Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Қазақстан тарихы олимпиадасы (мұғалімдерге)

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Утешова Нургул Саламатовна
    Балқұдық орта мектебі
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 1
    25
    Жайланов Абылай Серікқалиұлы
    №27 М.Мәметова ат.
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 1
    25
    Көбен Кежегүл Арапбайқызы
    "Шардара" мектеп - лицейі
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 1
    25
    Баисова Ляззат Жанатовна
    Талапты ОМ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 1
    25
    Бесбаева Анара
    Сарыкемер МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    25
    Абдраимова Дана
    Сарыкемер МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    25
    Оспанова Бакытгуль Толкешовна
    Ж.Жабаев ат. ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 1
    25
    Устемиров Кенжебек Аширалиевич
    А. Шынасилова ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 1
    25
    Тоғайбаева Алия Куантаевна
    Д.Қонаев атындағы №19 мектеп-гимназия
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 1
    25
    Кабылбекова Мадина Жамаловна
    Н.Тілендиев атындағы облыстық мектеп-интернаты
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    25
    Пулатова Гулзабира Майлыбаевна
    Комаров ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Мақтаарал ауданы
  • 1
    25
    Шаудирбаева Гулнар Имангалиевна
    Бейнеу лицейі
    Маңғыстау облысы
    Бейнеу ауданы
  • 1
    25
    Еркебаева Жанат Бердіқызы
    №61 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    25
    Камидолданова Динара Елеуовна
    М.Арын атындағы №24 ДБАМЛ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    25
    Ормантаев Нурдаулет
    Қостанай облысы
    Меңдіқара ауданы
  • 1
    25
    Мұңалбай Фариза
    №51 мектеп-гимназия
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    25
    Сейсекенова Эльмира Муратбековна
    Матай ОМ
    Алматы облысы
    Ақсу ауданы
  • 1
    25
    Нургалиева Наргуль Жамбуловна
    "Уызбай селосының №8 ОМ"
    Қарағанды облысы
    Осакаров ауданы
  • 1
    25
    Манабаева Дамира Есмуратовна
    Қасымов ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 1
    25
    Абдибаева Алия Халбаевна
    Жамбыл ат. №26 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    25
    Татеков Ердаулет
    М. Әуезов ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 1
    25
    Дюсекенова Нургуль Тулеугалиевна
    Мырзағалиева атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Исатай ауданы
  • 1
    25
    Бекмұратов Серікбол
    №220 ОМ
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 1
    25
    Құттыбай Жәудір Қасымханқызы
    №21 ОМ
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 1
    25
    Тажибаева Самал Жолдасовна
    ГКС-12 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    25
    Байманова Атиргуль Ахмедовна
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    25
    Смагулова Майра Бекетаевна
    №70 ЖББОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    25
    Нуржауова Гульжанат Какимжановна
    №1 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Курчатов қаласы
  • 1
    25
    Дауренбекова Дина
    П.Тәжібаев ОМ
    Түркістан облысы
    Қазығұрт ауданы
  • 1
    24
    Шалабаева Айнур Куанышевна
    Сүмбі ОМ
    Алматы облысы
    Ұйғыр ауданы
  • 1
    24
    Нажимова Айна Жанболатовна
    Өркен орта мектебі
    Атырау облысы
    Исатай ауданы
  • 1
    24
    Мейрбекова Сауле
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    24
    Ахатова Жания Алиевна
    №14 ОМ
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 1
    24
    Туйгунбекова Мадина Искаковна
    26 орта мектеп
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    24
    Касымбаев Куат Айдарович
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    24
    Жолтайұлы Қуандық
    Талшық ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Ақжар ауданы
  • 1
    24
    Ибраев Галымжан Сунгатович
    №2 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Ақсу қаласы
  • 1
    24
    Райымханова Әсем Мұратбекқызы
    №46 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 1
    24
    Марат Байдолда
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 1
    24
    БЕРДИЕВА АЙБАНУ СЫДЫКОВНА
    "Қызылқұм" ОМ
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 1
    24
    Есбаев Еркинбек Омирбекович
    Республикалық спорт колледжі
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 1
    24
    Мұхамедьяр Данияр
    №152 МҚКК
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 1
    24
    Карашаш Козбакова
    Гагарина ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    24
    Алибаева Назыгуль Ибрайкызы
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Жолдыбаева Ләззат
    Ж. Жабаев ат. №234 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    24
    №5 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 ОМ
  • 1
    24
    Сагимбаева Акнур
    Қостанай облысы
    Меңдіқара ауданы
  • 1
    24
    Машарикова Гулхан
    Т.Жармағанбетов ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Байғанин ауданы
  • 1
    24
    Нурпеисова Мадина
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    24
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 1
    24
    Момунтаева Лаззат Бахытбековна
    М. Мақатаев ат. №140 Мектеп - гимназия
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 1
    24
    Асқар Қуаныш
    №20 ОМ
    Қарағанды облысы
    Қарқаралы ауданы
  • 1
    24
    Апсаттарова Сауле Срымовна
    Қарағанды облысы
    Абай ауданы
  • 1
    24
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 1
    24
    Ақтоты Ғайсақызы
    Мұқыр орта мектебі
    Атырау облысы
    Қызылқоға ауданы
  • 1
    24
    Баймолда Латира
    Ы.Алтынсарин ат. Обаған ОМ
    Қостанай облысы
    Алтынсарин ауданы
  • 1
    24
    Канатова Даржан Орынғалиқызы
    Отаралиев атындағы облыстық мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    24
    Тусекенова Гулшат Бахиткалиевна
    Елек ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    24
    Бағиза Даулетова
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    24
    Ахмадиев Азамат Турдыкулович
    С.Сейфуллин ат. ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 1
    24
    Омарова Гулжахан Сунадиллаевна
    Қаратаев ат. №51 ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    24
    Егембердиева Жансая
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    24
    Жакиянова Арай Нургазыевна
    №25 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 1
    24
    Замзагуль Балымбетова
    "Ə.Жангелдин атындағы ЖОББМ"КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    24
    Еркін Мырза
    ЖББ Бұлдырты орта мектебі
    Батыс Қазақстан облысы
    Сырым ауданы
  • 1
    24
    Абуова Гулназ Оразалиевна
    N52 Б.Аралбаев атындағы ЖОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    24
    Оспанова Асия Баяхметовна
    №21 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 1
    24
    Менлибаева Сандугаш Кажигалиевна
    М. Мақатаев ат. №140 Мектеп - гимназия
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 1
    24
    №1 Қосшы а. ОМ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №74 Мектеп-гимназия
  • 1
    24
    Жамбыл атындағы №39 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    24
    Сагидуллин Уалихан Ергалиевич
    Қараөзенқая МЛ
    Батыс Қазақстан облысы
    Казталов ауданы
  • 1
    24
    Марзатаев Ерлан
    №34 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 1
    24
    Байбуранов Дуйсенбек Балтабаевич
    №24 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 1
    24
    Раймбекова Жанар Куралбаевна
    Абай ат. №26 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    24
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    24
    Сайлауова Гаухар Есенгелдикызы
    №59 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 1
    24
    Динара Нұрмаханқызы Абдильденова
    Көктөбе ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 1
    24
    Басыбаева Нургуль Канатовна
    №2 Ленинградтық ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Ақжар ауданы
  • 1
    24
    Жакаева Райгуль Сериковна
    А. Мендалыулы ат. №3 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 1
    24
    Оразбаева Лаура Жетписбаевна
    "Қаражантас" ОМ
    Түркістан облысы
    Арыс ауданы
  • 1
    24
    Иргазиева Гульмирам Жаскайратовна
    Балқұдық орта мектебі
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 1
    24
    Бегимбетова Карлыгаш Мухтаровна
    7 IT мектеп - лицей
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 1
    24
    Думбирбаева Бакытгүл Курамысовна
    А.Әлімбетов атындағы жалпы орта мектебі
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 1
    24
    Дүйсенбаев Дәулет Боздақұлы
    Т.Г.Шевченко атындағы № 13 орта мектебі
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 1
    24
    64 Ж. Аймауытов атындағы мектеп - гимназия
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    24
    Абдалиев Дана Асанович
    Түркістан облысы
    Қазығұрт ауданы
  • 1
    24
    №74 негізгі орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    24
    Абдикаримова Динара Тәженқызы
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    24
    Мусирова Гулжахан Шералиевна
    Ж.Аймауытов атындағы 64 мектеп - гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    24
    Садибаева Динара Алсейтовна
    Ақкөл ОМ
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 1
    23
    Макашев Ринат Қойшыбайұлы
    Қостанай облысы
    Амангелді ауданы
  • 1
    23
    Егембердиев Куаныш Архарбекович
    "Ұзын ата" ОМ
    Түркістан облысы
    Шардара ауданы
  • 1
    23
    Едигеева Гульдарай Жанабаевна
    Ш. Берсиев ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ойыл ауданы
  • 1
    23
    Кетебаева Улжан Елемесовна
    Мұқыр орта мектебі
    Атырау облысы
    Қызылқоға ауданы
  • 1
    23
    Кенжебаева Гульнара
    Сасан би ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Тарбағатай ауданы
  • 1
    23
    Гулнур Досмамбетова
    №262 мектеп-гимназия
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 1
    23
    "Шалқар орта мектебі" ММ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №65 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    Нургазина Толкын Сайлаугазыкызы
    №19 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    №25 Қожабақы ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №81 Гимназия
  • 1
    23
    Китарова Айгуль Орынбасаровна
    №61 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Көбекбай Асхат Қанатбекұлы
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    23
    Раймбекова Жанар Куралбаевна
    Абай атындағы орта метеп
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Биссембаева Асылхан Сарсембаевна
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    23
    Ж.Жабаев ат. ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    Ергалиев Канагат Советович
    №2 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 1
    23
    Балабекова Назгуль Ержановна
    №198 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 1
    23
    Тұрар Азиза Тұрарқызы
    Бамақұл ОМ-Балабақша
    Батыс Қазақстан облысы
    Бөрлі ауданы
  • 1
    23
    Маулимова Кызгалдак Сериковна
    №13 Д. Байбосынов атындағы мектеп-гимназия
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    23
    Жамбыл атындағы №39 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    23
    Аян Сансызбаевич Кузембаев
    №19 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 1
    23
    Заря негізгі мектебі
    №62 Лицей
  • 1
    23
    Рысбаева Салтанат Касымкановна
    №76 Ә.Бөкейханов ат. ОМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 1
    23
    Есет Торехан
    Қ. Бекхожин ат. №12 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 1
    23
    Мекебай Алмаз Талғатұлы
    №12 гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    23
    Насыр Жандос
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    23
    Каппаева Шынар Айтбаевна
    №19 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 1
    23
    №17 ОМ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №19 ОМ
  • 1
    23
    Генжегулова Алима Есенкосовна
    Алтынсарин атындағы ЖОББМ
    Қостанай облысы
    Амангелді ауданы
  • 1
    23
    Шатырбаева Айнур
    №1 ОМИ
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 1
    23
    Самбаева Светлана
    №260 ОМ
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 1
    23
    Қорғантұз орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 1
    23
    Нысанова Нурия Муханбедьяровна
    №30 Хиуаз Доспанова ат.
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 1
    23
    Асаубаева Асем Касенгазыевна
    Көкжайық ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Көкпекті ауданы
  • 1
    23
    Асылбеков Ержан
    Қ. Пірімов ат. №103 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    23
    Абишева Злиха
    Қостанай облысы
    Меңдіқара ауданы
  • 1
    23
    Нуркасымова Куландаш Кажымукановна
    Б. Момышұлы ат. №43 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    23
    Муртазаева Айгуль
    №2 Мәртөк мектеп-гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Мартөк ауданы
  • 1
    23
    Умиралиева Куралай Зиятхановна
    Ш. Смаханұлы ат. №44 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Бозтал ОМ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №32 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    Алибекова Тарбия Кантургановна
    Әубәкіров ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Мақтаарал ауданы
  • 1
    23
    Абдуллаева Шырайкул Ермаганбетовна
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Токпанов Мейрам Саттарович
    Ақтас ЖББМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Есiл ауданы
  • 1
    23
    Досумова Гүлжеңіс
    Жайық бастауыш орта мектебі
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақжайық ауданы
  • 1
    23
    Шавкатжан Абдувахитов
    "Шыпан" жалпы орта мектебі
    Түркістан облысы
    Кентау қаласы
  • 1
    23
    Жұмабайқызы Жайдаркүл
    №16 ОМ
    Қарағанды облысы
    Сәтбаев қаласы
  • 1
    23
    Идирисова Гулжамал Жумабекқызы
    №152 МҚКК
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 1
    23
    Алмагүл Қаратаева
    "Бурыл" ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    Альдибекова Айгерим Ериковна
    С.И.Морозова ат. №51 МГ
    Алматы облысы
    Қаратал ауданы
  • 1
    23
    Динара Ысқаққызы Абдуллина
    №30 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Абиш Анара Болатқызы
    И. Трубицын атындағы №17 ЖББМГ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Құсанова Арайлым Тұрғалиқызы
    №19 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 1
    23
    Тобылбаев Дархан Мажитович
    Буденов ОМ
    Қостанай облысы
    Меңдіқара ауданы
  • 1
    23
    Мусирова Мария Шералиевна
    Амангелді атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 1
    23
    Әбдібай Тоқжан Бейбітқызы
    Тараз сервис және технология колледжі
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Калаубаев Айбек Марленович
    Ошанова ат. НОМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақжайық ауданы
  • 1
    23
    Турлыханова Қарлығаш
    Ө.Жаңабаев атындағы орта мектебі
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 1
    23
    Жолдыбаев Нурлыбек Амиралиевич
    Ж. Аймауытов атындағы №64 мектеп-гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Қазыбек-бек станциясының ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    23
    Каирбаева Еркеш Амантаевна
    №2 Майқайың ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Баянауыл ауданы
  • 1
    23
    Арапбаева Арна Романовна
    Жамбыл атындағы гимназия
    Жамбыл облысы
    Шу қаласы
  • 1
    23
    Алибаева Акмарал Оразбековна
    "Ы. Алтынсарин атындағы ЖББМ" КММ
    Түркістан облысы
    Қазығұрт ауданы
  • 1
    23
    Ермуханбетова Кулшат Сейткеровна
    Төнкеріс а.№12 ОМ
    Ақмола облысы
    Целиноград ауданы
  • 1
    23
    Серикбаева Бахыткүль Валиевна
    Б.Момышұлы ат. №12 ОМ
    Түркістан облысы
    Кентау қаласы
  • 1
    23
    Шукурбекова Сауле Боранбековна
    Т.Рысқұлов атындағы №25 мектеп-гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Акылбеков Серик Аманкосович
    С.Қ.Нұрмағамбетов ат. «Жас Ұлан» Республикалық М
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 1
    23
    Имангалиева Жадыра Серикбаевна
    №22 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 1
    23
    Айбаршын Бекжан Көшенқызы
    №194 Сунақата ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    23
    Бектурганова Галия Кайырбековна
    Албарбогет ОМ
    Қостанай облысы
    Жангелді ауданы
  • 1
    23
    Кунгабылов Кайрат Жилкелдиевич
    Антон Макаренко ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Байтллязи Айжан Байтллязикызы
    Б. Бесбаев ат. Мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Кадирова Сәуле Тәжібекқызы
    Б. Алманов ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ырғыз ауданы
  • 2
    22
    Дүйсенбекова Сандуғаш Шерниязқызы
    Ж.Жабаев атындағы №4 мектеп - гимназиясы
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    22
    «А.Косарев ат. №9 орта мектебі» ММ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №77 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    Алжанова Шолпан Мухаметкалиевна
    №38 мектеп-лицей
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    22
    Онбаева Айгуль Тастанбаевна
    А. Байтұрсынов ат. №139 Мектеп
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 2
    22
    Ж.Жабаев ат. ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    22
    Аман Мөлдір Назымбекқызы
    Қ. Бекхожин ат. №12 ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 2
    22
    Мырзагулова Гульден Жумашевна
    №2 Теректі ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Күршім ауданы
  • 2
    22
    Бейсенбеков Мейрам Бакдаулетoвич
    Талдықорған қаласының "Авиценна" медициналық колледжі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    22
    Аманбеков Бекайдар
    Ақбозов ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    22
    Байсов Қанат Төлепбаевич
    Б.Құндақбаева ат. №1 ОМ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 2
    22
    Арыстанов Кайыржан Габденович
    Аралтөбн ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Сырым ауданы
  • 2
    22
    Скакова Бакыт Эминовна
    №49 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    22
    Касымова Гульмира Айткуловна
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Муканова Корлан
    Қарағанды облысы
    Қарқаралы ауданы
  • 2
    22
    Сидахметов Серік Елтайұлы
    Батыс Қазақстан облысы
    Теректі ауданы
  • 2
    22
    Сәрсенова Нәписа
    №41 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Назира Танабаева
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    22
    Молдабаева Багдагул Шектибаевна
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Алиев Дастан
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 2
    22
    Мырзашқызы Анара
    Тархан ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Глубокое ауданы
  • 2
    22
    Амиргалиева Гульмира Магжановна
    Айтуар ЖББМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    22
    Қонысбайқызы Динар
    Қостанай облысы
    Меңдіқара ауданы
  • 2
    22
    Д. Қонаев атындағы №1 МГ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    Бакирова Айнур Абдиганиевна
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 2
    22
    Жұмағұл Аяулым
    С.Керімбеков ат. ЖЖО ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    22
    Наукенова Айымкуль Женисовна
    Б.Қолдасбаев атындағы ЖББОМ
    Қостанай облысы
    Амангелді ауданы
  • 2
    22
    Кушанова Салтанат Нуртазаевна
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    22
    Субатов Фуркат
    №25 ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Кентау қаласы
  • 2
    22
    Бөкен Қазбек Маратұлы
    Курмин тірек мектебі
    Қарағанды облысы
    Абай ауданы
  • 2
    22
    Курманкулова Багила Тасыбековна
    №50 Н.Тілендиев атындағы ЖОМ
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 2
    22
    №74 негізгі орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 2
    22
    Акмолдина Толеутай Койкеновна
    Ә.Бөкейхан атындағы 76 ЖББОМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    22
    "Жеңіс" ЖББОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №62 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    Даулетова Бибигул Оспанқызы
    "№3 Денисов орта мектебі" КММ
    Қостанай облысы
    Денисов ауданы
  • 2
    22
    Таласова Жанна Нуражиевна
    №61 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Шонықбайқызы Мира
    Д. Нұрпейісова атындағы №116 жалпы орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    22
    Ибаділдаева Жамиля Мананбайқызы
    Досбол ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    22
    Куздибаева Гульдана Ерболовна
    № 23 "Алтын бесік" балабақшасы
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    22
    Индира Балахметова
    Б. Адамбаев ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    22
    №59 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 2
    22
    Бекенов Айтым Аскарович
    Алға НМ
    Ақмола облысы
    Біржан Сал ауданы
  • 2
    22
    Садыков Еркин Ерназарович
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    22
    Имрамзиева Санам Рахметовна
    О.Мухаммадий
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    22
    Уркеншиева Гулсим Меркембековна
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    22
    Ғиса Жанбота Есентайұлы
    №1 Қазанбас ОМ
    Қостанай облысы
    Әулиекөл ауданы
  • 2
    22
    Есова Райса
    Ст.Шамалған Қазақ орта мектебі
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 2
    22
    Жексенов Азат
    IT-лицей
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 2
    22
    Турмамбетова Асемтай Танатаровна
    Хлебодаровка ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Мартөк ауданы
  • 2
    22
    Курумбаева Айнур Кыдырбековна
    Б. Момышұлы ат. №43 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    22
    Баликов Бекзат Ауданбековч
    №15 мектеп- гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Жакина Гульнур Иманкуловна
    Ш.Батталова атындағы ЖОББМ базасындағы ТМ (РО)
    Қарағанды облысы
    Шет ауданы
  • 2
    22
    Омарова Айгерим Ермековна
    №119 Мектеп-лицей
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 2
    22
    Кажыбаева Жалгас Оразгалиевна
    №47 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    22
    Аблаева Ақбота Серікбайқызы
    Майтөбе орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    22
    Қарашоқы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №41 ОМ
  • 2
    22
    Наукенова АйымкульЖенисовна
    Б.Қолдасбаев атындағы ЖББОМ
    Қостанай облысы
    Амангелді ауданы
  • 2
    22
    Орынғалиева Әсел Берікқызы
    ІТ мектеп-лицей
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    22
    Давлетназарова Жайна Базарбайқызы
    №11 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 2
    22
    Загитова Мирамгул Загитовна
    №5 мектеп-лицей
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    22
    Адамжанова Каламкас Кайрхановна
    №39 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    22
    Жумашева Толқын Сайлауовна
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 2
    22
    №1 Қосшы а. ОМ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №74 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    Сматова Акнур Сайлаубековна
    Панфилов атындағы ЖОББМ
    Түркістан облысы
    Созақ ауданы
  • 2
    22
    Кумарова Айгерим Дулатовна
    Павлодар облысы
    Май ауданы
  • 2
    22
    Пшембаева Айту Тулеуовна
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    22
    Байконов Елдар Базарбекович
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 2
    22
    Базарбаева Гулбаршын Тохтархановна
    Мойынқұм ОМ
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 2
    22
    Айгүл Ергеш
    №7 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Мұнайлы ауданы
  • 2
    22
    Байгерей Жансая Берікқызы
    Б. Хайдаров ат. ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Баянауыл ауданы
  • 2
    21
    Қаратаева Динара
    Алғабас ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Күршім ауданы
  • 2
    21
    №26 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 2
    21
    №25 Қазақ қыздар гимназиясы
    №59 Лицей
    Жамбыл Жабаев ат. №4 Мектеп-гимназия
  • 2
    21
    Джангулов Талгат Аманович
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 2
    21
    Төлеген Гүлденсін Төлегенқызы
    Ю.Гагарин ат. мектеп-лицей
    Қарағанды облысы
    Шет ауданы
  • 2
    21
    Сқақов Данияр
    Қарасу ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Егизбаева Маржан
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 2
    21
    Ондыбаев Сапарбек Жакипбекович
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    21
    Зиябеков Нұрлан Аманұлы
    Ақтас ж. о. м МКМ
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 2
    21
    Разақов Мирамбек Тарикбаевич
    Елек ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Қаржауова Венера
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 2
    21
    Жаксыгелдина Мейрамгүл
    "34 ЖОББМ"КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    21
    Жұмабай Шынар Аманбайқызы
    Қазалы гуманитарлық-техникалық колледжі
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    21
    Абиш Анар Болатқызы
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Етекбаева Лаура Муратхановна
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Кадирова Бағила
    C.Әбдіжаппаров атындағы жалпы орта мектеп-интернат
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 2
    21
    Н.Есеболатова атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №25 ОМ
  • 2
    21
    Саней Алмагуль
    №15 ОМ
    Қарағанды облысы
    Абай ауданы
  • 2
    21
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    21
    Жукашева Марал Мерекеевна
    Алабота ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Тайынша ауданы
  • 2
    21
    Тұрсынов Жасұлан
    И. Трубицын атындағы №17 ЖББМГ
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Шойтымова Ақсәуле Өмірбекқызы
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 2
    21
    С.Әбдіжаппаров атындағы мектеп-интернат
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №14 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    21
    Жамангараева Гульнар Толендиевна
    №15 мектеп- гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Касенова Нургуль Берикказыевна
    "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы орта мектебі" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 2
    21
    Бектурсинов Дулат
    Қызылту ОМ
    Ақмола облысы
    Қорғалжын ауданы
  • 2
    21
    Бозтал ОМ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №32 Мектеп-гимназия
  • 2
    21
    Танатарова Асель Далгатовна
    №38 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Тагаев Закиржан Алибекович
    Комаров ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Мақтаарал ауданы
  • 2
    21
    Омиржанова Арайлым Сарсенбековна
    Москалев ОМ
    Қостанай облысы
    Әулиекөл ауданы
  • 2
    21
    Бестамақ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    Дарынды балаларға арналған №2 Мектеп-гимназия
  • 2
    21
    Каржауова Салтанат Темирбаевна
    №1 мектеп-гимназия
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    21
    Тулеуова Раушан Кайырбаевна
    №82 ЖОББМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    21
    Халмурат Муминов
    Кондратов ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Қызылжар ауданы
  • 2
    21
    Мудебаева Жанар Темірғалиқызы
    Шетпе лицейі
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 2
    21
    Қанай Бибі-Фатима
    №9 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Казахбаева Гулзада Умирбековна
    Атырау Бизнес және Құқық колледжі
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    21
    Атамұратова Бибігүл Әбдірахманқызы
    №18 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Дәрібай Индира Темірғалиқызы
    Алматы облысы
    Балқаш ауданы
  • 2
    21
    Сатыпалдиев Айдар Рысмендеевич
    Сарыжаз ОМ
    Алматы облысы
    Райымбек ауданы
  • 2
    21
    Мынжасарова Гулсин Алмахановна
    Төле би ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 2
    21
    Абдиреукова Гулжайна Айбатыровна
    Ю.Гагарин атындағы №16 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    21
    Дусимгалиева Майра Ракымжановна
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    АЛИЕВА ГУЛНАЗ МАРАТОВНА
    Б. Момышұлы ат. №43 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    21
    Асанбекова Гулмира Сагатовна
    Ы.Алтынсарин ат. №159 гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    21
    Тұрлыбай Бақыт Серікқызы
    №198 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    21
    Қурбанбай Лаура Қуандыққызы
    Түркістан облысы
    Түлкібас ауданы
  • 2
    21
    Дюсенов Кайрат Абаевич
    Ақсай қаласының №4 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақсай қаласы
  • 2
    21
    Касимбекова Айжанкуль Агабековна
    212 мектеп-гимназия
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    21
    Ы.Алтынсарин атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №34 ОМ
  • 2
    21
    Турысбаева Жанар Сыдыковна
    Дарбазақұм негізгі мектебі КММ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 2
    21
    Гүлшат Аппазова
    Т.Әлімқұлов атындағы №14 мектеп интернат-лицейі
    Түркістан облысы
    Созақ ауданы
  • 2
    21
    Қартабаева Күнқияш Абуовна
    Ғ. Мұратбаев ат. №17 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    21
    Надирбаева Рабига Айтбаевна
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 2
    21
    №47 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    21
    Исмагулова Эльвира Ермекқызы
    №47 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    21
    Кусаинов Дамир Аскарович
    Май ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Ақжар ауданы
  • 2
    21
    Нақыпов Талғат Абилқайырұлы
    Қаратаев ат. №51 ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    21
    Аубакирова Макпал Алтаевна
    №46 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    21
    Мейрам Таңшолпан Талғатқызы
    ЖББ №8 орта мектебі
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 2
    21
    Шайхиева Гульнур Зариповна
    Батыс Қазақстан облысы
    Теректі ауданы
  • 2
    21
    Асқарбекұлы Нұрбол
    Қарақұдық ЖББМ
    Ақтөбе облысы
    Ырғыз ауданы
  • 2
    21
    Гулжанат Калиева
    Атырау облысы
    Қызылқоға ауданы
  • 2
    21
    Садуакасова Булбул Акебековна
    Күреңбел қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 2
    21
    №1 Қосшы а. ОМ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №74 Мектеп-гимназия
  • 2
    21
    Мұсабекова Мадина Даниярбекқызы
    Ә.Бөкейханов ат. №1 гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    Мұратова Назгүл Серғазықызы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 2
    21
    Нуржан Маликов
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    21
    Батанова Дина
    №84 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    21
    Ануар Бурлен
    №2 ОМ
    Қостанай облысы
    Федоров ауданы
  • 2
    20
    Байгельдина Молдир Толеукадыровна
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    20
    Жубаназарова Жазира Ауезхановна
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    Дербіс Дана Дербісқызы
    №16 орта мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    20
    №34 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    20
    Қойшыбаева Мөлдір Есенқосқызы
    "А.Өтепбергенов атындағы ОМ" ММ
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 2
    20
    Байкасинова Арайлым Каримбергеновна
    №4 НОМ
    Қарағанды облысы
    Жезқазған
  • 2
    20
    Жанабай Акбопе
    №19 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    20
    Смағұлов ат. №34 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    Назарбекова Жулдузай Изтелеуовна
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 2
    20
    Ауталипова Айгерим Ермекбаевна
    №2 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Жетісу ауданы
  • 2
    20
    Мұратбаева Қарлығаш Қазбекқызы
    №15 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 2
    20
    Темірбек Қожакеев атындағы №39 ЖББМГ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №46 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    Идирисова Жанат Канибековна
    Кенен Әзірбаев атындағы N15 орта мектеп
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    20
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    20
    Өмірбек Мәншүк
    Жыланды қазақ ОМ
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 2
    20
    Пакырадинова Света Шарападиновна
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    20
    Мырзағалиев Манатбек
    Есет мектеп-балабақша кешені
    Маңғыстау облысы
    Бейнеу ауданы
  • 2
    20
    Бакбергенова Индира
    А.С.Пушкина ат. ОМ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    20
    Омарова Улжаркын Абдижаппаровна
    П. Тәжібаева ОМ
    Түркістан облысы
    Қазығұрт ауданы
  • 2
    20
    Қопа ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 2
    20
    Алибасова Сагыныш
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 2
    20
    Тулеуов Амирхан
    №1 мектеп-гимназия
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    20
    Смагулова Ардак Кабдешовна
    26 жалпы білім беретін орта мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    20
    Мерейхан Базаргүл
    Наурызбай батыр Құтпанбетулы атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    20
    Мамбетяров Куандык Ахмедович
    №55 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Қамбаров Әлібек Русланұлы
    №52 ЖББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    20
    БАҚЫТ НҰРАЙНА ҚАЖЫМҰРАТҚЫЗЫ
    Батыс Қазақстан облысы
    Казталов ауданы
  • 2
    20
    Реймбай Дәмелі
    А. Байтұрсынов ат. №139 Мектеп
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 2
    20
    Серкулова Гулжан Нургалиевна
    Түркістан облысы
    Жетісай ауданы
  • 2
    20
    Ускенбаева Айнур Куанышбековна
    №94 жалпы орта білім беретін мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    20
    Несипакынова Фарида Канатовна
    №72 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 2
    20
    Әли Майра Мыңбайқызы
    Ж. Жабаев ат. №234 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    20
    Нақысбек
    Б. Атыханұлы ат. №36 Гимназия
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    20
    Тасибекова Бейбит Агажановна
    Ж.Бәрібаев ат. мектеп
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    20
    Жумагалиева Зульфия Ерболатовна
    №38 мектеп-лицей
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    Абсадыкова Гульмира Камбаровна
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 2
    20
    Суталиева Гулназ Мамбеткеримова
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    20
    Тазабекова Гульбану
    "Алтын ауыл" мектеп
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    20
    Бестамақ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    Дарынды балаларға арналған №2 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    Құрмашева Амангүл Қуанышбайқызы
    Қалыбай ЖББМ
    Ақтөбе облысы
    Ырғыз ауданы
  • 2
    20
    Ерлан Есет
    Б. Тамабаев МДШО
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    20
    Түркеев Нүркен
    C.Әбдіжаппаров атындағы жалпы орта мектеп-интернат
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 2
    20
    Ерасыл Қазбеков
    М.Әуезов ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 2
    20
    Сейтова Айнура Парахатовна
    Владимира Савва ат. №9 ЖББМ-лицей
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    20
    Бисенбаева Айдана
    Бейгеу политехникалық колледжі
    Маңғыстау облысы
    Бейнеу ауданы
  • 2
    20
    Бестамақ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    Дарынды балаларға арналған №2 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    Адилбекова Улбосын Пиримхановна
    Некрасов атындағы№9 мектеп-гимназия
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 2
    20
    Батчабекова Фатима Рашитовна
    Д. Қонаев атындағы №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    20
    №28 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп
    №59 Лицей
    Жамбыл Жабаев ат. №4 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    Конарбаева Даметкен Омирзаковна
    Жалтыркөл НМ
    Ақмола облысы
    Аршалы ауданы
  • 2
    20
    Оразгалиева Еркежан
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақжайық ауданы
  • 2
    20
    Аяпберген Алишер Мухаметқалиұлы
    Т. Рысқұлов ат. №23 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    20
    Тұрсұн Жанель
    Қоғам ОМ
    Ақмола облысы
    Біржан Сал ауданы
  • 2
    20
    Бестамақ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    Дарынды балаларға арналған №2 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    Байгуатова Айнур
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 2
    20
    Атшыбаева Салтанат Нурлыбаевна
    Е. Айшуақұлы ат. ОМ
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 2
    20
    Алмалы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №3 Мектеп - гимназия
  • 3
    19
    А. Шынасилова ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    19
    Сембаева Әйгерім Съезбекқызы
    №6 МГ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    19
    Сатымбекова Жансая
    №46 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Кеңқияқ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 3
    19
    Икласбаев Даурен Абильмажинович
    9 Орта мектеп
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    19
    Амирханова Забира Жайлаубаевна
    №36 мектеп-лицей
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    19
    Мустафаева Жарқынай Елеукеновна
    №42 жалпы білім беретін орта мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    19
    Нурбекова Динара
    Ш. Смаханұлы ат. №44 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Cарсенова Акмарал Жанабаевна
    М.Тажин ат. орта мектеп
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    19
    Юсупова Рушангул Аруповна
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    19
    Бейсембекова Баян Шадисапаровна
    Түгіскен ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 3
    19
    №200 Мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    И. В. Панфилов ат. Қазақ - Ресей мамандандырылған
  • 3
    19
    №59 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 3
    19
    Дуйсенова Гулназ
    Ш.Уәлиханов атындағы ОМ (Ащысай)
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    19
    Байманова Атиргуль Ахмедовна
    Ғ. Мұратбаев ат. гимназия
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    Итемирова Лейла Маратовна
    Ы Алтынсарин атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    19
    Сарыбасова Жансұлу
    С.Қожанов ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Арыс ауданы
  • 3
    19
    Фарида Мустафаевна Аубекерова
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    19
    Алия Бердимурадова
    №21 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    19
    Турусбекова Жулдуз Сериковна
    №172 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    19
    Беккужиева Акмарал Борисовна
    16 Ж.Қаражігітов атындағы мектеп-лицей
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    19
    №4 Қарауылкелді орта мектеп-гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №1 Мектеп-лицей
  • 3
    19
    Алмасбек Нұрдана
    Соғанды №33 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    19
    Саукинбаева Молдир Мырзабековна
    Владимир Савва атындағы №9 ЖББМ лицейі
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    19
    Қопа ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 3
    19
    Шахта ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №68 ОМ
  • 3
    19
    Сералина Жулдыз Ерболатовна
    №25 жалпы білім беретін орта мектебі
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Петропавл қаласы
  • 3
    19
    Тоқтаған Нұргелді Жансерікұлы
    Ш. Смаханұлы ат. №44 ОМ
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Сагинова Куаныш Толегеновна
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Ақжар ауданы
  • 3
    19
    Қуандықов Әміре Боранқұлұлы
    Қызылдихан ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 3
    19
    Испанова Рахима Алламбергеновна
    Шамалған станциясындағы Қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    19
    Дубаева Жазира Онлабековна
    Төле би атындағы орта мектебі
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    19
    Б. Ахметов ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №156 ЖББМ
  • 3
    19
    Қыпшақбаева Нұрлыай Алашқызы
    Б.Сүлейменова ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    19
    Сарат орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    "NURORDA" Мектеп-лицей
  • 3
    19
    Каракулова Сагира Нажмаденовна
    №2 ОМ
    Маңғыстау облысы
    Жаңаөзен қаласы
  • 3
    19
    Уалиева Мереке Жарболқызы
    Ақбақай ОМ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 3
    19
    Акмолдина Умитжан Нуралиевна
    Батық ОМ
    Қарағанды облысы
    Шет ауданы
  • 3
    19
    Жамбыл ОМ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    Университет Назарбаев Университет
  • 3
    19
    Абилова Куралай Турарбековна
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Муслипова Гульдина
    Аққұдық ЖББМ
    Қостанай облысы
    Әулиекөл ауданы
  • 3
    19
    №10 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 3
    19
    Әжбенова Зәмзәгүл Сағынбайқызы
    IT лицейі
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 3
    19
    Жамет Алдияр
    №276 мектеп
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    19
    Жанаханова Раушан Жумадиловна
    Трубицына ат. №17 ОМ-гимназия
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    19
    Бектемисова Миргуль Торемуратовна
    Күреңбел қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Кербұлақ ауданы
  • 3
    19
    Баймункина Жанар Сапаргалиевна
    Жоғары аграрлық-техникалық колледжі
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 3
    19
    Қопа ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 3
    18
    Жакупова Динара Шакиретовна
    Ақшиман ОМ
    Павлодар облысы
    Май ауданы
  • 3
    18
    Абылхаева Жанна Галиевна
    "Костомаров НМ" КММ
    Ақмола облысы
    Зеренді ауданы
  • 3
    18
    Рахимова Гульсара Рахимовна
    М. Әуезов ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 3
    18
    Турсынбаева Эльмира Мырзахановна
    №91 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    18
    Мағзомов Тұрақ Жанболатұлы
    БҚО ДБАМАТМЛ
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 3
    18
    Ахметов Карим Нуртуганович
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Игибаева Сания Камысбаевна
    №39 М.Жұмабаев ат. Мектеп-гимназия
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 3
    18
    Алтынай Кельдибаева
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 3
    18
    Бекбатырова Дарига
    Наурызбай батыр Құтпанбетулы атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    Сая Джексаева
    Үшарал ОМ
    Жамбыл облысы
    Сарысу ауданы
  • 3
    18
    №26 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 3
    18
    Егинченова Нуржауган Темирхановна
    №170 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    18
    №194 Сунақата ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 3
    18
    Шилдебаева Сандугаш Танатаровна
    Ш.Уәлиханов ат. №49 ОМ
    Түркістан облысы
    Сайрам ауданы
  • 3
    18
    Найзабекова Асель Сапарғалиқызы
    Жасөркен ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    Герасимов ОМ
    Халықаралық мектеп
    №156 ЖББМ
  • 3
    18
    №49 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 3
    18
    Калаганова Турсын
    №7 ОМ
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 3
    18
    Көшкінов Әлібек
    Көктерек ЖОБББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Казталов ауданы
  • 3
    18
    Тобажанова Гулгул Курмангалиевна
    №61 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Майя Куатбекова Айтбековна
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    18
    Мейрамгул Халидуллина Исатаевна
    М.Мирманова ат. НОМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 3
    18
    Минискулова Салтанат Аманбайқызы
    Смағұлов ат. №34 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    18
    Тугельбаева Айсулу Муратовна
    Қарағанды облысы
    Шет ауданы
  • 3
    18
    Исмамутова Дина Абдикалыковна
    Жамбыл ат. №26 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    18
    Нарынбаева Гульшат Галимжановна
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    18
    Алхатова Маншук Рахимберловна
    №110 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 3
    18
    Абыдынова Молдир Газибаевна
    Түркістан облысы
    Созақ ауданы
  • 3
    18
    Аманжол Ақерке Асқарқызы
    Алғабас ОМ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 3
    18
    Бекмагамбетова Мейрамгуль Жумабаевна
    Досмұхамедов атындағы облыстық лицей
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    18
    Шокпарова Гульмира Кайратовна
    Теректі ЖББМ
    Ақтөбе облысы
    Ойыл ауданы
  • 3
    18
    Акылбекова Шынар Мадибековна
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    18
    Жилкибаева Ляззат Акадиловна
    №59 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    17
    Торакбаева Гульжан
    Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 3
    17
    Молдабаева Надира
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    17
    Ахилбаева Айгерим Хусаиновна
    М.Әуезов ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Отырар ауданы
  • 3
    17
    Сугиров Баглан Азимбекович
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    17
    Абдыкалыков Канат
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    17
    Токсанбаева Айман Нурмахановна
    С. Рахымов атындағы "Жас Ұлан" мектебі
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    17
    Шынжарбекова Дина
    Ә. Молдағұлова ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Мойынқұм ауданы
  • 3
    17
    Кабдолдина Индира
    Өзін-өзі тану колледжі
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 3
    17
    Набиева Акерке
    Ж.Бәрібаев ат. мектеп
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Медет Жайнагүл
    Тоғыз орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    17
    Улькуева Айжан Каланбековна
    Жезкент ау. МЛ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Бородулиха ауданы
  • 3
    17
    Гулистан Байманова
    Шамалған станциясындағы Қазақ орта мектебі
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    17
    Рахимбай Тыныс Жайықұлы
    Махатма Ганди ат. №92 мамандандырылған мектеп-лице
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 3
    17
    Базарбаева Гулмира Санибековна
    Сәкен Сейфуллин атындағы орта мектеп
    Жамбыл облысы
    Жаңатас қаласы
  • 3
    17
    Таңатарова Жаннұр
    "Бейнеу мектеп-интернаты "КММ
    Маңғыстау облысы
    Бейнеу ауданы
  • 3
    17
    Жаңаауыл ОМ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
  • 3
    17
    Солтанғазина Анель
    Т.Аманов ат. №16 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы