Qaztest олимпиадаларының қорытындысы

Қазақстан тарихы олимпиадасы

  • Жүлде
    Ұпайы
    Аты-жөні
    Білім беру мекемесі
    Облыс
    Аудан / Қала
  • 1
    25
    Елеусізбаева Ақбота Нұрбайқызы
    Қызыларай ОМ
    Қарағанды облысы
    Ақтоғай ауданы
  • 1
    25
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    25
    Н.Есеболатова атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №25 ОМ
  • 1
    25
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    25
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    25
    №25 ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №26 ЖББМ
  • 1
    25
    №28 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп
    №59 Лицей
    Жамбыл Жабаев ат. №4 Мектеп-гимназия
  • 1
    25
    №4 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    25
    №4 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    25
    Асет Оспанов
    №10 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    25
    №4 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    25
    Сарыбұлақ №31 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 1
    25
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    25
    №2 ОДМИ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    №67 Гимназия
  • 1
    25
    Ибраев Дидар
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 1
    25
    Алтынбек Асер
    М.Арын атындағы №24 ДБАМЛ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    24
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    24
    №4 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    Әли Мүсілімов атындағы 101 мектеп-лицейі
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 1
    24
    №4 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    24
    Куанышбай Медина Жанибеккызы
    №44 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 1
    24
    А. Байтұрсынов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    24
    А. Байтұрсынов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    24
    Оспанәлі Алмат
    С.Сейфуллин ат. ОМ
    Түркістан облысы
    Арыс ауданы
  • 1
    24
    Н.Есеболатова атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №25 ОМ
  • 1
    24
    Н.Есеболатова атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №25 ОМ
  • 1
    24
    Бигалиева Гулим
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    24
    №2 Подстепный ЖОББМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №85 Мектеп-лицей
  • 1
    24
    №3 Успен ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    24
    Әлдебаева Айдана
    У. Томанов ат. №183 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    24
    Қалыбай ЖББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №56 Мектеп-лицей
  • 1
    24
    Қалыбай ЖББМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №56 Мектеп-лицей
  • 1
    24
    Ерғали Гүлсана
    "№ 48 мектеп-қосымша білім беру орталығы&quot
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 1
    24
    Қалиұлы Заңғар
    Ақкөл ОМ
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 1
    24
    Байсұлтанқызы Айжан
    Ақкөл ОМ
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 1
    24
    Майшұкыр НМ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №65 Мектеп-гимназия
  • 1
    24
    Майшұкыр НМ
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
    №65 Мектеп-гимназия
  • 1
    24
    Тыныштық Аяжан Ерікқызы
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    24
    Қыдырбай Асылжан
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    24
    Орынбасар Сырым
    №239 Кеңес ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    24
    №25 ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №26 ЖББМ
  • 1
    24
    №25 ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №26 ЖББМ
  • 1
    24
    №25 ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №26 ЖББМ
  • 1
    24
    Идирисұлы Ильяс
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    24
    Т.Қабылов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    24
    Тасты ОМ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
  • 1
    24
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    24
    Тасты ОМ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
  • 1
    24
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
  • 1
    24
    Бектай Нұрила
    У. Томанов ат. №183 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    24
    Артурқызы Санира
    №262 мектеп-гимназия
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 1
    24
    Оралбай Тұрар
    Аралтөбн ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Сырым ауданы
  • 1
    24
    Ернар Толыбаев
    №84 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 1
    24
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 1
    24
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 1
    24
    Абай атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 Орта мектеп
  • 1
    24
    №21 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    24
    Бақанас мектеп-интернаты
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №34 ОМ
  • 1
    24
    №187 IT мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 1
    24
    Нағашыбай Айида
    №93 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    24
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    24
    Абилова Камила Хайсарқызы
    "Уызбай селосының №8 ОМ"
    Қарағанды облысы
    Осакаров ауданы
  • 1
    23
    Жұмабек Олжас
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Сарыбұлақ №31 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    Сарыбұлақ №31 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 1
    23
    Матай Мадина
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 1
    23
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    23
    Жәнібек Аяулым
    №93 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    23
    Жамбыл атындағы №39 ЖОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №47 Мектеп-гимназиясы
  • 1
    23
    Азизова Алтынай
    №262 мектеп-гимназия
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 1
    23
    Жақасова Алина
    Т.Жармағанбетов ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Байғанин ауданы
  • 1
    23
    Лекер ЖНББМ
    №59 Лицей
  • 1
    23
    Айдаралиева Дана Жаксылыковна
    Ы. Алтынсарин ат. №219 ОМ
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 1
    23
    Шеріпова Аяжан
    №93 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    23
    Сержанқызы Дидар
    Дарынды балаларға арналған мектеп-лицей-интернат
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 1
    23
    Қабпас Марғұлан Асқарұлы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 1
    23
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    23
    Бақдәулет Айтмағамбет
    №6 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 1
    23
    Берікбол Жақсығалиев
    №6 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 1
    23
    Бодықова Гүлжайна
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Қорғантұз орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 1
    23
    Сарсенбай Даниал
    №93 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    23
    Аманкелді Ақнұр
    Елтай ОМ
    Қарағанды облысы
    Бұқар жырау ауданы
  • 1
    23
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    23
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    23
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    23
    №20 мектеп-лицей
    №59 Лицей
  • 1
    23
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    23
    №47 ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    Жанұзақ Бекзат
    №93 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 1
    23
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 1
    23
    №20 мектеп-лицей
    №59 Лицей
  • 1
    23
    Ерғали Гүлжайна
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Бекенова Гульмира
    Б.Қолдасбаев атындағы ЖББОМ
    Қостанай облысы
    Амангелді ауданы
  • 1
    23
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 1
    23
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    Жұман Инабат
    Көктөбе ОМ
    Жамбыл облысы
    Жуалы ауданы
  • 1
    23
    Жұман Бағлан
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 1
    23
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    Рахимова Камила
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 1
    23
    Т.Қабылов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 1
    23
    Ахметжан Әлия
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 1
    23
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    23
    №187 IT-мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 1
    23
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    23
    Есілбай ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    23
    №31 ЖББОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 1
    23
    Аружан Жаксым Ергаликызы
    ДБАГ АЛЬ-ФАРАБИ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 1
    23
    Ізбасаров Ермұрат
    Айдархан ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 1
    23
    Марленова Мадина
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақжайық ауданы
  • 1
    23
    Ғалымжанова Адия Асқарқызы
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 1
    23
    Әли Мүсілімов атындағы 101 мектеп-лицейі
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 1
    23
    Оспанов Нұраддин
    У. Томанов ат. №183 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    23
    Абашев Мағжан
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 1
    23
    Дильназ Тасылбаева
    №1 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 1
    23
    Әмір Балжан
    №239 Кеңес ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 1
    23
    Жүнісова Нұрлығаным
    У. Томанов ат. №183 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 1
    23
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    23
    №277 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 1
    23
    №277 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 1
    23
    №264 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 1
    23
    Өкенов Айбын
    №1 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 1
    23
    Тұрсыналы Ернар
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    23
    №2 Подстепный ЖОББМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №85 Мектеп-лицей
  • 1
    23
    Мұқыр Еңлік
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    23
    Тасты ОМ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
  • 1
    23
    Тоқтарбекова Аружан
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 1
    23
    Нуржiгiт Жумабек
    №84 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 1
    23
    №3 Успен ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 1
    23
    №277 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 1
    23
    №277 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 1
    23
    Мұратбеков Елназ Дәулетұлы
    Дарынды балаларға арналған мектеп-лицей-интернат
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 1
    23
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 1
    23
    №4 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 1
    23
    №273 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 1
    23
    №4 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    22
    №273 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 2
    22
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    22
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    22
    Жұмабек Аяжан
    №221 ЖББМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    22
    Бауыржан Жібек
    Бектау ОМ
    Ақмола облысы
    Шортанды ауданы
  • 2
    22
    Жакеева Айсулу Салимовна
    Қожбанбет ат. ОМ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 2
    22
    Ибраимов Аңсар Дарханұлы
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 2
    22
    Саликов Абдуллаһ Амангелдіұлы
    Бестамақ ОМ
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 2
    22
    Қауас Әсемай
    Төле би ат. №8 Гимназия
    Жамбыл облысы
    Тараз қаласы
  • 2
    22
    Жүргенбай Нұрбақыт
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Сабитова Айсұлу
    М.Арын атындағы №24 ДБАМЛ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    22
    №2 Подстепный ЖОББМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №85 Мектеп-лицей
  • 2
    22
    Сарыбұлақ №31 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    Сарыбұлақ №31 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 2
    22
    Сатылғанова Айжан
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    22
    Сайлаубек Нұрислам
    Қарағанды облысы
    Нұра ауданы
  • 2
    22
    Әдебиет Нұртай
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 2
    22
    Шаризат Жұпар
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 2
    22
    Маутхан Ағнар
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 2
    22
    Қасен Ақбота
    №2 ОМ
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 2
    22
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    22
    "Ақтоған" ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    22
    "Ақтоған" ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    22
    Мұратханова Сабина Саулетқызы
    Дарынды балаларға арналған мектеп-лицей-интернат
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    22
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 2
    22
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 2
    22
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    22
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    22
    Фарида Өнербек
    Дарынды балаларға арналған мектеп-лицей-интернат
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    22
    Қоныс Айдын
    №47 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Басығарин Бекболат Сәндібекұлы
    №47 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Әли Мирас Төреханұлы
    А.Байтұрсынұлы атындағы гимназия
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 2
    22
    Ермекқалиева Аружан
    №262 мектеп-гимназия
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 2
    22
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    22
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    22
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    22
    Климова Жанбота Саматқызы
    Қызыларай ОМ
    Қарағанды облысы
    Ақтоғай ауданы
  • 2
    22
    №4 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    22
    №4 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    22
    №4 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    22
    №31 ЖББОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 2
    22
    Айғаным Ақтайлақ
    Р. Мәрсеков ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 2
    22
    Маралов Арнур
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    22
    Аукенова Аружан
    Дарынды балаларға арналған мектеп-лицей-интернат
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    22
    №187 IT-мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    22
    Аубакир Ернұр
    Байбатшаев ат. ОМ
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 2
    22
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 2
    22
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 2
    22
    Аружан Машкен
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    22
    Жұмабекова Айшолпан
    Т.Жармағанбетов ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Байғанин ауданы
  • 2
    22
    Бауыржанқызы Жанерке
    Т.Жармағанбетов ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Байғанин ауданы
  • 2
    22
    Жүгінісов Мейіржан
    №262 мектеп-гимназия
    Қызылорда облысы
    Арал ауданы
  • 2
    22
    Айшолпан Рамазан
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    22
    Костыркин Марина
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    22
    Ерасыл Смағұлов
    №6 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    22
    Абдихалим Абылай
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    22
    Т.Қабылов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    22
    № 20 Лицей-ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 2
    22
    № 20 Лицей-ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 2
    22
    Сегізбай Аружан
    №1 Мектеп-лицей
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    22
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    22
    №143 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    22
    Қорғантұз орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 2
    22
    Қорғантұз орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 2
    22
    Аяулым Аслан
    №6 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    22
    Қапашов Ариман Марленұлы
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    22
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    22
    Ерикин Жасмина
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақжайық ауданы
  • 2
    22
    Кабделова Зухра
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақжайық ауданы
  • 2
    22
    №25 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    22
    №25 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    22
    Сәбитова Данизат
    Тоғыз орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    22
    Абдулла Нұрайым
    №1 Мектеп-лицей
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    22
    Тушкеева Динара
    У. Томанов ат. №183 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 2
    22
    №273 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 2
    22
    №273 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 2
    22
    №277 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 2
    22
    Аманжолова Данара
    №1 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    22
    Муратова Алтынай
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    22
    Амангельдинов Солтан
    Р. Мәрсеков ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 2
    22
    Н.Есеболатова атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №25 ОМ
  • 2
    22
    А. Байтұрсынов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    22
    Қарашоқат орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 2
    22
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 2
    22
    Әли Мүсілімов атындағы 101 мектеп-лицейі
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    22
    Бекк Альвина
    Жаңа-ауыл ЖОББМ
    Павлодар облысы
    Шарбақты ауданы
  • 2
    22
    Қажыгерей Арслан
    Маржанбұлақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 2
    22
    Рысбек Нұрым
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    22
    Қиқабай Абылай
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    22
    Төлегенова Маржан
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    22
    Насыр Сымбат
    №195 Жайылма ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    22
    Жұмабай Нұрсәуле
    Жамбыл ат. №26 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    22
    Найзабек Айдана
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    22
    Саламат Рамазан
    Қ. Сәтбаев ат. №216 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    22
    Сансызбай Гүлімай
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    22
    Қабылбай Айдана
    №33 ОМ
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    22
    Ербол Мирас
    МЖДШО бар № 33 жалпы білім беретін орта мектебі М
    Алматы облысы
    Талғар ауданы
  • 2
    22
    Сарсенова Гүлжайна
    ДБАГ АЛЬ-ФАРАБИ
    Алматы облысы
    Қарасай ауданы
  • 2
    21
    Ы.Алтынсарин атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №34 ОМ
  • 2
    21
    №25 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    21
    Жамаладин Досхан
    Нарқызыл ЖББМ
    Ақтөбе облысы
    Ырғыз ауданы
  • 2
    21
    Есенғали Диана Бауыржанқызы
    Фариза Оңғарсынова атындағы 41 гимназия мектебі
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Н.Есеболатова атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №25 ОМ
  • 2
    21
    Жұман Еркетаң
    №239 Кеңес ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    21
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    21
    Ескелді Жанарыс Бүркітұлы
    Қарағанды облысы
    Ақтоғай ауданы
  • 2
    21
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    21
    Шыңғысхан Мұхамеджан
    Ы.Алтынсарин атындағы ОМ (Есік)
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    21
    №273 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 2
    21
    "Бірінші мамыр" ОМ
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №62 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    21
    №277 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 2
    21
    Еркебай Аружан
    №84 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    21
    №277 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 2
    21
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 2
    21
    Беген ОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    21
    №3 Успен ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 2
    21
    Қуанәлі Сымбат
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    21
    №2 Подстепный ЖОББМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №85 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    Есілбай ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 2
    21
    №2 Подстепный ЖОББМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №85 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    Ақбота Нұрланбекова
    №1 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    21
    Нұртай Нұрай
    М.Арын атындағы №24 ДБАМЛ
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    21
    ДастанҚұсан
    Қаратөбе мектеп-гимназисы
    Батыс Қазақстан облысы
    Қаратөбе ауданы
  • 2
    21
    №10 ЖОББМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №59 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    Халықаралық мектеп
  • 2
    21
    Үміт Төлегенова
    №1 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    21
    Абай атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 Орта мектеп
  • 2
    21
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    21
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 2
    21
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 2
    21
    Айгерим Салыккызы
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақжайық ауданы
  • 2
    21
    Күнтуар Салиха
    Мұқаншы ОМ
    Алматы облысы
    Көксу ауданы
  • 2
    21
    Қашарбек Нұрхан
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Кеңқияқ ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    Мадина Сырлыбаева Асеткызы
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    21
    Бөлекбаева Тоқжан Әубәкірқызы
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    №4 Қарауылкелді орта мектеп-гимназиясы
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №1 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    Набидуллина Жаннұр
    Облыстық ұлттық гимназия
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    21
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    21
    Бабайқорған жалпы орта мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №2 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    21
    Тұрсын Рамина Ерланқызы
    А.Байтұрсынұлы атындағы гимназия
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 2
    21
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    21
    Мирлан Мақсот
    Елек ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Чензах Бижан
    Ақмола облысы
    Целиноград ауданы
  • 2
    21
    А. Байтұрсынов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    21
    Рамберди Адилет
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    21
    Берікбай Сейнұр
    Соғанды №33 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    21
    Т.Қабылов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    21
    Т.Қабылов атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    21
    А. Байтұрсынов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    21
    № 20 Лицей-ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 2
    21
    Қамзин Қасым
    Р. Мәрсеков ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 2
    21
    Насиратдинова Құралай
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    21
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    21
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    21
    Шайхова Адема
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 2
    21
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Б. Атыханұлы ат. №36 Гимназия
  • 2
    21
    №31 ЖББОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 2
    21
    Қайырбек Нүргул Ердосқызы
    Қызыларай ОМ
    Қарағанды облысы
    Ақтоғай ауданы
  • 2
    21
    №264 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    21
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    21
    Жаңа ауыл орта мектебі
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
  • 2
    21
    Жумабекова Айсауле Елжановна
    Б.Қолдасбаев атындағы ЖББОМ
    Қостанай облысы
    Амангелді ауданы
  • 2
    21
    Төкенова Акзесім
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    21
    Алпысбаев Еркебұлан
    №47 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 2
    21
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    21
    Әуезов Мұхтар
    А.Өтепбергенов атындағы орта мектеп
    Маңғыстау облысы
    Маңғыстау ауданы
  • 2
    21
    Сайын Айдар
    Қ. Пірімов ат. №103 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    21
    Айсұлу Әлібекова
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    21
    №143 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    21
    Әли Мүсілімов атындағы 101 мектеп-лицейі
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    21
    Қорғантұз орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    №264 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    21
    Қопа ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    Слямбекова Дильфуза
    Мектеп жанындағы интернаты бар №6 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    21
    №264 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    21
    Хасен Толғанай
    Баршың ОМ
    Қарағанды облысы
    Нұра ауданы
  • 2
    21
    Канашов Ерхан
    Баршың ОМ
    Қарағанды облысы
    Нұра ауданы
  • 2
    21
    Бостандық Сабина
    Ақкөл ОМ
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 2
    21
    Топқайың ОМ
    Халықаралық мектеп
    №10 ЖББМ
  • 2
    21
    Зайсанбекова Аэлита
    "№ 48 мектеп -қосымша білім беру орталығы&quo
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    21
    Омар Даяна
    "№ 48 мектеп-қосымша білім беру орталығы&quot
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    21
    Серіков Жантөре
    №1 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    21
    Қарашоқат орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 2
    21
    Онталап Жансая Онталапқызы
    М.Горький атындағы №16 мектеп-лицей
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    21
    №264 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    21
    Дидахметова Аяна Серікқызы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Катонқарағай ауданы
  • 2
    21
    Жақыпбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №36 ОМ
  • 2
    21
    Бақанас мектеп-интернаты
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №34 ОМ
  • 2
    21
    №31 Мектеп
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 2
    20
    Бердикенова Амина
    Р. Мәрсеков ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 2
    20
    Төлеу Аяжан
    Е. Кашағанов ат. №42 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 2
    20
    Шахта ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №68 ОМ
  • 2
    20
    Жаңбырбай Айару Рүстемқызы
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    Насырхан Елдос
    Ақкөл ОМ
    Жамбыл облысы
    Талас ауданы
  • 2
    20
    Жолдасова Гульназ
    Рахат ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    20
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    20
    №143 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    20
    Курмангали Әділет
    Рахат ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    20
    "Мирас" Халықаралық мектебі
  • 2
    20
    №25 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    20
    Бағжан Дутың
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 2
    20
    №31 Мектеп
    №6 Гимназия
    Қайынды ЖББМ
  • 2
    20
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    20
    Кансабек Ақжан Серікқызы
    Дарынды балаларға арналған мектеп-лицей-интернат
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    20
    Қопа ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 2
    20
    Құттыбаева Айдана
    Маржанбұлақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 2
    20
    Размухамед Райхан
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    Асқарова Камилла Мерекеқызы
    Батыс Қазақстан облысы
    Жаңақала ауданы
  • 2
    20
    Қоныс Данагүл
    Қ. Сәтбаев ат. №216 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 2
    20
    Жақыпбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №36 ОМ
  • 2
    20
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    20
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    20
    Төремұратқызы Айша
    № 139 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 2
    20
    № 20 Лицей-ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 2
    20
    Қопа ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 2
    20
    № 20 Лицей-ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 2
    20
    Сарыбұлақ №31 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 2
    20
    Баширов Мадияр
    Р. Мәрсеков ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 2
    20
    Аширбекова Луиза
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    Асқарова Нұрбақыт
    Баршың ОМ
    Қарағанды облысы
    Нұра ауданы
  • 2
    20
    Камалбеков Ануар
    Р. Мәрсеков ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 2
    20
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    20
    Құлғали Аманғали
    Атырау облысы
    Исатай ауданы
  • 2
    20
    Бақанас мектеп-интернаты
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №34 ОМ
  • 2
    20
    Бекжанова Наздана
    "Р.Марсеков ат. ОМ" КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    20
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    20
    №277 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 2
    20
    Қайырғалиқызы Әйгерім
    №1 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    20
    Еркінов Дархан Мейрамұлы
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 2
    20
    №277 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 2
    20
    Қопа ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 2
    20
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    20
    О.Жандосов атындағы ОМ (Есік)
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    20
    Мұратова Сезім Азаматқызы
    Азат орта мектебі
    Ақмола облысы
    Ақкөл ауданы
  • 2
    20
    Атархан Диас
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 2
    20
    Қойшығұл Арайлым
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 2
    20
    А. Байтұрсынов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    20
    Нұрәділ Қойлыбай
    №6 Хромтау гимназиясы
    Ақтөбе облысы
    Хромтау ауданы
  • 2
    20
    №277 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 2
    20
    Olzhas Duisenbiev
    "Ə.Жангелдин атындағы ЖОББМ"КММ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    20
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    20
    №187 IT-мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 2
    20
    Ескендир Толегенов
    Р. Мәрсеков ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 2
    20
    Әділет Оразбеков
    №1 ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Аягөз ауданы
  • 2
    20
    А. Байтұрсынов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    20
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    20
    №200 Мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    И. В. Панфилов ат. Қазақ - Ресей мамандандырылған
  • 2
    20
    Абай атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 Орта мектеп
  • 2
    20
    Асхатулы Мади
    №44 Мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 2
    20
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    20
    Сембай Бақыт
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    20
    Шахта ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №68 ОМ
  • 2
    20
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 2
    20
    №31 ЖББОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 2
    20
    Нұрқожа Тілеубай
    Жамбыл облысы
    Меркі ауданы
  • 2
    20
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    20
    Еңлік Қыңырбекова
    Қаратұма ОМ КММ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Үржар ауданы
  • 2
    20
    Асан Медина
    №39 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    20
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 2
    20
    №31 ЖББОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 2
    20
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    20
    Дәулеткелдиева Көркем Алтынбайқызы
    Ә.Жангелдин ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 2
    20
    Қайролла Мақсат
    Жамбыл ОМ
    Солтүстік Қазақстан облысы
    Жамбыл ауданы
  • 2
    20
    Мамай ат. ЖББМ
    Халықаралық мектеп
  • 2
    20
    Базар Ақбота
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 2
    20
    А. Байтұрсынов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 2
    20
    Бақтыбек Абзал
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 2
    20
    Хуат Акшолпан
    Р. Мәрсеков ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 2
    20
    Ақтан Назерке
    Алматы облысы
    Талдықорған қаласы
  • 2
    20
    №200 Мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    И. В. Панфилов ат. Қазақ - Ресей мамандандырылған
  • 2
    20
    Мичурин жалпы білім беретін мектеп - балабақша кеш
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №72 Мектеп-лицей
  • 2
    20
    Иембергенов Жарқын Мейрамбекұлы
    №47 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 2
    20
    Муратова Құндыз
    Облыстық ұлттық гимназия
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    №31 ЖББОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 2
    20
    Жарасбек Ақнұр Рүстемқызы
    А.Байтұрсынұлы атындағы гимназия
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 2
    20
    Мейірбек Дильназ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 2
    20
    Бабайқорған жалпы орта мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №2 Мектеп-гимназиясы
  • 2
    20
    Айдосұлы Айдын
    Озерный негізгі мектебі
    Қостанай облысы
    Б. Майлин ауданы
  • 2
    20
    Әзілханова Дильназ
    У. Томанов ат. №183 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қармақшы ауданы
  • 2
    20
    Бірлес Ерасыл
    Тораңғылық ЖББНМ
    Қарағанды облысы
    Ақтоғай ауданы
  • 2
    20
    Тілеуғазы Жанар
    №9 ОМ
    Алматы облысы
    Іле ауданы
  • 2
    20
    Қосжанов Нұрсұлтан
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    Ryszhan Sanzhar
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 2
    20
    Таласбаева Ақерке
    №169 мектеп - лицей
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    19
    Қарақат Булат
    Ы.Алтынсарин атындағы ОМ (Есік)
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    19
    №200 Мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    И. В. Панфилов ат. Қазақ - Ресей мамандандырылған
  • 3
    19
    №31 ЖББОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 3
    19
    №31 ЖББОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 3
    19
    Гимнханқызы Айнұр
    А. Байтұрсынов ат. №139 Мектеп
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    19
    Оразбек Батырхан
    №15 ОМ
    Қарағанды облысы
    Абай ауданы
  • 3
    19
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №169 мектеп - лицей
  • 3
    19
    Тыныштықбай Дана
    Ә.Жангелдин ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    19
    Абай атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 Орта мектеп
  • 3
    19
    Бейсен Ғалым
    Соғанды №33 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    19
    Абай атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 Орта мектеп
  • 3
    19
    Асан Тоғжан
    Соғанды №33 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    19
    №15 жалпы білім беретін мектебі КММ
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    №18 ОМ
  • 3
    19
    Алибек Кожан
    Елек ОМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    19
    alen muratkazy
    №195 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    19
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    19
    Сайдуламова Диара
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    19
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    19
    Санжар Пак
    №84 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    19
    Калибеков Жан
    Талапкер ОМ
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 3
    19
    Мадетхан Актилек
    Қарағанды облысы
    Ақтоғай ауданы
  • 3
    19
    Тлехметова Калия
    №26 ЖББМ
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    19
    Заря негізгі мектебі
    №62 Лицей
  • 3
    19
    Шамырханова Назерке Шамырханқызы
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    19
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    19
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    19
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    19
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    19
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    19
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    19
    Лесханұлы Ринат
    Алматы облысы
    Алакөл ауданы
  • 3
    19
    Манат Айгерім
    Алматы облысы
    Ұйғыр ауданы
  • 3
    19
    №264 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 3
    19
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    19
    №264 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    Н. Әбдіров ат. №33 "Балабақша-бастапқы мектеп" ком
  • 3
    19
    Сатылғанова Тоғжан
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    19
    Даулетбек Назым
    Азат орта мектебі
    Ақмола облысы
    Ақкөл ауданы
  • 3
    19
    №81 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 3
    19
    Секенова Нұрай
    "№ 48 мектеп -қосымша білім беру орталығы&quo
    Шығыс Қазақстан облысы
    Өскемен қаласы
  • 3
    19
    №81 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 3
    19
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    19
    №25 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 3
    19
    Күшікбай Ақтолқын
    Қ. Сәтбаев ат. №216 ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    19
    Шакиза Перизат
    Тоғыз орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    19
    Сарыбұлақ №31 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 3
    19
    №273 ОМ
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 3
    19
    Нугыманова Аяулым
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    19
    Армангүл Алмабек
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    19
    №277 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 3
    19
    №277 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 3
    19
    Оңашаев Тоқтар
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    19
    Изтелеу Нурила
    Алматы қаласы
    Алатау ауданы
  • 3
    19
    Қалыбек Дамир
    Ж.Досмұхамедов атындағы дарынды балаларға арналған
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    19
    Н.Есеболатова атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №25 ОМ
  • 3
    19
    Әмір Балжан
    №239 Кеңес ОМ
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 3
    19
    Әлден Қарақат
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    19
    Ергазиев Абылай Аскарович
    №31 мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    19
    А. Байтұрсынов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    19
    Қарашоқат орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 3
    19
    Қарашоқат орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 3
    19
    Мәметнұр Дінмұхамед Ержігітұлы
    Ақдала ОМ Бояулы шағын жинақталған БМ
    Алматы облысы
    Балқаш ауданы
  • 3
    19
    Аманжолова Аниза
    №148 ОМ
    Қызылорда облысы
    Шиелі ауданы
  • 3
    19
    Әбдіқами Айша
    Ә.Жангелдин ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    19
    Ғабдолла Гүлнұр Серікқызы
    Қызылжар НЖББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Теректі ауданы
  • 3
    19
    Назарханов Дарын Айдарұлы
    Р. Мәрсеков ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 3
    19
    Қағазбекова Іңкәр
    Р. Мәрсеков ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 3
    19
    Мұрат Алтын
    №15 ОМ
    Қарағанды облысы
    Абай ауданы
  • 3
    19
    Тулегенов Болатбек
    №47 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    19
    Бабайқорған жалпы орта мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №2 Мектеп-гимназиясы
  • 3
    19
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 3
    19
    Менлибаева Сандугаш Кажигалиевна
    М. Мақатаев ат. №140 Мектеп - гимназия
    Алматы қаласы
    Бостандық ауданы
  • 3
    19
    nurmukhayeva@mail.ru
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    19
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 3
    18
    Шахта ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №68 ОМ
  • 3
    18
    Қарашоқат орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 3
    18
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    18
    Тилекберди Болатбек
    №15 ОМ
    Қарағанды облысы
    Абай ауданы
  • 3
    18
    №19 ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 3
    18
    Аружан Абдышоғат
    №84 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    18
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №2 Мектеп-гимназиясы
  • 3
    18
    Бабайқорған жалпы орта мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №2 Мектеп-гимназиясы
  • 3
    18
    Бабайқорған жалпы орта мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №2 Мектеп-гимназиясы
  • 3
    18
    Бабайқорған жалпы орта мектебі
    А. З. Молдахметова ат. Лицей
    №2 Мектеп-гимназиясы
  • 3
    18
    Алтынсарин ат. ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №45 ОМ
  • 3
    18
    Ахметжанов Мейіржан
    №84 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    18
    Зейнел Мағжан
    № 139 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    18
    Сулейменова Томирис
    №84 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    18
    Әуесқұл Әсел
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 3
    18
    АУЖАН ƏСЕМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақжайық ауданы
  • 3
    18
    Б. Ахметов ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №156 ЖББМ
  • 3
    18
    Жақыпбай Динара
    №103 Жалаңтөс батыр ОМ
    Қызылорда облысы
    Қазалы ауданы
  • 3
    18
    Абсалтай Аманжол
    Соғанды №33 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    18
    Ілияс Әлия
    Наурызбай батыр құтпанбетұлы атындағы орта мектеп
    Алматы облысы
    Жамбыл ауданы
  • 3
    18
    Ермахан Гүлзар
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 3
    18
    Қарашоқат орта мектебі
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 3
    18
    Толегенова Дильназ
    Р. Мәрсеков ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Ұлан ауданы
  • 3
    18
    Шакидолла Әйгерім
    :Жұмабай Мырзағалиев
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    18
    Жулдыз Максут
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    18
    Асем Тұғылшиева
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 3
    18
    Бабахан Жансая
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    18
    Әбілда Жазира Нұрілдақызы
    Молдабаев ат. ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Арыс ауданы
  • 3
    18
    Б. Ахметов ат. ОМ
    Халықаралық мектеп
    №156 ЖББМ
  • 3
    18
    Жаңа ауыл орта мектебі
    "NURORDA" халықаралық мектеп - лицейі
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
  • 3
    18
    Азенқабыл Мадина
    Жаңажол ЖОББМ
    Батыс Қазақстан облысы
    Казталов ауданы
  • 3
    18
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    18
    Әндіров Дархан
    №47 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    18
    Батырхан Нұрбақыт
    Соғанды №33 ЖББМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    18
    Сарыбұлақ №31 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 3
    18
    №200 Мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    И. В. Панфилов ат. Қазақ - Ресей мамандандырылған
  • 3
    18
    А.Жұмағалиев ат. Жосалы ЖОББМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №79 Мектеп-лицей
  • 3
    18
    Сарыбұлақ №31 ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №22 Мектеп-гимназия
  • 3
    18
    Жолыбек Арнат Махаббатұлы
    А.Байтұрсынұлы атындағы гимназия
    Жамбыл облысы
    Қаратау қаласы
  • 3
    18
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 3
    18
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    18
    О.Жандосов атындағы ОМ (Есік)
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    18
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    18
    О.Жандосов атындағы ОМ (Есік)
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    18
    Карбозова Дильназ
    Тоғыз орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    18
    Жақыпбаев атындағы ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №36 ОМ
  • 3
    18
    О.Жандосов атындағы ОМ (Есік)
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    18
    Сағынбаева Диана Есенғазықызы
    Ә.Жангелдин ат. ОМ
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    18
    Әлихан Бөкейханов ат. ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - неміс гимназиясы" компл
    №67 Гимназия
  • 3
    18
    №81 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 3
    18
    Айтқазы Еркежан
    №84 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    18
    №25 ОМ
    "Мирас" Халықаралық мектебі
    №26 ЖББМ
  • 3
    18
    Әбілда Жазира Нұрілдәқызы
    Молдабаев ат. ЖББОМ
    Түркістан облысы
    Арыс ауданы
  • 3
    18
    Майданбай Малика
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    18
    №81 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 3
    17
    Нұрай Жания
    № 139 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    17
    Касымбек Маржан
    Рахат ОМ
    Алматы облысы
    Еңбекшіқазақ ауданы
  • 3
    17
    №2 Жезкент ОМ
    Халықаралық мектеп
    №171 ЖББМ
  • 3
    17
    Маденова Акерке Ислямхановна
    А. Байтұрсынов ат. ОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Тарбағатай ауданы
  • 3
    17
    Ташаева Алина
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақжайық ауданы
  • 3
    17
    №81 мектеп-гимназия
    №6 Гимназия
    № 79 Гимназия
  • 3
    17
    Абылқасым Анелья
    №84 ЖОМ
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    17
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    17
    Топқайың орта мектебі
    Халықаралық мектеп
    №10 ЖББМ
  • 3
    17
    Аружан Нұрадинқызы
    №34 лингвистикалық мектеп-гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    17
    М.Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №101 ОМ
  • 3
    17
    О.Жандосов атындағы ОМ (Есік)
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    17
    Амангелді Асылжан
    Қызылорда облысы
    Жаңақорған ауданы
  • 3
    17
    Шахта ОМ
    №47 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №68 ОМ
  • 3
    17
    Мырзалиева Меруерт
    Жамбыл облысы
    Тұрар Рысқұлов ауданы
  • 3
    17
    Жақсылық Дильназ
    Маржанбұлақ орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Алға ауданы
  • 3
    17
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    17
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    17
    Сұлтанғазы Ермахан
    Алматы облысы
    Панфилов ауданы
  • 3
    17
    Шелек ауылындағы гимназия
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    Сырбай Мәуленов ат. №37 мектеп-лицей
  • 3
    17
    № 20 Лицей-ЖОББМ
    №59 Лицей
  • 3
    17
    №31 ЖББОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 3
    17
    Рахышева Сания
    № 139 мектеп-гимназия
    Алматы қаласы
    Әуезов ауданы
  • 3
    17
    Абылханова Анель
    С.И.Морозова ат. №51 МГ
    Алматы облысы
    Қаратал ауданы
  • 3
    17
    №31 ЖББОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 3
    17
    Есенқос Ақерке
    34 көп салалы мектеп гимназиясы
    Атырау облысы
    Атырау қаласы
  • 3
    17
    №31 ЖББОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 3
    17
    Айгерим Салыккызы
    Батыс Қазақстан облысы
    Ақжайық ауданы
  • 3
    17
    №6 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 3
    17
    №6 орта мектеп
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №54 Мектеп-лицей
  • 3
    17
    Ш.Уәлиханов ат. №3 МЛ
    Халықаралық мектеп
  • 3
    17
    №31 ЖББОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №57 ОМ
  • 3
    17
    Абай атындағы орта мектеп
    Дарынды балаларға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №23 Орта мектеп
  • 3
    17
    Қопа ОМ
    № 46 "Балабақша - мектеп - гимназия" комплексі
    №48 Мектеп-лицей
  • 3
    17
    Магупаров Ансар Уәкілбекұлы
    №47 ЖББОМ
    Шығыс Қазақстан облысы
    Семей қаласы
  • 3
    17
    Алпысбаева Бақыт
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    17
    №277 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 3
    17
    №277 мектеп-лицей
    Назарбаев Зияткерлік Мектебі
    № 2 Балабақша
  • 3
    17
    Абдибаева Алия Халбаевна
    Жамбыл ат. №26 ОМ
    Жамбыл облысы
    Қордай ауданы
  • 3
    17
    Орынбасаров Абуталип
    №61 ЖОББМ
    Ақтөбе облысы
    Ақтөбе қаласы
  • 3
    17
    №25 ЖББОМ
    Халықаралық мектеп
  • 3
    17
    Еңбекшіқазақ ОМ
    Дарынды қыздарға арналған Қазақ-Түрік лицейі
    №42 ОМ
  • 3
    17
    Сасайбек Камила
    №1 МГ
    Жамбыл облысы
    Байзақ ауданы
  • 3
    17
    Сайлауова Нұрлыайым
    Тоғыз орта мектебі
    Ақтөбе облысы
    Шалқар ауданы
  • 3
    17
    Сайфуллаева Асель
    Алматы қаласы
    Түрксіб ауданы
  • 3
    17
    Куанышбекова Аяулым
    Алматы облысы
    Ескелді ауданы