Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Қазақстан тарихы олимпиадасы

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Серік Айбота
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    25
    №20 мектеп-лицей
    №59 Лицей
  • 1
    25
    «А.Косарев ат. №9 орта мектебі» ММ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №77 Мектеп-гимназия
  • 1
    25
    №20 мектеп-лицей
    №59 Лицей
  • 1
    25
    Сайлаубаева Камилла
    Ж.Жабаев ат. ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 1
    25
    Елікбай Аяулым
    C.Әбдіжаппаров атындағы жалпы орта мектеп-интернат
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 1
    25
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    25
    №223 Төменарық ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 1
    25
    Мектепке дейінгі шағын орталығы бар №22 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 1
    25
    №223 Төменарық ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 1
    25
    Мұхит Алима
    М.Арын атындағы №24 ДБАМЛ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    25
    №27 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    25
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    25
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    25
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    25
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    25
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    25
    Мойынты ст. ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    25
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    25
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    25
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    25
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    25
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    25
    Хасенова Дильназ
    "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы орта мектеп"
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 1
    25
    Жетпісбаева Әсем
    М.Арын атындағы №24 ДБАМЛ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    25
    Мырзағали Алтынай Серікбайқызы
    Жангельдин атындағы орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    25
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 1
    25
    Бүркіт Аружан
    Қаратөбе мектеп-гимназисы
    Батыс Қазақстан облысы
    Қаратөбе ауданы
  • 1
    25
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    25
    Амандыкова Лунара
    Батыс Қазақстан облысы
    Қаратөбе ауданы
  • 1
    25
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    25
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    25
    №85 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 1
    25
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    25
    Бакирова Асылзат
    Ы. Алтынсарин ат. №219 ОМ
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 1
    25
    Халықаралық мектеп
  • 1
    25
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    25
    Тасты ОМ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
  • 1
    25
    Ж. Аймауытов атындағы №64 мектеп-гимназия
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 1
    25
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    25
    Қ. Бекхожин ат. №12 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    25
    №72 Мектеп-лицей
    №5 Гимназия
    №5 Гимназия
  • 1
    25
    Жұмашева Айымжан
    Сүйіндік орта мектебі
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 1
    25
    Шайфранова Адина Кабдоллаевна
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 1
    25
    Абиева Айгуль Аншибаевна
    Т. Рысқұлов ат. Мектеп-лицей
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 1
    25
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    25
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    25
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    25
    «А.Косарев ат. №9 орта мектебі» ММ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №77 Мектеп-гимназия
  • 1
    25
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    25
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    25
    Болатова Ділназ
    №41 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    25
    Қаден Ұлдана Талғатқызы
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    24
    №72 Мектеп-лицей
    №5 Гимназия
    №5 Гимназия
  • 1
    24
    А. Байтұрсынов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    24
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 1
    24
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 1
    24
    А. Байтұрсынов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    24
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 1
    24
    №72 Мектеп-лицей
    №5 Гимназия
    №5 Гимназия
  • 1
    24
    Қаратаев ат. №51 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 1
    24
    Пахирдин Балнұр
    №56 Жаңақорған ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    24
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 1
    24
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 1
    24
    Қ. Сәтбаев ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №152 ЖББМ
  • 1
    24
    Мерейім Утешбаева
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    24
    Есілбай ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    24
    Есілбай ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    24
    Аманғалиева Ақгүл
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    24
    Кусайнов Куаныш
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    24
    Жәнгір Айзада
    Ақжал ЖОББМ
    Қарағанды облысы
    Шет ауданы
  • 1
    24
    С.Әбдіжаппаров атындағы мектеп-интернат
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №14 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    24
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    24
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    24
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    24
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    24
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    24
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    24
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    24
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    24
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
  • 1
    24
    Қарабай Шахеризада
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    24
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
  • 1
    24
    Идеятова Махаббат
    Сүйіндік орта мектебі
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 1
    24
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    24
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    Окасова Сабина
    №84 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 1
    24
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    Кунсакалова Ақнұр
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    24
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    24
    Сулейменова Шолпан Дауренбековна
    №277 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    24
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    24
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    24
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    Таңсықбай Әсел Полатбекқызы
    "Қасқасу" ОМ
    Түркістан облысы
    Төле би ауданы
  • 1
    24
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    24
    Хадхан Назлы
    "Р.Марсеков ат. ОМ" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 1
    24
    Ж. Ағаділов ат. ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    24
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    24
    Балғабаева Айым
    №5 мектеп-лицей
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    24
    Бабайқорған жалпы орта мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №2 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    24
    Кафиз Перизат
    Сүйіндік орта мектебі
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 1
    24
    Мирбулатова Гулназ
    Елек ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    24
    №61 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 1
    24
    Гарипулаев Адиль Мейрамович
    №81 ЖОББМ
    Қарағанды облысы
    Қарағанды қаласы
  • 1
    24
    Тұрахан Нұрайым
    №84 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 1
    24
    Ілияс Гауһар
    №221 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    24
    Аликул Сандуғаш
    Көктал ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    24
    Маралқызы Айымжан
    №20 ОМ
    Қарағанды облысы
    Қарқаралы ауданы
  • 1
    24
    Жаудетова Аяулым
    У. Томанов ат. №183 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    24
    Әбиқұл Дина Асқанбайқызы
    Мойынқұм ОМ
    Жамбыл облысы
    Шу ауданы
  • 1
    24
    №223 Төменарық ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 1
    24
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
  • 1
    24
    №223 Төменарық ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 1
    24
    Досым Ғани
    А.Байтұрсынұлы атындағы гимназия
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 1
    24
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    24
    НАРГИЗ МАРАТОВА
    Қаратөбе мектеп-гимназисы
    Батыс Қазақстан облысы
    Қаратөбе ауданы
  • 1
    24
    Казиева Солидат
    №28 ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    24
    Еңбек №22 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 1
    24
    №85 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 1
    24
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    24
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    24
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    24
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    24
    №20 мектеп-лицей
    №59 Лицей
  • 1
    24
    № 20 Лицей-ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    24
    Т.Қабылов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    24
    Т.Қабылов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    24
    Т.Қабылов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    24
    №26 мектеп-гимназия
    №59 Лицей
    Жамбыл Жабаев ат. №4 Мектеп-гимназия
  • 1
    24
    Нұршат Айзат
    М.Арын атындағы №24 ДБАМЛ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    Каримова Азиза
    У. Томанов ат. №183 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    24
    Тынысбекова Ақерке
    У. Томанов ат. №183 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    24
    Тұрғанбек Әсет Мұратұлы
    №221 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    24
    №72 Мектеп-лицей
    №5 Гимназия
    №5 Гимназия
  • 1
    24
    Құдайберген Зульфия Саятханқызы
    "Қаныш Сатпаев атындағы орта мектеп"КММ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    24
    Жуманбекова Аружан Дауренқызы
    Қойшыбек ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    24
    Қуандықова Дильназ
    ГКС-12 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    24
    Жұмабай Нұрсәуле
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    24
    №72 Мектеп-лицей
    №5 Гимназия
    №5 Гимназия
  • 1
    23
    Сағиып Зере
    Н.Островский ат. №4 Күршім ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Күршім ауданы
  • 1
    23
    Машрап Мөлдір
    №221 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    23
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 1
    23
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    23
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    23
    №27 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    Шахта ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №68 ОМ
  • 1
    23
    Мұхаммедқалиұлы Мейрамбек
    Б.Құндақбаева ат. №1 ОМ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 1
    23
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 1
    23
    Мамутова Дана
    №59 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 1
    23
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 1
    23
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 1
    23
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 1
    23
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 1
    23
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 1
    23
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 1
    23
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 1
    23
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    23
    Ерболат Алихан
    Қ. Сәтбаев ат. №216 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    23
    Тергеусіз Бауыржан
    №149 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    23
    Мойынты ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №182 ЖББМ
  • 1
    23
    Досмагамбетова Айым
    Елтай ОМ
    Қарағанды облысы
    Бұқар жырау ауданы
  • 1
    23
    Гайса Дильназ
    Елтай ОМ
    Қарағанды облысы
    Бұқар жырау ауданы
  • 1
    23
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    23
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    23
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    23
    Менлибаева Сандугаш Кажигалиевна
    М. Мақатаев ат. №140 Мектеп - гимназия
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 1
    23
    Кеңқияқ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 1
    23
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    23
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    23
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    23
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    23
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    23
    №61 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 1
    23
    Ізім Іңкәр Нұрболатқызы
    Отаралиев атындағы облыстық мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    23
    Нұрғали Азамат Нұрлыбайұлы
    №52 ЖББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Мариногор ОМ
    Халықаралық мектеп
    М. Хамраева ат. №150 ЖББМ
  • 1
    23
    №2 мектеп-гимназия
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 1
    23
    Смаил Айғаным
    Д. Қонаев атындағы №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 1
    23
    Тлеген Гүлдана
    Батыс Қазақстан облысы
    Қаратөбе ауданы
  • 1
    23
    Қуаныш Меруерт
    "Р.Марсеков ат. ОМ" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 1
    23
    Сайырхан Ақжол
    Ақмола облысы
    Целиноград ауданы
  • 1
    23
    Тулепберген Аружан
    Ақмола облысы
    Целиноград ауданы
  • 1
    23
    Дусипова Нуршат
    Елек ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Әсет Батыржан
    Елек ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 1
    23
    Талипова Қарақат
    Атырау облысы
    Құрманғазы ауданы
  • 1
    23
    Бабайқорған жалпы орта мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №2 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    23
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    Шамарданова Диана Асылбековна
    Отаралиев атындағы облыстық мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    23
    №31 ЖББОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 1
    23
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    Жараспай ЖОББМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №169 мектеп - лицей
  • 1
    23
    Қ. Сәтбаев ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №152 ЖББМ
  • 1
    23
    Қ. Сәтбаев ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №152 ЖББМ
  • 1
    23
    Қаратаев ат. №51 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 1
    23
    Сиғуат Айзере Төлегенқызы
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    23
    Рустемкызы Нурлы
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 1
    23
    Алигулова Амина
    Махвтма Ганди ат. 92 лицей
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 1
    23
    №72 Мектеп-лицей
    №5 Гимназия
    №5 Гимназия
  • 1
    23
    №72 Мектеп-лицей
    №5 Гимназия
    №5 Гимназия
  • 1
    23
    №72 Мектеп-лицей
    №5 Гимназия
    №5 Гимназия
  • 1
    23
    Удербаева Дана
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 1
    23
    Ахметқали Асыл
    М.Арын атындағы №24 ДБАМЛ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Марден Әскер
    Қостанай облысы
    Меңдіқара ауданы
  • 1
    23
    № 20 Лицей-ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    23
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    23
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    23
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    23
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    23
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    23
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    23
    Манапова Аяулым
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    23
    Еңбек №22 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    Кәкімхан Әдемі
    М.Арын атындағы №24 ДБАМЛ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Мусаева Акмарал Кайратовна
    М.Арын атындағы №24 ДБАМЛ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    №81 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 1
    23
    Дарханқызы Дана
    Ақкөл ОМ
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 1
    23
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    23
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    23
    Келмағамбетова Нұршат
    №5 мектеп-лицей
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    23
    Мейірхан Арын
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    23
    Әбдіраманова Аяжан
    У. Томанов ат. №183 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    23
    Каржауова Гаухар
    №144 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    23
    Жолдыбаева Нұрбибі
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    Қалдығайтын ЖОББМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №76 Мектеп-лицей
  • 1
    23
    №277 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 1
    23
    Амантай Дамир
    №144 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 1
    23
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №14 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    23
    Мектепке дейінгі шағын орталығы бар №22 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 1
    23
    Жорабекова Асем
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    Төлепберген Нұрай
    №221 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    23
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    Қадырханова Аяулым
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 1
    23
    Мухидолла Гүлжан
    №5 мектеп-лицей
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    23
    Әндірбаев Тұрар
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    23
    Есберген Бақытжан
    А. Байтұрсынов ат. №139 Мектеп
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 1
    23
    Жумабекова Фариза
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 1
    23
    Ахатаева Толғанай
    Шығыс Қазақстан облысы
    Тарбағатай ауданы
  • 1
    23
    А. Байтұрсынов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    23
    Майырбек Аруна
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 1
    23
    Амантаева Альбина
    ГКС-12 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 1
    23
    Дина Құрманбай
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 1
    23
    Нұрғанат Айнур
    №42 жалпы білім беретін орта мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 1
    23
    Науанұлы Жұрағат
    Қ. Қайсенов ат. НМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 2
    22
    Мұқаш Сағыныш
    Қостанай облысы
    Меңдіқара ауданы
  • 2
    22
    Аманбек Гүлжан
    №15 ОМ
    Қарағанды облысы
    Абай ауданы
  • 2
    22
    Садуақасұлы Бекжан
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    22
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    22
    Суанбек Айша
    №1 Мектеп-лицей
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    22
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    22
    Топқайың ОМ
    Халықаралық мектеп
    №10 ЖББМ
  • 2
    22
    Жұбатқанова Надира
    Жамбыл ат. №26 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    22
    Талапов Бекбол Нурболатулы
    Шалғын БЖББ
    Батыс Қазақстан облысы
    Қаратөбе ауданы
  • 2
    22
    Қарашоқат орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 2
    22
    Шаян ОМ-лицейі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №14 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    №59 Лицей
    Жамбыл Жабаев ат. №4 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    №61 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 2
    22
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    22
    Сапаргалиулы Жалгас
    Қостанай облысы
    Меңдіқара ауданы
  • 2
    22
    С.Әбдіжаппаров атындағы мектеп-интернат
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №14 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    22
    Оспан Марғұлан
    Қостанай облысы
    Меңдіқара ауданы
  • 2
    22
    Бисмебаев Мирас
    №59 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    22
    Елтай Меруерт
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    22
    Сабит Зере
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    22
    Мухамеджанов Батырхан
    №59 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    22
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 2
    22
    № 20 Лицей-ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 2
    22
    №26 мектеп-гимназия
    №59 Лицей
    Жамбыл Жабаев ат. №4 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    Итемген Диас
    Физика-математикалық мектеп-интернаты
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    №31 ЖББОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 2
    22
    Өркен орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 Орта мектеп
  • 2
    22
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    22
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    22
    Сахаш Айбала
    Тораңғылық ЖББНМ
    Қарағанды облысы
    Ақтоғай ауданы
  • 2
    22
    Сапарғалиева Толғанай
    Ш.Абенов ат. ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Абай ауданы
  • 2
    22
    Шындали Ұлдана
    Махатма Ганди ат. №92 мамандандырылған мектеп-лице
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 2
    22
    Айдынқызы Ботагөз
    Дарынды балаларға арналған мектеп-лицей-интернат
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    22
    Нұрмахан Азиз
    №221 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    22
    Базиев Нұрмухамед
    Махатма Ганди ат. №92 мамандандырылған мектеп-лице
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 2
    22
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    22
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    22
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 2
    22
    Муратали Алина
    Б.Момышұлы атындағы №35 мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    22
    «А.Косарев ат. №9 орта мектебі» ММ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №77 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    Тоқтасын Шапағат
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    22
    Манапов Мирхат
    Павлодар облысы
    Ертіс ауданы
  • 2
    22
    Қ. Сәтбаев ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №152 ЖББМ
  • 2
    22
    Қ. Сәтбаев ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №152 ЖББМ
  • 2
    22
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    22
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 2
    22
    Қанапина Арайлым
    Көктал ОМ
    Қарағанды облысы
    Жаңаарқа ауданы
  • 2
    22
    Абай ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    М. Хамраева ат. №150 ЖББМ
  • 2
    22
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 2
    22
    Еркебұлан Адель
    ЖББ №8 орта мектебі
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 2
    22
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    22
    Шамерхан Амина
    Махатма Ганди ат. №92 мамандандырылған мектеп-лице
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 2
    22
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 2
    22
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 2
    22
    Қ. Бекхожин ат. №12 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 2
    22
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 2
    22
    Сейілбек Бақдаулет
    А.Байтұрсынұлы атындағы гимназия
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 2
    22
    Ерген Аружан
    Б.Момышұлы ат. орта мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 2
    22
    Беген ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    22
    Каналбеков Ерасыл
    У. Томанов ат. №183 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 2
    22
    Қайырбек Дариға Сұңғатқызы
    Айтуар ЖББМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    22
    Қ. Бекхожин ат. №12 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 2
    22
    Нуридинов Нурдаулет
    Қостанай облысы
    Жітіқара ауданы
  • 2
    22
    Шахта ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №68 ОМ
  • 2
    22
    Махамбет Аружан
    Қостанай облысы
    Жітіқара ауданы
  • 2
    22
    Садуакас Ажар Дарханқызы
    №7 С.Сейфуллин атындағы МГ
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 2
    22
    Сүлеймен Ақниет
    Павлодар облысы
    Павлодар қаласы
  • 2
    22
    Ахметқали Дана Арманқызы
    Ы.Алтынсарин атындағы ОМ (Есік)
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    22
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 2
    22
    Кеңқияқ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 2
    22
    Жаңғабыл Динара
    №144 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    22
    Кеңес Мерей
    C.Әбдіжаппаров атындағы жалпы орта мектеп-интернат
    Түркістан облысы
    Бәйдібек ауданы
  • 2
    22
    Икласбаев Даурен Абильмажинович
    9 Орта мектеп
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    22
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 2
    22
    Нұртасқызы Айшолпан
    Отаралиев атындағы облыстық мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    22
    Советова Балжан
    Жолнұсқау НОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Күршім ауданы
  • 2
    22
    Танатова Аяулым
    ЖББ №8 орта мектеп
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 2
    22
    Әлімбек Балжан
    А.Байтұрсынұлы атындағы гимназия
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 2
    22
    №72 Мектеп-лицей
    №5 Гимназия
    №5 Гимназия
  • 2
    22
    Нағиева Ділназ
    №5 мектеп-лицей
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    22
    Жакантаев Санжар
    Ұзынкөл №2 ОМ
    Қостанай облысы
    Ұзынкөл ауданы
  • 2
    22
    №81 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 2
    22
    №81 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 2
    22
    Тоғайбаева Алия Куантаевна
    Д.Қонаев атындағы №19 мектеп-гимназия
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 2
    22
    Акбергенов Нурбек
    № 124 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    22
    Еңбек №22 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    Қопа ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 2
    22
    Оспанова Жұлдыз
    Карманов мектеп-бөбекжай-балабақша кешені
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 2
    22
    №26 мектеп-гимназия
    №59 Лицей
    Жамбыл Жабаев ат. №4 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    22
    Әбсемет Еңлік
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    21
    №27 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    21
    Саттарова Назерке
    Махатма Ганди ат. №92 мамандандырылған мектеп-лице
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 2
    21
    Әбілдаева Нұрай Бекмырзақызы
    Ә. Қоңыратбаев ат. №48 ОМ
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 2
    21
    Қопа ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    Мәден Ғани
    Түркістан облысы
    Созақ ауданы
  • 2
    21
    Өркен орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 Орта мектеп
  • 2
    21
    Байжанова Аксулу
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    21
    Шарипбаева Ариана
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    21
    Ислямов Алмас Ерланұлы
    С.Сейфуллин ат. ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    21
    Бекбол Багым Жалгаскызы
    Д. Қонаев атындағы №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    21
    Кусайын Асем Ермекқызы
    "Қаныш Сатпаев атындағы орта мектеп"КММ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    21
    Уаис Бикишев
    Қостанай облысы
    Жітіқара ауданы
  • 2
    21
    №72 Мектеп-лицей
    №5 Гимназия
    №5 Гимназия
  • 2
    21
    №72 Мектеп-лицей
    №5 Гимназия
    №5 Гимназия
  • 2
    21
    Төлепбай Ақжан Қанатқызы
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 2
    21
    Шаян ОМ-лицейі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №14 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    21
    №72 Мектеп-лицей
    №5 Гимназия
    №5 Гимназия
  • 2
    21
    №2 ОДМИ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 2
    21
    Ақатай Алсу
    Қостанай облысы
    Меңдіқара ауданы
  • 2
    21
    Ондасын Амина
    Болгарка мектеп-бақшасы
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 2
    21
    Даниал Амангелді
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    21
    Джаппасова Мерей
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    21
    Кұсман Азамат
    Қаратал ОМ
    Қостанай облысы
    Меңдіқара ауданы
  • 2
    21
    №59 Лицей
    Жамбыл Жабаев ат. №4 Мектеп-гимназия
  • 2
    21
    Қыдырәлі Айым
    №59 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    21
    Қадырбай Айдина Бахытқызы
    Ы.Алтынсарин атындағы ОМ (Есік)
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    21
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    21
    №75 көпсалалы мектеп-гимназиясы
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 2
    21
    Серікқызы Махаббат
    Т. Жүргенов атындағы ЖББОМ
    Ақтөбе облысы
    Ырғыз ауданы
  • 2
    21
    А. Байтұрсынов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    21
    Қалыбай ЖББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №56 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    21
    Жасұзаққызы Перизат
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    21
    Жангирбаева Дина
    №21 Жамбыл атындағы ЖОББМ
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    21
    №85 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 2
    21
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    21
    №163 Жаңақорған ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
  • 2
    21
    Токсанаева Жанар Айткалиевна
    Башкуль ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Бесқарағай ауданы
  • 2
    21
    №75 көпсалалы мектеп-гимназиясы
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 2
    21
    Жеткербай Әлібек
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    21
    №81 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 2
    21
    №81 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 2
    21
    №81 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 2
    21
    №81 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 2
    21
    №81 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 2
    21
    Кенжалы Жаңыл
    Ақкөл ОМ
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 2
    21
    Беркимбаева Дарина
    №36 мектеп-лицей
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 2
    21
    Ильяс Жамбыл
    №33 орта мектеп
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    21
    №75 көпсалалы мектеп-гимназиясы
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 2
    21
    Дузелбай Аяжан
    Ә.Жангелдин ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    21
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    Жакеева Айсулу Салимовна
    Қожбанбет ат. ОМ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 2
    21
    Андас Әсем
    Нұрсат №130 жалпы орта білім беретін мектеп
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    21
    Кеңесова Сымбат
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    21
    Мауебекова Толғанай
    Көктал ОМ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    21
    Умарова Улзия
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    21
    Мектепке дейінгі шағын орталығы бар №22 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 2
    21
    №75 көпсалалы мектеп-гимназиясы
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 2
    21
    Нұршат Кудайберлиева
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    21
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    21
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    21
    Манкусова Даяна
    Махатма Ганди ат. №92 мамандандырылған мектеп-лице
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 2
    21
    Омарова Дильназ Нұрболқызы
    №52 ЖББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Ақбота Башаева
    Тораңғылық ЖББНМ
    Қарағанды облысы
    Ақтоғай ауданы
  • 2
    21
    Серік Назым Ерланқызы
    Қызыларай ОМ
    Қарағанды облысы
    Ақтоғай ауданы
  • 2
    21
    №61 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 2
    21
    Көкенова Айдана Тілеуғабылқызы
    Қызыларай ОМ
    Қарағанды облысы
    Ақтоғай ауданы
  • 2
    21
    Амантай Арайлым
    №15 ОМ
    Қарағанды облысы
    Абай ауданы
  • 2
    21
    №61 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 2
    21
    Бабайқорған жалпы орта мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №2 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    21
    Кеңқияқ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    Джунусова Адема
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Байқоңыр ауданы
  • 2
    21
    Кеңқияқ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    №27 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    21
    Есімханова Айжан Бейбітқызы
    Нұрсат №130 жалпы орта білім беретін мектеп
    Шымкент қаласы
    Шымкент қаласы
  • 2
    21
    Рамазан Байгужиев
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    Жапабергенова Айгерім
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    20
    Қопа ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 2
    20
    Бабайқорған жалпы орта мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №2 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    20
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    20
    Қосуақ Ұлдана
    Ақкөл ОМ
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 2
    20
    Махаббат Коканова
    №36 мектеп-лицей
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 2
    20
    Шахта ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №68 ОМ
  • 2
    20
    Бестамақ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    Дарынды балаларға арналған №2 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    Жібек Кунысбаева
    №6 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    20
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 2
    20
    Кеңқияқ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 2
    20
    Кеңқияқ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 2
    20
    Акиолданова Диана
    №1 Ақшаулы ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    20
    Бестамақ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    Дарынды балаларға арналған №2 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    №72 Мектеп-лицей
    №5 Гимназия
    №5 Гимназия
  • 2
    20
    Асан Аида
    №221 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    20
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 2
    20
    №75 көпсалалы мектеп-гимназиясы
    Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылғ
    №56 ОМ
  • 2
    20
    Бабайқорған жалпы орта мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №2 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    20
    Шахта ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №68 ОМ
  • 2
    20
    Картенбай Елжан Бақытұлы
    №38 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    20
    Жақсылықов Мейіржан
    №3 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    20
    Шәріпбек Ақерке
    Шығыс Қазақстан облысы
    Жарма ауданы
  • 2
    20
    Есбагамбет Улбану
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    20
    Марат Гүлзат
    №5 мектеп-лицей
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    20
    Бағытжан Ерасыл Қайратұлы
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    Еркеңес Аяужан
    А.Байтұрсынұлы атындағы гимназия
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 2
    20
    Арнұр Тойгожа
    Махатма Ганди ат. №92 мамандандырылған мектеп-лице
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 2
    20
    Мичурин жалпы білім беретін мектеп - балабақша кеш
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №72 Мектеп-лицей
  • 2
    20
    Қожа Ақбота
    М.Құрманова №2 ОМ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 2
    20
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    20
    Құрмамбаева Айгерім
    Ы. Алтынсарин ат. №159 Гимназия
    Алматы қаласы
    Медеу ауданы
  • 2
    20
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 2
    20
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    20
    №25 ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №26 ЖББМ
  • 2
    20
    Жалғасов Мэлс Майрамбекұлы
    Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар 36 мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    20
    Шахта ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №68 ОМ
  • 2
    20
    Әділет Айгерім
    № 62 Гимназия
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    20
    Құмар Нәзік
    Махатма Ганди ат. №92 мамандандырылған мектеп-лице
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 2
    20
    Арман Мендежанов
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    Абишева Ақниет
    № 62 Гимназия
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    20
    Сатанова Райгүл
    №52 ЖББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    20
    Азатхан Енлик
    № 62 Гимназия
    Алматы қаласы
    Алмалы ауданы
  • 2
    20
    Өркен орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 Орта мектеп
  • 2
    20
    Күзенбаева Гүлнұр
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    Марат Гулнүр Маратқызы
    Қызыларай ОМ
    Қарағанды облысы
    Ақтоғай ауданы
  • 2
    20
    Ержомарт Малика
    №59 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    20
    Қасымова Назым Қайратқызы
    №7 С.Сейфуллин атындағы МГ
    Қарағанды облысы
    Балқаш
  • 2
    20
    Дамир Сансызбаев
    №6 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    20
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    20
    Төлеген Салтанат
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    20
    Ақниет Рустам
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    20
    Ануар Махимов
    №6 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    20
    Төкен Ақжол Дәуренбекұлы
    Қызыларай ОМ
    Қарағанды облысы
    Ақтоғай ауданы
  • 2
    20
    №2 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №66 Мектеп
  • 2
    20
    Асель Дуйсекова
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 2
    20
    Шарипханова Алима
    Жолнұсқау НОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Күршім ауданы
  • 2
    20
    ХожабергеноваТолғанай
    Хлебодаровка ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Мартөк ауданы
  • 2
    20
    №31 ЖББОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 2
    20
    Ақшал Нұрай
    №144 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 2
    20
    №2 ОДМИ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 2
    20
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    20
    №2 ОДМИ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 2
    20
    №31 ЖББОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 3
    19
    Жаңаауыл ОМ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
  • 3
    19
    Аманжолұлы Қасым
    Махатма Ганди ат. №92 мамандандырылған мектеп-лице
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 3
    19
    Мәскеу Айсұлтан
    А.Байтұрсынұлы атындағы гимназия
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 3
    19
    Абильдебекова Ақерке
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    №28 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп
    №59 Лицей
    Жамбыл Жабаев ат. №4 Мектеп-гимназия
  • 3
    19
    Қ. Сәтбаев ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №152 ЖББМ
  • 3
    19
    Шалғынбай Арнур
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    19
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    19
    Ысқақ Қарақат
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 3
    19
    №81 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 3
    19
    Шахта ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №68 ОМ
  • 3
    19
    Сатыбаева Амина
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    19
    Бекзат Меңдібаев
    Ж.Досмұхамедов атындағы дарынды балаларға арналған
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    19
    Төрежан Венера
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 3
    19
    Мамирова Рабия Талғатқызы
    «С.Сейфуллин ат. №5 көпбейінді лицей-мектебі» ММ
    Ақмола облысы
    Степногорск қаласы
  • 3
    19
    Қарашоқат орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 3
    19
    Сыдыкова Айнур
    Б.Момышұлы ат. орта мектеп-гимназиясы
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 3
    19
    Қазкенов Үміткер Нұрболсынұлы
    Қарағанды облысы
    Жаңаарқа ауданы
  • 3
    19
    Сүндетулла Ділназ
    Қарағанды облысы
    Жаңаарқа ауданы
  • 3
    19
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
  • 3
    19
    Баймагамбетова Аружан
    № 55 жалпы орта мектеп
    Нұр-Сұлтан қаласы
    Байқоңыр ауданы
  • 3
    19
    Шәріпбекұлы Мадияр
    А.Байтұрсынұлы атындағы гимназия
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 3
    19
    №27 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 3
    19
    Бижан Нұргүл Есмұратқызы
    Ә. Қоңыратбаев ат. №48 ОМ
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 3
    19
    Аманбай Маруан
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    19
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    19
    Алтынбекқызы Айназ
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    19
    Керім Жанерке
    Соғанды №33 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    19
    Ескалиева Мадина
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    19
    Шахта ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №68 ОМ
  • 3
    19
    Еңбекшіқазақ ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №42 ОМ
  • 3
    19
    №181 ЖББМ
    №6 Гимназия
    № 46 Гимназия
  • 3
    19
    Ақерке Қыдырова
    № 139 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    19
    Қазбек Меруерт
    У. Томанов ат. №183 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 3
    19
    №81 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 3
    19
    №72 Мектеп-лицей
    №5 Гимназия
    №5 Гимназия
  • 3
    19
    Мукашева Арайлым
    С. Байжанов ат. №162 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    19
    Алимхан Мағжан Мақсатұлы
    К.Сатпаев атындагы 10 мектеп интернат гимназиясы
    Түркістан облысы
    Сарыағаш ауданы
  • 3
    19
    Ешпатов Жандос
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    19
    Бота Талғатқызы Исканова
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    19
    Мектепке дейінгі шағын орталығы бар №22 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 3
    19
    Жанболат Ақниет
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    19
    Рахметжанова Фаризат
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    19
    Азамат Марат
    №34 лингвистикалық мектеп-гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    19
    Амангелді Айгүл
    Алматы облысы
    Балқаш ауданы
  • 3
    19
    Аяулым Байжұма
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 3
    18
    Бидайбек Шолпан
    А.Байтұрсынұлы атындағы гимназия
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 3
    18
    Қасен Ақтолқын
    №56 Жаңақорған ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 3
    18
    Мектепке дейінгі шағын орталығы бар №22 ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №20 ОМ
  • 3
    18
    Нұрсадық Айсұлтан
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    18
    Бибинур Серикбай
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    18
    Тоқсанбай Алдияр
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    18
    Мамажанова Іңкəр Русланқызы
    №24 лицей
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    18
    Күмісбаева Дәмежан Еркебайқызы
    Бершігүр орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    18
    Риза Жумабек
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 3
    18
    Дильназ Еркiнова
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    18
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 3
    18
    Өркен орта мектебі
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 Орта мектеп
  • 3
    18
    №81 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 3
    18
    №81 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 3
    18
    Исатилла Марьям
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 3
    18
    Нурхан Шункаров
    №1 ЖОББМ
    Маңғыстау облысы
    Ақтау қаласы
  • 3
    18
    Серікұлы Ерасыл
    №36 мектеп-лицей
    Павлодар облысы
    Екібастұз қаласы
  • 3
    18
    Жаңаауыл ОМ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
  • 3
    18
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    18
    Кеңқияқ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 3
    18
    №27 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 3
    18
    Қорқытбай Аружан Валиханқызы
    «С.Сейфуллин ат. №5 көпбейінді лицей-мектебі» ММ
    Ақмола облысы
    Степногорск қаласы
  • 3
    18
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 3
    18
    №61 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 3
    18
    Айтбаева Камила
    №195 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    18
    Ренатқызы Аружан
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    18
    Рахымжан Айша
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 3
    18
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    18
    Маханова Актоты
    Қостанай облысы
    Жітіқара ауданы
  • 3
    18
    Едрес Дильназ
    Қостанай облысы
    Жітіқара ауданы
  • 3
    18
    Беген ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 3
    18
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    18
    Шахта ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №68 ОМ
  • 3
    17
    №61 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 3
    17
    Қопа ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 3
    17
    Алина Болатбекова
    №6 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 3
    17
    №31 ЖББОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 3
    17
    Қопа ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 3
    17
    Асыл Абдыкарим
    Құрманова 2 ОМ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 3
    17
    Төлегенова Нұрия
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    17
    О.Жандосов атындағы ОМ (Есік)
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    17
    О.Жандосов атындағы ОМ (Есік)
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    17
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 3
    17
    №61 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 3
    17
    О.Жандосов атындағы ОМ (Есік)
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    17
    №1 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 3
    17
    Еркинова Дильназ
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    17
    Караев Али Русланович
    №38 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    17
    Несіпбай Жасқанат Айдарұлы
    №38 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    17
    №27 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 3
    17
    Алымова Гулзат
    №42 жалпы білім беретін орта мектеп
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 3
    17
    Бауыржан Нурасыл
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    17
    Беген ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 3
    17
    Мырзаш Дана Сүндетқызы
    1-мамыр ЖББМ
    Түркістан облысы
    Қазығұрт ауданы
  • 3
    17
    Алтынсарин ат. ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №45 ОМ
  • 3
    17
    №61 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 3
    17
    Алиманова Гүлсая
    №52 ЖББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    17
    Дәрібаев Еркебұлан
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    17
    Қайсарқызы Арайлым
    Қызылорда облысы
    Қызылорда қаласы
  • 3
    17
    Тайрова Дильнара
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    17
    Бақанас мектеп-интернаты
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №34 ОМ
  • 3
    17
    Шаянбаева Балжан
    №1 Ақшаулы ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 3
    17
    Мариногор ОМ
    Халықаралық мектеп
    М. Хамраева ат. №150 ЖББМ