Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

География олимпиадасы

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Айдын Нуржан
    №277 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    25
    Ошақ Дәуіт
    Қарағанды облысы
    Жаңаарқа ауданы
  • 1
    25
    М. Шоқай атындағы №187 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 1
    25
    Ы.Алтынсарин ат. Гимназия
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №5 ОМ
  • 1
    25
    М. Шоқай атындағы №187 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 1
    25
    Акилбеков Ерасыл
    №277 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    25
    Берикова Жансая
    №277 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    25
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 1
    25
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 1
    25
    Жасұлан Нагашбаев Еркінұлы
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 1
    25
    Қорғантұз орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 1
    25
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    25
    Бестамақ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    Дарынды балаларға арналған №2 Мектеп-гимназия
  • 1
    25
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 1
    25
    Урумбасарова Сабина Нұрсұланқызы
    №60 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    25
    Хангелді ат. №179 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 1
    25
    Хангелді ат. №179 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 1
    25
    Есілбай ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    24
    Илимбаев Ислам
    №277 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    24
    Ақерке Байдилдина
    №18 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    24
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 1
    24
    №85 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 1
    24
    Мектеп жанындағы интернаты бар №6 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 1
    24
    №223 Төменарық ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 1
    24
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    №85 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 1
    24
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 1
    24
    Тлеубаева Алуанай
    К.Нургалиев ат. Гимназия
    Шығыс Қазақстан облысы
    Күршім ауданы
  • 1
    24
    "Боралдай" ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №14 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    24
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 1
    24
    Аққыстау орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 Орта мектеп
  • 1
    24
    Бестамақ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    Дарынды балаларға арналған №2 Мектеп-гимназия
  • 1
    24
    Д.И. Менделеев атындағы №15 мектеп-лицей
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
  • 1
    24
    Отанбек Айбота
    №96 разьезд ОМ
    Ақмола облысы
    Целиноград ауданы
  • 1
    24
    Серік Ескендір Бекұлы
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 1
    24
    Хангелді ат. №179 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 1
    24
    Жақасова Алина
    Т.Жармағанбетов ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Байғанин ауданы
  • 1
    24
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    Шугаева Айша
    Елтай ОМ
    Қарағанды облысы
    Бұқар жырау ауданы
  • 1
    24
    Мектеп жанындағы интернаты бар №6 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    Бестамақ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    Дарынды балаларға арналған №2 Мектеп-гимназия
  • 1
    24
    Ашимбек Гульзира Алтынбеккызы
    №3 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    24
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 1
    24
    "Шаңырақ" көпсалалы МГ
    Халықаралық мектеп
    Физика-математика бағытындағы Назарбаев Интеллекту
  • 1
    24
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 1
    24
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 1
    24
    Маутжанова Дәрия
    Бұлақ ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    24
    Хангелді ат. №179 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 1
    24
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    №223 Төменарық ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 1
    23
    Есалиева Ақылжан
    Тоғыз орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    23
    Жамбыл атындағы №39 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    23
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 1
    23
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 1
    23
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 1
    23
    Қыдырқожаұлы Диас
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 1
    23
    Сатыбалды Ақмарал
    №31 ЖББОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    23
    №85 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 1
    23
    №85 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 1
    23
    Қорғалжын мектеп гимназиясы
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №65 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    Қорғалжын мектеп гимназиясы
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №65 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    Құмыролла Құзар
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    "Шаңырақ" көпсалалы МГ
    Халықаралық мектеп
    Физика-математика бағытындағы Назарбаев Интеллекту
  • 1
    23
    "Шаңырақ" көпсалалы МГ
    Халықаралық мектеп
    Физика-математика бағытындағы Назарбаев Интеллекту
  • 1
    23
    Бестамақ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    Дарынды балаларға арналған №2 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    Бестамақ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    Дарынды балаларға арналған №2 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    Мектеп жанындағы интернаты бар №6 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    Ж. Ағаділов ат. ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    23
    "Шаңырақ" көпсалалы МГ
    Халықаралық мектеп
    Физика-математика бағытындағы Назарбаев Интеллекту
  • 1
    23
    "Боралдай" ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №14 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    23
    Мектеп жанындағы интернаты бар №6 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    23
    Хангелді ат. №179 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 1
    23
    Хангелді ат. №179 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 1
    23
    Алмалы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №3 Мектеп - гимназия
  • 1
    23
    Еркінов Дархан Мейрамұлы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 1
    23
    Алмалы орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №3 Мектеп - гимназия
  • 1
    23
    Медет Айымторы Медетқызы
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    23
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 1
    23
    Қайыргелді Айгерім Дауренқызы
    №2 Баянауыл ауд. ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Баянауыл ауданы
  • 1
    23
    Мұбаракова Лаура
    Үрыл ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 1
    23
    Бисенова Мадина Бисенқызы
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    23
    Сембек Қарақат
    Мырзатай ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    Махатова Клара Досымханқызы
    Қостанай облысы
    Амангелді ауданы
  • 1
    23
    Мырзақалиев Жандос
    Үрыл ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 1
    23
    Баударбеков Ескендір
    Екібастұз ОМПЛИ
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 1
    23
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 1
    23
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 1
    23
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 1
    23
    Қорғантұз орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 1
    23
    Ойнарбеков Ердаулет
    №277 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    23
    Мейірбек Дильназ
    №239 Кеңес ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    23
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 1
    23
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 1
    23
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 1
    23
    Әлімберді Әлібек
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    23
    Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 1
    23
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 1
    23
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 1
    23
    Жұман Инабат
    Көктөбе ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 1
    23
    Ы.Алтынсарин ат. Гимназия
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №5 ОМ
  • 1
    23
    Ы.Алтынсарин ат. Гимназия
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №5 ОМ
  • 1
    23
    Ы.Алтынсарин ат. Гимназия
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №5 ОМ
  • 1
    23
    Ы.Алтынсарин ат. Гимназия
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №5 ОМ
  • 1
    23
    Ы.Алтынсарин ат. Гимназия
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №5 ОМ
  • 1
    23
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    С. Байжанов ат. №162 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 1
    23
    №223 Төменарық ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 1
    23
    №223 Төменарық ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 1
    23
    №223 Төменарық ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 1
    23
    Қажыбекова Гүлнұр Еркінқызы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 1
    23
    Разина Куралай Муратовна
    №8 көркемдік-эстетикалық білім мен тәрбие кешені -
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    Әуес Жарқынай Бекжанқызы
    Жаңақоныс орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    23
    Әмірғазина Аяулым
    №47 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    Маратбекова Ақерке
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    Маралова Жаннұр
    Шәкәрім ат. үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    Бүркүстаев Ерасыл
    Дарынды балаларға арналған мектеп-лицей-интернат
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 1
    23
    Бауыржанұлы Расул
    Елтай ОМ
    Қарағанды облысы
    Бұқар жырау ауданы
  • 1
    23
    Маржан Полатова Талғатовна
    №34 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 1
    23
    Анара Тұрар
    Көктөбе ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 1
    23
    М. Шоқай атындағы №187 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 1
    23
    М. Шоқай атындағы №187 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 1
    23
    Калдыбекова Сая
    №277 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    23
    Қалдығайтын ЖОББМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №76 Мектеп-лицей
  • 1
    23
    Мектеп жанындағы интернаты бар №6 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    Ниетбаева Құралай
    С. Шапағатов ат. мектеп-гимназиясы
    Маңғыстау облысы
    Түпқараған ауданы
  • 2
    22
    Т. Жүргенов атындағы ЖББОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №56 Мектеп-лицей
  • 2
    22
    Рамазанова Альбина
    Шәкәрім ат. үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    22
    № 37 жалпы орта мектеп
    №5 Гимназия
    № 24 Лицей
  • 2
    22
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 2
    22
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 2
    22
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 2
    22
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 2
    22
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 2
    22
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 2
    22
    №223 Төменарық ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 2
    22
    №223 Төменарық ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 2
    22
    Жеңісұлы Жасұлан
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    22
    Көпен Гүлназ Айбатқызы
    Дарынды балаларға арналған мектеп-лицей-интернат
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    22
    Кенжалы Дилназ Есенқызы
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    22
    Б. Ахметов ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №156 ЖББМ
  • 2
    22
    Мешитбеков Абубакир
    №277 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 2
    22
    "Шаңырақ" көпсалалы МГ
    Халықаралық мектеп
    Физика-математика бағытындағы Назарбаев Интеллекту
  • 2
    22
    "Шаңырақ" көпсалалы МГ
    Халықаралық мектеп
    Физика-математика бағытындағы Назарбаев Интеллекту
  • 2
    22
    "Боралдай" ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №14 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    Хангелді ат. №179 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    22
    Мұратбеков Елназ Дәулетұлы
    Дарынды балаларға арналған мектеп-лицей-интернат
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    22
    Шакенова Жібек
    Үрыл ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 2
    22
    Ерлік Елдар
    Үрыл ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 2
    22
    Дидарханова Ділназ
    Үрыл ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 2
    22
    Ұзақьай Жәмила Амандыққызы
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    22
    Қорғантұз орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 2
    22
    ташева ерке
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    22
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 2
    22
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 2
    22
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 2
    22
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 2
    22
    №85 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 2
    22
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    22
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    22
    Иставлетова Салтанат Нұрланқызы
    №60 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Қопа ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 2
    22
    Онгарбаева Асем
    №277 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 2
    22
    Дарикулова Меруерт
    №277 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 2
    22
    Қүрбанбаева Күмісай Шүкірбайқызы
    №34 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    22
    Өмірбекқызы Аружан
    Рүстемов ат.ОМ
    Түркістан облысы
    Созақ ауданы
  • 2
    22
    Байжігіт Еркеназ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    22
    №6 орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    22
    Жиенбаев Гаухар Садыковна
    №34 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    22
    Шынтемірова Құндыз Салауатқызы
    №34 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    22
    Мектеп жанындағы интернаты бар №6 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    22
    Мектеп жанындағы интернаты бар №6 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    22
    Мектеп жанындағы интернаты бар №6 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    22
    Абсамат Таңжарық
    №49 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    22
    Түгелбаева Балауса Еркінқызы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 2
    22
    С. Байжанов ат. №162 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 2
    22
    Сауатбек Ұлдана
    Б. Бесбаев ат. Мектеп - гимназия
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    22
    Әзімбекұлы Даниал
    Ю. Гагарина ат. ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    21
    Раджанқызы Айнара
    №26 мектеп-гимназия
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 2
    21
    Қанағатова Аяжан
    №37 гимназия
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    21
    "Шаңырақ" көпсалалы МГ
    Халықаралық мектеп
    Физика-математика бағытындағы Назарбаев Интеллекту
  • 2
    21
    Мұратханова Сабина Саулетқызы
    Дарынды балаларға арналған мектеп-лицей-интернат
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    21
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 2
    21
    Тлеубай Аружан
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 2
    21
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    21
    Зарықханова Қарақат Қайратқызы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Тарбағатай ауданы
  • 2
    21
    №15 Қазақ мектеп-гимназиясы
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 2
    21
    Қорғантұз орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    Б. Ахметов ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №156 ЖББМ
  • 2
    21
    Унебаева Крестина
    Соғанды №33 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    21
    Минура Телғозы
    Ақшабаева ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    21
    Қопа ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    Б. Ахметов ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №156 ЖББМ
  • 2
    21
    Қорғалжын мектеп гимназиясы
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №65 Мектеп-гимназия
  • 2
    21
    Оралханова Аружан Рүстемқызы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Тарбағатай ауданы
  • 2
    21
    "Горный ЖББОМ" КММ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    21
    Қорғантұз орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    Т. Жүргенов атындағы ЖББОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №56 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 2
    21
    №42 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    21
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 2
    21
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 2
    21
    Әнуарбеков Нұртуған
    Үрыл ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 2
    21
    Нұрболқызы Аяулым
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    21
    №76 ЖББМ
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 2
    21
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    21
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    20
    Қопа ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 2
    20
    "Шаңырақ" көпсалалы МГ
    Халықаралық мектеп
    Физика-математика бағытындағы Назарбаев Интеллекту
  • 2
    20
    "Шаңырақ" көпсалалы МГ
    Халықаралық мектеп
    Физика-математика бағытындағы Назарбаев Интеллекту
  • 2
    20
    "Шаңырақ" көпсалалы МГ
    Халықаралық мектеп
    Физика-математика бағытындағы Назарбаев Интеллекту
  • 2
    20
    Қорғалжын мектеп гимназиясы
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №65 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    Қалиақпер Асылбек
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    Қорғалжын мектеп гимназиясы
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №65 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    №85 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 2
    20
    Қауас Әсемай
    Төле би ат. №8 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    20
    Қорғалжын мектеп гимназиясы
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №65 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    №163 Жаңақорған ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 2
    20
    Тоққазы Талант
    Ново-Хайрузовка ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 2
    20
    Жақанова Аружан
    Көгедай ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Зайсан ауданы
  • 2
    20
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    20
    Халықаралық мектеп
    №156 ЖББМ
  • 2
    20
    Жансұлу Молдахан
    Алматы облысы
    Қапшағай қаласы
  • 2
    20
    Берікбай Ақниет
    Соғанды №33 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    20
    Мамай ат. ЖББМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    20
    Нұрсұлтан Еркем Бекайдарқызы
    №28 ЖББМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    20
    Жақсылық Бақдаулет
    Рүстемов ат.ОМ
    Түркістан облысы
    Созақ ауданы
  • 2
    20
    Мамай ат. ЖББМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    20
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    20
    Аружан Жаксым Ергаликызы
    ДБАГ АЛЬ-ФАРАБИ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    20
    Тұрсұн Жанель
    Қоғам ОМ
    Ақмола облысы
    Біржан Сал ауданы
  • 2
    20
    Мамай ат. ЖББМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    20
    Мектеп жанындағы интернаты бар №6 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    20
    Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 2
    20
    Жеңіс Нұрханым
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 2
    20
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 2
    20
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 2
    20
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 2
    20
    Айтқұмаров Алішер
    Үрыл ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 3
    19
    №107 Лицей
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 3
    19
    Артыкова Нурай
    М. Мәметова ат. ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    Шайхы Әсем
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    19
    Аққыстау орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 Орта мектеп
  • 3
    19
    №163 Жаңақорған ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 3
    19
    "Шаңырақ" көпсалалы МГ
    Халықаралық мектеп
    Физика-математика бағытындағы Назарбаев Интеллекту
  • 3
    19
    Канапинова Карина Назымбекқызы
    Еңбек орта мектебі-бақшасы
    Ақмола облысы
    Ақкөл ауданы
  • 3
    19
    №163 Жаңақорған ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 3
    19
    Мұрат Алтын
    №15 ОМ
    Қарағанды облысы
    Абай ауданы
  • 3
    19
    Жансейітқызы Арайлым
    Қызыл ту ОМ
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 3
    19
    Мектеп жанындағы интернаты бар №6 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 3
    19
    Сейділдә Нұрділдә
    Құлан шағын орталықты мектеп-гимназиясы
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 3
    19
    Nurbolat Zhaidar
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    19
    №107 Лицей
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 3
    19
    Қорған Нұрай Нұрболқызы
    №60 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    19
    Сымбат Ғұмарова
    А. Байтұрсынов ат. №139 Мектеп
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    19
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 3
    19
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 3
    19
    Фарида Самалбекқызы
    №6 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 3
    19
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 3
    18
    Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 3
    18
    №249 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №81 Гимназия
  • 3
    18
    Әмір Балжан
    №239 Кеңес ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 3
    18
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 3
    18
    Қорғалжын мектеп гимназиясы
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №65 Мектеп-гимназия
  • 3
    18
    Арықты ОМ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №65 Мектеп-гимназия
  • 3
    18
    Күшеген Әлемгүл
    №15 ОМ
    Қарағанды облысы
    Абай ауданы
  • 3
    18
    Уахиев Адильжан Айтпаевич
    Қарағанды облысы
    Абай ауданы
  • 3
    18
    Ғани Райымбек Парахатұлы
    №4 Қарғалы ОМ
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    Ерболат Дулат
    Қызылсай №10 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    18
    Аққыстау орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 Орта мектеп
  • 3
    18
    №107 Лицей
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 3
    18
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 3
    18
    Өркен орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 Орта мектеп
  • 3
    18
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 3
    18
    Есілбай ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 3
    18
    Əкімғалиева Диана Аманғалиқызы
    №60 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Ердғалым Айдос
    Хмельницк ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Шарбақты ауданы
  • 3
    18
    Дженисхан Исламбек
    Соғанды №33 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    18
    Исбулатов Бахтияр
    Аңқатын ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Теректі ауданы
  • 3
    18
    Бектай Русалина Русланқызы
    №60 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Жаманкулов Ерасыл
    Кусак ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    №15 Қазақ мектеп-гимназиясы
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 3
    18
    Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Ә. Марғұлан ат. №40 ОМ
  • 3
    18
    Қабпас Марғұлан Асқарұлы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    18
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 3
    18
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Б. Атыханұлы ат. №36 Гимназия
  • 3
    17
    Төлеутайқызы Гүлсамал
    Сарыкөл ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Темір ауданы
  • 3
    17
    Әбдіқами Айша
    Ә.Жангелдин ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    17
    №163 Жаңақорған ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 3
    17
    Сержанқызы Дидар
    Дарынды балаларға арналған мектеп-лицей-интернат
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    17
    Арықты ОМ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №65 Мектеп-гимназия
  • 3
    17
    Тасашы орта мектебі
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Б. Атыханұлы ат. №36 Гимназия
  • 3
    17
    Мерғалиева Шырын
    Жолнұсқау НОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Күршім ауданы
  • 3
    17
    №15 Қазақ мектеп-гимназиясы
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 3
    17
    Аружан Абдышоғат
    №84 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    17
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 3
    17
    Сағитов Қуаныш
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    17
    Тлеубергенова Наргиза Ерболқызы
    №60 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    17
    Оразбек Батырхан
    №15 ОМ
    Қарағанды облысы
    Абай ауданы