Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

«Ұлы даланың жеті қыры мен тарихы» олимпиадасы

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    25
    №2 ОДМИ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 1
    25
    №5 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 ОМ
  • 1
    25
    Тұрсынбай Ерасыл
    №144 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    25
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    25
    №5 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 ОМ
  • 1
    25
    №4 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
    № 67 ЖББМ
  • 1
    25
    №5 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 ОМ
  • 1
    25
    Марат Бауыржан
    Ж. Тәшенов ат. №68 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    25
    Ашимова Аружан
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    24
    Батырбек Дарын
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    24
    Мұратова Сымбат
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    24
    Бакиев Жандос
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 1
    24
    Сахвадин Мағжан
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    24
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    24
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    24
    №2 ОДМИ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 1
    24
    Танырберген Диас
    Күреңбел қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 1
    24
    Насир Маржан
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    24
    Рысмаханова Гауһар Зулхарнаевна
    Арал көпсалалы колледжі
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 1
    24
    Бейбітшілік Ділназ
    №221 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    24
    Жұмағұл Мирас
    Ақтас ЖББМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Есiл ауданы
  • 1
    24
    Миннегалиева Диляра
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 1
    24
    Мұрат Арайлым Нұрланқызы
    Жарық негізгі мектебі
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 1
    24
    №28 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп
    №59 Лицей
    Жамбыл Жабаев ат. №4 Мектеп-гимназия
  • 1
    24
    Қанатқызы Жансая
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    24
    Ақзере Абилкаир
    Б.Момышұлы атындағы №6 мектеп-гимназия
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 1
    24
    Ерасыл Абилкаир
    Б.Момышұлы атындағы №6 мектеп-гимназия
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 1
    24
    Назаралы Ерасыл
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    24
    Ізбасар Ерсұлтан
    №221 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    24
    Ғалым Айбек Бақытұлы
    Ломоносов ат. №38 Қазақстан - Ресей гимназиясы
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 1
    24
    Ахметжан Нұрай
    №144 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    24
    Сариева Жанель
    Жолдасбеков ат. №50 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Алина Мадиярбекқызы
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Орған Елнұр
    Б. Бесбаев ат. Мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    24
    Қайролла Оразбек
    Ж.Молагалиев ат. НОМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақжайық ауданы
  • 1
    24
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    24
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    24
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    24
    №2 ОДМИ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 1
    24
    №5 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 ОМ
  • 1
    24
    №5 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 ОМ
  • 1
    24
    №5 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 ОМ
  • 1
    24
    №5 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 ОМ
  • 1
    24
    №5 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 ОМ
  • 1
    24
    №5 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 ОМ
  • 1
    24
    Альмира Байболат
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    24
    №2 ОДМИ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 1
    23
    Кенжеғали Эльнура Нұрланқызы
    Жарық негізгі мектебі
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 1
    23
    №5 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 ОМ
  • 1
    23
    №5 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 ОМ
  • 1
    23
    №28 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп
    №59 Лицей
    Жамбыл Жабаев ат. №4 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    №28 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп
    №59 Лицей
    Жамбыл Жабаев ат. №4 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    №28 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп
    №59 Лицей
    Жамбыл Жабаев ат. №4 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    23
    Болатбек Диас
    №144 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    23
    №2 ОДМИ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 1
    23
    Сабырбай Жансая
    Б. Бесбаев ат. Мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Амангельдиев Айбек
    Ж.Молагалиев ат. НОМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақжайық ауданы
  • 1
    23
    Шанқұл Шәкәрім
    Б. Бесбаев ат. Мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Тұран Ерасыл
    Абай ат. №26 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Жумагалиева Айнагул Курманаевна
    №2 Ембі ОМ
    Ақтөбе облысы
    Мұғалжар ауданы
  • 1
    23
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    23
    №5 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 ОМ
  • 1
    23
    №2 ОДМИ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 1
    23
    Асқар Аскербеков
    №114 Қаракеткен ОМ
    Қызылорда облысы
    Жалағаш ауданы
  • 1
    23
    Шахта ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №68 ОМ
  • 1
    23
    Жынгилбай Жансая
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    23
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    23
    Суханбаев ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 1
    23
    Жантелі Бекболат Айдосұлы
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    23
    Қазталов ЖОББМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №73 Мектеп-лицей
  • 2
    22
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 2
    22
    Бауыржан Жібек
    Бектау ОМ
    Ақмола облысы
    Шортанды ауданы
  • 2
    22
    Тұрғанбек Досымжан
    №221 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    22
    Жамбыл атындағы №39 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    Бұдабайұлы Диас
    №221 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    22
    №25 Қазақ қыздар гимназиясы
    №59 Лицей
    Жамбыл Жабаев ат. №4 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    №2 ОДМИ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 2
    22
    №28 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп
    №59 Лицей
    Жамбыл Жабаев ат. №4 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    №59 Лицей
    Жамбыл Жабаев ат. №4 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    Қ. Бекхожин ат. №12 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 2
    22
    Шахта ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №68 ОМ
  • 2
    22
    Шахта ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №68 ОМ
  • 2
    22
    Шахта ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №68 ОМ
  • 2
    22
    Шахта ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №68 ОМ
  • 2
    22
    Қайратқызы Мөлдір
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    22
    Риза Айтбек
    Б. Бесбаев ат. Мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    22
    Кендібай Айдана
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    22
    №5 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 ОМ
  • 2
    22
    Султанов Хамражан
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 2
    22
    Шахваростов Артём
    Тархан ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Глубокое ауданы
  • 2
    22
    Тілеуберді Мерей
    Б. Бесбаев ат. Мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    22
    Асығат Марғұлан Асылұлы
    "Мортық орта мектебі"КММ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Уәлиханов ауданы
  • 2
    22
    Рашит Аружан
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    22
    Заутбай Мәулеш
    Б. Бесбаев ат. Мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    22
    Бақыт Санжар
    Б. Бесбаев ат. Мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    22
    Арепджан Жаннұр Алтайқызы
    №26 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    22
    Мырзахан Арайлым Тоқтасынқызы
    Мұхтар Әуезов атындағы мектеп-гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Жаңатас қаласы
  • 2
    22
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 2
    22
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 2
    22
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 2
    22
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 2
    22
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 2
    22
    Орынхан Даулет
    Б.Тұрсынов ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 2
    22
    Айзат Қайыртайқызы
    Б.Тұрсынов ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 2
    22
    Жарас Курсаков
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 2
    22
    Бекзат Хамитов
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 2
    22
    Аружан Сайлаубек
    Б.Тұрсынов ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 2
    22
    Бесбаева Тамирис
    Б. Бесбаев ат. Мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Амангелді Жаухар Талғатқызы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    21
    Асмутуллаев Пайзуллам
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 2
    21
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 2
    21
    Бақытжан Назерке Болатбекқызы
    Шахта ОМ
    Маңғыстау облысы
    Түпқараған ауданы
  • 2
    21
    Қырғызбай Бибигуль Жанатқызы
    №26 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    21
    №2 ОДМИ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 2
    21
    Асылбекқызы Шұғыла
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    21
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 2
    21
    Қылышбай Батыр
    Б. Бесбаев ат. Мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Болатбекқызы Жансая
    №144 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    21
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 2
    21
    Шахта ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №68 ОМ
  • 2
    21
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 2
    21
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 2
    21
    Абдрахман Диана
    Б. Бесбаев ат. Мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Тулекова Нұргүл
    Б. Бесбаев ат. Мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Жаңбырбайқызы Аружан
    Мұхтар Әуезов мектеп-гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Жаңатас қаласы
  • 2
    21
    Шахта ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №68 ОМ
  • 2
    21
    Айдаболова Дильназ
    Б. Бесбаев ат. Мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Әли Мүсілімов атындағы 101 мектеп-лицейі
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    20
    Хаджимурат Аяулым
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    Алмасқызы Назерке
    Абай ат. №26 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Әділхан Сабрина
    Мұхтар Әуезов мектеп-гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Жаңатас қаласы
  • 2
    20
    Дархан Айсәнім
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    20
    С.Лапин атындағы №261 орта мектепп
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    20
    С.Ерубаев ат. ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    Дарынды балаларға арналған "Зерде" №9 мектебі
  • 2
    20
    Зекей Нұрсафат Жасанұлы
    №11 лицей
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 2
    20
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 2
    20
    №100 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 3
    19
    Иврай Нұртілеу
    Мортұқ ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Уәлиханов ауданы
  • 3
    19
    Торекул Нұрай Манарбек қызы
    №4 ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    Аманкелді Інжу Сабыржанқызы
    Сақтапберген Әлжіков атындағы №144 мектеп
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    19
    Дүйсен Бекзат
    Б. Бесбаев ат. Мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    19
    Батырбекова Салтанат
    Топар ОМ
    Қарағанды облысы
    Абай ауданы
  • 3
    19
    Ахмет Аягөз Ержанқызы
    Батыс Қазақстан облысы
    Казталов ауданы
  • 3
    19
    Алнағанбет Нұрай
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    18
    Утегенов Нурасыл
    Аққұдық ЖББМ
    Қостанай облысы
    Әулиекөл ауданы
  • 3
    18
    С.Лапин атындағы №261 орта мектепп
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 3
    18
    С.Лапин атындағы №261 орта мектепп
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 3
    18
    Бозтал ОМ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №32 Мектеп-гимназия
  • 3
    17
    Төлеген Алина
    Б. Бесбаев ат. Мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы