+7 (700) 978-59-22

Басқа жаңалықтар

І Республикалық «Әдебиет білгірі» олимпиадасының қорытындысы

  • 24.05.2019, 12:00
  • Маңызды

Qaztest.kz сайтында 13-23 мамыр аралығында ұйымдастырылған І Республикалық «Әдебиет білгірі» атты жас әдебиетшілер олимпиадасы өз мәресіне жетті. 

Олимпиадаға республикамыздың түкпір-түкпіріндегі әдебиетсүйгіш жастар қатысып, жоғары нәтиже көрсетті.

Олимпиада ережесіне сәйкес ең жоғары балл алған 25 қатысушыға «Қазақстан үміті» төсбелгісі, 25 оқушыға «Ұлан» және «Ақжелкен» республикалық жасөспірімдер мен балалар басылымының алты айлық жазылымы сыйға беріледі.

Олимпиада ұйымдастыру комитеті жоғары ұпай жинаған қатысушыларға сыйлықтар үлестірді (Ережеге сәйкес бір мектептен бірнеше оқушы жоғары балл алған жағдайда 3 оқушы ғана сыйлыққа ие болады). 

«Қазақстан үміті» төсбелгісінің иегерлері

Ескерту! Төсбелгілер сынып бойынша қатысушылардың санына қарай үлестірілді. 

 

Аты жөні

Облысы, аудан, мектеп

Уақыты

 

  1.  

Мадина Секенова

 

Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы

№2 Теректі орта мектебі, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Нурпеисова Назгүл Талғатқызы

0:04:00

 

25

  1.  

Берікова Назерке

 

Ақтөбе облысы

Мұғалжар ауданы 

Сағашилі ЖББОМ, 6 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Бектурлина Заруат

0:04:21

 

25

  1.  

Нуриахмет Айбек

 

Алматы облысы 

Кербұлақ ауданы 

№ 49 ОМ, 6 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Наурызбаев Олжас

0:07:24

 

25

  1.  

Диана Бақытбек

 

Түркістан облысы 

Созақ ауданы 

Т.Момбеков атындағы шағын жинақты жалпы орта мекте, 5 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Култаева Ботагоз турганбаевна

0:07:35

 

25

  1.  

Аблясим Үміт

 

Алматы облысы 

Кербұлақ ауданы 

№ 49 ОМ, 9 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Донбаева Ляйла

0:08:25

 

25

  1.  

Мұңайтпасова Азиза

 

Ақтөбе облысы 

Мұғалжар ауданы 

Сағашилі ЖББОМ, 6 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Бектурлина Заруат

0:08:56

 

25

  1.  

Әбдіғапбар Сабина

 

Қызылорда облысы 

Қызылорда қаласы 

Абай атындағы №138 орта мектебі, 6 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Пірімова Әсем Әбдірахманқызы

0:09:08

 

25

  1.  

Диана Мұратқызы

 

Ақтөбе облысы 

Әйтеке би ауданы 

Еңбекту жалпы орта білім беретін мектебі, 5 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Бегалина Сагыныш Ержановна

0:09:54

 

25

  1.  

Мадина Ғазизқызы

 

Қызылорда облысы 

Қармақшы ауданы 

№108, 5 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Жалмағамбетова Сағираш

0:10:01

 

25

10.   

Жүсіпова Меруерт

 

Қызылорда облысы 

Қармақшы ауданы 

№108, 5 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Жалмағамбетова Сағираш

0:11:07

 

25

11.   

Төлегенова Жансая

 

Павлодар облысы 

Баянауыл ауданы 

№1 Майқайың жалпы орта білім беру мектебі, 5 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Жұлдыз Даулетбекқызы

0:11:12

 

25

12.   

Қуанышбай Дәурен

 

Жамбыл облысы 

Меркі ауданы 

Темірбек Қожакеев атындағы №39 ЖББМГ, 6 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Әбдікерім Жәния

0:11:27

 

25

13.   

Мейрамбек Жанерке Серікқызы

 

Қызылорда облысы 

Қызылорда қаласы 

Абай атындағы №138 орта мектебі, 6 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Пірімова Əсем Əбдірахманқызы

0:11:34

 

25

14.   

Шойманов Абай

 

Қарағанды облысы 

Шет ауданы 

Ы.Алтынсарин атындағы мектеп-гимназия, 8 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Сағындықова Гүлмира Аманқұлқызы

0:11:42

 

25

15.   

Абсами Мерей

 

Қызылорда облысы 

Қызылорда қаласы 

101 мектеп-лицей, 8 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Молдагажиева Сауле

0:11:51

 

25

16.   

Қыдыр Жасмин Қанатқызы

 

Түркістан облысы 

Бәйдібек ауданы 

Жолғабас ном, 5 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Сарыбаева Кунсулу Бахитжановна

0:12:00

 

25

17.   

Мадина Секенова

 

Шығыс Қазақстан облысы 

Күршім ауданы 

№2 Теректі орта мектебі, 6 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Нурпеисова Назгүл Талғатқызы

0:12:20

 

25

18.   

Өмірзақ Гүлназым Шайбекқызы

 

Түркістан облысы 

толтырылмаған 

Л.Жолдасов, 11 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Мамбетова Айткул

0:12:40

 

25

19.   

Серік Гүлназ

 

Қызылорда облысы 

Қазалы ауданы 

М. Горький атындағы 16 мектеп -лицей, 6 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Абдулла Әлия

0:13:00

 

25

20.   

Жаппар Ақтоты

 

Қызылорда облысы 

Қызылорда қаласы 

101 мектеп, 8 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Молдагажиева Сауле

0:13:01

 

25

21.   

Марат Жанар

 

Алматы облысы 

Кербұлақ ауданы 

№ 49 ОМ, 9 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Байтагаева Толқын

0:13:04

 

25

22.   

Сағындық Даниал Сағатұлы

 

Қарағанды облысы 

Шет ауданы 

Ы.Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы базасындағ, 7 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Рашитова Жанна Елеуқызы

0:13:48

 

25

23.   

Қуантай Гауһар

 

Қызылорда облысы 

Арал ауданы 

Мектеп: 200, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Әкімжанқызы Гүлназ

0:14:20

 

25

24.   

Есқабыл Аяна

 

Алматы қаласы 

толтырылмаған 

Мектеп: толтырылмаған

Жетекшінің аты-жөні: Шатемірқызы Ақмарал

0:15:14

 

25

25.   

Кисмет Гадилет

 

Атырау облысы 

Атырау 

М.Өтемісов орта мектебі, 6 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Сарбалина Гульсим Мендихановна

0:15:24

 

25

 

«Ұлан» және «Ақжелкен» республикалық жасөспірімдер мен балалар басылымының алты айлық жазылымының иегерлері

 

Аты-жөні

Облысы, қаласы, мектебі

Уақыты

Ұпайы

  1.  

Оразалы Аяулым

 

Қызылорда облысы 

Қармақшы ауданы 

№108, 5 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Жалмағамбетова Сағираш

0:16:02

 

25

  1.  

Асылжан Қуаныш

 

Қызылорда облысы 

Қазалы ауданы 

М. Горький атындағы №16 мектеп- лицей, 6 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Еркебалаева Кырмызы Сатыбалдыевна

0:18:26

 

25

  1.  

Сагиндикова Аружан

 

Алматы облысы 

Қарасай ауданы 

Көлащы орта мектебі, 9 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Алимбетова Мария

0:20:02

 

25

  1.  

Рахман Расулхан

 

Нұр-Сұлтан (Астана) 

Нұр-Сұлтан (Астана) 

№57 орта мектеп, 6 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Итбаева Гулназ

0:21:14

 

25

  1.  

Ықыласов Ғалымбек

 

Қарағанды облысы 

Шет ауданы 

Ы.Алтынсарин атындағы мектеп-гимназия, 8 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Рашитова Жанна Елеуқызы

0:22:27

 

25

  1.  

Алайдар Мерей

 

Қызылорда облысы 

Қызылорда қаласы 

Абай атындағы №138 орта мектебі, 5 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Нурмаханова Бекзат

0:25:35

 

25

  1.  

Серік Анель

 

Жамбыл облысы 

Меркі ауданы 

№4 Тілеміс батыр жалпы білім беретін мектебі, 5 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Туякова Зинегул Куандыковна

0:26:31

 

25

  1.  

Жекебай Балгерім

 

Жамбыл облысы 

Меркі ауданы 

№48 жалпы білім беретін мектебі, 6 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Арипбаева Айгул Тұяқбайқызы

0:26:49

 

25

  1.  

Адильжан Адиля

 

Алматы қаласы 

24 лицей, 5 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Баймухамбетова Динара Бакытовна

0:29:30

 

25

10.   

Ахым Дулат

 

Қарағанды облысы 

Шет ауданы 

Ы.Алтынсарин атындағы мектеп-гимназия, 8 класс 

Жетекшінің аты-жөні: Рашитова Жанна Елеуқызы

0:41:17

 

25

11.   

Назарқұл Аружан

 

Облыс: Алматы облысы

Қала: Көксу ауданы

Мектеп: Егінбаев, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Сүлейменов Досым

0:03:36

 

24

12.   

Серікбайұлы Ерлан

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қазалы ауданы

Мектеп: 24, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Қайназарова Патима 

0:06:07

 

24

13.   

Жеңісқанова Сабина

 

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Күршім ауданы

Мектеп: №2 Теректі орта мектебі, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Нурпеисова Назгүл Талғатқызы

 

0:07:08

 

24

14.   

Бақытжанқызы Аружан

 

 

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: № 280, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Нұрқасымқызы Ақжарқын

 

0:08:33

 

24

15.   

Асқарбек Бақдаулет Маратжанұлы

 

 

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Шиелі ауданы

Мектеп: 48 Ә.Қоңыратбаев атындағы мектеп-лицейі, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Даулетова Шырын

 

0:09:21

 

24

16.   

Сатыбалдиева Назым Мерекеқызы

 

 

 

 

Облыс: Атырау облысы

Қала: Исатай ауданы

Мектеп: Исатай орта мектебі, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Гумарова Агзия Зулхарнаевна

0:13:27

 

24

17.   

 

Аяна Тұрсын

 

 

 

 

 

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тараз

Мектеп: №27Диқан орта мектебі, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Қыстаубаева Толғанай

 

0:15:40

 

24

18.   

Надуева Амина Ғазизқызы

 

 

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тараз

Мектеп: Төле би атындағы №8 гимназия, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Сембаева Бекзат Пернебекқызы

0:16:41

 

 

 

 

 

24

19.   

Анель Құрманәлиева

 

 

 

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Шиелі ауданы

Мектеп: №48 Ә.Қоңыратбаев атындағы мектеп-лицейі, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Шырын Дәулетова

 

0:17:14

 

24

20.   

 

 

Фейзева Асие

 

 

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Жамбыл ауданы

Мектеп: Гродеково орта мектебі, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Даулбаева Сауле Раймаловна

0:20:44

 

24

21.   

 

 

Дүйсенбаева Аружан

 

 

 

Облыс: Алматы облысы

Қала: Талғар ауданы

Мектеп: 49, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Курманалиева Динара 

 

0:21:57

 

24

22.   

 

Жұмабек Аяжан

 

 

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Жаңақорған ауданы

Мектеп: №221 негізгі орта мектебі, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жоланов Батырхан Есболатович 

0:22:51

 

 

 

 

 

24

23.   

Құттымұратов Нұрсұлтан

 

Облыс: Алматы облысы

Қала: Қарасай ауданы

Мектеп: Көлащы, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Алимбетова Мария 

0:25:51

 

24

24.   

Мусабаева Анель Нурлановна

 

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Семей

Мектеп: №4 жалпы орта білім беретін мектеп, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Бердикенов Уалихан Муратович

0:26:20

 

24

25.   

Керімқұлов Дулат

 

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тараз

Мектеп: Төле би атындағы №8 гимназия, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Индира Атыxанова 

0:37:07

 

24


Олимпиадаға оқушыларын белсенді түрде қатыстырып, 10 оқушысы жүлделі орынға иеленген пән мұғалімдеріне  Құрмет грамотасы тағайындалды. 

Құрмет грамотасының иегерлері

Аты-жөні

Облысы, ауданы, мектебі

Тіркеу №

Құрманалиева Жадыра Құрманғазықызы 

Алматы облысы, Ескелді ауданы  Жетісу орта мектебі

 

G-001

Жұлдыз Даулетбекқызы 

Павлодар облысы, Баянауыл ауданы №1 Майқайың жалпы орта білім беру мектебі

 

G-002

Атантаева Айгерім Қабыланбекқызы 

Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы Б.Кейкиев атындағы орта мектебі

G-003

Жундибаева Айнура Бодаубековна 

Жамбыл облысы, Шу ауданы Е.Бекмаханов атындағы мектеп-гимназия

 

G-004

Итбаева Гулназ Жанарбекқызы

Нұр-Сұлтан қаласы.№57 орта мектеп

G-005

Кожамбердиева Кулимхан Бакиртаевна 

Қызылорда облысы, Шиелі ауданы №48 Әуелбек Қоңыратбаев атындағы мектеп-лицей

G-006

Сембаева Бекзат Пернебековна 

Жамбыл облысы Тараз қаласы Төле би атындағы №8 гимназия  

G-007

Бейскакова Лаззат Оралбековна 

Қарағанды облысы, Приозерск қаласы №1ЖОББМ 

 

G-008

Нурсейтова Лена Шамшатовна

Қарағанды облысы, Приозерск қаласы №1ЖОББМ 

 

G-009

Садвакасова Салтанат Алпановна

Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы О.Жұмабеков атындағы ЖОББМ 

 

G-010

Әбдікерім Жәния Болатбекқызы

Жамбыл облысы Меркі ауданы Темірбек Қожакеев атындағы №39 ЖББМГ 

 

G-011

Сейтжанова Аклима Барамисовна

Ақмола облысы,Қорғалжын ауданы,Қараегін ауылы Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектеп 

G-012

Көктебай Жанар Нұрідінқызы

Алматы қаласы Алматы облыстық И.Нүсіпбаев атындағы мектеп-интернат

G-013

Нурмаганбетова Гулнар Смагуловна

Алматы қаласы Алматы облыстық И.Нүсіпбаев атындағы мектеп-интернат

G-014

Наурызбаев Олжас Бауыржанович

Алматы облысы Кербұлақ ауданы №49 

G-015

Туякова Зинегул Куандыковна

Жамбыл облысы Меркі ауданы №4 Тілеміс батыр

G-016

Альжанова Гулшат Калиевн

Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы «М.Мыңқаев атындағы №10 Борсеңгір ЖОББМ»

G-017

Әбілмажинова Жансая Сарсенқызы

Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы Рымбек Байсейітов атындағы Семей қаржы экономикалық колледжі

G-018

Гумарова Агзия Зулхарнаевна 

Атырау облысы, Исатай ауданы, Исатай ауылы,

Исатай орта мектебі

G-019

Нұрмұхан Бибігүл Байболатқызы

Атырау облысы, Исатай ауданы, Исатай ауылы,

Исатай орта мектебі

G-020

Байқазақова Гүлмира Мырзағалиқызы

Қызылорда облысы Қармақшы ауданы 108 

G-021

Утенова Айткүл Нұрахметқызы

Алматы облысы Көксу ауданы Ж.Егінбаев атындағы интенаты бар орта мектеп

G-022

Сүлейменов Досым Сұлтанғазыевич

Алматы облысы Көксу ауданы Ж.Егінбаев атындағы интенаты бар орта мектеп 

G-023

Барлыбаева Динара Досжановна

Алматы облысы Көксу ауданы Ж.Егінбаев атындағы интенаты бар орта мектеп 

G-024

Жалмағамбетова Сағираш Қосымбайқызы

Қызылорда облысы Қармақшы ауданы 108 

G-025

Алимбетова Мария Умирзаковна

Алматы облысы Қарасай ауданы Көлащы орта мектебі 

G-026

Қыстаубаева Толғанай Артықбайқызы

Жамбыл облысы Жуалы Ауданы №27 Диқан орта мектебі

G-027

Момбаева Рауза Жарылқасынқызы

Жамбыл облысы Жуалы Ауданы №27 Диқан орта мектебі

G-028

Аширбекова Назгул 

Алматы қаласы 

169 мектеп-лицейі 

G-029

Шатемірқызы Ақмарал

 Алматы қаласы Әуезов ауданы №173 мектеп-лицей 

G-030

Баймуханова Айгерим Турсынгалиевна 

Алматы облысы 

Қаратал ауданы 

А.С.Пушкин атындағы орта мектебі, 

G-031

Култаева Ботагоз Турганбаевна 

Түркістан облысы 

Созақ ауданы 

Т.Момбеков атындағы шағын жинақты жалпы орта мектеп

G-032

 

«Үздік ұжым» номинациясының иегерлері

Мекеме атауы

Облысы, ауданы

№1ЖОББМ

Қарағанды облысы, Приозерск қаласы 

Әлтай Төлепбергенов атындағы орта мектеп

Жамбыл облысы, Мойынқұм ауданы 

 

Ү. Түктібаев атындағы №24 орта мектеп

Қызылорда облысы Қазалы ауданы Бекарыстан би ауылы 

 

Барлық жеңімпаздарды құттықтаймыз!

 "Қазақстан үміті" төсбелгісі мен жазылым иегерлері біздің почтамызға аты-жөніңізбен толық мекен-жайыңыз, индекстеріңізді және байланыс номерлеріңізді келесі формада жазып, qaztest.kz@mail.ru почтасына жібере берулеріңізді сұраймыз. 

Оқушының аты-жөні:

 

Облыс, қала, аудан, ауыл

 

Үй және пәтер нөмірі (басылым үшін)

 

Индекс

 

Жауапты адамның телефоны

 

Қатысушылар ақпаратының құпиялылығы қатаң сақталады. 

Мекен-жайларыңыздың және басқада ақпараттарыңыздың дұрыстығы сыйлықтарыңыздың дұрыс баруына әсер етеді. Қате берілген адрестер үшін олимпиада ұйымдастыру комитеті жауап бермейді. Басылым редакциялары сізге хабарласуы үшін қолданыстағы байланыс номерлеріңізді жазыңыздар.

 

Құрметпен Qaztest.kz олимпиада ұйымдастыру комитеті