Е.Бекмаханов атындағы жас тарихшылар олимпиадасының қорытындысы

10.03.2020, 16:17

Qaztest.kz қазақ тілді интернет олимпиада сайты 6-11 сынып оқушылары арасында қазақтан шыққан тұңғыш тарих ғылымдарының докторы, профессор Ермұхан Бекмахановтың 105 жылдығына орай өткізілген ІІ Республикалық "Қазақстан тарихы" олимпиадасы өткізілді. 

Олимпиадада қазақ тарихындағы көрнекті қайраткер Е.Бекмахановтың өмірі мен шығармашылығынан және қазақстан тарихы пәнінен мектеп бағдарламасы бойынша сұрақтар берілді. 

Олимпиадаға республикамыздың 14 облысы мен 3 қаласының барлығынан оқушылар қатысты. Дәстүрлі түрде ұйымдастырылатын бұл олимпиада оқушылар мен мұғалімдер үшін асыға күтетін білім додасына айналып үлгерді. Ең үздік жас тарихшылар Е.Бекмаханов атындағы "Жас тарихшы" төсбелгісімен марапатталfды. 

Олимпиадада 17 ұпайдан жоғары балл алған қатысушылар жүлделі орындарға ие болды. 

Орын ұпайлары: 

І орын – 25-23 ұпай

ІІ орын – 22-20 ұпай

ІІІ орын – 19-17  ұпай

 

Қатысушылардың І, ІІ, ІІІ дәрежелі дипломдары олимпиада барысында парақшасында сақталады және электронды түрде почтасына жіберілді.

Олимпиада жүлдегерлерінің тізімі

6-сынып оқушыларының нәтижесі

7-сынып оқушыларының нәтижесі

8-сынып оқушыларының нәтижесі

9-сынып оқушыларының нәтижесі (17.02.2020 жылға дейін)

9-сынып оқушыларының нәтижесі (17.02-06.02.2020 жылға дейін)

10-сынып оқушыларының нәтижесі

11-сынып оқушыларының нәтижесі

 

Олимпиада ережесін сәйкес ең жоғарғы 25 ұпайды алған оқушылар арасында тесттен өту уақыт жылдамдығы бойынша іріктелген 105 оқушы Е.Бекмаханов атындағы "Жас тарихшы" төсбелгісімен марапатталады. Төсбелгі иегерлері сынып бойынша қатысушылар санынан сәйкес бөлінді. Барлығы 105 төсбелгі иегерлері. Олардың ішінде 6-сынып бойынша - 31 оқушы, 7-сынып бойынша - 21 оқушы, 8-сынып бойынша - 10, 9-сынып бойынша - 18, 10-сынып бойынша - 10, 11-сынып бойынша - 14 оқушы төсбелгі иегері атанды. 

 

Е.Бекмаханов атындағы "Жас тарихшы" төсбелгісінің иегерлері

 

 

Аты-жөні

Облысы, қаласы, мектебі

Уақыты

 

6-сынып оқушылар арасында

1.        

Айдарбек Зарина

Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы

№264 мектеп-лицей

 

0:04:14

2.        

Ануарова Ақнұр

Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы

№264 мектеп-лицей

 

0:04:25

3.        

Қанатұлы Бекзат

Алматы облысы, Талдықорған қаласы

№15 ОМ

 

0:06:26

4.        

Ибраева Самира

Қостанай облысы, Қостанай қаласы

Ғ.Қайырбеков атындағы №9 ОМ

 

0:06:29

5.        

Жайылхан Бекжан

Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы

Б. Бесбаев ат. Мектеп - гимназия

Жетекшісі: Тоқсанбаева Бақыт

 

0:07:39

6.        

Уәли Малика

Алматы қаласы, Жетісу ауданы

№43 ЖББМ

Жетекшісі:  Тлеубаева Ардак Баубергеновна

0:07:45

7.        

Совет Жұлдыз Кенесбайқызы

Түркістан облысы, Шардара ауданы

"Ұзын ата" ОМ

Жетекшісі:  Рысбекова Жаухар Сагындыковна

0:09:21

8.        

Алмас Аружан

Алматы облысы, Алакөл ауданы

Сәкен Иманасов атындағы орта мектеп

 

0:09:24

9.        

Серікқали Диана Болатбекқызы

Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы

№47 ЖОББМ

Жетекшісі: Халелова Сандигул Зинетоллаевна

0:09:37

10.    

Ғалымжанқызы Нұрана

Қызылорда облысы, Арал ауданы

№19 ОМ

Жетекшісі:  Серікбаева Гүлшара

 

0:09:56

11.    

Гафурқызы Ақерке

Қызылорда облысы, Сырдария ауданы

№35 Иса Тоқтыбаев ат. Мектеп-лицей

Жетекшісі: Әлиева Айнұр

 

0:10:04

12.    

Сағдат Избанов Фархадұлы

Түркістан облысы, Шардара ауданы

"Ұзын ата" ОМ

Жетекшісі: Рысбекова Жаухар Сагындыковна

 

0:10:06

13.    

Тақат Аяулым

Шығыс Қазақстан облысы, Зайсан ауданы

Х.Мустафин ат. МЛ, 6 сынып

Жетекшісі: Шакенова Салтанат Сайполдановна

 

0:10:31

14.    

Елдесов Турлан

Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы

Б. Бесбаев ат. Мектеп – гимназия

Жетекшісі: Турдалиев Ерлан

0:11:18

15.    

Қапалбай Інжубике

Жамбыл облысы, Тараз қаласы

Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия

Жетекшісі: Лаубай Тоғжан

 

0:11:25

16.    

Жақсыбай Жандос

Қызылорда облысы, Қазалы ауданы

Әйтеке би ат. №266 мектеп-лицей

Жетекшісі: Cейтім Қарашаш Баянқызы

 

0:11:48

17.    

Тәуекелов Нұрбақыт

Қызылорда облысы, Арал ауданы

№220 ОМ КММ

Жетекшісі: Бекмұратов Серікбол

 

0:11:50

18.    

Байзеке Тоғжан Саламатқызы

Қызылорда облысы, Қазалы ауданы

№25 Қожабақы ОМ

 

0:12:01

19.    

Кеулімжай Шәмшінаһар

Қызылорда облысы, Қазалы ауданы

Әйтеке би ат. №266 мектеп-лицей

Жетекшісі: Cейтім Қарашаш Баянқызы

 

0:12:14

20.    

Даулетов Ернұр

Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы

Көкпекі ОМ

Жетекшісі:  Искакова Бакытжан Октябровна

 

0:12:33

21.    

Бакдаулет Бейсен

Жамбыл облысы, Мойынқұм ауданы

Жамбыл атындағы мектеп гимназиясы

Жетекшісі: Байсеркеева Гульфайруз

0:12:51

22.    

Әбдікәр Айзада Серікқызы

Қарағанды облысы, Сәтбаев қаласы

№16 ОМ

Жетекшісі: Жұмабайқызы Жайдаркүл

 

0:13:25

23.    

Мамырбек Ерке

Алматы қаласы, Алатау ауданы

164 ЖББМ

Жетекшісі: Кузембаева Дарагул

 

0:13:44

24.    

Рүстем Алмас Мұратбайұлы

Түркістан облысы, Созақ ауданы

Кеңесбаев ат. ОМ

 

0:13:49

25.    

Жұбанышбаева Инабат

Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы

№6 орта мектеп

Жетекшісі: Досмағамбетова Айым Шынбайқызы

 

0:13:50

26.    

Ғалымжанұлы Қуанышбек

Қызылорда облысы, Арал ауданы

№220 ОМ

Жетекшісі:  Бекмұратов Серікбол

 

0:14:51

27.    

Мырзабаева Әсел Мырзабайқызы

Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы

Н.Ә.Сужиков ат. №6 ОМ

Жетекшісі: Ержанова Фариза Бауыржановна

 

0:14:56

28.    

Алибекова Тарбия Кантургановна

Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы

Әубәкіров ат. ОМ

 

0:15:11

29.    

Серікбай Исламбек

Түркістан облысы, Шардара ауданы

Әуезов ат. №1 ОМ

Жетекшісі: Айжанова Жадыра Нармековна

 

0:15:34

30.    

Қалдыбай Дінмұхамед Саламатұлы

Жамбыл облысы, Шу қаласы

Төле би атындағы орта мектеп

 

0:15:40

31.    

Кожанова Амина Асхатқызы

Алматы облысы, Көксу ауданы

Амангелді ОМ

 

0:15:48

 

7-сынып оқушылар арасында 

32.    

Аманқос Ерсұлтан

Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы

№23 ОМ

 

0:05:12

33.    

Ерходжа Салтанат

Жамбыл облысы, Тараз қаласы

Керімбай ат. №12 Қазақ МГ

 

0:10:22

34.    

Ракимгалиева Дильназ

Шығыс Қазақстан облысы, Көкпекті ауданы

Ж.Болғанбаев ат, ОМЛ

 

0:12:02

35.    

Жолдыбаева Жадыра Маратқызы

Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы

№23 ОМ

 

0:12:23

36.    

Жәнібекқызы Балғын

Шығыс Қазақстан облысы, Абай ауданы

Абай ат. ЖББМЛ

 

0:14:05

37.    

Тынымбай Айсали

Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы

Физика-математикалық мектеп-интернаты

Жетекшісі:  Сагингалиева Бакытгуль

 

0:14:13

38.    

Қайржанқызы Балжан

Шығыс Қазақстан облысы, Абай ауданы

Абай ат. ЖББМЛ

Жетекшісі: Кереева Салтанат

 

0:14:21

39.    

Марқабай Гүлжайна

Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы

№23 ОМ

 

0:14:23

40.    

Шінасіл Жанерке

Жамбыл облысы, Меркі ауданы

Владимир Савва атындағы №9 ЖББМ лицейі

Жетекшісі:  Пакырадинова Света Шарападиновна

 

0:14:48

41.    

Маулен Аружан

Жамбыл облысы, Тараз қаласы

Керімбай ат. №12 Қазақ МГ

 

0:16:04

42.    

Болатбек Ажар Мақсатқызы

Алматы қаласы, Алмалы ауданы

"Inter-lingua1 лицейі

Жетекшісі: Курманалиева Гульмира

 

0:17:48

43.    

Аманова Айзада Кайратовна

Атырау облысы, Атырау қаласы

Облыстық ұлттық гимназия

Жетекшісі: Жауынбаева Айнұр

 

0:18:02

44.    

Мухамадиева Мадина Нурболатқызы

Алматы қаласы, Алмалы ауданы

"Inter-lingua1 лицейі

Жетекшісі: Курманалиева Гульмира

 

0:18:17

45.    

Ережеппай Қарақат Сарқытқалиқызы

Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы

Қарабұлақ ОМ

Жетекшісі: Елеусызова Райгуль Лабаевна

 

0:18:29

46.    

Бағытжан Нұрлы

Атырау облысы, Атырау қаласы

Облыстық ұлттық гимназия

Жетекшісі: Жауынбаева Айнұр

 

0:18:58

47.    

Нұрғалиева Гүлнұр

Шығыс Қазақстан облысы, Көкпекті ауданы

Ж.Болғанбаев ат, ОМЛ

Жетекшісі: Татманова Асиға Акашевна

 

0:21:25

48.    

Мағраж Жанбота

Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы

№30 ЖББОМ

Жетекшісі: Тулеубекова Аягоз Ерболатовна

 

0:22:53

49.    

Қадыр Дінислам

Алматы қаласы, Алатау ауданы

№164 ЖББМ

Жетекшісі:  Кузембаева Дарагул

 

0:25:32

50.    

Хамит Қайыролла Музафарұлы

Алматы қаласы, Медеу ауданы

№7 ЖББМ

 

0:25:37

51.    

Лесханова Камила

Алматы қаласы, Алмалы ауданы

А.С.Қожықов атындағы №39 мамандандырылған лицей

Жетекшісі:  Досымбекова Меруерт Казакбаевна

 

0:25:46

52.    

Нурсатов Азамат Ренатович

Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы 

№275 ОМ  

Жетекшісі:  Кенжалиева Багила Онгарбековна 

 

0:31:01

 

8-сынып оқушылар арасында 

53.    

Тухтарбаев Ескандар

Қостанай облысы, Қостанай қаласы

Ғ.Қайырбеков атындағы №9 ОМ

 

0:17:17

54.    

Арап Балауса

Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы

Сапарбеков ат. №125 ОМ

Жетекшісі:  Жапаров Бахытжан

 

0:18:09

55.    

Ақылбек Ақбота

Алматы облысы, Панфилов ауданы

Кішішыған ОМ

Жетекшісі:  Ниетбаева Кульбаршин

0:19:04

56.    

Ырзалық Інжу Абдулсерікқызы

Шымкент қаласы

№130 жалпы орта мектебі

Жетекшісі:  Рустемова Акбота Алтыбаевна

0:19:34

57.    

Сейтқали Аружан

Ақтөбе қаласы

Мектеп: толтырылмаған

Жетекшісі:  Сағынғалиева Бақытгүл Тасқынбайқызы

 

0:19:43

58.    

Сейтнұр Мерей

Алматы қаласы, Алмалы ауданы

№ 67 ЖББМ

Жетекшісі:  Абишева Айнур Муратбековна

 

0:23:45

59.    

Есенқұл Аружан

Жамбыл облысы, Мойынқұм ауданы

Жамбыл атындағы мектеп гимназиясы

Жетекшісі:  Байсеркеева Гульфайруз

 

0:24:06

60.    

Серікұлы Нұржан

Алматы облысы, Панфилов ауданы

Кішішыған ОМ

Жетекшісі:   Ниетбаева Кульбаршин

 

0:24:20

61.    

Баттал Меруерт Сәкенқызы

Алматы облысы, Көксу ауданы

Амангелді ОМ

 

0:24:39

62.    

Мансуров Қуаныш

Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы

А.Д. Романов ат. №53 ОМ

Жетекшісі:  Пиринова Мархабат

 

0:26:21

 

9-сынып оқушылар арасында

63.    

Есенбекова Жадыра

Нұр-Сұлтан (Астана)

№52 Мектеп-гимназия

Жетекшісі:  Усембаева Ақжан Салыққызы

 

0:02:58

64.    

Қожамсейіт Нұржалғас

Жамбыл облысыЖуалы ауданы

Д.Қонаев ат. №19 мектеп-гимназия

 

0:03:07

65.    

Алмасбек Бекарыс

Жамбыл облысы, Жуалы ауданы

Д.Қонаев ат. №19 мектеп-гимназия

 

0:03:32

66.    

Серікбай Ақжан

Қызылорда облысы, Сырдария ауданы

№35 Иса Тоқтыбаев ат. Мектеп-лицей

Жетекшісі:  Тұрғанбекова Кенжегүл

 

0:12:03

67.    

Атимова Айдана Мейркуловна

Алматы қаласы, Жетісу ауданы

№43 ЖББМ

Жетекшісі:  Тлеубаева Ардак Баубергеновна

 

0:12:34

68.    

Хасенова Дильназ

Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы

"Ахмет Байтұрсынұлы атындағы орта мектеп"

Жетекшісі:  Касенова Нургуль Берикказыевна

 

0:13:14

69.    

Қуантқан Нұрсипат Қанатқызы

Қызылорда облысы, Қазалы ауданы

№25 Қожабақы ОМ

Жетекшісі:  Гүлбағида Қосбармақова

 

0:15:02

70.    

Тайғара Гүлдана

Алматы облысы, Іле ауданы

№12 ОМ

Жетекшісі:  Демесинова Нургуль Кокеновна

 

0:17:40

71.    

Шыңғысхан Бекенов

Нұр-Сұлтан (Астана)

"NURORDA" Мектеп-лицей

Жетекшісі:  Мырзаева Күлдария Ақтайқызы

 

0:18:44

72.    

Нұржайнат Жеңіс

Шығыс Қазақстан облысы, Зайсан ауданы

КММ Мукарама

Жетекшісі:  Еркебұланов Медет Еркебұланұлы

 

0:18:57

73.    

Байбатырова Аружан

Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы

Маканшы орта мектеп-бақшасы

 

0:20:22

74.    

Балғазы Дана Ержанқызы

Ақтөбе облысы, Темір ауданы

№1 Шұбарқұдық мектеп-гимназиясы

 

0:20:43

75.    

Әбунасыр Айнара Әбунасырқызы

Түркістан облысы, Арыс ауданы

М. Әуезов атындағы мектеп гимназия

Жетекшісі:  Абиева Сауле Жасузаковна

 

0:21:11

76.    

Бекмұханбет Мерей

Жамбыл облысы, Тұрар Рысқұлов ауданы

"Ақтоған" ОМ

Жетекшісі:  Елеусизов Елдос Мухитович

 

0:21:54

77.    

Қасенқанов Омар Дәулетұлы

Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы

"Абай атындағы орта мектеп-бақша" КММ

 

0:22:09

78.    

Разахова Айдана Асқарқызы

Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы

Ғ. Ақтаев ат. №6 ОМ

 Жетекшісі:  Жанғалиева Гүлайым Шынтасқызы

 

0:25:25

79.    

Жарылқасын Дана Ерболқызы

Жамбыл облысы, Тараз қаласы

№54 ОМ

Жетекшісі:  Нурбаева Акмарал Дуйсенбековна

 

0:29:05

80.    

Есенова Дарига

Қостанай облысы, Жітіқара қаласы

Мұса Шожанов атындағы 2 орта мектеп КММ

Жетекшісі:  Сактаганов Болат Баязитович

 

0:30:33

 

10-сынып оқушылар арасында

81.    

Амангелді Еңлік Сапарғалиқызы

Түркістан облысы, Арыс ауданы

"Жиделі" ОМ

Жетекшісі:  Дильданова Назира Асқарқызы

 

0:10:19

82.    

Қаппар Жанерке Мақсатқызы

Түркістан облысы, Арыс ауданы

"Жиделі" ОМ

Жетекшісі:  Дильданова Назира Асқарқызы

 

0:12:25

83.    

Нурланқызы Жасмин

Шығыс Қазақстан облысы, Абай ауданы

Абай ат. ЖББМЛ

Жетекшісі:  Кереева Салтанат

 

0:12:30

84.    

Бескемпірова Аяулым

Жамбыл облысы, Тараз қаласы

Керімбай ат. №12 Қазақ МГ

 

0:13:41

85.    

Архарбек Аяз Куанышұлы

Түркістан облысы, Шардара ауданы

"Ұзын ата" ОМ

Жетекшісі:  Азаматова Раушан Кадырбаевна

 

0:19:29

86.    

Айтжанова Асель Анатольевна

Қостанай облысы, Қостанай қаласы

Бауыржан Момышулы атыңдағы №5 орта мектебі

Жетекшісі:  Нурушева Гульмира Келдыбаевна

 

0:19:43

87.    

Жандарбекова Анель

Алматы қаласы, Алмалы ауданы

№147 гимназия

Жетекшісі:  Толыбаева Нуржан

 

0:21:31

88.    

Әсия Статова

Жамбыл облысы, Мойынқұм ауданы

Жамбыл атындағы мектеп гимназиясы

Жетекшісі:  Байсеркеева Гульфайруз

0:26:19

89.    

Тұрғанбай Рауан

Алматы қаласы, Түрксіб ауданы

№198 ЖОМ

Жетекшісі:   Балабекова Назгуль Ержановна

0:29:02

90.    

Әділхан Ботагөз

Алматы облысы, Талдықорған

№28 IT мектеп-лицейі

Жетекшісі:  Баймолданова Минуар

0:29:37

 

 

11-сынып оқушылар арасында

91.    

Аяпова Акерке Каскырбаевна

Жамбыл облысы, Талас ауданы

Ш. Уәлиханұлы ат. ОМ (Қаратау қаласы)

Жетекшісі:  Омарова Салтанат Қанатбекқызы

 

0:15:30

92.    

Балтабекова Жансая Нурланбековна

Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы

№26 жалпы орта мектеп

Жетекшісі:   Сарсекова Айгуль Кусмановна

 

0:16:34

93.    

Егемкулов Илиас

Алматы қаласы, Алмалы ауданы

№147 гимназия

 

0:16:51

94.    

Бақытова Алиянұр Өмірәліқызы

Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы

№2 мектеп-гимназия

Жетекшісі:   Бактыбаева Зарина Узакбаевна

 

0:17:57

95.    

Сатыпалдыева Несібелі Берекетқызы

Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы

№18 ОМ

Жетекшісі:  Сатыбалдыев Аскер Берекетович

 

0:18:11

96.    

Есен Мерей Төремұратқызы

Ақтөбе қаласы

№50 ОМ

 

0:19:31

97.    

Алибекова Тарбия Кантургановна

Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы

Әубәкіров ат. ОМ

 

0:20:24

98.    

Сансызбаев Бейбарыс

Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы

№38 ЖББОМЛ

Жетекшісі:  Алжанова Шолпан Мухаметкалиевна

 

0:21:17

99.    

Айдаболова Индира

Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы

№11 ЖББОМ

Жетекшісі:  Абжанова Асем Жанатбековна

0:21:43

100.                        

Аружан Кеңесбек

Шығыс Қазақстан облысы, Абай ауданы

Қарауыл ЖББГ

Жетекшісі:  Жунисова Асел

0:23:06

101.                        

Аңсарбай Гүлназ Әнуарқызы

Түркістан облысы, Шардара ауданы

Әуезов ат. №1 ОМ  

0:26:23

102.                        

Оңалбай Аяулым Абылайқызы

Алматы қаласы, Алмалы ауданы

№ 67 ЖББМ

Жетекшісі:  Абишева Айнур Муратбековна

0:27:41

103.                        

Касимова Айжана Кадыржановна

Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы

№76 Ә.Бөкейханов ат. ОМ

Жетекшісі:  Рахишев Жаннур Ермекович

0:28:35

 

Тұрысбекова Аймара

Шығыс Қазақстан облысы, Абай ауданы

Қарауыл ЖББГ

Жетекшісі:  Сарсекова Жадыра

0:30:42

 

Нурсейтова Феруза Сабитқызы

Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы 

№18 ОМ  

Жетекшісі:  Алламбергенов Саламат Алимбайұлы 

0:30:54

 

Маңызды! Төсбелгі иегерлері біздің почтамызға аты-жөніңізбен толық мекен-жайыңыз, индекстеріңізді және байланыс номерлеріңізді келесі формада жазып, qaztest.kz@mail.ru почтасына жібере берулеріңізді сұраймыз. 

Жеңімпаздың аты-жөні:

 

Облыс, қала, аудан, ауыл

 

Үй және пәтер нөмірі 

 

Индекс

 

Ұялы телефоны

 

Қатысушылар ақпаратының құпиялылығы қатаң сақталады. 

Мекен-жайларыңыздың және басқада ақпараттарыңыздың дұрыстығы сыйлықтарыңыздың дұрыс баруына әсер етеді. Қате берілген адрестер үшін олимпиада ұйымдастыру комитеті жауап бермейді. 

Сонымен қатар, олимпиадада ең жоғары нәтиже көрсетіп 25 ұпай алған қатысушылар «Үздік оқушы» дипломымен марапатталады.

ҮЗДІК ОҚУШЫ ДИПЛОМЫНЫҢ ИЕГЕРЛЕРІНІҢ МАРАПАТЫ

Дипломдарды жүктеп алу

 

МАҢЫЗДЫ! Координатор алғыс хаттары үшін өтініштер әлі қабылдануда. Марапаттарды алу үшін міндетті түрде жіберілуі керек. 

Олимпиаданың жоғары деңгейде өтуіне атсалысқан барлық қатысушыларға алғыс білдіреміз. 

 

Құрметпен Qaztest.kz олимпиада ұйымдастыру комитеті

 

 

Аты-жөні

Облысы, қаласы, мектебі

Уақыты

 

6-сынып оқушылар арасында

1.       

Айдарбек Зарина

·         Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы 

·         №264 мектеп-лицей 

·          

0:04:14

2.       

Ануарова Ақнұр

·         Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы 

·         №264 мектеп-лицей 

·          

0:04:25

3.       

Қанатұлы Бекзат

·         Алматы облысы, Талдықорған қаласы 

·         №15 ОМ 

·          

0:06:26

4.       

Ибраева Самира

·         Қостанай облысы, Қостанай қаласы 

·         Ғ.Қайырбеков атындағы №9 ОМ 

·          

0:06:29

5.       

Жайылхан Бекжан

·         Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы 

·         Б. Бесбаев ат. Мектеп - гимназия 

·         Жетекшісі: Тоқсанбаева Бақыт 

·          

0:07:39

6.       

Уәли Малика

·         Алматы қаласы, Жетісу ауданы 

·         №43 ЖББМ 

·         Жетекшісі:  Тлеубаева Ардак Баубергеновна 

0:07:45

7.       

Совет Жұлдыз Кенесбайқызы

·         Түркістан облысы, Шардара ауданы 

·         "Ұзын ата" ОМ  

·         Жетекшісі:  Рысбекова Жаухар Сагындыковна 

0:09:21

8.       

Алмас Аружан

·         Алматы облысы, Алакөл ауданы 

·         Сәкен Иманасов атындағы орта мектеп 

·          

0:09:24

9.       

Серікқали Диана Болатбекқызы

·         Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы 

·         №47 ЖОББМ  

·         Жетекшісі: Халелова Сандигул Зинетоллаевна 

0:09:37

10.   

Ғалымжанқызы Нұрана

·         Қызылорда облысы, Арал ауданы 

·         №19 ОМ  

·         Жетекшісі:  Серікбаева Гүлшара 

·          

0:09:56

11.   

Гафурқызы Ақерке

·         Қызылорда облысы, Сырдария ауданы 

·         №35 Иса Тоқтыбаев ат. Мектеп-лицей 

·         Жетекшісі: Әлиева Айнұр 

·          

0:10:04

12.   

Сағдат Избанов Фархадұлы

·         Түркістан облысы, Шардара ауданы 

·         "Ұзын ата" ОМ  

·         Жетекшісі: Рысбекова Жаухар Сагындыковна 

·          

0:10:06

13.   

Тақат Аяулым

·         Шығыс Қазақстан облысы, Зайсан ауданы 

·         Х.Мустафин ат. МЛ, 6 сынып 

·         Жетекшісі: Шакенова Салтанат Сайполдановна 

·          

0:10:31

14.   

Елдесов Турлан

·         Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы 

·         Б. Бесбаев ат. Мектеп – гимназия  

·         Жетекшісі: Турдалиев Ерлан 

0:11:18

15.   

Қапалбай Інжубике

·         Жамбыл облысы, Тараз қаласы 

·         Б. Момышұлы ат. №45 Гимназия  

·         Жетекшісі: Лаубай Тоғжан 

 

0:11:25

16.   

Жақсыбай Жандос

·         Қызылорда облысы, Қазалы ауданы 

·         Әйтеке би ат. №266 мектеп-лицей 

·         Жетекшісі: Cейтім Қарашаш Баянқызы 

 

0:11:48

17.   

Тәуекелов Нұрбақыт

·         Қызылорда облысы, Арал ауданы 

·         №220 ОМ КММ 

·         Жетекшісі: Бекмұратов Серікбол 

 

0:11:50

18.   

Байзеке Тоғжан Саламатқызы

·         Қызылорда облысы, Қазалы ауданы 

·         №25 Қожабақы ОМ 

 

0:12:01

19.   

Кеулімжай Шәмшінаһар

·         Қызылорда облысы, Қазалы ауданы 

·         Әйтеке би ат. №266 мектеп-лицей 

·         Жетекшісі: Cейтім Қарашаш Баянқызы 

 

0:12:14

20.   

Даулетов Ернұр

·         Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы 

·         Көкпекі ОМ  

·         Жетекшісі:  Искакова Бакытжан Октябровна 

 

0:12:33

21.   

Бакдаулет Бейсен

·         Жамбыл облысы, Мойынқұм ауданы 

·         Жамбыл атындағы мектеп гимназиясы 

·         Жетекшісі: Байсеркеева Гульфайруз 

0:12:51

22.   

Әбдікәр Айзада Серікқызы

·         Қарағанды облысы, Сәтбаев қаласы 

·         №16 ОМ 

·         Жетекшісі: Жұмабайқызы Жайдаркүл 

·          

0:13:25

23.   

Мамырбек Ерке

·         Алматы қаласы, Алатау ауданы 

·         164 ЖББМ 

·         Жетекшісі: Кузембаева Дарагул 

·          

0:13:44

24.   

Рүстем Алмас Мұратбайұлы

·         Түркістан облысы, Созақ ауданы 

·         Кеңесбаев ат. ОМ 

·          

0:13:49

25.   

Жұбанышбаева Инабат

·         Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы 

·         №6 орта мектеп  

·         Жетекшісі: Досмағамбетова Айым Шынбайқызы 

·          

0:13:50

26.   

Ғалымжанұлы Қуанышбек

·         Қызылорда облысы, Арал ауданы 

·         №220 ОМ 

·         Жетекшісі:  Бекмұратов Серікбол 

·          

0:14:51

27.   

Мырзабаева Әсел Мырзабайқызы

·         Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы 

·         Н.Ә.Сужиков ат. №6 ОМ

·         Жетекшісі: Ержанова Фариза Бауыржановна 

·          

0:14:56

28.   

Алибекова Тарбия Кантургановна

·         Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы 

·         Әубәкіров ат. ОМ 

·          

0:15:11

29.   

Серікбай Исламбек

·         Түркістан облысы, Шардара ауданы 

·         Әуезов ат. №1 ОМ 

·         Жетекшісі: Айжанова Жадыра Нармековна 

·          

0:15:34

30.   

Қалдыбай Дінмұхамед Саламатұлы

·         Жамбыл облысы, Шу қаласы 

·         Төле би атындағы орта мектеп  

·          

0:15:40

31.   

Кожанова Амина Асхатқызы

·         Алматы облысы, Көксу ауданы 

·         Амангелді ОМ  

·          

0:15:48

 

7-сынып оқушылар арасында 

32.   

Аманқос Ерсұлтан

·         Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы 

·         №23 ОМ 

·          

0:05:12

33.   

Ерходжа Салтанат

·         Жамбыл облысы, Тараз қаласы 

·         Керімбай ат. №12 Қазақ МГ 

·          

0:10:22

34.   

Ракимгалиева Дильназ

·         Шығыс Қазақстан облысы, Көкпекті ауданы 

·         Ж.Болғанбаев ат, ОМЛ 

·          

0:12:02

35.   

Жолдыбаева Жадыра Маратқызы

·         Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы 

·         №23 ОМ 

·          

0:12:23

36.   

Жәнібекқызы Балғын

·         Шығыс Қазақстан облысы, Абай ауданы 

·         Абай ат. ЖББМЛ  

·          

0:14:05

37.   

Тынымбай Айсали

·         Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы 

·         Физика-математикалық мектеп-интернаты

·         Жетекшісі:  Сагингалиева Бакытгуль

·          

0:14:13

38.   

Қайржанқызы Балжан

·         Шығыс Қазақстан облысы, Абай ауданы

·         Абай ат. ЖББМЛ

·         Жетекшісі: Кереева Салтанат

·          

0:14:21

39.   

Марқабай Гүлжайна

·         Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы

·         №23 ОМ

·          

0:14:23

40.   

Шінасіл Жанерке

·         Жамбыл облысы, Меркі ауданы

·         Владимир Савва атындағы №9 ЖББМ лицейі

·         Жетекшісі:  Пакырадинова Света Шарападиновна

·          

0:14:48

41.   

Маулен Аружан

·         Жамбыл облысы, Тараз қаласы

·         Керімбай ат. №12 Қазақ МГ

·          

0:16:04

42.   

Болатбек Ажар Мақсатқызы

·         Алматы қаласы, Алмалы ауданы

·         "Inter-lingua1 лицейі

·         Жетекшісі: Курманалиева Гульмира

·          

0:17:48

43.   

Аманова Айзада Кайратовна

·         Атырау облысы, Атырау қаласы

·         Облыстық ұлттық гимназия

·         Жетекшісі: Жауынбаева Айнұр

·          

0:18:02

44.   

Мухамадиева Мадина Нурболатқызы

·         Алматы қаласы, Алмалы ауданы

·         "Inter-lingua1 лицейі

·         Жетекшісі: Курманалиева Гульмира

·          

0:18:17

45.   

Ережеппай Қарақат Сарқытқалиқызы

·         Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы

·         Қарабұлақ ОМ

·         Жетекшісі: Елеусызова Райгуль Лабаевна

·          

0:18:29

46.   

Бағытжан Нұрлы

·         Атырау облысы, Атырау қаласы

·         Облыстық ұлттық гимназия

·         Жетекшісі: Жауынбаева Айнұр

·          

0:18:58

47.   

Нұрғалиева Гүлнұр

·         Шығыс Қазақстан облысы, Көкпекті ауданы

·         Ж.Болғанбаев ат, ОМЛ

·         Жетекшісі: Татманова Асиға Акашевна

·          

0:21:25

48.   

Мағраж Жанбота

·         Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы

·         №30 ЖББОМ

·         Жетекшісі: Тулеубекова Аягоз Ерболатовна

·          

0:22:53

49.   

Қадыр Дінислам

·         Алматы қаласы, Алатау ауданы

·         №164 ЖББМ

·         Жетекшісі:  Кузембаева Дарагул

·          

0:25:32

50.   

Хамит Қайыролла Музафарұлы

·         Алматы қаласы, Медеу ауданы

·         №7 ЖББМ

·          

0:25:37

51.   

Лесханова Камила

·         Алматы қаласы, Алмалы ауданы

·         А.С.Қожықов атындағы №39 мамандандырылған лицей

·         Жетекшісі:  Досымбекова Меруерт Казакбаевна

·          

0:25:46

52.   

Нурсатов Азамат Ренатович

·         Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы

·         №275 ОМ

·         Жетекшісі:  Кенжалиева Багила Онгарбековна

·          

0:31:01

 

8-сынып оқушылар арасында 

53.   

Тухтарбаев Ескандар

·         Қостанай облысы, Қостанай қаласы

·         Ғ.Қайырбеков атындағы №9 ОМ

·          

0:17:17

54.   

Арап Балауса

·         Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы

·         Сапарбеков ат. №125 ОМ

·         Жетекшісі:  Жапаров Бахытжан

·          

0:18:09

55.   

Ақылбек Ақбота

·         Алматы облысы, Панфилов ауданы

·         Кішішыған ОМ

·         Жетекшісі:  Ниетбаева Кульбаршин

0:19:04

56.   

Ырзалық Інжу Абдулсерікқызы

·         Шымкент қаласы

·         №130 жалпы орта мектебі

·         Жетекшісі:  Рустемова Акбота Алтыбаевна

0:19:34

57.   

Сейтқали Аружан

·         Ақтөбе қаласы

·         Мектеп: толтырылмаған

·         Жетекшісі:  Сағынғалиева Бақытгүл Тасқынбайқызы

·          

0:19:43

58.   

Сейтнұр Мерей

·         Алматы қаласы, Алмалы ауданы

·         № 67 ЖББМ

·         Жетекшісі:  Абишева Айнур Муратбековна

·          

0:23:45

59.   

Есенқұл Аружан

·         Жамбыл облысы, Мойынқұм ауданы

·         Жамбыл атындағы мектеп гимназиясы

·         Жетекшісі:  Байсеркеева Гульфайруз

·          

0:24:06

60.   

Серікұлы Нұржан

·         Алматы облысы, Панфилов ауданы

·         Кішішыған ОМ

·         Жетекшісі:   Ниетбаева Кульбаршин

·          

0:24:20

61.   

Баттал Меруерт Сәкенқызы

·         Алматы облысы, Көксу ауданы

·         Амангелді ОМ

·          

0:24:39

62.   

Мансуров Қуаныш

·         Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы

·         А.Д. Романов ат. №53 ОМ

·         Жетекшісі:  Пиринова Мархабат

·          

0:26:21

 

9-сынып оқушылар арасында

63.   

Есенбекова Жадыра

·         Нұр-Сұлтан (Астана)

·         №52 Мектеп-гимназия

·         Жетекшісі:  Усембаева Ақжан Салыққызы

·          

0:02:58

64.   

Қожамсейіт Нұржалғас

·         Жамбыл облысы,  Жуалы ауданы

·         Д.Қонаев ат. №19 мектеп-гимназия

·          

0:03:07

65.   

Алмасбек Бекарыс

·         Жамбыл облысы, Жуалы ауданы

·         Д.Қонаев ат. №19 мектеп-гимназия

·          

0:03:32

66.   

Серікбай Ақжан

·         Қызылорда облысы, Сырдария ауданы

·         №35 Иса Тоқтыбаев ат. Мектеп-лицей

·         Жетекшісі:  Тұрғанбекова Кенжегүл

·          

0:12:03

67.   

Атимова Айдана Мейркуловна

·         Алматы қаласы, Жетісу ауданы

·         №43 ЖББМ

·         Жетекшісі:  Тлеубаева Ардак Баубергеновна

·          

0:12:34

68.   

Хасенова Дильназ

·         Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы

·         "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы орта мектеп"

·         Жетекшісі:  Касенова Нургуль Берикказыевна

·          

0:13:14

69.   

Қуантқан Нұрсипат Қанатқызы

·         Қызылорда облысы, Қазалы ауданы

·         №25 Қожабақы ОМ

·         Жетекшісі:  Гүлбағида Қосбармақова

·          

0:15:02

70.   

Тайғара Гүлдана

·         Алматы облысы, Іле ауданы

·         №12 ОМ

·         Жетекшісі:  Демесинова Нургуль Кокеновна

·          

0:17:40

71.   

Шыңғысхан Бекенов

·         Нұр-Сұлтан (Астана)

·         "NURORDA" Мектеп-лицей

·         Жетекшісі:  Мырзаева Күлдария Ақтайқызы

·          

0:18:44

72.   

Нұржайнат Жеңіс

·         Шығыс Қазақстан облысы, Зайсан ауданы

·         КММ Мукарама

·         Жетекшісі:  Еркебұланов Медет Еркебұланұлы

·          

0:18:57

73.   

Байбатырова Аружан

·         Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы

·         Маканшы орта мектеп-бақшасы

·          

0:20:22

74.   

Балғазы Дана Ержанқызы

·         Ақтөбе облысы, Темір ауданы

·         №1 Шұбарқұдық мектеп-гимназиясы

·          

0:20:43

75.   

Әбунасыр Айнара Әбунасырқызы

·         Түркістан облысы, Арыс ауданы

·         М. Әуезов атындағы мектеп гимназия

·         Жетекшісі:  Абиева Сауле Жасузаковна

·          

0:21:11

76.   

Бекмұханбет Мерей

·         Жамбыл облысы, Тұрар Рысқұлов ауданы

·         "Ақтоған" ОМ

·         Жетекшісі:  Елеусизов Елдос Мухитович

·          

0:21:54

77.   

Қасенқанов Омар Дәулетұлы

·         Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы

·         "Абай атындағы орта мектеп-бақша" КММ

·          

0:22:09

78.   

Разахова Айдана Асқарқызы

·         Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы

·         Ғ. Ақтаев ат. №6 ОМ

·          Жетекшісі:  Жанғалиева Гүлайым Шынтасқызы

·          

0:25:25

79.   

Жарылқасын Дана Ерболқызы

·         Жамбыл облысы, Тараз қаласы

·         №54 ОМ

·         Жетекшісі:  Нурбаева Акмарал Дуйсенбековна

·          

0:29:05

80.   

Есенова Дарига

·         Қостанай облысы, Жітіқара қаласы

·         Мұса Шожанов атындағы 2 орта мектеп КММ

·         Жетекшісі:  Сактаганов Болат Баязитович

·          

0:30:33

 

10-сынып оқушылар арасында

81.   

Амангелді Еңлік Сапарғалиқызы

·         Түркістан облысы, Арыс ауданы

·         "Жиделі" ОМ

·         Жетекшісі:  Дильданова Назира Асқарқызы

·          

0:10:19

82.   

Қаппар Жанерке Мақсатқызы

·         Түркістан облысы, Арыс ауданы

·         "Жиделі" ОМ

·         Жетекшісі:  Дильданова Назира Асқарқызы

·          

0:12:25

83.   

Нурланқызы Жасмин

·         Шығыс Қазақстан облысы, Абай ауданы

·         Абай ат. ЖББМЛ

·         Жетекшісі:  Кереева Салтанат

·          

0:12:30

84.   

Бескемпірова Аяулым

·         Жамбыл облысы, Тараз қаласы

·         Керімбай ат. №12 Қазақ МГ

·          

0:13:41

85.   

Архарбек Аяз Куанышұлы

·         Түркістан облысы, Шардара ауданы

·         "Ұзын ата" ОМ

·         Жетекшісі:  Азаматова Раушан Кадырбаевна

·          

0:19:29

86.   

Айтжанова Асель Анатольевна

·         Қостанай облысы, Қостанай қаласы

·         Бауыржан Момышулы атыңдағы №5 орта мектебі

·         Жетекшісі:  Нурушева Гульмира Келдыбаевна

·          

0:19:43

87.   

Жандарбекова Анель

·         Алматы қаласы, Алмалы ауданы

·         №147 гимназия

·         Жетекшісі:  Толыбаева Нуржан

·          

0:21:31

88.   

Әсия Статова

·         Жамбыл облысы, Мойынқұм ауданы

·         Жамбыл атындағы мектеп гимназиясы

·         Жетекшісі:  Байсеркеева Гульфайруз

0:26:19

89.   

Тұрғанбай Рауан

·         Алматы қаласы, Түрксіб ауданы

·         №198 ЖОМ

·         Жетекшісі:   Балабекова Назгуль Ержановна

0:29:02

90.   

Әділхан Ботагөз

·         Алматы облысы, Талдықорған

·         №28 IT мектеп-лицейі

·         Жетекшісі:  Баймолданова Минуар

0:29:37

 

 

11-сынып оқушылар арасында

91.   

Аяпова Акерке Каскырбаевна

·         Жамбыл облысы, Талас ауданы

·         Ш. Уәлиханұлы ат. ОМ (Қаратау қаласы)

·         Жетекшісі:  Омарова Салтанат Қанатбекқызы

·          

0:15:30

92.   

Балтабекова Жансая Нурланбековна

·         Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы

·         №26 жалпы орта мектеп

·         Жетекшісі:   Сарсекова Айгуль Кусмановна

·          

0:16:34

93.   

Егемкулов Илиас

·         Алматы қаласы, Алмалы ауданы

·         №147 гимназия

·          

0:16:51

94.   

Бақытова Алиянұр Өмірәліқызы

·         Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы

·         №2 мектеп-гимназия

·         Жетекшісі:   Бактыбаева Зарина Узакбаевна

·          

0:17:57

95.   

Сатыпалдыева Несібелі Берекетқызы

·         Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы

·         №18 ОМ

·         Жетекшісі:  Сатыбалдыев Аскер Берекетович

·          

0:18:11

96.   

Есен Мерей Төремұратқызы

·         Ақтөбе қаласы

·         №50 ОМ

·          

0:19:31

97.   

Алибекова Тарбия Кантургановна

·         Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы

·         Әубәкіров ат. ОМ

·          

0:20:24

98.   

Сансызбаев Бейбарыс

·         Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы

·         №38 ЖББОМЛ

·         Жетекшісі:  Алжанова Шолпан Мухаметкалиевна

·          

0:21:17

99.   

Айдаболова Индира

·         Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы

·         №11 ЖББОМ

·         Жетекшісі:  Абжанова Асем Жанатбековна

0:21:43

100.                      

Аружан Кеңесбек

·         Шығыс Қазақстан облысы, Абай ауданы

·         Қарауыл ЖББГ

·         Жетекшісі:  Жунисова Асел

0:23:06

101.                      

Аңсарбай Гүлназ Әнуарқызы

·         Түркістан облысы, Шардара ауданы

·         Әуезов ат. №1 ОМ  

0:26:23

102.                      

Оңалбай Аяулым Абылайқызы

·         Алматы қаласы, Алмалы ауданы

·         № 67 ЖББМ

·         Жетекшісі:  Абишева Айнур Муратбековна

0:27:41

103.                      

Касимова Айжана Кадыржановна

·         Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы

·         №76 Ә.Бөкейханов ат. ОМ

·         Жетекшісі:  Рахишев Жаннур Ермекович

0:28:35

104.                      

Тұрысбекова Аймара

·         Шығыс Қазақстан облысы, Абай ауданы

·         Қарауыл ЖББГ

·         Жетекшісі:  Сарсекова Жадыра

0:30:42

105.                      

Нурсейтова Феруза Сабитқызы

·         Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы

·         №18 ОМ

·