Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Қазақстан тарихы олимпиадасы

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    25
    Абдыкарим Елжан
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    25
    Домакбаева Айдана
    №277 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    25
    Кулышев Алмас
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    25
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    25
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    25
    Анэль Жақсылықова
    Қаратөбе мектеп-гимназисы
    Батыс Қазақстан облысы
    Қаратөбе ауданы
  • 1
    25
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    25
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    25
    Қайырбай Альбина
    Қаратөбе мектеп-гимназисы
    Батыс Қазақстан облысы
    Қаратөбе ауданы
  • 1
    25
    Асан Құсан
    Мұхит ат ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Қаратөбе ауданы
  • 1
    25
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    Адиетова Ақбаян Жоламанқызы
    Е.Ш.Орақбаева ат. НОМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 1
    24
    №85 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 1
    24
    Батырхан Дайана
    №28 IT мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    Галиуллақызы Ақорын
    М. Құсайынов ат. Дарынды балаларға арналған мектеп
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    24
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    24
    Абділда Ақерке
    №28 IT мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    Дәулеткелдиева Ақбота Алтынбайқызы
    Ә.Жангелдин ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    24
    №187 IT-мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 1
    24
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 1
    24
    Алдияр Алуадинов
    №6 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 1
    24
    Арнай Шаихова
    №11 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    24
    №17 ОМ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №19 ОМ
  • 1
    24
    Еңсепов Асылбек
    Т.Жармағанбетов ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Байғанин ауданы
  • 1
    24
    Курманбаева Сагынай Акылбековна
    Мүткенов атындағы ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Ақтоғай ауданы
  • 1
    24
    Манапалы Ернат
    № 24 Лицей
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 1
    24
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    Амангазы Эльдана
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    24
    Павлик Олжас Рахатұлы
    әл-Фараби ат. ҚазҰУ
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 1
    24
    Тулеуова Аружан
    №277 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    24
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    24
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    Қарақұдық ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №41 ОМ
  • 1
    24
    Бақытжан Аминат Нұрболатқызы
    Батыс Қазақстан облысы
    Теректі ауданы
  • 1
    24
    Увалиева Айнур Жанатовна
    Герасимов ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 1
    24
    Шойбек Маржан
    №28 IT мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    Досқұлов Данияр
    Т.Жармағанбетов ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Байғанин ауданы
  • 1
    24
    С. Байжанов ат. №162 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 1
    24
    Тахирова Анеля
    № 139 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    24
    № 20 Лицей-ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    23
    Бөкіл Жаннұр
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    23
    Қадырханов Бауыржан Жанатұлы
    №28 IT мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Мәді Альбина
    № 1 мамандандырылған үш тілде оқытатын мектеп-инте
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    Кабепова Зайра
    Қызылту ОМ
    Ақмола облысы
    Қорғалжын ауданы
  • 1
    23
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 1
    23
    Жолдас Дильназ
    Отаралиев атындағы облыстық мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    23
    №2 ОДМИ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 1
    23
    Қопа ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 1
    23
    Наурызғалиева Аружан Достанғалиқызы
    Ә.Жангелдин ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    23
    Мамаева Жулдыз
    № 25 Қазақ қыздар мектебі
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 1
    23
    Елмырзаева Мерей
    №277 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    23
    Еламанов Алмас
    Лицей
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 1
    23
    Оразбай Аружан
    №2 Қарғалы мамандырылған гимназиясы
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 1
    23
    Мақсатов Диас
    №6 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 1
    23
    Турсынбек Артык
    №277 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    23
    Асылай Қайырлиева
    Қаратөбе мектеп-гимназисы
    Батыс Қазақстан облысы
    Қаратөбе ауданы
  • 1
    23
    Айдарханова Аружан
    №277 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    23
    Әкімжан Ахметов
    Т.Жармағанбетов ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Байғанин ауданы
  • 1
    23
    серіков мейірхан
    Т.Жармағанбетов ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Байғанин ауданы
  • 1
    23
    Нағашыбаева Алина
    №5 мектеп-лицей
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    23
    Нұртай Көркем Бейбітқызы
    "Алгорифм" физика-математикалық лицейі
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    23
    Тілеген Қорғанбек
    №102 Бірлік ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    23
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    23
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    23
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    23
    Увалиева Айнур Жанатовна
    Герасимов ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 1
    23
    Байгонысова Алина
    №28 IT мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    «А.Косарев ат. №9 орта мектебі» ММ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №77 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    23
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    23
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    23
    Қалдығұлов Алижан Мұратұлы
    Ақтөбе облысы
    Темір ауданы
  • 1
    23
    Жасулан Жанерке
    Қаратөбе мектеп-гимназиясы
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 1
    23
    Нұрай Бекмұрат
    А. Байтұрсынов ат. №139 Мектеп
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    23
    Қабатаев Мерей
    Отаралиев атындағы облыстық мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    23
    №85 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 1
    23
    №85 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 1
    23
    Ыбрайм Жазерке
    №239 Кеңес ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    23
    № 20 Лицей-ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    23
    Т.Қабылов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    23
    Т.Қабылов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    23
    Серікова Аяна Арманқызы
    Қаратөбе мектеп-гимназиясы
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 1
    23
    Назгул Отеген
    Қызылорда облысы
    Жалағаш ауданы
  • 1
    23
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    Айтбек Мерей
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 1
    23
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 1
    23
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 1
    23
    Нусипов Данияр
    131 мектеп-лицей
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 1
    23
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 1
    23
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    22
    Каймулина Эльназ Ермекқызы
    Батыс Қазақстан облысы
    Теректі ауданы
  • 2
    22
    Сейілханов Бауыржан
    №2 Қарауылкелді ОМ
    Ақтөбе облысы
    Байғанин ауданы
  • 2
    22
    Ергеш Мұхамеджан Сейдазымұлы
    Абай №107 ОМ
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 2
    22
    Оспан Дина
    Ломоносов ат. №2 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    22
    Т.Қабылов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    22
    Т.Қабылов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    22
    Жолдасова Таңшолпан
    Отаралиев атындағы облыстық мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    22
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    22
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    22
    Әбдіжаппар Нұрбақыт Жандосұлы
    №21 ОМ
    Түркістан облысы
    Түркістан қаласы
  • 2
    22
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 2
    22
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 2
    22
    «А.Косарев ат. №9 орта мектебі» ММ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №77 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    22
    Қадырхан Дінасыл
    Т.Жармағанбетов ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Байғанин ауданы
  • 2
    22
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    22
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    22
    Кадес Нурасыл Нуржанович
    С.Қ.Нұрмағамбетов ат.«Жас Ұлан» Республикалық М
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 2
    22
    Жұбатқанова Надира
    Жамбыл ат. №26 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    22
    Абдумуталапова Альмира
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 2
    22
    Даулеткельдиев Еркебұлан Қуанышұлы
    №28 IT мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    22
    №17 ОМ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №19 ОМ
  • 2
    22
    Аманжолова Асылым Бауыржанқызы
    Ә.Жангелдин ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    22
    Смағұлов ат. №34 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    Нұрбекқызы Айгерім
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    22
    Әбдіқами Разия Тұрарқызы
    Ә.Жангелдин ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    22
    Қайржан Гүлсәт
    Ж.Досмұхамедов атындағы дарынды балаларға арналған
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    22
    №163 Жаңақорған ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 2
    22
    Бақытжан Айжұлдыз Болатбекқызы
    Маңғыстау облысы
    Түпқараған ауданы
  • 2
    22
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    22
    Сәлім Айбибі
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    22
    №85 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 2
    22
    №85 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 2
    22
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    22
    Аскербекова Аружан
    №2 ОМ
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 2
    22
    Асылғазы Малика
    №28 IT мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    22
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    22
    Жумасаева Алия
    №277 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 2
    22
    О.Жандосов атындағы ОМ (Есік)
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    22
    Қабашева Әсем Мақсотқызы
    Батыс Қазақстан облысы
    Теректі ауданы
  • 2
    21
    Ілес Рамазан
    №1 Мектеп-лицей
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    21
    №27 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    21
    Дәлелбек Аружан Еркебұланқызы
    №24 лицей
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    21
    Назарқұл Аружан Төлегенқызы
    Ж.Егінбаев ат. интернаты бар орта мекеп
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Жансүгірова Әсемгүл Амангелдіқызы
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    21
    Болат Мерей
    М. Құсайынов ат. Дарынды балаларға арналған мектеп
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Жансая Есбусинова
    М. Құсайынов ат. Дарынды балаларға арналған мектеп
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    №47 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    21
    Борамбаева Аружан Қайратқызы
    Бөгенбай атындағы ОМ
    Ақмола облысы
    Ерейментау ауданы
  • 2
    21
    Б. Ахметов ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №156 ЖББМ
  • 2
    21
    Кеңқияқ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    Куджибаева Мөлдір
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    21
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    21
    Бакбергенулы Айдын
    Маршал Әбдіхалықов атындағы мектеп гимназиясы
    Маңғыстау облысы
    Түпқараған ауданы
  • 2
    21
    Сабикенова Айдана
    № 24 Лицей
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    21
    Кәдіралина Жансая
    Ә.Жангелдин ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    21
    Толқынбек Аида
    №24 лицей
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    21
    №21 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 2
    21
    Ауесов Нуржан
    №262 мектеп-гимназия
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 2
    21
    Құдайбергенова Айдана
    №262 мектеп-гимназия
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 2
    21
    №31 ЖББОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 2
    21
    №31 ЖББОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 2
    21
    №31 ЖББОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 2
    21
    №187 IT-мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    21
    Диана Амангельдиева Ерланқызы
    Батыс Қазақстан облысы
    Теректі ауданы
  • 2
    21
    №17 ОМ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №19 ОМ
  • 2
    21
    Жомарт Ақниет
    №2 ОМ
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 2
    21
    №2 ОДМИ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 2
    21
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    21
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    21
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    21
    Қасен Медет
    Н.Алдабергенова атындағы ОМ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 2
    21
    № 20 Лицей-ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 2
    21
    № 20 Лицей-ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 2
    21
    Қуантқан Фарида
    №100 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    21
    №85 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 2
    21
    М. Ломоносов ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №156 ЖББМ
  • 2
    21
    Қорғантұз орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    Кеңес Толғанай Талғатқызы
    М. Жұмабаев атындағы ЖОББ қазақ мектебі
    Қарағанды облысы
    Нұра ауданы
  • 2
    21
    Аринова Ақмарал Ардаққызы
    М. Жұмабаев атындағы ЖОББ қазақ мектебі
    Қарағанды облысы
    Нұра ауданы
  • 2
    21
    Сейсенбек Нұрсайд
    А.Байтұрсынұлы атындағы гимназия
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 2
    21
    Канатбекова Адема
    №28 IT мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    Атабаева Адина
    № 25 Қазақ қыздар мектебі
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 2
    21
    Раманкулова Томирис
    Ақкөл ОМ
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 2
    21
    Досжан Ақансері
    Қарағанды облысы
    Қарқаралы ауданы
  • 2
    21
    Абылханова Анель
    С.И.Морозова ат. №51 МГ
    Алматы облысы
    Қаратал ауданы
  • 2
    20
    Төлеев Бекзат
    №5 мектеп-лицей
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    20
    №85 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 2
    20
    Ахметова Дарига Муратовна
    Бөгенбай атындағы ОМ
    Ақмола облысы
    Ерейментау ауданы
  • 2
    20
    О.Жандосов атындағы ОМ (Есік)
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    20
    Каримова Алина
    Ақмер ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    20
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    20
    Кажыкенова Ақмарал
    №2 ОМ
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 2
    20
    №277 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 2
    20
    Тлеубай Аружан Данияркызы
    Ақмола облысы
    Ерейментау ауданы
  • 2
    20
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    20
    Курмаева Анель
    Лицей
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    20
    Тұрархан Аида
    №28 IT мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    Темирбаева Рахима Кабенова
    №76 Ә.Бөкейханов ат. ОМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 2
    20
    Самиғолла Жадыра
    Атырау облысы
    Исатай ауданы
  • 2
    20
    «А.Косарев ат. №9 орта мектебі» ММ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №77 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    Мурзабеков Исламбек
    Маршал Әбдіхалықов атындағы мектеп гимназиясы
    Маңғыстау облысы
    Түпқараған ауданы
  • 2
    20
    Шамарова Жанель
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    Узбеков Бақдаулет
    №1 Мектеп-лицей
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    20
    Орынбасаров Ислам Серік
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    20
    Даулетбек Алмас Даулетбекұлы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    20
    Арсен Мухамбет
    №6 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    20
    №81 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 2
    20
    Сауқынбек Қанат
    Алматы облысы
    Кеген ауданы
  • 2
    20
    Сабырқұл Айдана
    №1 Мектеп-лицей
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    20
    Ораков Тимур
    Маршал Әбдіхалықов атындағы мектеп гимназиясы
    Маңғыстау облысы
    Түпқараған ауданы
  • 2
    20
    Есболат Аймен
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 2
    20
    Жуманова Инкар
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 2
    20
    Диана Нурмаханова
    Қызылорда облысы
    Жалағаш ауданы
  • 2
    20
    Оспанова Камилла Қайратқызы
    №24 лицей
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    20
    Махмуд Азиз
    №31 Жалағаш ОМ
    Қызылорда облысы
    Жалағаш ауданы
  • 2
    20
    Әділбек Айжан
    №6 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    20
    Саукинбаева Ұлбану
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    20
    Назарғалиев Азамат
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    20
    Тасты ОМ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
  • 2
    20
    Сағынғалиева Жадыра Сағынғалиқызы
    №11 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    20
    Бисенбаева Гюнель Тыныштыққызы
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    20
    № 20 Лицей-ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 2
    20
    Нурахмет Абзал
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 2
    20
    Даулетова Фариза Рахметуллаевна
    Қарағанды облысы
    Жаңаарқа ауданы
  • 2
    20
    № 20 Лицей-ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 2
    20
    Абай Нұрғиса Абайұлы
    Батыс Қазақстан облысы
    Теректі ауданы
  • 2
    20
    №10 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    20
    Сулейменова Еңлік
    Ж.Егінбаев ат. интернаты бар орта мекеп
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    20
    Спан Сандуғаш
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    20
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    20
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    20
    Кабулла Акпейыл
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 2
    20
    Nazarkul Aidana
    28 IT мектеп лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    Смағұлов ат. №34 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    Кәкенұлы Әлишер
    №2 ОМ
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 2
    20
    Капсалаев Санжар
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    Жаңабекқызы Айару
    М.Әуезов ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 2
    20
    Қажымұқанқызы Адина
    М. Құсайынов ат. Дарынды балаларға арналған мектеп
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    20
    Орынбаева Қарақат Сералықызы
    Алға мектеп-гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 2
    20
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    19
    Шаян ОМ-лицейі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №14 Мектеп-гимназиясы
  • 3
    19
    Нұркен Асем Айдарқызы
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 3
    19
    Алтынбек Самал
    №24 лицей
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    19
    Қопа ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 3
    19
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 3
    19
    Оразханова Ботагөз
    Мектеп жанындағы интернаты бар №6 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 3
    19
    Зарина Ержанова
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 3
    19
    Каримбекова Дария
    №6 Мектеп
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 3
    19
    Абдугапарова Сымбат Болатовна
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Ақжар ауданы
  • 3
    19
    Әлібек Меруерт Маратқызы
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Ақжар ауданы
  • 3
    19
    Ахмеджанова Айдана Сайлауовна
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Ақжар ауданы
  • 3
    19
    Ысқақов Нұрбақыт Лескенұлы
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    19
    Исабаев Дамирлан
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    19
    Ерсұлтан Бекболат
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    19
    Алтынбекова Таңшолпан
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 3
    19
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    19
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    19
    Муса Зарина
    №100 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    19
    Тоғас батыр ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №152 ЖББМ
  • 3
    19
    О.Жандосов атындағы ОМ (Есік)
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    19
    Айдос Тоғжан
    № Абай ат. Лицей
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 3
    19
    Аяна Зикибаева
    № 24 Лицей
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 3
    19
    Нурай Шаихова
    №11 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    19
    Серікжан
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 3
    19
    М. Ломоносов ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №156 ЖББМ
  • 3
    19
    Темірбеков Жанболат
    Ш.Шаяхметов ат. Сұлукөл ОМ
    Қостанай облысы
    Әулиекөл ауданы
  • 3
    19
    №81 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 3
    19
    №25 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №100 ОМ
  • 3
    19
    Әлімбаев Серік
    №1 Мектеп-лицей
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 3
    19
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    19
    Куанышова Айтолқын Мырзабекқызы
    Ақсай қаласының №8 ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақсай қаласы
  • 3
    19
    Кусенова Камила Жумагелдіқызы
    Батыс Қазақстан облысы
    Орал қаласы
  • 3
    19
    Саматқызы Дамира
    А.Байтұрсынұлы атындағы гимназия
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 3
    19
    Мектепке дейінгі шағын орталығы бар №22 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 3
    19
    Төлеубайқызы Қырмызы
    Б. Алманов ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ырғыз ауданы
  • 3
    19
    Аманжолқызы Ақниет
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Нұр-Сұлтан (Астана)
  • 3
    19
    А. Байтұрсынов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    19
    А. Байтұрсынов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    19
    А. Байтұрсынов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    19
    Токенова Нурай
    №11 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    19
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 3
    19
    Шопчекбаев Қайрат
    А. Байтұрсынов атындағы №50 мектеп-гимназия
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 3
    19
    Камалбаева Арайлым
    А. Байтұрсынов ат. №139 Мектеп
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    19
    Телжанқызы Аяулым
    №4 ОМ
    Алматы облысы
    Текелі қаласы
  • 3
    19
    Алдияр Алуадинов
    №6 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 3
    19
    Несіпбекова Назгүл
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    19
    Әділхан Ботагөз
    №28 IT мектеп-лицейі
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    19
    Қ. Сәтбаев ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №152 ЖББМ
  • 3
    19
    Түстүкбай Әнел
    №2 ОМ
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 3
    19
    Амангельдиев Нұрдаулет
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 3
    19
    Қарқынбек Ринат Ғанибекұлы
    №162 Қожамберді ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 3
    19
    Аскар Аружана
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 3
    19
    Турсын Шугыла
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 3
    18
    №81 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 3
    18
    Қ. Сәтбаев ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №152 ЖББМ
  • 3
    18
    А. Байтұрсынов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    18
    Абай атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 Орта мектеп
  • 3
    18
    О.Жандосов атындағы ОМ (Есік)
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    18
    №21 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 3
    18
    Каримова Маржан
    №2 ОМ
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 3
    18
    Аринова Ақмарал Ардаққызы
    М. Жұмабаев атындағы ЖОББ қазақ мектебі
    Қарағанды облысы
    Нұра ауданы
  • 3
    18
    Шәріпова Үркер Пышақбайқызы
    Ә.Жангелдин ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    18
    Рустемқызы Айнара
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    18
    Сеитова Айгерим Сериковна
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    18
    Алтынсарин ат. ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №45 ОМ
  • 3
    18
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    18
    Төлеу Аружан
    Е. Кашағанов ат. №42 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    18
    Адилахим Мөлдір
    Жезкент ау. МЛ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Бородулиха ауданы
  • 3
    18
    Утаров Алибек
    №277 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 3
    18
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 3
    18
    Абыллаева Махаббат
    "Алтын ауыл" мектеп
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 3
    18
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    18
    Сағи Гүлім
    Байбатшаев ат. ОМ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 3
    18
    Қуанышбай нұрайым
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    18
    Айгерім Танат
    А. Байтұрсынов ат. №139 Мектеп
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    18
    О.Жандосов атындағы ОМ (Есік)
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    18
    Саулембай Аяулым
    А.Байтұрсынұлы атындағы гимназия
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 3
    18
    Қаныбекова Жасмин Жаңгірқызы
    Берел ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 3
    18
    Нұрлыбеков Әділет
    №6 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 3
    18
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    18
    Жұмаш Мөлдір
    Р. Мәрсеков ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 3
    18
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    18
    Қ. Сәтбаев ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №152 ЖББМ
  • 3
    18
    Оркен Толепхан
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 3
    18
    С. Байжанов ат. №162 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 3
    18
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    18
    Қ. Сәтбаев ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №152 ЖББМ
  • 3
    17
    О.Жандосов атындағы ОМ (Есік)
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    17
    О.Жандосов атындағы ОМ (Есік)
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    17
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    17
    Ысқақова Жанэль Талғатқызы
    Ә.Жангелдин ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    17
    Қ. Сәтбаев ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №152 ЖББМ
  • 3
    17
    Төлеубайев Асар Қайратұлы
    Бөгенбай атындағы ОМ
    Ақмола облысы
    Ерейментау ауданы
  • 3
    17
    Топқайың ОМ
    Халықаралық мектеп
    №10 ЖББМ
  • 3
    17
    №31 ЖББОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 3
    17
    Т.Қабылов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    17
    "Жүнісбеков" ЖББМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №14 Мектеп-гимназиясы
  • 3
    17
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    17
    Орынбасарқызы Бота
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 3
    17
    Ахметова Жадыра
    Ақтөбе облысы
    Темір ауданы
  • 3
    17
    Т.Қабылов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    17
    Сагизбаева Айнель
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    17
    Т.Қабылов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    17
    Айпкалиева Раушан
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    17
    №163 Жаңақорған ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 3
    17
    Арыстанбек Нурай
    № 139 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    17
    Алтынсарин ат. ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №45 ОМ
  • 3
    17
    Уали Нурай
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 3
    17
    Абиканова Диана
    №24 лицей
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    17
    О.Жандосов атындағы ОМ (Есік)
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    17
    Толғанай Муратбек
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Ақжар ауданы