+7 (700) 978-59-22

Басқа жаңалықтар

А. Байтұрсынұлы олимпиадасының алғашқы жүлдегерлері (6 сәуір)

  • 06.04.2018, 17:56
  • Маңызды

«SKILLS ACADEMY» мекемесі Qaztest.kz қазақ тілді интернет олимпиада сайтында жалпы білім беретін мектеп оқушылары арасында мемлекет қайраткері, қазақ тіл білімі мен әдебиеттану ғылымдарының негізін салушы ғалым, ұлттық жазудың реформаторы, ағартушы Ахмет Байтұрсынұлы атындағы ІІ Республикалық қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен қашықтық олимпиадасы өткізілуде.

Qaztest.kz қазақ тілді интернет олимпиада сайты – 2017 жылы ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы қорының «Ең үздік білім сайты» аталымының жеңімпазы атанды. 

Олимпиада 1 сәуірде басталды. Аяқталу уақыты 18 сәуір. Сайыс ережесіне сәйкес олимпиада жүлдегерлерінің марапаты күн сайын немесе екі күнде бір электронды почталарына жіберіліп тұрады.

Орындар төмендегі ұпай көрсеткіші бойынша тағайындалады.

І орын – 25-24 ұпай

ІІ орын – 23-22 ұпай

ІІІ орын – 21-20 ұпай

 

ІІ Республикалық Ахмет Байтұрсынұлы атындағы қазақ тілі мен әдебиеті олимпиадасының жүлдегерлері (6 сәуір)

  1. Жолдаспаева Фариза (Солтүстік Қазақстан обл, Горьковский орта мектебі, 6 класс) - ІІ орын
  2. Жаңғабылова Қарақат (Астана қ, Сырбай Мәуленов атындағы №37 орта мектеп, 6 класс)  - ІІІ орын
  3. Муратов Исабек (Орал қ, ДБА С.Сейфуллин ат.11 облыстық мектеп-интернаты, 10 класс) - ІІІ орын
  4. Муратова Айзере (Батыс Қазақстан обл, Егіндікөл жалпы орта білім беретін мектебі, 8 класс) - ІІ орын
  5. Кенже Ернар (№8 ЖББОМ, 6 класс) - ІІ орын
  6. Тлеубаева Дария Талғатқызы (Қарағанды қ, №77 МББК, 5 класс) - ІІІ орын
  7. Аскерова Малика (Астана қ, Сырбай Мәуленов атындағы №37 орта мектеп, 6 класс) - І орын
  8. Сериков Болат (Астана қ, Сырбай Мәуленов атындағы №37 орта мектеп, 6 класс) - ІІ орын
  9. Майлыбаев Ерасыл Сырымбетұлы (Қарағанды обл, С.Сейфуллин атындағы гимназия КММ, 5 класс) - ІІІ орын
  10. Баратбекқызы Шаһарбану (Қызылорда қ, Мырзабек Дүйсенов атындағы №15 мектеп - лицей, 10 класс) - ІІ орын
  11. Чалабова Луиза (Алматы обл, 6 класс) - ІІІ орын
  12. Сериков Темірлан Бауыржанұлы (Қарағанды республикалық "Жас ұлан "мектеп, 10 класс) - ІІ орын)
  13. Мырзабек Дархан Асылбекұлы (Қарағанды республикалық "Жас ұлан "мектеп, 10 класс) - ІІІ орын
  14. Мырзаханов Алихан Өсерұлы (Қарағанды республикалық "Жас ұлан "мектеп, 10 класс) - ІІІ орын
  15. Базилов Айдос (Қарағанды қ, №41ЖББОМ, 9 класс) - ІІІ орын
  16. Баймурат Нуртилеу (Ақмола обл, "Искра орта мектебі" ММ, 11 класс) - ІІІ орын
  17. Бақтыгереев Шапағат Жарасұлы (Батыс Қазақстан обл, Шаған ЖОББМ, 7 класс) - ІІ орын
  18. Тахан Мәншүк (Жамбыл обл, Кенесары Қасымов атындағы орта мектебі, 6 класс) – ІІ орын
  19. Әскербек Акназик (Қарағанды қ, №41 ЖББОМ, 5 класс) – ІІ орын
  20. Балхашев Сержан Нурланович  (Жамбыл обл,Кенесары Қасымов атындағы орта мектебі, 6 класс) – ІІІ орын
  21. Мырзалиева Дилназ - (Жамбыл обл, КенесарыҚасымов атындағы орта мектебі, 6 класс) – ІІІ орын
  22. Нургызарын Асия (Талдықорған қ, №14 орта мектеп гимназиясы, 5 класс) - ІІІ орын
  23. Алишер Муратов (Талдықорған қ, №14 орта мектеп гимназиясы, 5 класс) - ІІ орын
  24. Қуаныш Алишер (Ақтөбе қ, №32 мектеп-гимназия, 6 класс) - І орын
  25. Омирзак Эльдана (Талдықорған қ, №14 орта мектеп гимназиясы, 5 класс) - ІІ орын
  26. Жанаткызы Еркежан (Талдықорған қ, №14 орта мектеп гимназиясы, 5 класс) - ІІ орын
  27. Амирхан Алихан (Талдықорған қ, №19 орта мектеп-гимназиясы, 5 класс) - ІІІ орын
  28. Досқали Абыр (Талдықорған қ, №19 орта мектеп-гимназиясы, 7 класс) - ІІІ орын
  29. Халмет Айбала (Алматы қ, 12 гимназия, 11 класс) - ІІІ орын
  30. Ақерке Қыдырхан (Алматы қ, Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназия, 8 класс) - ІІ орын
  31. Айдана Тойшубекова (Алматы қ, Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназия, 8 класс) - ІІІ орын
  32. Сулейман Арман ( Талдықорған қ, №14 орта мектеп гимназиясы, 6 класс) - І орын
  33. Айтмуханбет Аяулым (Талдықорған қ, №14 орта мектеп гимназиясы, 9 класс) - ІІІ орын
  34. Балтабекова Гульнур (Талдықорған қ, №14 орта мектеп гимназиясы, 9 класс) - ІІІ орын
  35. Алина Данеханова (Талдықорған қ, №14 орта мектеп гимназиясы, 9 класс) - І орын
  36. Сулеймен Сайран (Талдықорған қ, №14 орта мектеп гимназиясы, 6 класс) - І орын
  37. Турекешов Абылай (Алматы обл, Қасымбек, 6 класс) - ІІ орын
  38. Ағыбай Арна Айдосқызы (Алматы қаласы, 62 гимназия, 11 класс) - ІІІ орын
  39. Альмухамет Сакен Қайратұлы (Талдықорған қ, №14 орта мектеп гимназиясы, 6 класс) - ІІІ орын
  40. Құрманғалиев Иманғали (Жезқазған қ, №8 гимназиясы, 6 класс) - ІІ орын
  41. Тохтиялиева Наргиза Иминжанова (Алматы қ, №101 мектеп-гимназия, 5 класс) -ІІІ орын
  42. Кайрылкан Акжан (Талдықорған қ, №14 орта мектеп гимназиясы, 5 класс) - І орын
  43. Амангелді Айдана (Ақтөбе қ, М.Құрманғалиева атындағы №32 мектеп-гимназия, 6 класс) - ІІ орын
  44. Алишер Амантаев (Талдықорған қ, №14 орта мектеп гимназиясы, 5 класс) - І орын

Ескерту! Олимпиада нәтижесі күнделікті (немесе екі күнде бір рет) сайтта жарияланып, тізім жаңарып отырады