Аяулым
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 1
    23
    Асет Альмира
    №12 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Смайлова Ұлпан Жұмақанқызы
    №1 Қазанбас ОМ
    Қостанай облысы
    Әулиекөл ауданы
  • 2
    22
    Исмайлова Индира
    "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы орта мектебі"
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 2
    22
    Мамажанова Іңкəр Русланқызы
    №24 лицей
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    22
    Мұсабек атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №42 ОМ
  • 2
    22
    Мұсабек атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №42 ОМ
  • 2
    22
    «Қоссейіт» ЖББМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
  • 2
    22
    «Қоссейіт» ЖББМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
  • 2
    22
    Матыгүл Азима
    Ғ. Ақтаев ат. №6 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Қасымова Аяжан
    Макинка ОМ
    Ақмола облысы
    Біржан Сал ауданы
  • 2
    22
    Балниязова Аружан
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 2
    22
    Сагиева Диана Серікқызы
    Қостанай облысы
    Әулиекөл ауданы
  • 2
    22
    Машен Аружан
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 2
    22
    Қойшыбай Еркебұлан
    164
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    22
    Аяжан Арғын
    Қонаев ат. №1 Қазақ ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 2
    22
    Өтеген Назерке
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    22
    Бегалы Жазерке
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 2
    22
    Кеулимжаева Асель Сәбитқызы
    Ғ. Ақтаев ат. №6 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Кузембаева Карлығаш
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 2
    22
    Сәулебай Айғаным
    Ә. Молдағұлова ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 2
    22
    №264 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    21
    Абай ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    М. Хамраева ат. №150 ЖББМ
  • 2
    21
    №9 ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №156 ЖББМ
  • 2
    21
    Аружан Башиева
    Қонаев ат. №1 Қазақ ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 2
    21
    Алдияр Тасболат
    Қарағанды облысы
    Ақтоғай ауданы
  • 2
    21
    Tулес Томирис
    164
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    21
    Сағымбаева Мөлдір
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 2
    21
    Рахым Аружан Талғатқызы
    №108 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 2
    21
    Қойшыбай Мейрамгул
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 2
    21
    Абай ат. №1 ОМГ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 2
    21
    Сапаралы Феруза
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 2
    21
    Мұхамбетжан Айгерім Дауренбекқызы
    №1 Қазанбас ОМ
    Қостанай облысы
    Әулиекөл ауданы
  • 2
    21
    Өмірзақ Альбина
    №24 лицей
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    21
    Хосай Аружан
    О.Бөкей ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Глубокое ауданы
  • 2
    21
    Тәліп Аяжан
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 2
    21
    Мукатаев Санжар
    №31 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    21
    Мұсабек атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №42 ОМ
  • 2
    21
    Нұрғазы Жансая
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 2
    20
    Ториева Гаухар Ануарбековна
    №5 М.Ломоносов атындағы ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    20
    Төлеубекова Айғаным
    Шығыс Қазақстан облысы
    Глубокое ауданы
  • 2
    20
    Бердибаева Ақбала
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    20
    Байбақ Қазына
    №184 жалпы орта білім беретін мектеп
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    20
    Жарылқасын Ескермес
    Ә. Молдағұлова ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 2
    20
    Мұсабек атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №42 ОМ
  • 3
    19
    Ақзамбеков Бақтияр
    Казнаков ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Көкпекті ауданы
  • 3
    19
    Мұсабек атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №42 ОМ
  • 3
    19
    Сәрсенбай Жансұлу Талғатқызы
    КГУ школа -гимназия №9 имени Некрасова
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 3
    19
    Асқар Нұршайым
    Қарағанды облысы
    Сәтбаев қаласы
  • 3
    19
    Абдралы Асылзат
    №184 жалпы орта білім беретін мектеп
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    19
    Мұсабек атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №42 ОМ
  • 3
    18
    Мұсабек атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №42 ОМ
  • 3
    18
    Идришевв Аружан
    №31 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    18
    Сәдібек Аягөз Орынбекқызы
    №242 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 3
    18
    Султангалиева Айшабибі Жасұланқызы
    Ғ. Ақтаев ат. №6 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Абай ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    М. Хамраева ат. №150 ЖББМ
  • 3
    18
    Шыбыкбаева Аяжан Смайлқызы
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 3
    17
    Аманжол Айдия
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 3
    17
    Абай ат. №1 ОМГ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 3
    17
    Оңдасынова Анель
    №4 Қандыағаш ОМ
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 3
    17
    №25 "Ақтөбе тірек мектебі" (РО)
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    "Білім" тіл центрі
  • 3
    17
    Мұсабек атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №42 ОМ